Paralives - bieżące informacje i ciekawostki dotyczące gry

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Re: Paralives - bieżące informacje i ciekawostki dotyczące gry

Post autor: Alibali » poniedziałek 22 cze 2020, 17:11

@MychQQQ - nie sądzę, by EA posunęła się do takiego kroku - to byłby trochę strzał w stopę (własną) - ryzykowaliby oskarżenia o postępowanie monopolistyczne, podobne do działania Microsoftu, który uniemożliwił innym firmom produkcję konkurencyjnego oprogramowania kompatybilnego z produktami własnymi, zmuszając użytkowników do kupna oprogramowania od tylko jednego wytwórcy. Była o to batalia sądowa, którą jak pamiętam - Microsoft przegrał.
EA zresztą już przerobiła temat jak Michał słusznie zauważył - z SimCity. Ktoś inny zrobił to o niebo lepiej, dając nam grę SkyLines
Życzę Adamowi Masse dużo dobrego, a przede wszystkim - dużo energi i pomysłów na zrealizowanie tego fantastycznego projektu.

Żeby nie było offtopu - na tym filmiku pokazane jest co nieco - m innymi dowolne powiększanie (poszerzanie) okien i dopasowywanie firanek. Niestety - nie zauważyłam, bu okna były "otwieralne" Film początkowo pokazuje TS4 - info po to byście się nie zrazili, że to jakaś pomyłka.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 24 cze 2020, 00:23

Trafiłem dziś na ankietę twórców Paralives dotyczącą kultury, historycznych strojów czy fryzur. Gdyby ktoś chciał się zapoznać to łapcie linka :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
Załączniki
11.04w.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 25 cze 2020, 21:30

Znalazłem przypadkiem profil na Re-edit, wygląda na oficjalny info o Paralives i info o możliwym (planowanym?) dodaniu funkcji niepełnosprawności do gry.
Ciekaw jestem co sądzicie o niepełnosprawności w symulacji życia, w tym wypadku w Paralifes. Sam mam mieszane uczucia do takich rzeczy jak niepełnosprawność podobnie jak do symulowania ekstremalnej biedy i jedzenia ze śmietnika (vide ostatni wynalazek do Sims4) ale z drugiej strony takie rzeczy mogą jakoś delikatnie urealniać taką symulacje.
Wedle infosa znalezionego dziś przypadkiem ,rozważana jest możliwość niepełnosprawności i chyba nawet związanych z tym umiejętności.
Moim zdaniem? Osobiście bardziej czekam na jakieś nowe info o trybie budowy domu, że tak dyplomatycznie odpowiem ;)

Infos stąd: https://translate.google.com/translate? ... &sandbox=1
Załączniki
pierun jasny z nieba spadl.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 26 cze 2020, 10:25

Ankiete wypełniłam, co do niesprawności jestem zdecydowanie na nie. Nie chcę tego w grze bo to smutne, a biorąc pod uwagę co sadystyczne dzieciątka w ramach rozrywki potrafią zrobić czasem z simami, to tym bardziej nie.
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Kirka
Bloger

Post autor: Kirka » wtorek 30 cze 2020, 22:03

Alex Masse i spółka długo niczego nie publikowali. Teraz nowość - cykl dnia i nocy :)
Na dokładkę żartobliwe możliwości (cyt.) - " Oglądaj piękny zachód słońca. Ciesz się dłuższymi dniami w lecie. Zmodyfikuj grę, aby dodać drugą gwiazdkę w Układzie Słonecznym. Zmodyfikuj grę, aby zastąpić słońce twarzą Doggo (firmowego psa):

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 30 cze 2020, 22:50

Akurat zauważyłem nie dawno i tez chciałem się tym podzielić :) Miodne jak dla mnie, wreszcie widac trochę świata a grafika choć jeszcze nawet nie w wersji alfa to już lepsza niż na pierwszych obrazkach z gry.
Latarnia morska zdradza zapowiadane możliwości budowlane; cieszy nie tylko to że jest dość wysoka ale i to że faktycznie ma okrągłe ściany. Otoczenie z falującymi trawami wydaje się bardzo żywe.
Więcej takich filmików a EA stanie na głowie np dając wreszcie kręcone schody w aktualizacji bez dalszego czekania nie wiadomo na co (oby szybko) :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Bloger

Post autor: Kirka » niedziela 12 lip 2020, 23:37

Kolejna ankieta Paralives do wypełnienia. Tym razem dot. orientacji seksualnych

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... A/viewform

ODPOWIEDZ

Wróć do „Paralives”