Muzyka w The Sims Średniowiecze

Pytania i ciekawostki z gry The Sims Średniowiecze
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Muzyka w The Sims Średniowiecze

Post autor: Kropka » sobota 12 maja 2018, 14:44

Nie wiem czy ktoś z Was pogrywa czasami w Sims Średniowiecze :19-slightly-smiling-face:. Od pewnego czasu mam tą grę ale grałam tylko dwa razy, jakoś bardziej jestem wciągnięta w czwórkę. Tutaj chcę zaprezentować Wam fantastyczną i cudowną muzykę która urzekła mnie ogromnie. Mam nadzieję, że też komuś się spodoba :hearts/heavy-black-heart:




Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 12 maja 2018, 15:16

I love this music :D Może dlatego że ogólnie mój bzik to średniowiecze choć nie w sensie tej gry tylko bardziej realu. Bardzo sie postarali, trza przyznac że ogólnie w simsach do muzyki producenci sie naprawde przykładają (tudzież osoby zaprzęgnięte do współpracy w tej kwestii).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » sobota 12 maja 2018, 16:17

Uwielbiam muzykę w klimacie średniowiecza ♥ Także w filmach uwielbiam moment początku gdy w tle słychać muzykę bo można poczuć dzięki niej prawdziwy klimat.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 12 maja 2018, 23:52

Ja kocham piesn barda "Polowowanie na wieloryba" . Czesto tylko dlatego grałam bardem choc powinnam grac kims innym, zeby Królestwo sie rozwijalo - zeby to usłyszeć :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 02 paź 2018, 19:59

Miłośnikom muzyki średniowiecznej dedykuję :)


Awatar użytkownika
anie_1981
Asystent
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 10 lut 2022, 23:59

Post autor: anie_1981 » poniedziałek 27 mar 2023, 22:29

Ja grałam Królową, ale przerwałam grę, bo gra chciała zabić moją Królową. Drugą postacią po Królowej była babka kowal, i ona zdaje się dostała taką misję. Grałam też w te historie scenariuszowe do TS2. Cast Away było super. Spodziewałam się czegoś lepszego po scenariuszowej grze na silniku TS3, ale Średniowiecze mnie nie przekonało...

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims Średniowiecze”