Plotkara +18

Lubisz podglądać swoich simów? A może podstępnie nagrywasz ich życie? Podziel się z nami swoimi nagraniami!
IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Plotkara +18

Post autor: IwiSimson » wtorek 04 sie 2020, 10:04

witam
:85-smiling-face-horns: :85-smiling-face-horns: :85-smiling-face-horns: UWGA ! Ten filmik zawiera wulgaryzmy i sceny +18 !
przedstawiam wam mój nowy serial Plotkara
to jest w sumie stary serial bo trzymałam go na dysku i co jakiś czas go poprawiłam .
Przyznam się że chciałam odpocząć od wamp i tego wszystkiego i Plotkara to taki lekki tytuł
ale zawiera nieco 16+ sceny bo nie była bym sobą chyba gdyby ich nie było !
Więc mam tylko nadzieję że się podoba !
1 - :a_car:
2 { +18 sceny w tym odcinku je nieco dozowałam}
}
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 wrz 2020, 18:36 przez IwiSimson, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 05 sie 2020, 01:06

Szczery podziw za cierpliwość także do tych zbliżeń "kamery" itd. Może skróciłbym jedynie trochę te pierwsze scenki z przebieraniem się bohaterki. Co do scenario to mam prośbę; dopisz proszę do tytułu "+18" przed nazwą tematu. Współcześnie mamy wokół duże uwrażliwenie na nagość nawet jeśli dotyczy pikselowych postaci ze świata wirtualnego.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 05 sie 2020, 02:04

No coz powtorze za Delsem choc on byl dosc wstrzemieźliwy. Te forum to nnie miejsce na takie filmy. bo nawet jęli ktos zna i uzywa modu WW i nawet da screena do kacika fotek z jakas ladna scenka z animacji to nigdy nie bedzie to scenka która mogłaby by byc niestosowna dla dzieciaków. Poza tym etapowanie widza wulgaryzmami słownymi to nie jest szczyt finezji. Od razu mi sie przypomina pewien znany mi osobiscie przedszkolak ktory nagle poznał słowo "dupa" i ku zgrozie rodziców latal po calym supermarkecie wykrzykujac te sliczne nowe słowo ktore odkrył. Rodzice wyrzekli sie w tym momencie wlasnego dziecka i udawali ze toto to nie ich potomek XD
W okresie buntu nastlatka, ktory to okres na szczescie sie konczy najpozniej po 24 roku zycia takie manfestacje to absolutnie normalna i typowa rzecz. Ale gdy zbuntowany dostaje kopa od realnego swiata i dotrze do niego ze nikt nie jest zainteresowany jego problemami i frustracja - obojetnie jak glosno bedzie to wykrzykiwal i jakich wyrazów uzywał przy tej okazji to wiekszość populacji z tego na szczęście albo wyrasta albo przerzuca sie na jakąś dziedzinę sztuki gdzie dalej moze byc zbuntowanym dzieciakiem i to juz nie bije po oczach. .Czasem nawet tworzy arcydziela - jeden na pare milionw.. Ale no risk - no fun.
Ale na powaznie - forum nie jest zamkniete i kazdy moze tu wejść i przegladać tematy. Zarowno dzieci jak i członkowie Ordo luris... W obu wypadkach skutki byłyby nieprzyjemne dla naszej spolrczności.
A poza tym filmik oglada sie fajnie :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » środa 05 sie 2020, 08:26

:D dobrze nie ma problemu zrobię tak :D dodam + 18 i jeszcze notkę .

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » środa 05 sie 2020, 08:39

IwiSimson pisze:
środa 05 sie 2020, 08:26
:D dobrze nie ma problemu zrobię tak :D dodam + 18 i jeszcze notkę .
wybaczcie że nie dodałam tego wcześniej ! Często chyba zapominam o tak istotnych rzeczach :<
:D ale tak szczerze dzieciaki oglądają dużo gorsze rzeczy. ale przyznaję macie rację 100%

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » piątek 07 sie 2020, 21:36

no, zobaczymy jak to się rozwinie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Studio Filmowe”