Fuszerka

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Re: Fuszerka

Post autor: Wikki » czwartek 23 maja 2019, 00:23

Urocze maleństwo. Zgrabna bryła ciekawie zadaszona. Otoczenie ładnie zagospodarowane. Z pewnością lokator domku może rozwijać swoje zainteresowania ogrodnictwem, a na dokładkę odpocząć na łonie natury.
Wnętrza, a właściwie wnętrze "Little jewel" to już insza inszość. Pomysłowo oddzielone kąciki, wszystkie meble, szpargały, bibeloty idealnie do siebie pasują, w dodatku mają swoje miejsce. Jest schludnie, jest porządek, nic się nie pląta po kątach. I to jest /według mnie/ ogromny plus. Ja, niestety, nie mogę się opanować i urządzając domki każdą wolną przestrzeń, każdą ścianę muszę czymś udekorować przez co powstaje - łagodnie nazywając -"artystyczny" nieład. Tymczasem w domku zaprezentowanym powyżej /mimo że malutki/ po prostu można oddychać pełną piersią.
SimCity zyskało więc świetną parcelę :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 25 maja 2019, 10:32

Wszystkim pragnę podziękować za pobrania i komentarze (zarówno tu jak i w galerii )do mojego "klejnocika".
Faktycznie biję się w piersi i głowę posypuję popiołem, kolejny raz dałam plamę, tym razem z mini akwarium :oops: . Dzięki spostrzegawczości Fredzi poprawiłam ten błąd i teraz biureczko wygląda nastepująco:
zamiennik.jpg
Wcześniej już wspomniałam, że co jakiś czas będę cosik kombinować w temacie architektonicznym :) .Obecnie rozkminiam tajniki modernów, których postawienie dla niektórych jest jak pstryknięcie palcami :), a dla mnie jak nie przymierzając bicie głową w mur lub podłogę :D
bicie głową w mur.jpg

Na chwilę obecną wstępna konstrukcja pierwszego samodzielnego modernu ma następujący wygląd :
nowy pomysł.jpg
Dłubię sobie pod ziemią i nad i dlatego stale brakuje mi czasu na komentarze :oops: . Wnoszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Pozdrawiam życząc pogodnego i radosnego weekendu :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 27 maja 2019, 19:45

Bomba! jakie bicie głową? :O Naprawde fajnie :a_bravo: elegancka bryła, teren wokół z mega wyczuciem, delikatnie ale i bardzo ładnie masz idealne wyczucie z zagospodarowywaniem terenu z sensie, że nie ma przesady ale zawsze coś na czym z auto,atu ko sie na dłużej zawiesza. Bardzo jestem ciekaw także wnetrz i domku w grze, podoba mi sie także kolorystyka czymie kciuki za dalsza zabawe :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » wtorek 28 maja 2019, 20:07

Bardzo ładny modern. Lekka, przeszklona bryła, elewacja w ciepłych kolorach, różne typy okien, ale idealnie ze sobą współgrające, przyjemne otoczenie. Świetna praca. Dom bardzo mi się podoba. Również (podobnie jak Dels jestem ciekawy wnętrz. Wiem jednak, ze na pewno będzie czyściutko, elegancko i mnóstwo nowości :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 31 maja 2019, 22:38

Tak jak Ci pisałam w galerii, "Little jewel" jest naprawdę uroczy i świetnie będzie pasował do naszego wspólnego miasta. Przestań się "biczować" samokrytyką i nie zrażaj się drobnymi potknięciami, każdemu się to zdarza. O wnętrzach nie będę się rozpisywać, wszystkie śliczne i bardzo mi się podobają. Jesteś mistrzynią urządzania malutkich przestrzeni. :cat_yes:
Nowy modernistyczny dom prezentuje się świetnie, ciekawa bryła z uskokami i tarasami, które nadają jej lekkości. Ładna kolorystyka i aranżacja terenu! Pozdrawiam i czekam na efekt końcowy. :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 02 cze 2019, 10:33

Witam, pozdrawiam cieplutko (bo słoneczko zagląda mi przez firanki) i jak zwykle spieszę podziękować za dobre słowo, którego nigdy dosyć :hearts/kiss-mark:
Diabliczko kochana, obiecuję skończyć z tym "biczowaniem" :03-face-with-tears-of-joy: , bo jeszcze trochę i pomyślicie, że lubię "wyuzdanie zabawy" :lol:


Porwałam się jak szczerbaty na suchary, albo jak kto woli z motyką na słońce :? i podeszłam bardzo ambitnie do zbudowania trochę futurystycznego modernu. Oryginalny projekt wygląda następująco:
oryginalny projekt.jpg

a oto co udało mi się stworzyć, czyli moja "Awangarda" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false :
awangarda 1.jpg
awangarda4.jpg
awangarda5.jpg
awangarda7.jpg
lepiej wygląda nocą, bo mniej widać :D
awangarda nocą.jpg

tym razem będzie trochę więcej zdjęć, bo po raz pierwszy miałam problem z wyborem :) i po części chciałam pokazać jak najwięcej z tego co udało mi się wycisnąć z tego projektu ;)
awangarda6.jpg
awangarda9.jpg
na parterze mieści się kuchnia z salonem:
parter z lotu ptaka.jpg
awangarda10.jpg
awangarda11.jpg
przechodzimy do piętra i gabinetu, który znalazł tu swoje miejsce :
piętro2.jpg
gabinet1.jpg
gabinet2.jpg
piętro z lotu ptaka.jpg
i ostatnia kondygnacja :
drugie piętro2.jpg
drugie piętro 1.jpg
drugie piętro3.jpg
drugie piętro4.jpg
na zakończenie widok posesji z lotu ptaka :
z lotu ptaka.jpg
widok na piętro + drugie piętro.jpg
I to by było na tyle :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 02 cze 2019, 14:06

Uczciwie postawiwszy w grze dom, by go obejrzeć, a potem skomentować (i usunąć, jak wszystkie prawie moderny do tej pory) - postanowiłam ten dom sobie zostawić :)
I to już by wystarczyło za cały komentarz. Ale nie zrobię ci tego Bobinko, zważywszy, ile wysiłku włożyłaś w ten domek, i jak piękne komentarze zostawiasz po sobie na forum!
Nie wiem od czego zacząć Bobiś kochana.
Na wstępie upraszam o zmianę nazwy kącika. Bo to już dawno przestały być fuszerki! Może nazwij Bajki Bobinki?
Bo ten domek to prawdziwa bajka. Już nie napiszę ani słowa o porządku, bo pewnie do mdłości się powtarzam. Ale co zrobię, kiedy to prawda :)
Dom jest utrzymany w jednolitej kolorystyce i stylistyce. Pięknie, czysto i nowocześnie. Bezpieczne beże u ciebie akurat nie okazały się nudne. Wpadłaś na to, by nie zagracać parteru schodami. Brawo - to się nazywa odejście od konwencji!
Na pierwszym piętrze konsekwentnie utrzymałaś nastrój pracy, bo nie rozpraszasz uwagi zbędnymi drobiazgami (choć ja natychmiast dostawiłabym na segmencie kilka kwiatków :P ) Znalazłaś miejsce na jakuzzi i powiem ci, że to jest zawsze element, z którym mam problem, bo zawsze mi gdzieś to zgrzyta. Takie nieporęczne, kolosalnie wielkie pudło! A u ciebie - jakoś idealnie pasuje :(
A drugie piętro to już wisienka na torcie. Dwie piękne sypialnie, w których natychmiast dopada nastrój błogiego odpoczynku. Ale błogie lenistwo zostawiam sobie na koniec schodząc do ogrodu, w którym oprócz nieprzesadnej ilości kwiatków krzewów - pięknie opracowałaś basen i jego otoczenie. A ten żagielek nad leżaczkiem wyrwał mi z piersi westchnienie - ja chcę nad morze! Nawet nad nasz zimny Bałtyk! Piaseczek, muszelki, i te rzeczy... @Pablo, musisz mi koniecznie parę muszelek przywieźć z tego Pantelejmonasa! (wiem, że niegramatycznie, ale bardzo mnie śmieszy imię Pantelejmon - a kojarzy mi się z książką "Pantelejmon i wizytantki, o treści hmmm, bardzo dla dorosłych :P)

@bobas52 Bobi - nie wiem czy nie zacząć meblowania moich domków od nowa :(

PS1. Już chciałam złapać za telefon, by ci powiedzieć - Bobi, zapomniałaś o zlewozmywaku. Biedne Simy będą szorować aż na drugie piętro, żeby umyć talerze! Ale zastanowiwszy się, doszłam do wniosku, że Bobi - ta przezorna Bobi - na pewno o tym pomyślała. Obejrzałam staranniej szafki - i hurra! Co za ulga - jest zmywarka! Sama się uśmiechnęłam do siebie!
PS2. Ja już wprowadziłam do twojego domku rodzinkę, ale że dzieciata rodzinka, to musiałam nieco zmienić dół (zabrałam szafę - tę przy ażurowym przepierzeniu, jak proponowałaś, a zrobiłam tam malutką łazienkę z wc i nocnikiem dla malucha. A na górze dorobiłam pokoik w miejscu gdzie stała wiklinowa sofa. Rodzinka jest bowiem "rozwojowa" (pięćset plus powinno obowiązywać w grze - bo dodatkowych simoleonów zawsze trochę się przyda, gdy pojawia się małe simiątko :P )

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 18 cze 2019, 11:20

Bardzo udana interpretacja domu ze zdjęcia, choć odbiega od futurystycznej wersji. U Ciebie to śliczny nowoczesny a zarazem przytulny dom. Podobają mi się przestronne pastelowe wnętrza z kolorowymi akcentami w postaci dywanów. Zauroczyło mnie pięknie zaaranżowane patio z basenem. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Świetna praca Bożenko :a_bravo:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 19 cze 2019, 09:56

Ten projekt potwierdza słusznośc skończenia z biczowaniem, samokrytyki czasem za wiele... co widac na tych obrazkach :) Bardzo odważnny ale i mimo niekonwencjonalnej "talii" budynku bardzo udany projekt tymbardziej, że to pierwszy cvhyba taki wyczyn modernistyczny u Ciebie. Bardzo mi się podoba. Miałem początkowo niewielka wątpliwosc co do nietypowości bryły odnośnie wcięcia w talii ale jeszcze widząc, że taki projekt jest i w realu mogę pogratulować ci tylko pięknego pomysłu, ciekawej inspiracji i przedewszystkim bardzo udanego dzieła (a sobie nieznajomości współczesnej architektury przy okazji). Dodatkowe brawa właśnie za to, że nie bałaś się podjąc tematu takiej niekonwencjonalnej bryły. Fantastyczny projekt także wewnątrz i ma w sobie chyba coś z atmosfery przyjemnych tradycyjnych domów, widać to zwłaszcza nna foto z kratownicą z zielenią, wspaniałe cienie i ujęcie. Podczas kiedy większość z nas robi małe systematyczne kroki by rozwijac warszat budowlany w grze, Ty zrobiłas raczej skok o conajmniej kilka tych kroków :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » środa 19 cze 2019, 21:15

Dom mi się podoba, naprawde fajny. Ale zgodzę sie z Gabi to Twoja interpretacja tego modernu. Podobny ale zupełnie inny i to mu wcale nie szkodzi. Jest 100 procentach Twój. Podobają mi sie pomieszczenia , ich wielkosć, kolor. Natomiast kuchnia juz nie. jest mała jak na tak duży dom, łazienki wydaja się przestronniejsze. Ten piękny wyoblony blat zastawiłaś winiarką. szkoda bo jest dobrze zrobiony. natomiast super dobierasz kolory, bardzo subtelnie i to jest na plus
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 24 cze 2019, 09:31

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję za życzliwość dla moich pomysłów :14-face-throwing-a-kiss: . Nie jestem tak biegła w budowlance jak większość z Was, dlatego tym bardziej jak czytam, że coś Wam się podoba - to serce mi rośnie (no może nie dosłownie :09-winking-face: ).
Czytając komentarz Misiaczka :14-face-throwing-a-kiss: przypomniało mi się przemówienie jednego z naszych przywódców, który kiedyś powiedział: "staliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy ogromny krok do przodu". To daje mi do myślenia :lol:

Tym razem pozwolę sobie pokazać swoje kolejne pomysły, w skróconej wersji zdjęciowej, aby nie obciążać zbytnio forum.

Pierwszy domek nazwałam "Wiejska idylla" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false ponieważ pierwsze skojarzenie podobno bywa najlepsze. Inspiracją do powstania tego projektu była aranżacja pomieszczeń, które następnie w zmodernizowanej formie pokazałam w mieszkanku dla Wikkiego.
idylla1.jpg
idylla2.jpg
idylla3.jpg
idylla4.jpg


Kolejnym zamysłem było "Tiramisu " https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false. Postanowiłam nauczyć się budować domy z piwnicą :) . I powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż tylu pobrań w Galerii. Wychodzi na to, że coś mi się udało :lol:
tiramisu.jpg
tiramisu1.jpg
tiramisu2.jpg
tiramisu3.jpg
tiramisu5.jpg
i moje ulubione pomieszczenie - kuchnia :
tiramisu kuchnia.jpg


Na zakończenie parcela, którą przewrotnie nazwałam "Sezam" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false z racji umieszczenia na niej drzewka pieniążkowego, które w szybkim tempie powinno zwrócić nabywcy tego domku, koszty jego zakupu :lol:
Misiak normalnie stawał na głowie i rękach, aby pomóc mi udekorować mieszkanie ciekawymi obrazami.
misiak.jpg
Dodatkowo kilka pobrałam od : @juwels64

Jestem miłośniczką zieleni, co da się zauważyć w tym projekcie :
sezam.jpg
sezam1.jpg
sezam2.jpg
sezam3.jpg
sezam4.jpg
Chwilowo ekipa wyjechała na urlop :lol: :lol: na polinezyjską wyspę, aby naładować akumulatory ... i jak ich rekiny nie skonsumują, to za jakiś czas wrócą do pracy. Pozdrawiam i przesyłam całuski :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 28 cze 2019, 14:14

Osobiscie wole te domki z tradycyjnymi dachami wiec najbardziej do serca przypadla mi Idylla , choc pozostale moderny tez sa fajne. Moderny sa o tyle trudniejsze do zrobienia niz domy tradycyjne, ze bardzo trudno jest uciec od "klocka" i trzeba duzo wyobrazni by uzywając tarasów w duzej ilosci, przeswitów w gornej czesci bryly , uskoków dachów, a czasem nawet i jednospadowych dachów by bryła przestala bić tym klockiem po oczach i nabrała urody. Urody ze wszystkich stron - nie tylko z frontu.
Ja nieczesto robię moderny na bazie klocka własnie z tego powodu. To tylko Kami ma patent na moderny z klockow ktore sa nie tylko poprawne ale i pelne urody, Matt Matowy jest to gorna polka tez i jego domu sa pelne urody wynikajacej z pieknie skomponowanej bryły , choc Gabi tez ma swietne , a ostatnio i Wiki dobil do czołowki. Ja tkwie przy tradycyjnych dachach bo z takim Mattem na przykladna urode bryly nie mam szans. A w Galerii jest paru ludzi tez co robia naprawne cudne moderny. Kluczem do sukcesu jest harmonijne skomponowanie ciekawej. pieknej i unikalnej bryły. Jakos latwiej sie przebic wedlug mnie z tym tradycyjnym dachem o ile jest zrobiony porzadnie :cat_mwaha:
I to na tyle moich refleksji o tym co latwiej a co trudniej.
Twoje są bardzo udane jak na pierwsze próby w tym temacie, ale zdecydowanie najbardziej podoba mi sie Tiramisu jesli chodzi o bryłe, bo jest ciekawsza i odrobine bardziej "lekka" dzieki temu duzemu otwartemu balkonowi na narozniku na pietrze oraz zroznicowanym kolorom elewacji , ktore daja zludzenie ze bryla jest bardziej zroznicowana niz jest w istocie.
Jesli chodzi o Sezam to o ile od frontu swietnie uzylas zieleni maskujac klocek i wpowadzjac taras w gorna czesc bryly, to z boku juz odpuscilas i ten bok az sie prosi by przestac byc jednolita sciana i miec choc odrobine zroznicowana wysokosc dachów aby nie wygladaly tak jak to wyglada. Sorry, ale nad tym tematem musisz jeszcze popracowac. To jest troche wina Galerii bo wielu budowlanańców tam staje na uszach by ta pierwsza fotka byla najlepsza i ten bok widoczny tez jako taki był ale ta reszta juz jakby troche mniej im przeszkadza. :cat_mwaha:
Oczywiscie wszystko przebijaja piekne perfekcyjne wnetrza i urocze zagospodarownanie terenu we wszystkich Twoich domach
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » poniedziałek 01 lip 2019, 19:23

Idylla do mnie przemaia bardziej. Pasu mi do Ciebie Bobi bardziej. Jest ciepła i taka przytulna. Zwłaszcza część zewnetrzna domu jest fenomenalna. W srodku widze przeszklenia między pokojami, super to wygląda, pomieszczeni są spore i wygodne
Drugi dom to nie mój klimat, coś mi w nim nie lezy , natomiast 3 budynek - to ten taras zadaszony robi dobra robotę, taki swobodny intuicyjny wygląd. Chodzi mi o pierwsze zdjęcie - zastanawiam się co jest tam zrobione że wygląda tak lekko. Super Bożenko
Zdradź mi tajemicę i powiedz gdzie robisz fotki bo wyglądają super czysto i kolorowo
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 lip 2019, 20:12

Idylla wydaje się bardzo idylliczna, niby prosty ale bardzo efektowny no i niby jakby troche tradycyjny ale jednak nowoczesny projekt. Pieknuie kolorowo jak widac po przekrojach wewnatrz, napewno bardzo przytulnie.
Ostatni projekt kojarzy mi sie ze znajomością modernizmu (której ja nie popsiadam) tzn chodzi mi właśnie o ta lekkosć i choć świetnym, pomysłem jest zielony taras to mi w bryle jednak najbardziej spodobał się kształt na 4 fotku od końca czyli zamknięty taras/balkon , priosta surowa i lekka ściana go przesłania ,wydaje mi sie, że to świetny zabieg przybliżający Twój projekt do realnych odwaznych perełek nowatorskiej architektury.
Na koniec zostawiłem sobie Tirasmisu słodkie kolorystycznie i kojarzące się z ciastem (które nazywam sobie w myślach teramisiu). Podoba mi się naroźnik balkonowy ,nadaje budynkowi ciekawego kształtu jedynie myśle, że okienka prostsze na piętrze dałyby ciut więcej lekkości niźli "drabinki" jednakowoż całośc wygląda ciekawie także wewnątyrz cdo zdradza fota kuchni.
Uśmiechłęm się widząc Delsowatego ,który chyba z radości bycia tam stanął na głowie co zresztą daje mi dostateczny powód by zakończyć mój mini-wywód wywód brawami :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » wtorek 02 lip 2019, 21:04

"Wiejska idylla" jest bardzo klimatycznym domem. Właśnie takim sielskim, swojskim. Otoczenie domu jest własnie takie idylliczne - małe jeziorko, miejsce do wypocznku, miejsce na uprawy, "ogódkowe- polne" kwiaty. Wierzbowa Zatoczka jest dla niego idealnym miejscem. Tak mi się skojarzyło, że świetnie będzie się wpisywał w krajobraz wiejskiego świata, o ile Maxis wyda dodatek farmerski.

"Tiramisu" to bardzo udany modern: lekki, o ciekawym kształcie. Szczególnego uroku dodaje mu ten boczny półkolisty taras. Ciekawym elementem krajobrazu jest również altanka w ogrodzie. W ogóle ogród sprawia wrażenie zadbanego, uporządkowanego, nawet znalazło się w nim miejsce na dodatkowe atrakcje.

"Sezam" to również udany modern, który na dokładkę jest uroczy. Przyozdobiony zieleniną przyciąga uwagę. Ślicznie również wygląda taras z basenem. Ta ażurowa ściana to fajny pomysł. Również ogromny taras na piętrze jest ciekawym rozwiązaniem.

Oczywiście we wszystkich domach ich wnętrza to po prostu mistrzostwo! Już pisałem, ale jeszcze raz powtórzę - naprawdę trzeba mieć wyjątkową wyobraźnię przestrzenną, aby zawsze tak idealnie dopasować meble, by nic się ze sobą nie "kłóciło", nie bylo chaosu przez nadmiar bibelotów, natomiast było elegancko, schludnie, no i oczywiście grywalnie na maksa.

Przy okazji - @kreatora bardzo dziękuję za słowa uznania :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 14 lip 2019, 17:03

Serdecznie podziękowania za odwiedziny w Galerii i za każdy pozostawiony komentarz tam i tu na forum. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:


Kolejna próba stworzenia czegoś co by się nadawało do zamieszkania zaowocowała tym , że powstała "Niespodzianka SURPRISE - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false , która połączyła nowatorski styl aranżacji wnętrz ze spokojnym wręcz podmiejskim wyglądem samego domu. Przede wszystkim udało mi się stworzyć funkcjonalne poddasze.
Bez zbędnego rozpisywania się przedstawiam mój ulubiony domek, który w jakimś stopniu przypomina mi moje dzieciństwo.

front.jpg
ogród.jpg
ogród1.jpg
N1.jpg
N2.jpg
N3.jpg
N4.jpg
N5.jpg
N6.jpg
poddasze.jpg
poddasze2.jpg
poddasze3.jpg
rzuty poddasza i parteru:
rzut poddasza.jpg
rzut parteru.jpg
i moje ulubione zdjęcie :
widok przez okno.jpg

Zapewne da się zauważyć, że mam swoje ulubione meble i kolorystykę pomieszczeń. Normalna ze mnie konserwa :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 14 lip 2019, 22:29

Osz krucafux to jest genialne ,no wystrój masakrycznie świetny, łazienka zlewiki bombastisz ale ja mam przykuty wzrok do okien dachowych. Co tu robi nadal hasło "fuszerka" w nazwie tematu ja sie zapytowywuję (hę?). Ja chce takie okno (zrobić) tzn domyslam sie jak to osiągnęłas ale przyznam, że to naprawde profesjonalna robvota godna mistrza, nie wiedząc o tym jakie możliwości daje gra moża pomyślec że to jakiś cecek czy coś. Moje wersje okien były nie tak mocno funkcjonalne jak Twoje tzn robiłem przeszkloną ściankę - pionowe okn na przestrzeń z jednospadowego szklanego dachu tak że nie było wewnątrz takiej fajnej przestrzeni jak u Ciebie. Super, że to jest funkcjonalne, położyła się spać ,znaczy że wsio działa.
Toś mnie zainspirowała na max i to bez łyżeczki cukru (z mojej strony) :a_bravo:
Ps: żeby nie było że tylko na to zwróciłem uwage to jeszcze dodam, że ciekawy wystrój jadalni czy podobnie piekne otoczenie dopełniają obrazu całości a bryła od której powinienem zacząć przykuwa oczy ciekawie spreparowanymi okienkami, bardzo pomysłowe choć jak wspomniałem mnie ju,z korci by spróbowac powtórzyć tak skomponowane oknop w jakiejś swojej wypocinie (na litosć dziewczyno zmienże to hasło z fuszerki przynajmniej na eksperymenty :D )
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”