Twórczość na YT

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
simsbuild
Roznosiciel kawy
Posty: 5
Rejestracja: piątek 03 wrz 2021, 00:01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Origin ID: Tusiuniuniunia
Kontakt:

Twórczość na YT

Post autor: simsbuild » piątek 03 wrz 2021, 00:06

Hej! <3

Jakiś czas temu założyłam konto na YT (SimsBuild). Jak nazwa kanału wskazuje - umieszczam tam filmiki, gdzie pokazuję proces budowania (speed build) w grze The Sims 3.
Jeśli macie czas i chęć, to zajrzyjcie tam i zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza, łapki w górę, a w najlepszym przypadku subskrypcji :)

Tutaj macie link do mojego najnowszego filmiku:
https://youtube.com/watch?v=-SpcajGTzAI ... =SimsBuild

A tutaj do mojej strony SimPage:
https://mypage.thesims3.com/mypage/Tusiuniuniunia

PS Dorzucam jeszcze zdjęcia z moich projektów:
Screenshot-5.jpg
Screenshot-51.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 03 wrz 2021, 13:33

Ach Sims3 ... Wprawdzie w Czworce budowanie jest zdecydowanie łatwiejsze i daje wiecej opcji ale jakze brak jest koła kolorów z Trójki. Niemniej malo osob wraca do Trójki na dluzej obecnie, Speed build trojki nie zbierze zbyt wielu fanów obecnie obawiam się.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 03 wrz 2021, 17:25

Zbierze zbierze, bo ja oglądam filmiki z trójki i cały czas jak wiesz gram aktywnie trójeczką :) Pooglądam sobie więc polecane przez @simsbuild filmiki. Dziś jednak czekam z niecierpliwością na ten zapowiadany na żywo "przeciek" oficjalny dotyczący nowości w Dzień w SPA :)

Simsbuild - bardzo proszę przedstaw się jakoś w kąciku zapoznawczym, bo trudno cię nazywać simsbuildem :) Chyba że jakiś nowy nick wymyślisz :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 08 wrz 2021, 09:54

Gdyby działał mi prawidłowo edytor tworzenia światów (chyba ogólnie zepsuty jesli ktos ma aktualna gre i jesli EA nadal nie zajarzyło, że jest upsuty bo może coś się w tej materii zmieniło) to nadal wałkowałbym Trójke genialna jeśli chodzi o tworzenie własnego "uniwersum" nawet mimo, że czwóka troche rozleniwiła dając łatwiejsze narzędzia budowania (i przy okazji mocno ograniczone pole do zabawy w przekształcanie świata). Lubię speedbuildy z budowania w grze, fajnie działasz chętnie poobserwuję i też mam nadzieje, że podziałasz przy okazji trochę na forum :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”