Krótkie historyjki obrazkowe

Zrobiłeś fajne fotki? Wrzuć je tutaj a ktoś na pewno stworzy fajną historyjkę.
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Krótkie historyjki obrazkowe

Post autor: SimDels » środa 22 sty 2020, 10:50

Fajny temat i super foty więc nie omieszkałem :) To nadal XXI wiek ale powiedzmy, że panienka przybyła tu z drugiej połowy naszego wieku ;)
Załączniki
XXI wiek.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5 (1).jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 28 sty 2020, 05:33

Misiaku, historyjka z epokowych przemian - znakomita :a_bravo: , aż iskrzy od błyskotliwego humoru :lol: . Uwielbiam humor sytuacyjny poparty dodatkowo humorem słownym :D

Skoro tak dobrze Ci poszło to mam kolejną historyjkę:
1 instrukcja.jpg
2 instrukcja.jpg
3 instrukcja.jpg
4 instrukcja.jpg
6 instrukcja.jpg

Może tym razem ktoś jeszcze się przyłączy :09-winking-face:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 31 mar 2020, 12:34

A jakże :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 31 mar 2020, 17:20

Świetne historyjki! Uśmiałam sięz tego rozkminiania zadania domowego... Jak w życiu... - mój mąż często rozwiązuje zadania domowe wnuczka z matematyki - na telefon. Swoją drogą - czegoż to teraz uczą ( i jak) w tych szkołach :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 02 kwie 2020, 12:57

Ajć pokićkało nam sie tzn propozycje obrazków do przerobienia na komiks i odwrotnie najlepiej wrzucajmy do tematu dedykowanego takiej zabawie czyli:
Tu możemy współtworzyć wspólnie komiksy :)

Tu zaś wrzucamy gotowe (normalnie dziwno mi w roli "porządkowego" :D ) i korzystając z okazji zostawię tu moja relacje ze zwiedzania fabryki-labolatorium zbudowanego The Sims4 przez @Marvi (Id>Philomenya). Labolatorium działa prawidłowo na parceli pracowniczej, są te same misje w pracy co zawsze tylko przez pierwszą dłuższa chwilę naukowcy i pracownicy stoją jak ciapy przed parcela ale potem wchodzą i jest ok. A wygląda to tak...

Ps; labo jest w galerii tu: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 04 kwie 2020, 09:29

Brawo, brawo ,bravissimo :a_bravo: :a_bravo: za fantastyczną relację z laboratorium Marvicza i równie wspaniałą historyjkę pomocy sąsiedzkiej, której udzieliła Kropesia Nathanielowi, przy składaniu projektu szkolnego.
Poradnik "Moje pierwsze śrubki" rozbawił mnie do łez :03-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » poniedziałek 13 kwie 2020, 23:12

No, no, @SimDels wszystkie powyższe historyjki są rewelacyjne, po prostu dałeś czadu. Pełen szacun :a_bravo:

Teraz zaś będzie historyjka taka ... hmm...powiedzmy poświąteczna :a_beer:
.........................................................................................................................................................................
Po upojnej nocy znojnej szedłem ja i kumpli trzech
.
komiks 1.jpg
.
Szliśmy od krzaka do krzaka, a nad nami szumiał ...
.
komiks 2.jpg
.
komiks 3.jpg
.
komiks  4 a.jpg
.
komiks 4.jpg
.
komiks  5.jpg
.
komiks 6.jpg
.
komiks 7.jpg
.
komiks 8.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 15 kwie 2020, 09:23

Świetne zdjęcia wesołej gromadki. Ta historyjka nie dość, że jest z morałem, to jeszcze ma swój niepowtarzalny klimat :12-ok-hand: .


myszeeeerej pancerni.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 15 kwie 2020, 14:14

Wspaniała relacja @SimDels Michaszu, uśmiałam się z tego biodra robota. Swoją drogą co za karkołomna ewolucja!
Ale Wiki mnie rozśmieszył na maksa tą pijaną czeredą.Słyszę naprawdę jak idą i śpiewają - my szeeereeejj (czk!) pąserniiii (czk)rudyyy i nasz pieees (czk czk czk)
Przyszło mi na myśl - a może założymy kącik dowcipów na naszym forum? Czasami trza się pośmiać, a obecnie jakby coraz mniej powodów do śmiechu...

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 21 kwie 2020, 18:02

Wszystkie komiksy są rewelacyjne. Moi Mili wykazujecie się ogromnym poczuciem humoru i niesamowitą kreatywnością w tworzeniu zabawnych historyjek. Uśmiałam się setnie przeglądając je i czytając :a_rolling:

A co do ostatniej historii @Wikki są i przyśpiewki biesiadne, powiedzonka na kacu, ale jest też i jednoznaczna propozycja.
Brawo!!!

A zaprezentowany przez @bobas52 dowcip przebija wszystko :a_laugh2:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 25 kwie 2020, 13:04

Dałeś czadu Wiki :D Nie ma to jak simowe dźamprezy.
Kurka wiesienka ,znowu mi ibrazki wyparowało :O Chyba musze zmienić platformę osadzania lub dawac bezpośrednio na forum.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 13 maja 2020, 18:09

Do tej pory nie poruszałam tematyki Mrocznego Kosiarza, ale ponieważ ostatnia moja dziewczynka, nie ma z tym żadnych problemów, dlatego podrzucam do przeróbki zdjęcia z "mrocznej" randki :85-smiling-face-horns: oraz mój kolaż.
randka ze smiercią2.jpg
Życzę miłej zabawy i mimo trudnego tematu... optymistycznego podejścia do niego :)
Kosiarz1.jpg
K2.jpg
K3.jpg
K4.jpg
K5.jpg
K6.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 14 maja 2020, 00:32

Ciekawie ci się zadziało z tym mrocznym jegomościem :)

A co się stanie kiedy w świecie simowych ludzików spadnie deszcz?
Mam wrażenie, że oni boja się nie tylko burzy ale równie panicznie...deszczy właśnie :)
Załączniki
2d.jpg
1d.jpg
3d.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 14 maja 2020, 11:00

Świetnie uchwycona mimika sytuacyjna, Miszka! Simom smutno a mi się zawsze rozdziawia japka na widok tych drżących podbródków i usteczek w podkówkę. Wolę ich smutne minki od tych zadowolonych - ten głupawy uśmieszek doprowadza mnie zawsze do furii. A;le że tak "płaczą" na widok deszczu - nie wiedziałąm :)
Bobinkowe bliskie spotkania ze śmiercią są dla mnie novum - nigdy jeszcze w całej simowej karierze nie przyszedł do moich Simów Kosiarz w charakterze przyjaciela domu. A już czułe poklepywanie się i misiaczki to ewenement sam w sobie! Kosiarz i uczucia? Teraz to już mnie nic nie zdziwi. No, chyba tylko jeszcze Kosiarz w roli niańki...

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 17 maja 2020, 23:08

@bobas52 Mroczny Kosiarz kojarzy mi się ze złem, kimś kogo lepiej nie spotkać na swej drodze. Tymczasem w przedstawionym przez Ciebie komiksie jawi się jako osoba opiekuńcza, sympatyczna. Naprawdę miło się czyta dialogi tych dwojga. Tekst idealnie dopasowany do tego, co widać na obrazkach. Piękne!
@SimDels jak Ty to robisz, że Twoje ludki robią takie niesamowite miny? Gdy gram w Czwórkę moje simy zawsze mają kamienne twarzy, czy są smutni, czy podekscytowani. Jeżeli chodzi o komiks jest zabawny. Świetnie uchwycona mimika ludzików w "ekstremalnej" sytuacji i adekwatny do tego teksty. Super!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 18 maja 2020, 00:59

Aj! pomerdały mi się dwa podobne tematy w sensie, że wstawiłem tu już gotowca tylko. No nic ,przejdźmy do genialnych fotek Bobi :)
@Kirka w sumie nic takiego ale faktycznie warto ludziki przyobserwować, na deszcz często reagują jak na dramat, niekoniecznie tylko wtedy kiedy z nieba leca pioruny :)
Mnie tez to zaskoczyło @Alibali :D Choć juz wcześniej widziałem, że jak jest zgromadzenie na nowej parceli to kiedy spadnie deszcz, zaczynają się...wielkie lamęty :D
Załączniki
1K2.jpg
2K3.jpg
K4.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 18 maja 2020, 20:11

Super!!!! :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 20 maja 2020, 00:45

@SimDels oba komiksy świetne. Dialogi dodane to zdjęć Bobi wręcz powalają :a_laugh2: W dodtaku fajne nawiązaniu do przyszłego pakietu :a_bravo:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 20 maja 2020, 07:36

Misiu, spodziewałam się, że jak zrobisz z tego komiks, to będzie zabawnie ale, że wyjdzie z tego taka perełka - to nawet najstarsi górale nie przewidzieli :a_laugh2:

P.S Do tej pory Mroczki kojarzyłam tylko z serialem "M jak miłość" :lol:


Żeby nie tworzyć kolejnego wpisu, zdjęcia z testowej rozgrywki tym razem mojej drugiej dziewczynki, wrzucam w postaci kolejnej historyjki.
psychologia na użytek własny2.jpg


Gdyby ktoś miał inny pomysł na dialogi zapraszam do zabawy :) :
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 27 maja 2020, 13:31

Ni Bobi @bobas52 Twojego komiksu raczej nic nie przebije Porównanie z tramwajem - bezcenne :cat_mwaha2:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zróbmy sobie komiks”