Mieszkanie Medina

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Mieszkanie Medina

Post autor: Bożena » wtorek 24 lis 2020, 23:21

Pokaże wam mieszkanie które dawno temu zaprojektowałam ,taki stary projekt ,starałam się w stylu industrialnym .
Lubie ten styl ale jakoś staroświeckie lepiej mi wychodzą (może to już ten wiek) :cat_hmm:
Galeria

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 25 lis 2020, 01:24

Bardzo pomysłowe, ciekawy styl i sporo ciekawych smaczków. Wyobraziłem sobie, że gdzieś w dalekiej przyszłości maniak historii przerobił sobie stare mieszkanie dodając nowoczesne (dla nas byłyby futurystyczne) rozwiązania czyli jakos skojarzyło mi sie z futuryzmem zamiast tego co kojarzymy z hasłem industrializmu. Bardzo ciekawie, to byłaby fajna sceneria do jakiejś historii.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 27 lis 2020, 10:31

Fajna, przytulna kanciapka! Duzo roslinek, sporo blachy, kamera do krecenia seksow xD pomyslowa aranzacja :D Kacik komputerowy bardzo mi sie podoba (to chyba element czesci sypialnianej).
Ciekawa i inspirujaca praca! :D i podobnie jak Delsu sadze, ze blizej temu do jakiejs takiej lekko futurystycznej wersji mieszkania - moze wlasnie jako wstep do postapokaliptycznej historyjki, w ktorej ktos zaaranzowal mieszkanko na jakis taki bunkierek? Nie wiem, ale spory potencjal do scenerii historyjkowej :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 29 lis 2020, 22:59

Bożenko - starałaś się industrialnie - i wyszło industrialnie. A nawet powiem więcej - bardzo fajnie wyszło :) Nie splamiłam sie jak dotąd umeblowaniem żadnego mieszkania, obchodzę temat z daleka i z głębokim szacunkiem chylę czoła przed kreatorami. którzy na maleńkich powierzchniach potrafią upchnąć wszystko, co potrzeba i nie przeładować pomieszczeń! Tobie także nieźłe to wyszło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”