„Sim za bardzo boi się roślin”

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Casusmaior
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2023, 21:26

„Sim za bardzo boi się roślin”

Post autor: Casusmaior » wtorek 11 kwie 2023, 21:32

Cześć,

Wyskakuje mi taki komunikat kiedy próbuje uprawiać ogródek. Dzieje sie tak po sytuacji jak mój sim został zjedzony i wypluty przez krowokwiat. Trwa kilka simowych dni. Mieliście taka sytuacje? W końcu minie, czy coś można z tym zrobic?

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 12 kwie 2023, 12:46

@Casusmaior
Mozesz spróbowac kupic w sklepie z nagrodami za punkty satysfakcji eliksir usuwający natychmiast wszystkie negatywne nastrojniki, o ile sim ma taki nastrojnik "Boi sie roślin" ale jesli takiego nastojnika nie ma, ale za to dostał taką cechę ( cechy mozna sprawdzic w panelu informacji o simie - chyba to sie nazywa simologia - po prawej na dole ) to niewiele da sie z tym zrobic. Jest wprawdzie eliksir usuwający cechy ale u mnie ten eliksir nie działał na cechę "boi sie ciemności"
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 12 kwie 2023, 22:01

Coś EA popsuła w grze, bo pomimo ogłoszenia naprawy tego bugu (sim boi się wszystkiego) - moje simy nawet z cechami odważny, śmiały etc - nadal boją się. Różnych rzeczy - np wody, ciemności... Myślę więc, że to nadal bug gry - nie naprawiony mimo szumnych zapowiedzi, że w łacie poprzedzającej Razem raźniej bug usunięto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”