" Blisko morza"

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

" Blisko morza"

Post autor: bobas52 » piątek 28 sty 2022, 15:28

Ten domek stworzyłam z potrzeby serca dla nowej dziewczyny, która lubi morskie klimaty, spokój i świeże powietrze. Ponieważ stworzyłam go na działce 20x20 w PsoKotowie, stąd nazwa " Blisko morza" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Nie chcąc przynudzać pozwolę sobie pokazać go w postaci portfolio:

1.jpg
2.jpg
3.jpg

wnętrza zaaranżowałam w moim ulubionym modernistycznym stylu:

4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

rzut z lotu ptaka :
12.jpg

Pierwsi goście powolutku odwiedzają nowego członka społeczności :
13.jpg
14.jpg

Udanego weekendu wszystkim życzę i serdecznie pozdrawiam .

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 29 sty 2022, 19:22

Urocze maleństwo :)
Bardzo mi sie odoba rozplanowanie tego domku z tym przytulnym zakątkiem przy basenie. Wlaściwie to taki wzbogacony staterek dla malej rodzinki. Swietnie tez moze sie nadawać na wakacyjny domek.
Wnetrza jak zawsze u ciebie eleganckie i gustowne :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 29 sty 2022, 20:30

Pomysłowe okna; ułożone w narożnikach sprawiają wrażenie całości i ciekawy zabieg z "pszczelim" dachem jako elementem bryły i rzeczywiście wewnątrz dbasz o najdrobniejsze szczegóły jak choćby przegroda między łóżkiem i biurkiem czy detale salonu ze stołem ,równie fajnie dopasowane półki wiszące do dolnych szafek w kuchni ,pięknie dobrane elementy ,świetny hausik 👌
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 01 lut 2022, 21:07

Bobinko, jak zwykle świetny domek. Aż sobie westchnęłam, że gdybytś do mnie przyjechała, to chyba załamałabyś się ilością gratów. U ciebie jak zwykle minimalnie, czysto i schludnie. Może zrobisz nam kurs jak urządzić wnętrze, by nie zagracić i żeby przy tym ładnie było? Oglądam detale i wzdycham po raz kolejny nad pomysłowością... Nie wpadłabym na to, że do łazienki można wchodzić z sypialnie a niekoniecznie z przedpokoju. Ile zyskałaś przez to miejsca. I że łazienka taka malutka, a jednak funkcjonalna... Ech, może dziś w końcu odpalę Simsy i spróbuję coś zmontować... Bo ostatnio coś mnie chęci do wszystkiego odeszły...

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 24 mar 2022, 11:14

Przepiękny domek, w którym odpocząć może nie tylko dusza i ciało, ale i oczy... Spokojne, stonowane kolory. Schludne, minimalistyczne wnętrze, a jednocześnie ciekawe i niebanalne. Podoba mi się salon, gdzie czerwono-różowe poduszki przełamują spokojną tonację kolorystyczną, ale nie są elementem dominującym. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fuszerki Bobi”