" Własne gniazdo"

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

" Własne gniazdo"

Post autor: bobas52 » środa 24 lip 2019, 18:15

Z uwagi na fakt, że zdjęcia każdej następnej pracy musiałam odświeżać aby obejrzeć je bez problemu, postanowiłam nie zmieniając głównej nazwy samego kącika, dodawać kolejne prace jak kolejne rozdziały tego samego opowiadania ;) - może to coś pomoże.

Na pierwszy ogień idzie " Own Nest" czyli "Własne gniazdo" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false. Pomysł tej posiadłości zrodził się w momencie zaaranżowania kuchni i mini saloniku z jadalnią. Kolejny raz pokusiłam się o zróżnicowanie poziomu pomieszczeń.
własne gniazdo.jpg
WG1.jpg
WG2.jpg
WG3.jpg
oraz rzuty parteru i piętra :
rzut parteru1.jpg
rzut piętra.jpg
oraz kącik czytelniczy przy którym moje ludziki lubią poszerzać swoją wiedzę :D
ulubiony kącik.jpg
Serdecznie pozdrawiam wszystkich graczy i pragnę podziękować za życzliwe komentarze w Galerii, serduszka i pobrania.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 25 lip 2019, 18:03

Bożenko, bardzo ładny domek! Taki symetryczny ale nie nudny przez te kolumny kamienne z przodu. Bardzo ładne kolory w środku (lubie turkusy!) i fajnie zrobiony salonik! Bardzo podobają mi się te parawany po bokach. Są super ale ja ich zbyt często nie używam bo zasłaniają pole gry. :/
Tylko czy Simowie beda w stanie wziąć książkę z tego regału? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 27 lip 2019, 10:23

Bardzo ladny elegancki modernik :hearts/heavy-black-heart:
Ale ja mam propozycje - jak zbudujesz bryłe ale nim urzadzisz otoczenie to ją obroć tak zeby tył był z przodu. Ja nie wiem dlaczego ale twoje tyly nowoczesnych domow są dla mnie duzo fajniejsze niz te przody. Moze dlatego ze juz sie nie przejmujesz jak to bedzie wygladac na fotce i one są troche takie "na luzie"? Jednak jestem pewna ze ten tył tez by wygladal super na foci. Takie eksperymenty z bryła zawsze warto przeprowadzic
No a wnetrza wiadomo.. pastelowa elegancja i ciekawe konstrukcje z MOO. Masz swoj własny styl - nawiasem mowiąć którego w zyciu bym nie podrobiła bo ja lubie "strong" kolory i kontrasty - wiec trafiasz w gust wyrafinowanych odbiorców ktorzy kochaja elegancje i stonowane wnętrza. Ale to juz jest bardzo indywidualna sprawa jakiego koloru sciany ktos bedzie lubił.
W ramach anegdoty - kiedys trafiłam na swoja skradzioną chatę w ktorej wszystkie wnetrza zostaly przerobione na różowo. WSZYSTKO tam było rozowe łacznie z meblami i dywanami.. i to nawet sie paru osobom spodobało.. :cat_ooo: Czyli co klient w Galerii to lubi coś innego..

@Aericia Jestem pewna ze beda mogli wziaść książkę bo nasza Bobi w zyciu by nie wypuscila domu do Galerii z MOO w srodku nie przetestowawszy tego w grze. Zreszta tak jak kazdy szanujacy sie budowlaniec w Galerii. Te testowanie to jest wlasnie powod dlaczego u mnie na fotce w tle jest wybuch wulkanu z cholernym, brzydkim zadymionym niebem :a_angry2:
Ja testowalam a wulkan wybuchl a ja tego nie zauwazylam i wyslalam chate w tym wybuchem z gry do Galerii :a-angry3:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 28 lip 2019, 22:36

Śliczny modern Bożenko, podoba mi się kształt bryły, jest spójna choć może zbyt symetryczna od przodu. Dobrze, że zrobiłaś te kamienne wstawki, bo wraz z uroczym tarasem i zielenią wokół dodało jej uroku. Wnętrza naprawdę pięknie się prezentują w tej turkusowo-seledynowe kolorystyce i są świetnie rozplanowane. Mnie również najbardziej spodobał się obniżony salonik, jest jakby "sercem" tego domu. Na dole mamy jeszcze fajną siłownię saunę, której tu nie pokazałaś. Kącik czytelniczy, to kolejna ciekawa kompozycja meblowa, i też jestem pewna, że sim bez problemu weźmie sobie książkę. Świetna parca :hearts/heavy-black-heart:

Te odświeżanie fotek jest wkurzające, więc to dobry pomysł, by każdą pracę pokazywać osobno. Tu wszystkie zdjęcia wczytały się bezproblemowo. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 09 sie 2019, 01:16

Ciekawy modern. Te kamienne kolumny i balkony-tarasy sprawiają, że nie jest klockiem, tylko miłym dla oka architektonicznym obiektem. Wnętrza w stonowanych kolorach jak zawsze dodają elegancji i sprawiają wrażenie ładu. Zróżnicowanie wysokości pomieszczeń, to świetny pomysł (ja zawsze zapominam, ze tak można), by urozmaicić ~wnętrza i ich wystrój.
Wspaniała praca!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 15 sie 2019, 00:11

Gniazdo jest przytulne ,z bryły wydaje się cięzsze niż najnowszy projekt ale jak napisał Wikki jednocześnienie bynajmniej nie wygląda klockowato, ma gustowne tarasiki zadaszone i piekne wnętrza i ciekawe pomysły; super wygląda ta mebelkowo lustrzana kompozycja na ostatnim fociszu. Fajnie prezentuje się tez różnica poziomów na parterze to chyba tez powoli podobnie jak znakomite wnetrza staje się znakiem rozpoznawczym Twoich prac. Elegancki modern ,chyba złapałas bakcyla na nowoczesnego archtektura i świetnie zdajesz z tego egzamin a zatem czekam już niecierpliwioe na kolejne dzieła :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”