Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Post autor: SimDels » czwartek 31 sty 2019, 22:03

Popieram, głowa do góry ,zreasztą zostałaś juz pasowana na rycerza w bractwie budowlanym a więc śmiało twórz i twórz i twórz... :) <3 Fantastyczna praca i dedykacja Bobi! Szalenie fajne rozwiązanie tu download/file.php?id=3381 oraz świetnie zaprojektowany nowy mebelek pod telewizorem. Kapitalne! Bobinator jest w akcji pieknie tworząc i opisując zamysł :) <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 31 sty 2019, 23:28

Szalenie mi sie spodobał salonik z Tą kratą na zasłonach. Bardzo ładnie kontrastowo dobrana podłoga do bialych mebli. Obrazy boskie i cudnie dobrane. Od kogo te koniki morskie? Chcę to mieć! Sliczny wypieszczony apartamencik :hearts/heavy-black-heart:
P.S. Mozesz smialo wywalic z tytulu tematu slowo "nieśmiałe" XD Zamień to lepiej na "Moje śmiałe aranżacje wnętrz " albo na parafrazę innego tytułu zapozyczonego z innego miejsca:
"Bobi spoko Cie urządzi jak sam nie umiesz"
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 01 lut 2019, 08:55

Najmilsi :hearts/two-hearts: , skłamałabym gdybym napisała, że nie sprawia mi radości urządzanie wnętrz. Sama siebie nie podejrzewałam, o zdolności w tym kierunku :50-slightly-frowning-face: , jakoś tak wyszło ... i idzie dalej :44-pensive-face: .
Faktycznie kiedy tylko mam czas, to z przyjemnością oglądam w TV programy poświęcone temu tematowi jak np: metamorfozy Doroty Szelągowskiej czy HOME & GARDEN. Można powiedzieć, że jestem ich fanką.

Elu :hearts/kiss-mark: , podaję link do obrazów, które tak bardzo Ci się spodobały: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

W Galerii korzystam najczęściej z obrazów takich graczy jak : tiya33, Bella2222452, SimDels, SurfChicCreation i ostatnio odkrytego nowego twórcy withlovejulien - z ręką na sercu ich pracę mogę polecić każdemu.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 02 lut 2019, 23:19

Oczywiście, dałam w złym temacie!

@bobas52 Bożenko! Przepraszam najmocniej ze dopiero teraz... ostatnio wolę gadać niż pisać a ten temat tylko oglądałam sobie i obiecywałam, że odpiszę i ocenię!
Twoje wnętrza są świetne, bardzo spójne i przytulne. Czuć w nich domową atmosferę. Kolory mnie zauroczyły! W jednych wnętrzach stonowane,w innych odważne i intensywne. Szlachetnie i przytulnie u Ciebie!

A Twój "prezent" mnie niesamowicie zaskoczył! Brak mi słów, aż się wzruszyłam! Bardzo przypomina pewne lokum, dobrze mi znane. Mam nadzieję, że kiedyś się w nim spotkamy! :D bardzo Ci dziękuję za pracę, którą włożylaś w to wyzwanie i idę się zachwycać dalej! Muszę to pokazać Radkowi i zobaczę, jak zareaguje. :)

Zaraz pokaże mamie i udowodnię, ze to nie jest głupia gra w ludziki. Moze ją sama namówię na budowlankę... zawsze interesowała się architekturą. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lut 2019, 00:33

@Aericia - a jako argumentu dla mamy użyj mojego przykładu. Grę przyniosły do domu (TS1) dzieci, i zdążyły o niej zapomnieć, a mama tak się zauroczyła, że gra do tej pory - a razem z nią dzieci jej dzieci :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 23 mar 2019, 09:01

Tym razem postanowiłam przekroczyć kolejną barierę swoich "umiejętności" ;) . Od dawna korciło mnie stworzenie ogrodu, tyle tylko że nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Metodą prób i błędów... z naciskiem na błędy :) doszłam do tego, jak się zapisuje coś co z założenia nie posiada ścian.
Wybaczcie, że zanudzam Was tymi moimi wypocinami, ale każde pierwsze dziecko :P witam na świcie z ogromnym entuzjazmem :oops:

Bez zbędnych formalności pragnę pokazać "Plener filmowy" w bobasowej wersji - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
plener1.jpg
plener2.jpg
plener3.jpg
plener4.jpg
Pani kamerzystce tak się tam spodobało, że została na noc ... tym bardziej, że mogła przenocować w namiocie :lol: .
plener5.jpg
Pozdrawiam i życzę każdemu równie udanych plenerów w ten weekend :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 23 mar 2019, 19:07

Och Bobi, wiem jak trudno ogarnąć wszystkie elementy układanki, jaką jest zbudowanie ogrodu jako samodzielnej "jednostki" architektonicznej. Ja do dziś nie wiem jakimi ozdobami dysponuję :) Tym bardziej cię podziwiam, że zabrałaś się za ten trudny temat łącząc elementy biwaku, planu filmowego i tajemniczych ruin. Ja jeszcze nigdy nie zrobiłam ogrodu jako samodzielnej parceli. Może uzupełnij ten temat o błędy, jakie popełniałaś (opis) abyśmy mogli uzmysłowić sobie, na co sie porywamy biorąc się za taki temat.
Jedno mnie zastanawia - i powiem - trochę zgrzyta w całości - ten monument - tablica obok ogniska. Jakoś mi się to gryzie z założeniem - biwak w ruinach ogrodu... Czy taa tablica musi tam być, czy to przypadek, czy konieczność? Porzuciłam już dawno temat kariery "gwiazda filmowa" i nie bardzo się orientuję.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 24 mar 2019, 12:35

Alutku, tablica nosi nazwę "Pamiątka ku przestrodze" i mając w tle malowniczą ruinę przypasowała mi do całości :) .
Nie chcąc się całkowicie skompromitować w oczach elity budowlańców pozwolisz, że info o błędach przekaże Ci na priva lub telefonicznie :a_ciiii:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 25 mar 2019, 09:58

Biorąc pod uwage także Twój komentarz do Alutka mam takie skojarzenie, że to troche jak kawałek zbombardowanego budynku zostawiony ku przestrodze z terenem wokół jako parkiem ,troche jak słynny kościół w Berlinie czy nie całkiem odbudowane u nas bo chyba ze 2 takie są bodajże w Głogowie i jeszcze gdzieś (może jest ich więcej). Ciekawy zamysł troche "zwariowany" faktycznie co do połaczenia tych wszystkich elementów ale jako oplan filnmowy sprawdzi sie doskonale w produkcji długiego serialu obrazującego historie rodu od czasów przedwojennych do przynajmniej współczesnych :) Ciekawa praca i dobra próba sprawdzenia rózności z gry. Nie bawiłem sie jeszcze za bardzo kamerkami i tym studiem filmowym (ze swoim tempem pewnie za rok spróbuję jak juz nikogo nie będzie to ciekawiło) i tak sie zastanawiam czy sim uzywając tych kamer może coś niby nakręcic faktycznie i np taki film wysłac do wytwórni czyli tak jak z utworem granym na gitarze czy pisaniem ksiażki tudzież malowaniem obrazu czy tez nie ma takiej opcji.
Bardzo fajna praca chętnie sie pobawie jak wreszcie sie któreś z moich simiąt doczłapie do aktywnego aktorstwa :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 31 mar 2019, 12:57

Jakiej tam elity.. Elita to na przyklad pacemaker, a tutaj to dw z ambitnymi projektami, - moge to tu spokojnie napisac , bo jego interesuje tylko własny dział , nigdzie indziej nie włazi wiec nie ma opcji ze mu sie w glowie przewróci do reszty :a_grin3:
Cała reszta tutaj to simsowe architekty , ktorych prace są raz lepsze raz gorsze i nie powalaja tłumow na kolana. Pobrania zaś swiadcza tylko o tym ze sie trafilo w gust dzieciaków, a to nie wymaga talentu Michala Anioła tylko znajomosci marketingu i umiejetnosci wykonania powalajacej "okladki" - zdjecia domu w Galerii.. Czyli dostarcz taki projekt ktory maloletnim klientom sie spodoba.
Liczy sie kreatywnosc, oryginalosć i zabawa podczas tworzenia takich parcel jak ta powyzej. Tutaj sama idea jest swietna, a wykonanie dorownuje tej idei. :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 01 kwie 2019, 09:55

Wybaczcie, ale po przeczytaniu Eli komentarza najpierw uśmiałam się serdecznie :lol: ... aby na końcu poczuć się zakłopotana :oops: - jak zawsze kiedy zbieram pochwały.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 17 kwie 2019, 12:42

Jestem pod dużym wrażeniem. Wszystkie, ale to wszystkie aranżacje wnętrz, są rewelacyjne. W zaprojektowanych pokojach (a właściwie wielu pomieszczeniach skupionych w jednym) panuje harmonia, jest elegancko, ale jednocześnie przytulnie, a co najważniejsze są one funkcjonalne. W projektach można tez znaleźć wiele smaczków. Są na przykład takie połączenia obiektów, które tworzą zupełnie nową rzecz. Patrząc potem na taki obiekt, aż chce się zakrzyknąć -" Jakie to genialne, że ja na to nie wpadłem" Dlatego skrzętnie oglądam w grze te projekty i (przyznam szczerze) pomysły wykorzystuję przy tworzeniu domiszcza dla moich Simów.
Dlatego proszę o więcej :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 27 kwie 2019, 19:09

U Bobinki jest tak czysto i porządnie (w jej projektach), że aż się prosi zaprosić Bobi do siebie, i poprosić o pomoc w realu :) Ale doboru dodatków, smaku, gustu - tylko pozazdrościć. I też zaprosić do realnego domu i prosić o radę.
Bobi cię urządzi - tak powinien brzmieć tytuł tego sympatycznego programu :)
Ja jestem właśnie w przededniu malowania pokoi, i za chiny nie wiem, jak się do tego zabrać. Tzn kolorystycznie... Najłatwiej wszystko oblecieć na biało... Ale to taki nijaki kolor... I niezbyt miło mi się kojarzy po moich szpitalnych ekscesach... Bobi - nie przyjedziesz przypadkiem rzucić okiem?
Ale właśnie nasunęła mi się wspaniała myśl. Kolejny pomysł na zabawę na forum. Nasze realne wnętrza odwzorowane w grze... Pojedyncze pokoje lub całe mieszkanka... Kilka założeń, co gdzie ma być, bo zazwyczaj kuchenki lub wanny raczej nie przemieścimy... I zadanie dla wszystkich - urządź mnie :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 02 maja 2019, 23:50

Jeszcze nie korzystałam z tych gotowych elementów dodatku "Zostań gwiazdą", ale jak widać można z nich zrobić użytek. Stworzyłaś bardzo ładny i romantyczny "Plener filmowy". W sumie może służyć również jako weekendowy mini park. Jest grill do przygotowania jedzenia, namiocik na małą drzemkę, ale przydał by się jeszcze ten krzaczek do załatwienia innych potrzeb. :D Przecierasz szlaki Bożenko, i bardzo dobrze Ci to wszystko wychodzi. Buziaki :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 25 maja 2019, 19:22

Dziękuję wszystkim za pełne ciepłych słów komentarze :hearts/beating-heart:

Spełniając prośbę Wiktora:
Dlatego proszę o więcej :)
stworzyłam w prezencie "Przytulne mieszkanie" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false , które jeśli Cię w jakiś sposób zainspiruje, to sprawi mi ogromną radość.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu oraz zadowolenia w grze.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 25 maja 2019, 23:11

Zupełnie nowe meble(!) ,podświetlane półeczki no to, że..Wow! :O
SUper pomysł z biurem za przeszkleniem , kapitalne nowe mebelki. To mieszkano ewidentnie zainspiruje chyba każdego kto chciałby pobawić się w tworzenie pomysłowych wnetrz z uzyciem nowych pomysłów na wykorzystanie elementów z gry. Wspaniałe podziękowanie i jednocześnie wspaniały prezent od Ciebie Bobi dla wszystkich <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » wtorek 28 maja 2019, 19:54

Łał, jaki śliczny apartament dostałem w prezencie :a_rolling: Jestem nim zachwycony! Stonowane, czyste kolory, elegancko wyposażony, czadowe meble! Ten regał (nie wiem jak można go określić) na dodatek
z walizeczką pieniążków jest niesamowicie pomysłowo skonstruowany. Nigdy nie wpadłbym na taki pomysł. Do tego jest bowiem potrzebna wyjątkowa umiejętność twórcza i wyobraźnia. Kolejna półka to też wyższa szkoła jazdy konstrukcyjnej.
Jak tylko znajdę się w Galerii (a ostatnio bardzo zaniedbałem oglądanie w tamtym miejscu prac simmersów) pobiorę apartament, postawię na wolnej działce i wprowadzę swojej ulubionego sima. Podejrzewam, że nie będzie chciał nigdzie wyjść z domu (mając taki apartament, ja bym z pewnością nigdzie nie chadzał :) )

Bardzo, ale to bardzo
dziękuję.JPG

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 29 maja 2019, 19:03

Wydaje mi się, że już widziałam mieszkanko w galerii i mi się podobało :)
Mam wrażenie, że wyczuwam ty Kreatorowe lekcje dotyczące oświetlenia :P
Dels ma rację, z czarami MOO podziałałaś całkiem nowe meble. Ponownie bardzo czyste i jasne wnętrza. Super jadalnia ♥ Lofciam połączenie szarawej cegły i zielonych zasłon ♥
Bardzo przyjemne, czekam na dalsze projekty :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 13 cze 2019, 11:20

Ogromnie się cieszę, że nowy projekt się spodobał oraz z całego serca dziękuję za komentarze: Wikkiemu, Misiaczkowi i Fredzi a także za te, które znalazły się w Galerii. Big :hearts/heavy-black-heart: przesyłam każdemu.


Zanim zawita do mnie Polinezja, chciałam pokazać najnowszy pomysł na sypialnię w naszym europejskim stylu :D . Nazwałam ją Czekolada - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false bo przyznam się bez bicia, że poziom szczęścia mi się podniósł jak zobaczyłam efekt finalny :oops:
c1.jpg
c2.jpg
c3.jpg
c4.jpg
c5.jpg
c6.jpg
Serdecznie pozdrawiam i życzę Wszystkim jak najwięcej miejsc, w których da się wytrzymać mimo panujących upałów :roll: .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 13 cze 2019, 15:41

Mistrzowska łapka ponownie do tworzenia zupełnie nowych mebli, top sie chyba od razu rzuyca w oczy na tych screenach, Mega fajne szafeczki i mebelki, ciekawie połaczyłas tez 2 stojaczkina telewizornię tworząc cos nowego i widze tam nawet nowy stół, gdyby pokombinować tam coś z fotelami to chyba nie byłoby żadnych oryginalnych mebli wizualnie może poza łóżkiem. Kapitalna prca a, lustro z paprotkami dopełnia ciekaweg stylu całości, apropos dodatkowy props że ci cie chciało w te upały pocudotworzyć :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”