Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Re: Zmalujmy sobie pokój: simtopiańska edycja One room, one week, one theme

Post autor: bobas52 » niedziela 17 maja 2020, 10:20

Admiralska sypialnia jak przystało na rangę jej właściciela, utrzymana jest zarówno wystrojem jak i klimatem na najwyższym poziomie :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Cudowne akwarium zawiera całe bogactwo egzotycznych okazów flory, które napotkał w trakcie swoich morskich wojaży. Jest nawet kącik mundurów, które dawniej noszono.
Dogłębnie przemyślany projekt pod każdym względem :a_bravo:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3346
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 17 maja 2020, 23:39

Niesamowicie kreatywnie @Wikki :a_bravo: rafy koralowe,pomysłowa konstrukcja! Fajnym pomysłem jest też ekspozycja postaci na jednej ze ścian :a_bravo: Mega kreatywnie!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 18 maja 2020, 16:13

@bobas, @Marvi, @Kirka, @Ktosik, @Wikki - piękne i niezwykle pomysłowe są wszystkie Wasze prace. Każda utrzymana w klimacie stworzonym dla wilka morskiego, który kocha morze ponad wszystko, całą duszą :hearts/blue-heart:

U mnie tworzenie trwało nieco dłużej, ale mieszczę się w czasie :37-relieved-face:


Oto sypialnia "Wyspa Piratów"


18.05.2020_15-00-54.jpg

18.05.2020_15-03-21.jpg


Link do galerii:

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3346
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 18 maja 2020, 17:22

Super! Dopiero po chwili zajarzyłem, że ten statek to widok z okna więc nadziabałaś się także z zewnętrzem (aż korci żeby zapytać czy dasz jakąś parcele z tym stateczkiem). Bogato i widać upływ czasu,nagromadzenie wspomnień, ekstra, bardzo pomysłowo! (sam pomysł z takim statkiem na wodzie tez jest ekstra i spodziewaj sie , że kiedyś podkradnę ;) )
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 20 maja 2020, 07:20

Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu - powtórzę za Mickiewiczem, choć to nie stepy akermańskie tylko Sulani :) Wyspa pirata ma jedyny w swoim rodzaju klimat. Pamiątki, skarby (sztabki złota) i cały wystrój tego pokoju jest wręcz zapierający dech w piersiach. Czuję się jak w prawdziwej pirackiej kryjówce, do której przybił korsarz aby odpocząć przed kolejną wyprawą po skarby :a_bravo: .

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » czwartek 21 maja 2020, 21:39

Przeglądając Wasze prace zachciało mi się wyjazdu nad morze :D
@bobas52 ta sypialnia aż kipi morską pianą, jest tak nowoczesna i luksusowa, że nie powstydziłby się jej żaden nadmorski kurort.
@Marvi powtórzę to samo co wszyscy : wow, świetny pomysł z tym statkiem! Ja planowałam wsadzić łóżko do łódki, ale Simy nie mogły wtedy w nim spać :D
@Kirka piękny pokój, idealny dla prawdziwego wilka morskiego!
@Ktosik dosłownie widzę w tej sypialni żeglarza umęczonego po wielomiesięcznej żegludze. Jest przestronnie, męsko i ąz chce się rzucić na łóżko i odpocząć.
@Wikki no no nie zdziwiłabym się jakby Admirał nie miał ochoty wychodzić z tej sypialni :D Istna idylla dla zasłużonego żeglarza.
@Kropka niesamowita praca! Zazdroszczę właścicielowi sypialni tego pieknego widoku zza okna. Czuć morską bryzę, pragnienie przygody, ząb czasu i doświadczenia prawdziwego wilka morskiego.

Moja sypialnia to ledwie namiastka morskiego stylu, bardziej dla mieszczuchów marzących o pokoju w nadmorskim klimacie niż apartament wilka morskiego :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:
Załączniki
21.05.2020_12-19-46.jpg
21.05.2020_12-19-13.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3346
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 22 maja 2020, 12:57

Mega pokoik @M3lcik !
Totalnie nie mam weny ale tak czy siak spróbowałem i do tego galeria mi wczoraj nie łapała w grze więc póki co tylko tu wstawię foty do pokoiku robionego w tym samym niedokończonym domku który może się niedługo podzielę.
Załączniki
a2.jpg
1a.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 22 maja 2020, 15:43

Wszystkie morskie opowieści są świetne. Każda w innym stylu, i to jest najbardziej ciekawe - jakimi środkami budujemy swoją simową opowieść. Nie będę powtarzać słów poprzedników, bo wszystkie piękne określenia i przymiotniki już padły.

Ciekawa jestem, co teraz będzie tematem przewodnim...

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 22 maja 2020, 22:54

@bobas52 , @SimDels , @Kirka , @kreatora , @Wikki , @Kropka , @M3lcik , @Alibali - pięknie dziękuję za komentarze :14-face-throwing-a-kiss:

@Wikki - sypialnia nie dość że piękna, to jeszcze ciekawie zaaranżowana. Super kompozycja przy łóżku, cudne akwarium i świetny pomysł z manekinami. Admirał z pewnością doskonale tam wypoczywa na emeryturce. :hearts/blue-heart:

@Kropka - to pewnie sypialnia kapitana Jacka Sparrow, a tam w oddali cumuje Czarna Perła. :D Bardzo kreatywna i klimatyczna praca. :hearts/blue-heart:

@M3lcik- sypialnia w tak pięknych pastelowych morskich kolorach, zadowoli nie tylko mieszczuchów. Niejeden wilk morski chętnie wypocznie po trudach żeglugi w tym przytulnym pokoju. :hearts/blue-heart:

@SimDels - Śliczna i przestronna sypialnia żeglarza, którego czeka go jeszcze wiele wypraw morskich, więc będzie miał gdzie gromadzić swoje skarby. Podoba mi się ten kącik do spania :hearts/blue-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 23 maja 2020, 12:36

@M3lcik
Przeklejam koment ktory juz powstal pod ta sypialnia, gdzie ja pokazałas w swoim kaciku z wiekszą iloscia zdjęć.
Zdecydowanie to nie sypialnia rybaka, pirata ani oficera z oktetu wojennego. To sypialnia zeglarza , własciciela luksusowego jachtu ktory plywa po morzach - najlepiej tych cieplych dla przyjemnosci i przygody. Lubi kolekcjonować pamiatki z tych podrózy, a ze to facet to kotwice i koła ratunkowe są najbliższe jego sercu. Jednak zona wywalczyla z nim dodanie lustra i toaletki do tej sypialni przysiegajac ze bedzie mu to kolorystycznie pasowac do reszty. I dotrzymała słowa. Niemniej to dalej meska, zeglarska sypialnia z "charakterem"

@SimDels super minimalistyczna nowocesna morska sypialnia. Zdecydowanie sypialnia kadeta Wyzszej Wojennej Szkoly Morskiej. Porzadek musi byc!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 23 maja 2020, 13:35

@Wikki admirał pewnie pobiera wysoką emeryturę (a może znalazł skarb?) stać go więc na luksus, będąc na emeryturze. Widać jednak, że nadal tęskni za morzem, bo zafundował sobie kolekcję morskiej flory, wspomina też stare dzieje patrząc na mundury przechowywane jak największe skarby :)
@Kropka wilk morski w swej klimatycznej tajnej kryjówce zgromadził wiele skarbów i trofeów, ale jeszcze chce więcej i więcej. Po wypoczynku w wygodnym łożu wybiera się więc na kolejną łupieską wyprawę. Statek już czeka :)
@M3lcik w nastrojowej sypialnie można odczuć świeżość powietrza, powiew morskiej bryzy, tęsknotę za morzem. I oczekiwanie ... oczekiwanie na morską wyprawę :)
@SimDels żeglarz przyzwyczajony do otwartych przestrzeni nie ma zamiaru zagracać swej sypialni. Pełną piersią może oddychać tylko wtedy, gdy jest sporo luzu. Wymyślił też, że swoje przeżycia i krajobrazy, które widział przeniesie teraz na płótno. Świetny pomysł na dodatkowe źródło dochodu :)

@kreatora , @Wikki , @Kropka , @M3lcik , @Alibali ślicznie dziękuję za sympatyczne opinie.
Mocno przytulam wirtualnie (oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności) :hearts/green-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 23 maja 2020, 16:05

O matko przegaliłam sypialnie @Kropka
A jest po prostu cudna! Tak slicznie wyglada umieszczona w domu w Sulani!, To co za oknem jest cz ęscia wnetrza, Choc nie wiem czy statek i pomost za łukiem to iluzja uzyskana dzieki umiejetnie w te wnetrze wkomponowanemu zdjeciu czy to real w grze.
Po namysle - mistrzowska iluzja. Przypomnialam sobie jakie ty cuda potrafisz zrobic z aparatem fotograficznym w grze :) Absolutnie genialnie! To jzu nie jest sypialnia, to kawałek scenografii tetralnej!
Chapeau bas Madam! :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 23 maja 2020, 20:07

@Kropka w tej sypialni wspomnienia z pirackich wypraw i przygód czają się w każdym kącie :)
@M3lcik sypialnia w jasnej tonacji z widoczkami na ścianach skłania do marzeń o morzu, słońcu i żegludze :)
@SimDels sypialnia uporządkowana, zorganizowana, od razu widać musztrę, którą przeszedł jej użytkowinik :)

Bardzo dziękuję za miłe komentarze tu na forum i w Galerii:
@kreatora , @bobas52 , @SimDels , @Kropka , @M3lcik , @Ktosik , @Alibali

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 24 maja 2020, 08:29

Wszystkim serdecznie dziękuję za stanięcie u steru i wyprowadzenie swoich statków na szerokie wody! A mówiąc "po naszemu" - dziękuję za wzięcie udziału w wyzwaniu i za multum pięknych prac jakie pojawiły się w tym wątku.

A na ten tydzień proponuję coś (chyba) luźniejszego.


Trzecie zadanie: pracownia artysty.
Czas realizacji: 6 czerwca (do północy).


Kolejne zadanie pojawi się 7 czerwca.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 24 maja 2020, 13:38

No to zaczynam :09-winking-face:
Moja wizja pracowni artysty jest stała, jakoś takie loftowe klimaty najbardziej kojarzą mi się z artystami malującymi obrazy, nie wiem dlaczego :22-thinking-face:


24.05.2020_13-06-15.jpg


24.05.2020_13-09-03.jpg


Link do galerii:

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false



@SimDels, @bobas52, @M3lcik, @Alibali, @Ktosik, @Kirka, @Wikki, @kreatora bardzo gorąco dziękuję za opinie i piękne komentarze :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 24 maja 2020, 20:08

Pragnę podziękować za komentarze, serduszka, pobrania :hearts/heavy-black-heart:

Wracając na chwilę do morskiej tematyki pozwolę sobie skomentować pokoje:
@SimDels - pokój ma potencjał i akcenty morskie i choćby za to bardzo mi się podoba :hearts/blue-heart:
@M3lcik - przytulny port docelowy, w którym wilk morski znajdzie wypoczynek oraz zachętę do kolejnej wyprawy :hearts/blue-heart:


Czas na pracownię artysty "Artistic studio" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
s1.jpg
s2.jpg
Kłaniam się nisko i zapraszam do malowania ups. zmalowania :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 24 maja 2020, 21:41

Bobinko - slomentowałam w twoim kąciku, więc już tu się nie będę powtarzać. Pięknie, czyściutko i schludnie :)
Kropesiowy loft tworzy trochę większy, artystyczny nieład, bo jest tam sporo różnych pudeł najprzeróżniejszych gabarytów i przxeznaczenia. Artysta zaś - jak widać, nie lubi zbytnio się oddalać od swoich skarbów, bo i łóżko ma na podorędziu, i wieszak z garderobą, i coś mocniejszego na rozwinięcie wyobraźni... :P A że artystą jest wszechstronnym - świadczy o tym zbiór nie tylko obrazów i sztalug, ale i gitar. Świetne prace!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 26 maja 2020, 00:08

@Kropka - wspaniała pracownia wszechstronnego artysty, bo widzę, że oprócz malarstwa interesuje się muzyką i sportem. Mnie też do takich pomieszczeń jakoś pasują loftowe klimaty i świetnie to uchwyciłaś w swojej pracy. :cat_yes: Super projekt! :hearts/green-heart:

@bobas52 - równie wspaniałe artystyczne studio, tym razem malarza i rzeźbiarza. Jasne, przestronne i bardzo eleganckie wnętrza mogą sugerować, że artyście całkiem nieźle się powodzi. :09-winking-face: Super projekt! :hearts/green-heart:

Swój projekt nazwałam "Pomaluj mój świat", takie nawiązanie do piosenki zespołu "2 plus 1", bo za oknem pada ,trawy i drzewa są takie szare,a niebo przybrało barwę popiołu. :)

01.jpg
02.jpg

Ja również dziękuję wszystkim za miłe komentarze serduszka i pobrania :14-face-throwing-a-kiss:

Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... BF48D73738

Pozdrawiam i zachęcam do zmalowania czegoś :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 26 maja 2020, 09:42

Oba projekty są wspaniałe i nareszcie mam okazję zobaczyć jak wyglądają prawdziwe pracownie artystyczne. Odnosi się wrażenie, że oba studia to realne pomieszczenia. :a_bravo: :a_bravo:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 26 maja 2020, 13:12

Ktosiku mój sprytny - to ja zastanawiałam się długo nad antresolą, co by tu... I jak by tu... A ty - rach ciach i niewielkim nakładem stworzyłaś iluzję ślicznej niewielkiej antresolki, na której znalazł miejsce zbiór podobrazi i gotowych prac pozostawionych do przeschnięcia! Wspaniały pomysł! Cała pracownia jest mega klimatyczna!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”