Alutkowe Gwiazdy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Re: Alutkowe Gwiazdy

Post autor: Alibali » sobota 23 maja 2020, 17:40

Dzięki @El-żunia za odwiedziny kącika. Sama wiesz, że nie produkujemy swoich simów, domów i historyjek jedynie do szuflady, i miło gdy ktoś zajrzy i rzuci kilka słów :)
Zapraszam serdecznie do innych kącików na forum - mamy niesamowitych twórców zarówno simów jak i domków a także historyjek.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Post autor: Marvi » niedziela 24 maja 2020, 10:55

To jest ten gostek, co mi nim uszy kaleczyłaś, bo a to śpiewał, a to piłował na skrzypkach? Do kąta z nim! I seria klapsów na goły tyłek (spoko, rozejść się, komisyjnie wymierzę je sama, prosz' nie podglądać, to część administracyjna). W kazdym razie propsy za to, że wreszcie uskuteczniasz jakiegoś muzykanta xD Fakt, że głównie na razie wirtuozerię w graniu na nerwach zaliczył (jakby mi kto ośrodek nerwowy szarpał jak struny basowe), ale to w sumie nie jego wina - on się tylko uczył, nikt nie jest Mozartem od urodzenia - tutaj wina leży po stronie szanownej stwórczyni, której winno by było słuchy ukręcić, ale to by była w tym kontekście nagroda :P Więc plus jest taki, że sama musiałaś tych mitręg słuchać xD Sesese~
No ale nie przedłużając. Wisz co myślę o cecach i to podtrzymuję, ale jestem skłonna się przeknać do tego sima ;P Robi ciekawe miny :P Najbardziej to mnie rozwala ta uniesiona brew na fotce na plaży ;P W ogóle to strasznie ma wąską buzię, ale nawet fajnie to wygląda, zwłaszcza, że ma taki lekko wysunięty podbródek i to się tak ciekawie składa ;D No i w ogóle niebieskooki szatyn z moherem na klacie - aprobuję :D Koncepcja jest słuszna :> (ale nie chce ceców dalej jak coś!)

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » czwartek 28 maja 2020, 13:54

Alibali pisze:
sobota 23 maja 2020, 17:40
Dzięki @El-żunia za odwiedziny kącika. Sama wiesz, że nie produkujemy swoich simów, domów i historyjek jedynie do szuflady, i miło gdy ktoś zajrzy i rzuci kilka słów :)
Zapraszam serdecznie do innych kącików na forum - mamy niesamowitych twórców zarówno simów jak i domków a także historyjek.
No,ciesze sie zee tu wpadlam. Fajnie i miło się ogląda te simy :D

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Post autor: Marvi » czwartek 28 maja 2020, 22:59

<offtop>
A jakby ktoś miał jakieś wątpliwości, to móóój ci on! I nie oddam, nienienie <3
Taki ten pleciuch dyskretny, że się był i nie wysprzęglił :>
</offtop>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”