"Above" The Coast - Dom dla Bobi :)

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

"Above" The Coast - Dom dla Bobi :)

Post autor: Mattoowy » środa 06 cze 2018, 16:53

Witam w nowym kąciku Mattowym na tym forum. :11-raised-hand-with-fingers-splayed:
Pierwszą pracą, jaką tutaj pokażę, będzie domek stworzony przede wszystkim z myślą o naszej Bobince @bobas52 :14-face-throwing-a-kiss:
Nie będę się dużo rozpisywał, poza tym że dom nazywa się "Above" The Coast co w wolnym tłumaczeniu znaczy "ponad" wybrzeżem - chyba łatwo się domyśleć dlaczego. :09-winking-face: Starałem się choć trochę oddać w nim klimat wakacyjny zważywszy na fakt, że nie ma tutaj ani basenów, ani ślizgawek i innych tego typu letnich bajerów.
"Above" The Coast
3 syp. 2 łaz.
115 013 $
LINK: https://www.ea.com/games/the-sims/the-s ... 3CAD8BB32F
06.06.2018_00-49-02.jpg
06.06.2018_00-50-34.jpg
06.06.2018_00-52-28.jpg
06.06.2018_00-55-36.jpg
06.06.2018_00-56-25.jpg
06.06.2018_00-59-33.jpg
06.06.2018_01-00-38.jpg
06.06.2018_01-02-57.jpg
06.06.2018_01-04-32.jpg
06.06.2018_01-04-59.jpg
06.06.2018_01-05-36.jpg
06.06.2018_01-06-47.jpg
06.06.2018_01-07-43.jpg
06.06.2018_01-08-04.jpg
06.06.2018_01-10-25.jpg
06.06.2018_01-11-18.jpg
Jeszcze rzut z góry


anigif.gif

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 06 cze 2018, 19:29

Matt przyznaj sie zaraz JAK zrobiłes krokwie???!!!
Patrze i patrzę i nie mogę się domyślić :a_jumping:
Leciutka bezpretensjonnalna bryła. a lekkosci dodają jeszcze te pale na których stoi i jasne pastelowe kolory które użyłeś .
Prawdziwie nadmorski domek ze wschodniego, atlantyckiego wybrzeża Stanów. Akurat oglądałam program 2 dni temu o facecie, ktory sobie tam postawił domek na palach . Ze wzgledu na widoki i wysoka sztormową falę - ale brzydszy od Twojego , choc gośc był wykładowcą architektury XD
Wnetrza są tak samo pastelowe jak elewacje i idealnie pasują do charakteru tego domku . Błękitnawa sypialnia - boska! :hearts/heavy-black-heart: Swierna łazienka - pralnia z tymi wszystkimi duperelami codzinnego uzytku. Nawet szufelka z zmiotka na scianie. Az sie nie chce wierzyc ze jestes facetem, bo mało który gość przywiązuje uwage do takich drobiazgow. XD
Swietne rozwiazanie z tymi wewnetrznymi galeryjkami na pietrze - w tym domu czuje sie przestrzeń i wrecz w nim pachnie morska bryzą. Kazde pomieszczenie idealnie skomponowane kolorystycznie, a jednoczesnie nie zagracone .
Wspaniała praca :hearts/heavy-black-heart: - ale krokwiami mnie zabiłes XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 06 cze 2018, 22:36

Bryła wprost genialnie pasuje mi do tego otoczenia i jedno z drugim to trochę jak śwuat wakacyjny letni dla czwóki (inszy niz serdeczna Dorada oczywiście). Świetna praca, kojarzy sie z błogim lenistwem i plażowaniem, przyjemnie wygląda tu kolor elewacji (świetne foty!). Sam zamysł, że na palach plus bardzo zgrabna realizacja tego pomysłu są super i Delsidło pewnie pozazdrości takiego mieszkanka nad morzem :) Wnętrza absolutnie piękne troche różne a jednak budujące spójny klimat. Chyba najabradziej spodobała mi sie "marynarska" sypialnia z okrągłym oknem i hol ze schodami bo bardzo lubię takie przestrzenie wewnątrz czyli więcej miejsca z prześwitem przy schodach. Dzieckowy pokój jest bardzo realistyczny co dla mnie jest juz wyższą szkoła jazdy zwłaszcza przy dzieckowych pomieszczeniach. Wszedzie widać też wspomniane prze Elę krokwie. ostatnio coś podobnego kombinowałem ale nie widziałem, że to może dac taki fajny efekt w kolorze zielonym czy większym zagęszczeniu, naprawd super, sprawia ,że dom wydaje sie jeszcze bardziej przez to stary klimatyczny i realistyczny.
|Wspaniała praca, Delsidło napewno będzie zazdrosne jak tylko zobaczy to w grze :) :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 09 cze 2018, 09:42

Matti, sprawiłeś mi ogromną przyjemność tym domostwem :hearts/heavy-black-heart: . W trójce zakochana byłam w Rajskiej Wyspie i domem, w którym najczęściej mieszkały moje ludziki, był skromny domek na palach stojący bezpośrednio nad wodą. Tu niestety nie mam takich możliwości aby postawić dom na plaży :44-pensive-face:
Ten domek już na pierwszy rzut oka porywa swoją bryłą, ale dopiero wnętrza bezbłędnie utrzymane w marynistycznym stylu, zapierają dech w piersiach :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: . Idealnie wczułeś się w klimat tego domostwa. Dobór kolorów i detali jest tak finezyjny, że normalnie nic tylko palce lizać.
Jesteś niepospolicie uzdolniony, czego najlepszym dowodem jest ten projekt :a_bravo:
Ponieważ nie posiadam " Wielkiego prania" - trochę akcesoriów z wystroju wnętrz gra mi podmieniła, ale i tak nie mogę narzekać.
1.jpg
gotowanie w takiej kuchni nawet najgorszej pani domu, sprawi przyjemność:
10.jpg
a spożywanie posiłków, mając takie widoki za oknem, to już czysta bajka:
2.jpg
w zaczarowanym salonie czuje się wręcz morska bryzę:
3.jpg
kojący sen w tych warunkach przychodzi znacznie prędzej :
4.jpg
o takich widokach z tarasów mogłam do tej pory tylko marzyć ... a teraz przynajmniej mam je w grze:
5.jpg
9.jpg
w chłodniejsze dni dom ogrzewa ciepło kominka:
6.jpg
całości szampańskiego nastroju dopełniają te wnętrza:
7.jpg
8.jpg
Podsumowując:
zasiedlenie 1.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 cze 2018, 22:09

Mały off top - ale myślę, ze ucieszysz sie z wiadomości , ze nasza wspólna rekomendacja zadziałala i ta wskazana przez nas chata dostala Maxisa . XD :a_beer:
Trzeba to bedzie kiedys powtorzyc :a_rolling:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » niedziela 24 cze 2018, 13:35

Krásný prázdninový dům u moře ,kde můžeme pozorovat západ ,nebo východ slunce :hearts/blue-heart: Líbí se mi ,jak jsi ho Matti postavil na kůlech :)
Interiér jsi hezky navrhl v pastelových barvách,kde převládá modrá a bílá a působí prostorně :)Nechybí ani šatna s pračkou a sušičkou :)
Skvělá práce Matti a pěkný dárek pro Boženku :a_bravo:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 14 lip 2018, 12:35

Cudny domek na palach od razu mnie zauroczył w Galerii, nie tylko bryłą , ale i świetną fotką. Natomiast oglądając go w grze, i tu na zdjęciach, tylko umocniłam się w pierwszym wrażeniu. :01-grinning-face: Ten dom od razu kojarzy się z wakacjami i nie trzeba basenu, tam czuć powiew morskiej bryzy i słychać szum fal. :hearts/blue-heart:
Kolorystyka, subtelnie urządzone wnętrza, wszytko ze sobą idealnie współgra. Najbardziej spodobał mi się pokoik dla dzieci i przestronny hol na piętrze, a seledynowa sypialnia jest taką wisienką na torcie. :01-grinning-face:
Wspaniała praca Matt!!! :a_bravo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowatorskie pomysły Matta”