Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: kreatora » środa 13 maja 2020, 19:35

Tez proszę o buźki tych simów i simek :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 14 maja 2020, 05:55

Ulegając prośbie, przedstawiam zbiorczy portret moich podopiecznych czasu kwarantanny :)
twarze.jpg

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 14 maja 2020, 09:34

Selena, jak na miłośniczkę natury, nawet malarstwem zajmuje się w terenie, żadna zima jej nie straszna i nie przeszkadza jej w tworzeniu Sztuki :09-winking-face:. Aktywny trening na siłowni i chwila relaksu na basenie. Żyć nie umierać. Śliczna jest z tą bujną rudą fryzurą.
Tim, sądząc po fotkach, jest bezrobotny :09-winking-face: i zajmuje się głównie domem, no, chyba, że jest Mistrzem szachowym, który ćwiczy w domowych warunkach :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye: Fajnie wygląda nawet bez zarostu. Przystojniak z niego.
O Lilly już mi wspominałaś, że pracuje w laboratorium NASA :09-winking-face:. Bardzo ładna z niej dziewczyna i prawdziwy naukowiec.

Wspaniałe masz te swoje ludziki Bobciu i nie dziwię się, że gra Ci się nimi świetnie.

PS. Obejrzałam filmik pokazujący to laboratorium i jestem pod wielkim wrażeniem talentu twórczyni :hearts/blue-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 14 maja 2020, 10:47

Bobinko, teraz to inksza inszość! Widzem i to nawet wyraźnie - bez okularów :)
Piękna trójka ci wyszła. I każda postać ma taki indywidualny rys. Po Lilli od razu można się spodziewać chłodnych tabelek, wyliczeń i analiz. Ma taką spokojną twarzyczkę i jasne spojrzenie. Nic pod nim się nie ukryje - pani Kalkulator wszystko zauważy. Dodać należy - piękna pani Kalkulator.
Tim to taki trochę pieszczoch mamusi - nie uważasz? Ma miękkie usta i zaokrąglony podbródek sybaryty. Duże oczy z lekkim zdziwieniem patrzą na świat, jakby mówił - doprawdy, nie spodziewałem się, że oprócz mnie ktoś jeszcze istnieje w tym simowym świecie :) Ale nieśmiertelnik na szyi jednakoż mówi, że ten chłopczyk już wie, że trza być twardym, nie miętkim...
I zna się na prawym sierpowym - sądząc po umięśnieniu.

Na sam koniec zostawiłam sobie śliczną Selenę. Ruda ma piękną twarz podkreśloną zmysłowym pieprzykiem, burzę loków i brzoskwiniową skórkę - aż by się chciało palcem dotknąć tego mięciutkiego, zaróżowionego policzka i pogrozić - nu nu nu!
Super trójeczka Bobinko. Chyba najbardziej udana z dotychczasowych. Chociaż lubię i inne twoje postaci.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 14 maja 2020, 17:10

Świetne ludziki, pomyślałem szczerze przyznam się; "jak wszyscy to wszyscy, niech Bobinka da te duże buzie" bo choć nie chwaląc -wzrok mam akurat dobry do małych rzeczy-to jednak co duża buzia to duża buzia :).
Jak ja kocham ten dzióbek (vide Selena przy kompie) :D Bardzo fajne postacie i widać, że fajne także w grze. Selena zresztą chyba najbardziej mi się rzuciła w oczy ale pozostałe postacie także są świetne. Tim kojarzy mi sie odrobinę z Vimes Family i podobnie jak oni prezentuje się "jak z reklamy" czyli młodość i doskonałość w każdym calu (i tylko butelki simocoli brakuje za jego głową, no takie mam skojarzenie z bilboardem jakoś :) ) Lila też jest świetna ma fajny nosek no i też skojarzyłbym ją tak jakoś charakternie np w roli naukowca co wcześniejsza historyjka obrazkowa potwierdza. super postacie aż by się chciało zobaczyć je w akcji. Czy wypuściłaś je już w świat (vide galeria) czy zostali grzecznie w domu?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 23 maja 2020, 01:07

Dzięki Bożenko za zbliżenia twarzy. :14-face-throwing-a-kiss:
Teraz dopiero widać jakie urocze są obydwie simeczki ,i jaki przystojny facecik. :cat_yes:
Moją faworytką jest Selena, bo rudzielec i na dodatek miłośniczka natury- dwie cechy które często występują u moich ludzików. Na zdjęciach z gry wygląda ślicznie. :)
Tim, choć bez zarostu, jest atrakcyjny. Na dodatek opiekuje się kociakiem i zamieszkał w moim domku, więc już go lubię. :D
Lilla również jest piękna, i wygląda na kobietę sukcesu, która wie czego chce od życia. Kariera naukowca świetnie do niej pasuje. :)

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 23 maja 2020, 12:41

Piękni, młodzi i pewnie bogaci (sądząc po warunkach, w jakich mieszkają). Czego chcieć więcej :)
Selena jest ślicznotką - burza rudych loków, zgrabnie wycięte usteczka z seksownym pieprzykiem nad nimi, ładny kształt brwi. W dodatku wielbicielka natury i zapewne marzycielka.
Tim z kolei to nie lada ciemnowłosy przystojniak z lekko kwadratową bródką. Przystojny, ale nie wygląda na zarozumiałego, wręcz przeciwnie to taka dobra duszyczka , skoro opiekuje się kotkiem (pewnie już wkrótce przyjmie pod dach innego "kociaka") :)
Lilli jest też piękną dziewczyną z kształtnym owalem twarzy i usteczkami lekko w ciup. Widać, że jest zasadnicza, bardziej ją interesuje kariera niż romanse. Jednak taka postawa i tak nie zakryje uroku osobistego.
Bożenko, śliczniutkie ludziki stworzyłaś :)

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 24 maja 2020, 09:56

Doczłapałam się wreszcie. Kurde, mam teraz taką niemotz ogólnie w życiu, że nie mam na nitz siły ;-; Ale jestem!
I zaś ogłaszam co następuje:
-> ruda miłośniczka natury bardzo ładna, taka smexy biolożka z sexiastym pieprzykiem a'la Marylin :> Taka kusicielka-uwodzicielka :D I widać sporo determinacji w działaniach, bo doceniam poświęcenie: stać przy sztalugach po kolana w śniegu, to to mało kto by się na to zdobył :P Ale jak plener to plener, nie ma zmiłuj xD i widać, że biolog z powołania, bo w sypialni nad łożem króluje siakiś wydruk mikroskopowy (pewnikiem cosik barwione sokiem z czerwonej kapusty, bo patrz jak się kolor rozkłada! a pani od biologii mówiła, że tak można barwić, bo sok z czerwonej kapusty nie wpływa na preparat, a ładnie go wybarwia - i Twoja Selena też o tym wie i też barwiła!).
ej ej! i żem nie podglądała i zgadłam, że kusicielka, bo co to znaczy, że Tim to JEDEN Z DWÓCH ADORATORÓW?! ej, ej, ej! mi tu pachnie jakimś dramatem w tle xD czy będą się pojedynkować? powiedz proszę, ze tak. wybieram broń białą, romantyczną, lokalnie dostępną, a mianowicie niech walczą o jej honor maczetami xD zrób skryny i niech wygra lepszy (ale niech nie walczą na śmierć i życie! tylko do pierwszej krwi. a przegranemu daj nagrodę pocieszenia ;-; tak bardzo muszę disneya w życiu i szczyptę happy endu ;-;)
ale ad rem marvi, ty stary zakapiorze, fantasto i zwyrolu :/
-> Tim jest chłopak do schrupania *chrup chrup* (- marvi, nie mlaszcz, to niekulturalne. i nie bredzi się z pełnymi ustami! - sorki ;-;). Jaki ma zadziorny loczek na czoło spływający :> Ej mi się zdaje, ze niezależnie od wyniku pojedynku z maczetami *japa paziu, skończ już z tymi maczetami >.<* to chyba Tim i tak wygra, bo! Widać, że chłopakowi biologia nie obca! A uzasadniam to tak: kotałka na stole mu nie wadzi, znaczy lubi wszorze; sądząc po klacie to przycisnąć metabolizm na siłce też może (no wiadomościowo, że ATP, uwalnianie energii i w'gle); poza tym logika mu nie obca, a w nauce to kluczowe jest żeby wnioski wyciągać i wnioski formułować. Bardzo sympatyczny młody człowiek! I ma ładną buzię :)
->Lilla jest moją faworytką z tego rozdania. Ma bardzo subtelne rysy twarzy i coś takiego delikatnego, niemalże dziewczęcego. Zresztą nie wiem, może bredzę, ale tak mi się to jakoś jawi na podstawie tychże fotek. Poza tym nie wiem jak to zrobiłaś, bo zakładam że brzydzisz się suwakami jak i innymi modami, ale ona wygląda jakby miała nogi aż po samo niebo :o W ogóle ma świetną figurę i wygląda jak milion baksów. Śliczna naukowczyni <3
W ogóle w tym rozdaniu to sami pretendenci do nagrody Nobla xD Bowiem ludzie nauki :D Ale mie się to podobi i disu isu naisu <3

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 25 sie 2020, 09:06

Dziękuję serdecznie: @Kropka , @Alibali , @SimDels , @Ktosik , @Kirka , @Marvi za ciepłe przyjęcie moich pacynek.

Tym razem przedstawiam istotę nieumarłą. Kogoś pozbawionego krwi i duszy. Istotę demoniczna żywiącą się ludzką krwią, która zakochała się w śmiertelniczce zwalczającej wampiry. I jak tu nie mówić, że przeciwieństwa się przyciągają.
Spike, bo o nim mowa, to postać stworzona na potrzeby serialu "Buffy, postrach wampirów". Tak się skład, że aktor grający tego konkretnego wampira, stał się dla mnie prototypem do odwzorowania postaci w grze.
Spike oryg.jpg
autoportret.jpg
spike2.jpg
spike.jpg
spike i buffy.jpg

P.s Zaskoczył mnie fakt, że chociaż zdecydowanie preferuję brunetów, to w tym konkretnym wypadku "farbowany" blondyn okazał się dla mnie kultową postacią wampira. Być może to efekt niesamowicie plastycznej mimiki twarzy, na której wszystkie uczucia malują się niezwykle wyraźnie.

zapominanie się.jpg

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » środa 26 sie 2020, 20:15

Świetne odwzorowanie postaci. Panowie są identyczni. Nawet wyraz oczu dokładnie taki sam (na tym pierwszym porównawczym zdjęciu). Faktycznie bardzo plastyczna twarz. Strzela minki jak zawodowy aktor. Wielkie brawa Bożenko :a_bravo:
Ps. Tak na marginesie - stęskniłam się za Tobą, bardzo brakowało twoich prac i komentarzy na forum :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 27 sie 2020, 18:49

@Kirka - Jest mi niezmiernie miło, że mój nowy "chłopak" spodobał się Tobie Stasiu. Niecodziennie wampir budzi tyle pozytywnych emocji.

Ps. Czytając Twój wpis - radość ulotna zagościła na twarzy. Jak widać nie potrzeba wcale wiele, aby się nawdychać przyjaźni, z którą w sercu jest raźniej. Dziękuję :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 28 sie 2020, 17:24

Wspaniałe uchwycone podobieństwo simowego sobowtóra do aktora. Tez nie przepadam za blondynami w grze ale ten ci się naprawdę udał! Szczupła twarz, blond czupryna i tak świetnie kontrastujące z nią czarne szerokie brwi i brązowe oczy. Już nie wspominając o wyrazistych ustach.. Buffy w filmie to nie jest miss świata choć niezła z niej laska i wcale się nie dziwię, że po prostu musiała się zakochać w tym przystojnym gościu. Podejrzewam że w grze masz tak samo. :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 30 sie 2020, 22:52

Bożenko, pięknie tego Spika odtworzyłaś, i choć też nie przepadam za blondaskami, to w grze bardzo atrakcyjnie się prezentuje. Ten film oglądałam już dość dawno, ale wiem, że tam iskrzyło pomiędzy Buffy a tym wampirem, choć ona je tępiła. Fajny scenariusz na rozgrywkę sobie wymyśliłaś, i faktycznie oboje strzelają super minki. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 31 sie 2020, 19:58

Piękny jest ten Nieumarły... Dokładnie odwzorowałaś go z fotki, ale wydaje mi się, że twoja wersja jest nawet lepsza! Jedyny blondyn z gry TS4 jakiego pamiętam to niejaki Johnny Zest i jest okropny, więc chyba uzasadnioną awersję do blondynów powzięłam. Ale pora zmienić poglądy (zważywszy nietuzinkowość twojego Spike'a oraz to, że tylko krowa poglądów nie zmienia :p)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 31 sie 2020, 21:52

Wydaje mi sie bardzo podobny do oryginału i za to od razu brawa. Musiałaś sie nakombinować z twarzą. Razem z Twoja blondi stanowia świetną parę i jak widać nudzić sie raczej nie będą :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 07 wrz 2020, 10:22

Dziękujemy tzn. blondas i ja. :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:
Na moim przykładzie widać, że kobieta zmienną jest :( po Jędrusiu, Matteo przyszła pora na Spike'a. Czasami płodozmian jest mile widziany :lol:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 28 lis 2020, 10:16

Z braku laku dobry kit pomyślałam :? i chociaż w dalszym ciągu jestem zakochana w Spike'u :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , to na potrzeby nowego dodatku (który kiedyś kupię i możne nawet uda mi się pograć) stworzyłam sobie China Ho Kelly z serialu "Hawaii Five-0".
Dużym sentymentem darzę tą postać, chociaż nie jest on typowym przystojniakiem. Przekonał mnie do siebie cechami, które prezentuje w serialu: stawianie rodziny na pierwszym miejscu, lojalność i dobroć.

Oto porucznik Chin Ho Kelly, który nie do końca przypomina oryginał :(
00.jpg

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 29 lis 2020, 00:57

Łaaa~ Jak Tobie te simy ładnie i wiernie z oryginałem wychodzą! Spike to jest w ogóle petarda, bo nie dosć, ze podobny, to sim w ogóle w kategoriach simowych jest po prostu atrakcyjny, mega apetyczny i estetyczny. Świetnie wyszedł, robi cudne miny, jest fotogeniczny i w ogóle smexiasty i do schrupania (chociaż to raczej on by pewnie chrupał, ten krwiopij :>).
A Chin całkiem jest podobny! Może kinolek ma tylko prostszy od oryginału, ale i tak jest podobny. Ciężko jest uchwycić podobieństwo osoby, która nie ma jakichś bardzo charakterystycznych cech - w sensie np znamion czy blizn, bo to jest jednak taki walor, który rzuca się w oczy. Tobie to natomiast się udaje i to bez skinów, ceców czy innych wspomagaczy! I to jest, drodzy Państwo, skill! Bo naprawdę niełatwe jest to zadanie (zaprawdę powiadam).
Gratki Bobi, kłaniam się nisko i jakbym miała czapkie na czerepie to bym ją zdejmła (ale nie tylko dlatego, że w domu by mi się głowa zgrzała, bo to - nie przeczę - silny argument "za", ale dlatego głównie, że szacun!).

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 29 lis 2020, 02:15

Być może z nadmiaru dobrego humoru w danej chwili lub bycia pod wpływem nowego nieco zabawnego dodatku przeczytałem w pierwszej chwili "hello kityy" zamiast "China Ho Kelly" :P
Moim zdaniem jest bardzo podobny (być może policzmi ma troche bardziej wklęśnięte niż oryginał ale cza by było więcej zdjeć obaczyć oryginału by sie o tąże drobnostke mało widoczną czepiać. SIm jest szalenie realistyczny i faktycznie podobny, gratuluję wspaniałęj pracy, wiadomo ile sie trzeba nasiedzieć by zrobić postać z oryginału, wypracować rysy twarzy itd.
Ciekaw jestem jak spisuje sie w grze więc myślę, że pobiore go sobie do ożywienia na swoim zapisie gry. Fajnie, że podzieliłaś się swoja prcaą i że jesteś. Ps: za Marwiczem, też bym sie grzał zanimi wymodziłbym tak realistyczną postać, pokłon aż do betonu!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 29 lis 2020, 11:33

No to niezly numer ci wyszedł, bo dla mnie wersja simowa jest przystojniejsza od oryginału XD
Ma ladniejsze brwi, wieksze oczy i bardziej szczupłą twarz, Lubie taki typ urody męskiej. Bardzo przystojny sim :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”