Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz cd...

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz cd...

Post autor: kreatora » niedziela 02 sie 2020, 15:05

@bobas52
Przepaszam za omijanie twojego kacika ostatnio. A duzo mnie ominęlo widzę. Wszystkie twoje prace mają dwie wspolne cechy - elegancję i urodę. Nie wazne czy to pracownia artysty czy sypialnia czy tak jak wyzej łazienka. :cat_lovely: :cat_lovely:
Dobór dekoracji i kolorów to poziom mistrzowski i dawno juz powinnaś zmienic nazwę tego kącika na bardziej odpowiednią taką jak "Interior design. Bobi studio" czy podobna.
Pomysł z muralem jest świetny! Wygląda to cudnie :hearts/heavy-black-heart:
PS
Takie pytanie - dawno już mnie kusiło wykorzystanie murali w domach wysylanych do Galerii ale obawiałam się, ze tak jak w wypadku niektorych obiektów typu rakieta to sie nie zapsiuje jako zrobiony obiekt. Tak jest gdy obiekt musi miec dodana pracę sima by zaistniał - vide rakieta. A murali w debug nie ma. Chyba. A może sie myle i są murale w debug tak jak są rzexby ze stołu stolarskiego? Chociaz te rzeźby czasem sie objawiaja w grze jako rzeźba a czasem jak klocek drzewa nieobrobiony, Rakieta zawsze sie pojawia w gzre po pobraniu parceli nawet gdy jest zapisana na parceli jako gotowa w postaci sterty paczek. Czy postawiłas te łazienke na parceli z biblioteki po zapisaniu jej i czy dalej byl w niej mural, czy tylko miejsce na mural?
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 03 sie 2020, 21:15

Śliczna łazieneczka - typowo śródziemnomorska, a wakacyjny widoczek dodatkowo wnosi powiew morskiej, wakacyjnej bryzy...
Nie wiedziałam jak Ela, że mural można wykorzystać w taki sposób. Brawo Bobi za pomysł - a właściwie brawa należą się w pierwszej kolejności Gabi - bo z tekstu postu wynika, że Bobi pomysł Gabi wykorzystała... Tak czy siak - brawa się należą obu paniom :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”