♥New Year Shell Chall♥ - Wyzwanie

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

♥New Year Shell Chall♥ - Wyzwanie

Post autor: bobas52 » niedziela 22 wrz 2019, 14:42

Od kiedy zawitał do mojej gry Matteo Bocelli, nosiłam się z zamiarem stworzenia dla niego odpowiedniego lokum, w którym koniecznie powinien znaleźć się fortepian.
Wiedziałam, że sama nie podołam, dlatego sięgnęłam po budynki oddane w stanie deweloperskim. Mój wybór padł na jedno z wyzwań, którego autorem jest @Cpriano3. Już dwukrotnie korzystałam z jej projektów, bo domki są pomysłowe i dają spore możliwości jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń i ogrodów.

Nie zmieniłam nazwy wyzwania (mimo tego, że dotyczy Nowego Roku), bo wychodzę z założenia, że lwią część pracy stworzył autor i jego autorskie prawa należy uszanować. Oto ♥New Year Shell Chall♥ - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

wd.jpg
wd1.jpg
wd2.jpg
oraz nocna odsłona domu :
wd3 nocą.jpg
a teraz pomieszczenia, z których nie ukrywam, że jestem wyjątkowo zadowolona.
wyzwanie1.jpg
kuchnia.jpg
G+J.jpg
kacik TV.jpg
salon.jpg
salon dc.jpg
rzut parteru :
rzut parteru.jpg
na piętrze znalazła się łazienka, dwie sypialnie i "przejściówka" :
łazienka.jpg
pd.jpg
sypialnia.jpg
s2.jpg
antresola.jpg
a tak prezentuje się rzut piętra:
rzut pietra.jpg
Testując dom przed wysłaniem zameldowałam chwilowo testerki, które poczuły się w nim jak rybki w wodzie.
prezent testerki.jpg
Mam nadzieję, że nowy lokator również będzie tu czuł się znakomicie. Dzisiejszy komentarz Cypriano :" This is a beautiful modern house. Love some of your ideas, such as the tv unit and the seating area. Great idea for the fencing out front. Wonderful pool area. This is a nicely decorated house which is cosy and well laid out. You did an awesome job. Thank you" - dosłownie wbił mnie w fotel ...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 23 wrz 2019, 05:17 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 22 wrz 2019, 15:33

Masz prawo byc dumna z tych pomieszczeń bo sa znakomite - i kolorystycznie i świenie skoponowane. :hearts/heavy-black-heart:
Jesli chodzi o Cypriano nie dziwie sie ze byla zachwycona , bo wy obie lubicie ten sam decor style. Ona tez uzywa duzo MOO w swoich domach, a jesli ogladniesz jej pokoje udostepnione w Galerii to zobaczysz ze wy obie kochacie bardzo podobną stonowaną elegancje.
Ja widziałam ten jej shell chalenge juz poprzednio i nawet napisalam jej ze powinna to sama zrobić bo bryła świetna , o ile pamietam sugerowalam jej aby zrobila to jako starter ale jej sie nie chciało XD
Ona woli bardziej tradycyjne dachy i ten modern wypsnął jej sie chyba przypadkiem. No ale ty zrobilas znakomity dom z tej skorupy :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 23 wrz 2019, 09:20

Piękny :cat_happy: Nie mam czasu oglądać za dużo domków, które budujecie,a robicie takie cuda. Urzekła mnie tutaj kuchnia i fortepian, który jest ustawiony nienachalnie i jakby wcale nie potrzebował dużo miejsca.
W grze kocham domki Eli, bo są mega funkcjonalne i wiem,że nie będę specjalnie musiała dokupować sprzętów (sztalugi czy łóżeczko dziecięce zazwyczaj u Eli jest w standardzie ;) ) , ale tutaj też widzę mega funkcjonalność i mam ochotę wypróbować domek u siebie :)
Mam marzenie,że ktoś mi wybuduje w grze domek, którego mam nadzieję budowę rozpoczniemy z mężem przed końcem roku. Chyba muszę wam wrzucić projekt w wyzwania :D

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 24 wrz 2019, 23:28

Bożenko, twoje aranżacje wnętrz i ogrodów są naprawdę piękne. :cat_lovely: Ten projekt jest tego dowodem i możesz być dumna z niego :cat_yes:
Świetnie ozdobiłaś wejście tymi szczebelkami, kwiatami, i częściowym zadaszeniem w postaci kwietnika. Z tyłu domu ogród jest niewielki, ale bardzo ładnie rozplanowany! Moją uwagę zwróciła urocza altanka! Pomieszczania wewnątrz domu są bardzo eleganckie. Zachwyciła mnie sypialnia i kącik z fortepianem. :hearts/heavy-black-heart:
Wspaniały projekt! :a_bravo:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 25 wrz 2019, 09:01

podziękowania.JPG


należą się wszystkim, którzy zarówno tu jak i w Galerii komentują każdą moją parcelę. Wsparcie, którego mi użyczacie naprawdę wiele dla mnie znaczy.

@Karo_Min Karo, od takich budowniczych jak Ela i Gabi dzielą mnie lata świetlne, mimo to mogę spróbować coś stworzyć dla Ciebie- tylko proszę o wytyczne. Na ilu członków rodziny ma być i czy uwzględnić jakieś zwierzaki. Z góry uprzedzam, że ze mnie taki architekt, jak z koziej d..y trąba ... dlatego zastanów się czy ryzyko się opłaci :)

@Alibali Alu, nie wodzę nikogo na pokuszenie (chociaż diabełek czasami ze mnie wychodzi :D )...a nawet jeśli, to domeną kobiet jest wabić i czarować :09-winking-face:

Jeszcze raz dziękuję Kochani :hearts/heavy-black-heart: bez Was ta gra straciłaby urok i sens :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » środa 25 wrz 2019, 09:27

@bobas52 Podsunęłaś mi pomysł, więc chyba stworzę wyzwanie dla chętnych oczywiście :) W wyzwaniu podrzucę projekt mojego domku, choć obawiam się ,że jak domek powstanie w grze, to będzie mi się podobał bardziej niż ten w realu. Do realu jednak kupa czasu wiec może mnie zainspirujecie :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 03 paź 2019, 01:16

Świetna praca na wyzwanie. Pomieszczenia zostały świetnie zaaranżowane, a i otoczenie zagospodarowane wspaniale. Nie dziwię, że twórczyni wyzwania jest zachwycona. Są bowiem ku temu powody. Jest to bowiem niezwykłe, że na takiej małej przestrzeni można tyle umieścić przedmiotów potrzebnych simom do codziennego funkcjonowania, ale i do relaksu oraz zabawy. W dodatku elegancko rozmieszczone, a nie rzucono ot tak od niechcenia. Oczywiście domek jest niezwykle grywalny.
Na marginesie dodam, że rozbawiło mnie umieszczenie pani gnom na brzegu basenu :)
Jeszcze raz podkreślę - świetne wykonanie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”