SERIAL "STUDENCIKI" (IVO/16+)

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

SERIAL "STUDENCIKI" (IVO/16+)

Post autor: DDirector » niedziela 30 gru 2018, 22:11

Cześć.

Na początek chciałbym dodać, że od jakiegoś czasu zajmuję się nagrywaniem filmów. Wkładam w nie sporo pracy - sam nagrywam sceny, montuję i tworzę animacje. Ale do rzeczy:

Obrazek

Ostatnio natchnęło mnie na wykonanie drugiego serialu (ci, którzy mnie znają, wiedzą, że w reżyserce nie siedzę od dziś ;>). Różni się on tym od pierwszego, że nie posiada dubbingu (i tak nie umiem podkładać głosów, także to chyba na plus). Ostrzegam, że film jest trochę bardziej wulgarny niż poprzedni i raczej nie przekona osób liczących na bardziej poważną formę do pozostania stałym widzem... ale obejrzeć mogą zawsze. ;P

Opis:


Przedstawia on perypetie czterech studentów (Amy, Vanessa, Scott, Cecyl), którzy z początku nie przypadli sobie do gustu.

Główni bohaterowie:

Scott - Niezbyt mądry chłopak, będący na drugim roku studiów. Jego najlepszym przyjacielem jest Cecyl, z którym kumpluje się razem z Louisem i Bo (koledzy od palenia fajek). Jego matka uważa go za największy skarb, jest nadopiekuńcza, przez co Scott jest maminsynkiem. Okulary przeciwsłoneczne są często jego nieodłącznym elementem garderoby.

Cecyl - To on z tej dwójki jest od myślenia. Tak samo, jak jego przyjaciel, jest na drugim roku studiów. Przeważnie chodzi w żółtej koszuli w czarne paski (albo czarnej w żółte) oraz charakterystycznej czapce. Nigdy nie poznał swoich rodziców.

Vanessa - Razem ze swoją przyjaciółką rozpoczyna studia na tej samej uczelni, co Scott i Cecyl. Często próbująca dojść do porozumienia, przez co jest trochę naiwna, jednak to najrozważniejsza osoba z grupy. Razem z Amy posiada dwie kumpele - Chloe i Courtney. Charakteryzuje ją ekstrawagancki wygląd.

Amy - Mniej ogarnięta od swojej koleżanki. Jest bardzo niemiła dla swoich współlokatorów (oraz dla osób z otoczenia). Ucieszy ją widok nieszczęścia drugiej osoby. Przeważnie idee wywodzą się z jej inicjatywy.

Bohaterowie drugoplanowi:

Barbara Tocostie - Właścicielka mieszkania. To do niej meldują się główni bohaterowie. Jest egoistką.

Louis - "Kumpel" Scotta i Cecyla. Jest niezrównoważony psychicznie. Ma dziwny styl mowy. Jego najlepszym przyjacielem jest Bo.

Bo - Chłopak z nadwagą. Razem z Louisem, Scottem i Cecylem lubi razem zapalić. Pomaga Louisowi w jego niecnych planach. W odróżnieniu od Louisa, wie, gdzie leżą pewne granice.

Chloe - Jedna z kumpel Vanessy i Amy. Posiada psa o imieniu Bobby.

Courtney - Przyjaciółka Chloe. Razem z Chloe, po ukończeniu szkoły, postanowiła nie studiować.

Sierściuch - Kot Barbary. Jest bardzo niemiły dla Bobbiego.

Zapraszam i miłego seansu!
#1



#2





#3





#4





#5





#6





(#7





#8





#9





#10





#11





#12

(1 część)


(2 część)


#13

(1 część)


(2 część)


#14

(1 część)


(2 część)
Zostawcie po sobie jakiś komentarz pod filmem i, oczywiście, ocenę! :hearts/heavy-black-heart:
Ostatnio zmieniony środa 27 sty 2021, 13:21 przez DDirector, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 30 gru 2018, 23:18

O rety jak sie cie ciesze, że tu jesteś ! :) Dzięki ogromne za ten temat (podpisano - fan) :)
Fajnie, że dałeś wszystkie swoje dziełka. Nie wiem czemu linki nie oprzekształciły sie w miniaturki filmów na próbe wkleje jeden z nich
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » poniedziałek 31 gru 2018, 13:48

Dzięki za miłe słowa i też się cieszę, że Cię widzę. :a_smile:
SimDels pisze:
niedziela 30 gru 2018, 23:18
Nie wiem czemu linki nie oprzekształciły sie w miniaturki filmów[..]
Ponieważ umieściłem link do filmu, nie bezpośrednio - kopiując sam link, a poprzez umieszczenie go za pomocą odnośnika [url].

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 31 gru 2018, 14:24

Cześć, DDircector albo SeriousSim :)
Jakoże odeszłam z tamtego forum i przestałam się nim interesować na tyle, aby oglądać dział z historyjkami, muszę ponadrabiać dalsze odcinki Studencików.
O ile wiem tworzysz też inne filmy simowe, więc moze wymyśl jakąś ogólniejszą nazwę dla swojego kącika? :)

A scena z gadaniem do kibla śmieszy dalej. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 31 gru 2018, 20:39

W razie jakbyś chciał to zedytuj sobie na same linki bez url lub ja pomogę jak będę przy kompie po świętach chyba że wolisz tak zostawić. Najlepszego i owocnej zabawy przy kolejnych filmach :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 04 sty 2019, 20:47

Cześć, bardzo się cieszę, że zawitałeś tutaj ze swoimi produkcjami. Widziałam część serialu, ale przyznam bez bicia, że nie wszystko, więc będę miała okazję nadrobić zaległości. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Może do tematu "Wielkie Simowe Studio Filmowe" wrzucisz również "Familiady", są rewelacyjne i miałam niezły ubaw oglądając je. :03-face-with-tears-of-joy:
Podziwiam ludzi tworzących filmiki, bo to naprawdę sporo pracy wymaga. :cat_yes:

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » czwartek 21 lut 2019, 15:25

Dzięki za miłe słowa. Oczywiście swoją druga produkcję tez wstawię na forum. Za linki zaraz się wezmę.
Tymczasem zapraszam na 11 część (10 nie ma, jest ukończona w 97%, jedna scena wymaga doszlifowania). Bohaterowie zmagają się z godnym spędzeniem sylwestra.

11 odc.

(1 część)


(2 część)


Miłego oglądania! Zostawcie po sobie feedback - ocenę i/lub komentarz!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 24 lut 2019, 23:38

Super, że jest cos nowego! Urocz to machanie łapką na pożegnanie :D Jestes mistrzem nie tylko luzackiego humotu ale i wykorzystywania w tym ciekawych modów i trików.
Fajna tez rozmowa z tatą :D
Druga cześć tez super, mistrz i tylke :) :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » wtorek 05 mar 2019, 20:43

Mistrzem na pewno nie jestem. Raczej "w jakimś stopniu ogarnięty w tym, co robię". Bardzo mnie cieszy, że bardzo często zostawiasz komentarze pod moimi filmami już od prawie 4 lat. :)

Dzięki za miłe słowa i pozdrawiam!

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » piątek 22 mar 2019, 23:43

W tym odcinku nasze bohaterki wyjeżdżają na zasłużone (albo i nie) wakacje. Lecz nie są one tak piękne, jak mogłoby się to wydawać. A wszystko to przez ich sąsiadów. ZAPRASZAM!

12 odc.

(1 część)


(2 część)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 26 mar 2019, 01:03

ALe super! Uczte czas zacząć :) Pierwsze wrażenia poza genialnym i humorystycznym całokształtem to kapitalne scenki z plaży, świetnie to wyglda te pozy i cała otoczka, prawdziwie misrzowska robota Panie DD!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » poniedziałek 08 kwie 2019, 18:04

Dzięki Panie SD. Chyba jesteś ze mną od czasu mego pierwszego, mizernego, serialu z dubbingiem. Takich widzów się szanuje. :)

I zapraszam wszystkich przeglądających forum na następny odcinek. Jeżeli jeszcze ktoś z was nie widział mojej produkcji, bądź nie przypadła mu do gustu, może ten odcinek w klimacie "Avengers" go przekona. :P

13 odc.

(1 część)



(2 część)



Komentarze i oceny mile widziane.

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » czwartek 13 cze 2019, 04:56

Odcinek poświęcony popularnej (szczególnie wśród młodzieży) gali FAME MMA.

(1 część)



(2 część)



Zapraszam na seans oraz zachęcam do pozostawienia po sobie feedbacku w postaci oceny, komentarza i/albo subskrypcji.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » środa 27 sty 2021, 13:20

Cześć forumowicze!

Po dłuższym czasie nieobecności, pora na 10 odcinek, który powinien pojawić się 2 lata temu. Nadrobiłem zaległości. ;)

"W mieście jest organizowany konkurs muzyczny. Do wygrania są nagrody, które przyciągają chętne osoby, między innymi głównych bohaterów."

(1 część)



(2 część)



Zachęcam mocno do obejrzenia i skomentowania.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 lut 2021, 01:55

Powrót godny mistrza :) Niesamowite gagi, pozy i całe story z gwiazdami :D Świetnie zrobiłeś koncert w drugim odcinku, tak wielu fanów, wielka scena i zachowanie zespołu mega! Nieco mniej mega ich muza :D Chociaż... pod muzyke eksperymentalna spokojnie mozna by conieco z tego podciagnac ;P Poza wieloma scenkami rozbawił mnie motyw z przedziwnym nieco demonicznym dzieckiem :O :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
DDirector
Roznosiciel kawy
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 15:04

Post autor: DDirector » czwartek 04 lut 2021, 15:27

SimDels pisze:
poniedziałek 01 lut 2021, 01:55
Powrót godny mistrza :) Niesamowite gagi, pozy i całe story z gwiazdami :D Świetnie zrobiłeś koncert w drugim odcinku, tak wielu fanów, wielka scena i zachowanie zespołu mega! Nieco mniej mega ich muza :D Chociaż... pod muzyke eksperymentalna spokojnie mozna by conieco z tego podciagnac ;P Poza wieloma scenkami rozbawił mnie motyw z przedziwnym nieco demonicznym dzieckiem :O :a_bravo:
O! Wielkie dzięki za uznanie. :)

Pozdrawiam i miłego dnia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „SERIAL "STUDENCIKI" (IVO/16+)”