Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: Ktosik » sobota 20 lip 2019, 23:45

Imię Abigail kojarzy mi się z postacią z filmu "Czarownice z salem". Na szczęście ta Abi w niczym jej nie przypomina, bo jest uroczą simeczką o dobrym serduszku. :01-grinning-face:
Bianca i Beatrice to kolejne śliczne dziewczyny, które nie tylko zachwycają swoją urodą ale i charakterem. :cat_yes:
Natomiast Selena, ma tak piękną twarz i nienaganną figurkę, że i bez syreniego śpiewu zauroczyła tego przystojnego trytona. Imię to kojarzy się z księżycem, więc pewnie nocą wynurza się z wody i olśniewa wszystkich swoim gwiaździstym ogonem. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Śliczne zdjęcia Bożenko :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 08 sie 2019, 02:43

Ups ! Przegapiłam te panienki nie wspominając trytona! Very sorry Bozenko!
Mezczyzni wszystko widzą inaczej.. Moze to i lepiej? Dla wikiego Beatrice to panienka o wrazliwa i delikatna. A ja tu widzę piekna dziewczyne, z mocym charakterem , ktora wie czego chce i potrafi prawdopodobnie wziąc faceta pod but. Wystarczy zauwazyc jej pewny siebie wzrok gdy kieruje swoim skuterem wodnym! Rekin? Pewnie by mu przywaliła...
Zreszta tę sama ceche choc lepiej ukrytą ma i urodziwa syrenka... Cos w tym jest ze te Twoje panny Bobi są w tym tak podobne :cat_mwaha:
Ale mi w oko wpadlo jeszcze super rozwiazanie wnetrza w tej chacie , gdzie sie ta para migdaliła. Cudne dwupoziomowe wnetrze! I te zaslony! Bajeczka!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 10 sie 2019, 09:05

W podzięce przysyłam każdemu po buziaku ( no chyba, że ktoś nie lubi się całować :09-winking-face: )

@kreatora Elu, pomysł z zasłonkami muślinowymi wydał mi się tako bardzo romantyczny, wręcz idealny aby podkreślić niepowtarzalność tej chwili (migdalenia się :lol: )... a stworzenie zróżnicowania poziomu pomostów ( od kiedy nauczyłam się różnicować poziomy pomieszczeń w domach) to ten patent stosuję przy każdej nadarzającej się okazji :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 10 sie 2019, 16:37

Bobinko - świetne nowe postaci. Dziewczyny - tak jak zauważyła Ela - tylko z pozoru delikatne są! Jednak obie mają żelazny charakterek na pewno.
Po komencie Eli przyjrzałam się bliżej temu dwupoziomowemu pomieszczeniu. Dopiero uczę się tego budowlanego tricku - zastosowałam go właśnie w świeżo zbudowanej "kreteńskiej" posiadłości - ale u mnie to są dwa różne pomieszczenia połączone schodami - a u ciebie chyba dwa poziomy są w tym samym pomieszczeniu. Tego jeszcze się nie naumiałam.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 13 lis 2019, 20:08

Sporo czasu minęło od ostatniego wpisu. Może czas najwyższy pokazać " bibliotekarzy". Nazwała ich tak z uwagi na miejsce zamieszkania - czyli moją bibliotekę. ;)

Chociaż nie posiadam "Krainy Magii", mimo na święto Halloween, stworzyłam sobie Diabolinę a do towarzystwa dobrałam jej Demona ( Rottweilera z galerii). W dni powszednie Diabolina zrzuca kostium czarodziejki i prowadzi normalne simowe życie :) .
halloween.jpg
D5.jpg
2xD.jpg
nie tak łapczywie.jpg
D3.jpg
Diabolina2.jpg
Diabolina i Demon.jpg
Demon jak przystało na bodyguarda broni dostępu do swojej pani do tego stopnia, że nawet wampiry czują przed nim respekt .
Demon1.jpg

Poza diabelskim teamem posiadam również, miłośnika zwierząt - Szymona, który najwyraźniej ze swojego domostwa stworzył schronisko dla wszelkiej maści psiaków :D .
W1.jpg
W2.jpg
W3.jpg
W4.jpg
w5.jpg

Ostatnią parę tworzą dwie przyjaciółki. Możliwe, że jak Uniwersytet będzie ogłaszał nabór na studia :D , obie zgłoszą się po indeksy studenckie. Oto Sabrina (o ciemnej karnacji) i Luiza.
Sabrina i Luiza.jpg
S+L.jpg
Więcej grzechów nie pamiętam :) , za wszystkie serdecznie żałuję.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » środa 13 lis 2019, 20:36

Ej, ale fajna chata! Ja chcem, gdzie można? Ja znowu nic nie wiem ;-;
Przystojna czarodziejka! Środowisko ku rozwijaniu umiejętności nadprzyrodzonych ma całkiem aliganckie! Ale fajne dziewczątko. I jakiego ma pieseła walecznego! Takie miłe rotteweilery opiekowały się diabelskim książątkiem Damienem w "Omenie" :D Swoją drogą przypomina mi się anegdota o bierzmowaniu mojej koleżanki: w trakcie mszy do kościoła wbiegł rottweiler XD Te infernalne stwory pasują do młodej adeptki czarodziejskiego rzemiosła.
A Szymon to hottie! Fryzurkę bym mu zmieniła, ale jaką on ma buzię *.* Smexiasty typ! Myślę, że temu samotnemu wilkowi należy się jakaś przystojna przewodniczka stada, która pomoze mu zapanować nad tą gromadką <3 Trzeba mu znaleźć jakąś fajną, czułą i opiekuńczą niunię (albo niuniusia <3), bo szkoda żeby zgorzkniał w samotności ;-; Gosc wygląda na sentymentalnego wrażliwca, a to jest wspaniały rys charakterologiczny, ale i niebezpieczny - łatwo bowiem popaść w melancholiję. Myślę, ze ta gromadka pomaga mu trochę zachować ten balans, ale na dłuższą metę przygruchałabym mu "ludzkiego" partnera :> No szkoda żeby zgnuśniał!
Ło, bestfriendy na studyjach! Razem na pewno będzie raźniej iść prosto w paszczę lwa! Nie ma to jak dzielenie takich przeżyć (radości i trosk) wspólnie! Wsparcie druha zawsze w cenie :D Ciekawe czy pójdą na ten sam kierunek? :)

Oj pamiętaj wincyj grzechów, dobrych grzechów nigdy za wiele i nie ma sensu ich żałować - są takie grzechy, których grzechem jest żałować!

PS: Dej no link do Szymka, to Ci go wytarzam po rozmaitych meblach z jaką nieszpetną dziewuszką, bo mie się aż serce kraje jak się takie chłopisko w celibacie zasklepia i jeno mu się fauna po obejściu kręci! Tylko skąd ja mu przystojną krasawicę w natłoku moich landszpapar wynajdę? Siędę z dwa razy mocniejszym namysłem i zdziełam temi ręcoma! A jak będę miała zamysł to i wena wleci (som niewielkie szanse na powodzenie) XD Także się weź i się podziel (podziel się posiłkiem, bowiem widzę tu apetyczne ciastuszko ;-;). Chyba, że masz dla niego przeznaczoną milady, to zwiunzków nie rozbijam, oj nienienie, nieładnie, nie wolno, a fe! Ale jakby nie, to... Już ja mu przedstawię jakiego rozsądnego wickeda *matchmaker, matchmaker, make me a match~*.
Ostatnio zmieniony czwartek 14 lis 2019, 01:21 przez Marvi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 13 lis 2019, 22:19

ALe magia! Po cóz i wspomniany dodatek skoro i bez niego stworzyłas taki klimat! Piękne wnętrza i super postacie ,no i... rozpsiło ci się tam towarzycho :D Świetne focisze z tymi piesami i wymowna mina "bibliotekarza" na ich widok :D Mega praca tylko tak sie zastanawiamjak wygląda cały budynek (ewentualnie wybacz sklerozę) bo jestem bardzo ciekaw gdzie takie cuda i czy - jak wspomniał Marviczek - czy można to gdzies złapać (?) Jest moc ,jest klimat!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 22 lis 2019, 12:52

Bardzo sliczna potencjalna czarownica a wnetrza tej chaty cudowne! :hearts/heavy-black-heart:
Milosnik psów i ksiazek to bardzo przystojny gość. Ja tam bym mu nic nie zmieniała. Podoba mi sie w takim stanie w jakim jest. O ile panienki w simsach w sumie sa zawsze do siebie jakos podobne a mialam ich dziesiatki od roznych kreatorow z Galerii bo jak kto zna sie na robieniu simow to pojdzie w strone duzej urody a standarty urody pan od wieków sie nie zmieniaja, Regularne rysy, zgrabne noski, wyraziste oczy no i potem te pieknosci w simsach sa nieco do siebie podobne. Oczywiscie kolor wlosow i oczu bedzie rozny ale kanon urody podobny. Z facetami to jest inna bajka bo tam nie ma takich "przepisow' na urode jak dla pan,
Gosciu ma byc meski , sexy i pociagajacy aby odniósł sukces na simowej gieldzie pieknosci meskiej, . No i to jest trudne do osiagniecia w simsach Nie mowiac o ty, ze kazdy gracz plci zenskiej bedzie mial troche inny ideal urody. Twoj Szymon spelnia te trzy warunki w 100 procentach! Przynajmniej dla mnie XD Ale ja jestem z innego pokolenia niz nasi forumowi mlodzi ktorych postac Rheda Butlera w wykonaniu Clarca Gable co najwyzej by totalnie robawila przyspuszczam. (Z powodu wasów i.t.p)
Czyli dla kazdego pokolenia meski idol wyglada inaczej. A zenskimi idealami nie ma takich problemów no chyba ze rowznica w pokoleniach wynosi pare wieków.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 22 lis 2019, 20:43

Bożenko udowodniłaś, że nie trzeba posiadać "Krainy Magii", wystarczy wyobraźnia, by stworzyć magiczny świat. :hearts/heavy-black-heart:
Uwielbiam baśń o Diabolinie , już kilka razy oglądałam film "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Twoja simka jest bardzo do niej podobna, brakuje jej tylko rogów i pięknych czarnych skrzydeł, niestety EA tego nie przewidziało.
Szymon jest super przystojny, musisz mu koniecznie poszukać jakąś miłośniczkę zwierząt, bo szkoda by się tak atrakcyjne geny zmarnowały. :09-winking-face: Zresztą zwierzaki też są cudne. :hearts/two-hearts:
Sabrina i Luiza, to prawdziwe piękności, zapewne oprócz dyplomu z ukończenia studiów, otrzymają również wiele ofert matrymonialnych. :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 22 lis 2019, 22:03

Śliczna ta chatka Diaboliny - jeśli rzeczywiście nie masz Magii, to brawa wielkie za inwencję i wyobraźnię! Diabolina wyszła ci cudnie - z rogami czy bez. Jest gdzieś "do wzięcia"? Śliczne są też twoje potencjalne studentki. I pewnie już studiują, bo dowiedziałam się właśnie, że już nabyłaś Uniwerek. Ja jeszcze nie, bo choć dzisiaj przeczytałam, że jest właśnie black friday to EA nie spuściła z tonu, a raczej z ceny... A jakoś dziwnie mi szkoda 140zeta na ten dodatek.

Na koniec zostawiłam sobie tego słodziaka - biedaka z gromadą zwierza... Jak on to ogarnia?? Moi simowie z jednym ledwie radę dają... A chłopię jest śliczne - takie rozmarzone, zamyślone. Nic tam bym mu nie zmieniała, bo ten rozwiany włosek dodaje mu uroku cherubinka :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 02 gru 2019, 08:42

W imieniu "bibliotekarzy" bardzo serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie. Chwilowo nikogo z nich nie udostępniłam, bo chce się nacieszyć moimi dziećmi i nauczyć ich dobrych manier :09-winking-face: zanim ostatecznie wyfruną z gniazda :).


P.S Domek, w którym mieszka Dabolina to - "Saphire Cottage" naszej Kropesi - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Natomiast twórcą zwierzaków jest - Krestovka2137

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 31 sty 2020, 10:19

Kochani, tak się składa, że czasami coś albo ktoś natchnie nas pomysłem do stworzenia ludzików. W tym konkretnym przypadku pobranie Alutkowego dworku szlacheckiego, skłoniło mnie do stworzenia Maryni Połanieckiej - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, która chwilowo stała się jednoosobową jego lokatorką. Niewykluczone, że za jakiś czas dołączy do niej Stanisław.
3.jpg

Natomiast pobrany od Marvicza - Nathaniel, chodził do tego stopnia ze skwaszoną miną , że z obawy aby pozostałym ludzikom ten depresyjny nastrój nie zaczął się udzielać, postanowiłam na siłę go uszczęśliwić, dodając mu do towarzystwa dziewczynkę w stylu emo Debbi Logan -https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, którą w ostatniej sekundzie przez wysłaniem na Galerię przemianowałam z Oli Smith. I tym sposobem, każdy z graczy ma do wyboru dwa imiona i nazwiska :lol:
d1.jpg
d2.jpg
d3.jpg
d4.jpg
Jak widać podziałało zaskakująco dobrze i szybko :lol: , chłopak ma pełne ręce roboty i leciutki uśmiech wreszcie zagościł na jego twarzy.

Resztę ludzików będę prezentować w kolejnych odsłonach aby pozostawić pewien - niedosyt :P :lol: Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki oraz życzę:
udanej-soboty1.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 31 sty 2020, 18:28

Dzięki Bobinko za tak radosnego newsa - że wzięłaś mój dworek do obróbki, że jest zamieszkały, oraz że w ogóle zaczęłaś grać przezwyciężając marazm, który cię ogarnął. Marynia wygląda iście szlachecko, z tą subtelną buzią, bladą cerą i delikatnymi rączkami. Druga z dziewczyn to prawdziwa zadziora!I bardzo pasuje do Marviczowego heavy buntownika...

Czekam zatem na Stanisława. Tylko niech będzie przystojniejszy niż wersja w wyk. Andrzeja Maya, który grał Stacha Połanieckiego. Był taki "sztywny i zasadniczy"... Tak na marginesie - Stach Połaniecki to tak naprawdę alter ego samego Sienkiewicza, a treść "Rodziny Połanieckich" wiąże się ściśle z jego nieudanym małżeństwem z Marynią Romanowską - wychowanicą bogatej rodziny Wołodkowiczów. Marynia Połaniecka jest tylko w części uosobieniem jego byłej żony (małżeństwo trwające tylko 1 miesiąc zostało unieważnione). Cechy jego żony nosi inna bohaterka Rodziny Połąnieckich - Lineta Castelli - udająca cnotliwą, a tak naprawdę będącą sprytną uwodzicielką.
Bardziej ostro i satyrycznie sportretował swoją "teściową" w osobie matrony Krasławskiej kuszącej wielkim posagiem i wdziękami swojej córki innego oszusta - rzekomego bogacza, a tak naprawdę bankruta Hipolita Maszkę (granego przez Jana Englerta). Ową córkę Krasławskiej zagrała prześliczna podówczas Alicja Jachiewicz. Widziałam ją niedawno w Ślubach Panieńskich, granych na deskach teatru im. Osterwy w Lublinie. Wygląda nadal pięknie, choć nie ominął jej "ząb czasu". To tyle dygresji.
Bardzo jestem ciekawa twojej wersji dworku, choć dla mnie niedościgłym wzorem będzie zawsze trójkowa wersja (oryginalna), w wykonaniu Figi z SimsDistrict. Niestety - zachowało się niewiele fotek tej pracy, bo Danuta - obecna moderatorka tego forum wyrzuciła kącik Figi, i zdjęcia dworku przepadły. Kamelia znalazła kilka, ale nie pamiętam już, w którym wątku na tym forum podała link.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 lut 2020, 16:21 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 01 lut 2020, 04:54

tumblr_ochtisYZ0r1ut1d6co1_500.gif
*zmarchwiwstało w niechwale*
W pierwej kolejności, to już Ci to raz tłumaczyłam, ale powtórzę się wytwornie, bowiem dobrej nauki nigdy za wiele! Po pierwej: Nath nie ma skwaszonej miny, tylko jest cierpiącym nastoletnie rozterki metalem (mrocznym jak dupa szatana i nawet happy meale płaczą w jego towarzystwie, bowiem tak oznajmia Pismo i tak miało być!). Po drugie: to bardzo pozytywny sim, tylko zabrałaś mu hienusię, a on jest bardzo prohienusiowy xD Po, jak to się mawia w moich rodzinnych stronach, czecie: on miał mieć smutną minę, bo jest smutny XD Zabrałaś mu już cechę ponury - no nie dosć cierpienia w tym domu?! xD To jest grzech kardynalny (gorszy od mojego ulubionego z siedmiu grzechów głównych XD). Przez wzgląd na układy-układziki skłonnam rozgrzeszyć, ale to jest zabieg mniej więcej taki, jakby zabrać ludziom alkohol w trakcie majówki - można, ale po co rozsierdzac? xD To tyle w kwestii mojego narcystycznego wykładu na temat sima mego jednorodzonego, który się począł z mego umysłu chorego (a dobre diabełki w CAS mi zwiastowały).
Ad rem, bo przecie żem przylazła na wystepy gościnne i ino do tego malovanego dźbanka brakuje :/ Lycąc za koleją (na całe szczynście nie polską xD):
Marynię-Marysienkę to bym koniecznie widziała z jakimś kawalerem i z WICKEDEM, bowiem zadartą kiecę i hajdawery łot płota do płota postrzegałabym jako jedyną słuszną opcję. I jake podwiązkę łopuszczoną w iście nietaktowny sposób xD Ale jako że NIE, to już sobie te swoje chore rojenia umieszczę kajsik w środku glowy xD W kazdym razie dama jest to zacna i w klimaciku osadzona co się zowie, buziak ma przeładny, bardzo delikatna ta efemeryczna blondyna! I mie się ona całkiem podobi :D Domieszaj jej tam jakiego dżentelmena dla ogólnego dobrostanu! Niechże kobicisko ma coś od życia! Bo mie tu posądzasz o znęcanie sie nad simami, a sama to jakoś tam się ociągasz z organizowaniem im zajęcia (ja wiem, Ty im fundujesz uczynki co do ducha - ja jestem szpecem od tych do ciała xD i tu łapiemy próg rozbieżności ;P).
Zaś drugą milady to skundeś kojarzę ;P I jak mówiłam, mie to ona przypomina Clover ;P
Obrazek
Tylko jakby jej tam mejkapik ułagodzić i ślepa rozzielenić ;-) A w ogóle to dopiero teraz do mnie dotarło, ze łuna ma piercing! Łooo, widzę prawdziwe poświęcenie dla zachowania destrukcyj wieku nastoletniego ;P Żem szokła ;P No ale się cieszę, ze - no niech Ci już będzie - moje dziecko sie wreszcie uśmiechło ;P I że jakoweś prace ręczne też są, bowiem jest problem z ręców utrzymaniem wzdłuż tułowia (ale jakbyś chciała wickeda to... dobra, wiem, tylko proponuję z życzliwości @_@). Anyway toze jest to klimatyczna dziewuszka ino bajka nieco inna ;P Ode mnie dostał broken girl, od Ciebie ma rebel girl - jestem w stanie to zaakceptować :D I błogosławię tej unii :D
No w każdej razie fajne te diewoćki i bardzo mi się podobi, ze się ćwiczysz w różnych stylach, bo trza byc biegłym stwórcem, a nie jeno na jedno kopyto się produkować (tak, to był przytyk autoironiczny xD). Ciekawam na co jeszcze wpadniesz :D Bo mamy damę, buntowniczkę, no powiedziałabym, ze kontrast całkiem solidny ;P
No i czekam na dalsze produkcyje! (jaki ten towarzysz Bobinicz wycwanion, że stopniuje napięcie, ohoho~) A w szczególności na Szymka i Krzyśka czekam XD Bo to akurat są śworne synki xD oni mi się mniej więcej mieszczą w koncepcji, nie wiem już teraz sama, który bardziej (Szymkowi bym fryzurę tylko zmieniła, ale to już chyba kiedyś sapałam), ale no... takze tego~
Jest elegansio :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 05 lut 2020, 13:34

Fajne te ludzki ,dama jest świetna , ciekawe jak będzie wyglądała w parze ze Stanisławem. Dziewczynka dla marwiczowego chopaka tez jest juper, bardzo charakterna i napewno w grze zdecydowanie da sie lubić co woidac po fociszach :) Taki frik chyba troche. Apropos; Robisz takie pełne fajnych emocji fotki, żywe na max, uwielbiam to.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 08 lut 2020, 16:44

Marynia jest delikatna i urocza, mam nadzieje, że nie będzie długo samotnie zamieszkiwała piękny Alutkowy dworek, i jakiś Stach ją uszczęśliwi. :hearts/heavy-black-heart:
Druga postać zgoła odmienna, bo Debbi-Oli to taka buntowniczka i trzpiotka, i fajnie pasuje do Nathaniela. Może "rozrusza" tego posępnego sima. :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 lut 2020, 15:37

Dwie panny, kazda zupelnie w innym stylu. Marynia - w staroswieckiej fryzurze urocza i delikatna i mocno konstrastująca z nią "drapieżna". przebojowa, nowoczesna dziewczyna. Rzeczywiscie swietnie jest dobrana dla Nathaniela. To tez swego rodzaju buntownik a raczej nihilista. ale czy Debbi-Oli zastapi mu na dłuzsza mete ukochaną hienę? Trudno jest konkurować z hieną...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 13 maja 2020, 18:32

Jesteście kochani: @Alibali , @Marvi , @SimDels , @Ktosik , @kreatora, że zawsze znajdziecie czas aby zajrzeć do mojego kącika i skomentować te moje ludziki, które dla mnie są najpiękniejsze i najcudowniejsze mimo ewidentnych niedoskonałości - jak dla każdej matki.
Oto kolejna grupka "bibliotekarzy" :D :

Na pierwszy rzut idzie Selena Lazar, która jest miłośniczka natury oraz ogrodnictwa :
Selena Lazar1.jpg

Drugi to Tim Servillo, pierwszy chłopak bez zarostu :D , jeden z dwóch adoratorów w.wym rudzielca :
Tim Servillo1.jpg

Na zakończenie Lilla Bereda (w fryzurze Julii Tymoszenko), która szaleje w karierze naukowej :
Lilla 1.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 13 maja 2020, 18:43

Bobinko chciałabym coś napisać, ale... ślepota, - mało co widzę. Daj chociaż po jednej dużej fotce twoich nowych Simów :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 13 maja 2020, 19:07

Przychylam się do prośby Ali, Bożenko nie bądź taka minimalistyczna, pokaż przynajmniej twarz sima na normalnej dużej fotce. :27-person-with-folded-hands:
Te zdjęcia są fajne, ukazują zachowania, ale postać jest mało widoczna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”