"Wianowłostka" czyli kolejna parterówka.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

"Wianowłostka" czyli kolejna parterówka.

Post autor: bobas52 » sobota 20 cze 2020, 07:12

Kolejna babciowata parterówka zrodziła się z potrzeby zapewnienia lokum nowej pacynce, która jako pisarka bestselerów potrzebowała spokoju w celu tworzenia arcydzieł literackich. Domek swoją nazwę wziął od drzewa, które swoim kolorytem wyróżnia się na tle skromnego ogrodu.

I tak "Wianowłostka"- https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false zagościła w Wierzbowej Zatoce na działce o wym.40x30. Mieści 3 sypialnie i dwie łazienki.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

Przepraszam za tyle zdjęć samego ogrodu ale uwielbiam w nim spędzać każdą wolną chwilę od pisania :oops: A teraz zapraszam na pokoje:
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
Na zakończenie rzut wszystkich pomieszczeń :
22.jpg

Wszystkim z góry dziękuję za wyrozumiałość oraz za wszystkie serduszka i wspaniałe komentarze w Galerii :hearts/heavy-black-heart: . Nie wiem kiedy kolejny raz znajdę ochotę na "budowlankę" :( . Pozdrawiam serdecznie i życzę pogodnego weekendu, dużo zdrowia oraz dobrej zabawy.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 20 cze 2020, 17:48

Kolejny uroczy parterowy dom. Ślicznie się prezentuje pośród kwietnego otoczenia. W ogrodzie nie dość, że pięknie i relaksacyjnie, to jeszcze są wszelkie wygody - basen, jacuzzi (bardzo ciekawie zaaranżowany teren wokół niego), wygodne wiklinowe siedziska przy basenie. Jest też co robić - są pszczółki, o które trzeba zadbać, są drzewka owocowe, które trzeba pielęgnować. Natomiast we wnętrzu domu, jak zawsze zresztą, jest elegancko, schludnie i pomysłowo. Osobiście szczególnie podoba mi się zaprojektowanie wolnej przestrzeni - kuchnia, jadalnia, salon oraz to, że są wolne przejścia (bez drzwi) do poszczególnych pomieszczeń. Zauroczyło mnie także urządzenie tej sypialni w czarno-białej tonacji :)
Wielkie brawa!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 20 cze 2020, 23:42

Uwielbiam parterowe domki, szczególnie jeżeli są takie milutkie jak Wianowłostka. Wcale się nie dziwię, że mieszkająca w nim pisarka tworzy arcydzieła literackie. Natchnienie bowiem czyha w każdym zakamarku pięknego ogrodu i domu. Leżąc sobie na wiklinowej kanapie (ewentualnie leżaczku) pani może obserwować jak pszczółki skrzętnie pracują, jak pięknie rozkwitają wokół kwiaty, jak dojrzewają dorodne owoce, jak rosną roślinki w rozsadnikach, jak szumi tatarak, jak delikatnie pluska woda w basenie, a ta w jacuzzi paruje. Potem z różnymi wizjami w głowie pisarka biegnie do swego elegancko urządzonego domu i spisuje wrażenia w ciekawie urządzonym kąciku, zerkając co rusz na okno, za którym rozciąga się piękny widok. Potem, w ramach odprężenia, idzie do fantastycznej lustrzanej łazienki, stwarzającej iluzję ogromnej z trójdzielną wanną (świetny zabieg). Odprężona, z drinkiem w ręce rozsiada się przed telewizorem przy oryginalnym kominku, mając za sobą terrarium z egzotycznymi roślinami.

Świetnie przemyślana praca Bożenko, mnóstwo ciekawych pomysłów, a na dokładkę cudnie się prezentuje. Jestem nią zauroczona :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 23 cze 2020, 06:39

Parterowe domki są the best. Sama gram w tylko takich :)
Ten jest taki realny i śliczny. Prawdziwie modern współczesny domek w którym każdy by chciał zamieszkać. Ogród wokół domku tak wypieszczony do najmniejszego detalu. Wnętrza nowoczesne ale przytulne z tą nuta elegancji która jest charakterystyczna dla wszystkich Twoich prac.
Wspaniała praca Bożenko! :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 24 cze 2020, 00:34

Cudowna miniaturka dopracowana w każdym calu, naprawdę genialne są ujęcia ogrodu i pełnego pięknej natury terenu wokół domu. Numerki przy drzwiach ponownie jak przy poprzedniej pracy dodają smaczku i realizmu . Wewnątrz wszystko bardzo wysmakowane i stylowe, podoba mi się ujęcie z łukiem drzwiowym , na wszystkich fotach z wnętrz jest swoisty przepych ale nieprzeładowany ,po prostu idealne wyczucie proporcji i ilości danych rzeczy. Na tym łóżeczku na przedostatnim fotku to aż chciałoby się zrobić "bach" zwłaszcza teraz kiedy pisząc to oczy się klejo :D Piękna praca, masz prawdziwy talent Bobi, do każdego zakamarka i najmniejszego skrawka parceli podchodzisz bardzo kompleksowo i efekty są właśnie takie :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 04 lip 2020, 00:09

Piękny parterowy domek, i bardzo mi się podoba jego nazwa. Ostatnio właśnie najlepiej mi się gra w takich parterówkach, gdzie wszystko jest dobrze rozplanowane, jak u Ciebie, i simy nie musza się wiele nabiegać. Co do aranżacji pomieszczeń to jak zwykle są eleganckie i pomysłowe, ale cieszy moje oko również to, że coraz śmielej bawisz się kolorami i fakturami, jak choćby w tej niebieskiej sypialni. Natomiast ogród zachwycił mnie totalnie, pięknie ozdobiony kwieciem, i z uroczymi zakątkami skłaniającymi do relaksu. Rozmarzyłam się, i sącząc lemoniadę siedzę sobie wygodnie na niebieskiej wiklinowej kanapie. :a_drink: Cudna praca Bożenko. :hearts/heavy-black-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”