Parcele publiczne [TS3]

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
simsbuild
Roznosiciel kawy
Origin ID: Tusiuniuniunia
Kontakt:

Parcele publiczne [TS3]

Post autor: simsbuild » czwartek 09 wrz 2021, 23:17

Hej Wszystkim! :hearts/green-heart:

Ostatnio pracowałam nad Salonem Urody i Tatuażu. Spędziłam nad tym projektem kilka godzin i chciałam Wam go pokazać.
Jest to moje pierwsze podejście do tego typu budynku, nigdy wcześniej nie próbowałam zaprojektować takiej parceli, nie mówiąc o wybudowaniu, a tym bardziej udostępnieniu tego w Internecie.

PS Wykorzystałam posiadane dodatki oraz obiekty ze Store.

Oto kilka zdjęć:
Budynek z zewnątrz
Screenshot-140.jpg
Salon Tatuażu :hearts/green-heart:
Screenshot-107.jpg
Poczekalnia :hearts/green-heart:
Screenshot-110.jpg
Screenshot-112.jpg
Screenshot-113.jpg
Screenshot-114.jpg
Screenshot-120.jpg
Biuro :hearts/green-heart:
Screenshot-117.jpg
Screenshot-118.jpg
Toaleta :hearts/green-heart:
Screenshot-123.jpg
Salon Urody :hearts/green-heart:
Screenshot-126.jpg
Screenshot-128.jpg
Screenshot-131.jpg

PS2 Jak widać - nie umiem zaprojektować budynku z zewnątrz. Od zawsze miałam z tym problem. W pewnym sensie staram się wyjść ze swojej strefy komfortu i stosuję różne rozwiązania, ale nie zawsze mi to wychodzi (czyt. nie zawsze to dobrze wygląda).

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 10 wrz 2021, 16:47

Nie wiem czego ty chcesz jeszcze od swojej pracy. Wyszło bardzo elegancko, a parcela zawiera wszystkie elementy niezbędne do wykonania tatuażu, czy manicure... Budyneczek jest bardzo zgrabny, nowoczesny ale nie z tych w stylu future (sama nie lubię takich :P) A ogrodzenia, którego użyłaś - sama używam bardzo często.
Jedyne do czego przyczepiłabym się, to umeblowanie łazienki - tej z męskim pisuarem. Zrobiłaś coś, co nawet Simom utrudniać będzie korzystanie z publicznej toalety - usytuowanie lustra i umywalki w kąciku tuż za drzwiami nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Simy lubią wchodzić po kilkoro do toalety, a że myją ręce z automatu, to będą blokować wyjście... Przeniosłabym tę umywalkę z lustrem na ścianę po lewej - o ile masz tam miejsce.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 10 wrz 2021, 18:18

Z zewnatrz bryła chyba prosta (acz tylko jedna fota) ale wewnatrz cudo! Fajne mocne kolory (zwłaszcza niebieska poczekalnia z dopasowanym kolorystycznie sufitem) i styl całości. Osoboście najbardziej lubie budowac włąśnie publiczne rzeczy by obserwować potem jak to działa.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 22 wrz 2021, 17:17

Super lazienka! Cudo!
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”