Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Re: Tablica codzienna

Post autor: Kropka » czwartek 10 wrz 2020, 21:06

Nie mogłam się oprzeć :cat_no: Muszę go pokazać, to William Vinson, wnuk mojej Carmeli, z rozgrywki wielopokoleniowej, do której nie wchodziłam od prawie dwóch lat :cat_mwaha:. Był małym dzieckiem, a gdy z ciekawości go "postarzyłam", ujrzałam to ciacho :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:



Tu jako nastolatek,

07.09.2020_21-50-58.jpg
07.09.2020_21-51-20-2.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 10 wrz 2020, 23:18

Carmella to zjawiskowo świetna simka więc ...czemu ty się dziwisz? :)

Delsidło tymczasem zaczęło filozofować ;P
Załączniki
02.09.jpg
02.09wehikulczasu.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 11 wrz 2020, 20:25

Delsie - oglądając twój komiks poczułam prawie ten plastikowy horyzont z "Truman Show" - oglądałeś? Jest to jedyny fiilm z Jimem Carreyem, który lubię.
Carmela gorąca i namiętna, toteż potomka ma o podobnych cechach - przynajmniej na takiego wygląda to "ciacho". Możesz być dumna Kropesiu! :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 13 wrz 2020, 10:38

@Kropka
Chlopaka widzialam juz w galerii. :) To sie zdarza raz na milion, ze dziecko urodzone w grze jest od razu perfekt i zakochujesz die w nim w mgnieniu oka. Dlatego warto postarzac kazdego potomka w CAS bo kto wie co sie wtedy zobaczy. Ale tak jak w normalnym zyciu geny przodków sa szalene wazne i choć nie potrafiłabum wykazać co po babcie dziecko odziedziczylo -oczy,, skin.. czarne włosy? to ogólne wrazenie podobieństwa jest. Ma on tak tak jak babcia typ urody pełnego yemperamentu południowca i tak jak babcia jest seksowny.
Ciekawe jak wyglądali jego rodzice..
Zauwazyłam ze gra czesto wzoruje sie tworzac nawet NPC simów na tym co mamy w bibiotece i ana naszych własnych simaxh. To jest fajne bo w miare uplywu czasi gdy mamy mod MCC na postep historii mieszkancy narodzeni i stworzeni w grze zaczynaja nam sie podobać. Bo dostosowuja sie do naszego gustu, To jest tez taka subtelna zmiana w Czworce w stosunku do Czorki jeszcze sprzed roku gdy mieszkancy urodzeni w grze to w wielu wypadkach to byly potworki
.
@SimDels
Jak zawsze narobiles mi apetytu na nowy komiks z Delsem w roli głownej :) Taaa tez kiedys sie zastanawialam jakby wygladala nasza planeta gdyby horyzont byl scianą, a z miejsca na miejsce pzremieszczaibysmy sie w mgnieniu oka za pomoca mysli. Mysle ze uznalibysmy to za normalne i powstawalyby naukowe dzieła z dziedziny fizyki z teoriami "CZYM jest ta ściana"
i co jest po jej drugiej stronie :cat_mwaha:
No i nasza cywilizacja wygladałby zupełnie inaczej.. albo wcale by jej nie bylo bo jesli jednym z motorów rozwoju cywilizacji jest chęć powiekszania terytorium zamieszkalego przez plemie czy rodzine to raczej trudno odeprzec armie ktora spadnie na nas za pomocą teleportu. Z drugiej strony po cholere nam powiekszone terytorium skoro kazde miejsce na planecie jest dla nas dostepne?
Co do ruin - to na pewno nie ruiny hacjendy Eli. W zadnej chacie Eli nie uzyto paneli szklanych jako podlogi.. No i zagadka: Czyja to chata zarosnieta teraz chaszczami?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 13 wrz 2020, 16:16

Elu, @Kreatora :19-slightly-smiling-face:, sama jestem zaskoczona, zresztą bardzo miło, że gra zrobiła mi taka niespodziankę. Oto rodzice Williama, Julie (da la Silva) Vinson i Luce Vinson.
Młodemu, gdy go "postarzyłam" w CAS, zmieniłam jedynie brwi, bo były zbyt cienkie i bardziej kobiece oraz fryzurę, z takiej "ulizanej", na tą, w której go pokazałam :19-slightly-smiling-face:


Rodzice Williama.jpg

Jest jeszcze jego siostra, Jenna. Była nastolatką, w chwili, gdy William był toddlersem :01-grinning-face:


13.09.2020_16-36-11-2.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 13 wrz 2020, 16:55

@Kropka
Masz ta nastolatke zapisaną? Przyda mi sie dawka dobrych genow simowych w grze. Gdybyś ją wyslala do Galerii bylabym wdzieczna mam dwoch nastolatkow u siebie - jeszcze nie wiem ktorym bedę grac bo oboje fajni. To synowie mojego ostatniego Vimesa i bede potrzebowac kandydatki na narzeczona dla tego ktorego wybiorę :)
Ciekawe co wyjdzie z wymieszania genow Vimesa z potomkami Carmelii :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 13 wrz 2020, 17:30

Ok, wyślę ją do galerii. Mam ją wprawdzie razem z rodziną, ale nie ma problemu, oddzielę ja od rodzinki i wrzucę :20-hugging-face:
Elu, @Kreatora, zgodnie z prośbą, Jenna, wraz z dedykacją :09-winking-face:, już w galerii :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 14 wrz 2020, 00:36

@kreatora jakiś czas temu zrobiłem dom z dedykacja dla Ciebie z obrazkami Twoich projektów simowych wewnątrz ,być może pamiętasz bo także "zagrał" w komiksie jako dom naukowej Eli i to jest właśnie to, troche go podniszczyłem i zakrzaczyłam ale jakoś brak mi na razie zapału do zrobienia większego story; zmieniłem sprzęt ,zaczynam od zera jeśli chodzi o fotki i zapisy gry (tak jakoś nie zachowałem sobie niczego, trochę przez pośpiech a trochę świadomy brak uwagi). Do tego dochodzi brak czasu acz niebawem chyba będzie urlop i może cosik wtedy pokombinuje. Czekam tez na Twoje story bo ciekawych charakternych postaci ci nie brakuje podobnie jak i min Kropce właśnie :)
@Alibali Oglądałem jak najbardziej i przypomniał mi się tez ten film przy okazji (stąd uderzenie głową coby się odnieść do dosłownej ściany choć miała to być tylko alegoria do braku przestrzeni ruchowej w świecie gry :D ).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 22 wrz 2020, 14:59

Male Info:
Bron boze nie pobierajcie "nowej" wersji Origin "Beta EA Detskop" - ci co ja pobiorą robią za darmowe króliki doswiadczalne bo to jest jeszcze niedorobione i pluje błedami!!!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 22 wrz 2020, 17:41

Kropeczi, świetne te ludziki, ostatnia kojarzy mi się trochę z bohaterka sławetnego onegdaj serialu "Niewolnica Izaura", nazywanego przeze mnie i znajomych w szkole "niewolnicą Kurozaura" :D Ale na serio piękna, fajne geny zatrybiły i wprawna łapka mistrza :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 26 wrz 2020, 09:57

Jest nowy MCC versja 7.40
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 27 wrz 2020, 16:19

Link do nowej strony simvasion. Mody ktore naprawiaja małe bugi EA w rozgrywce. Wszystkie mody na tej stronie są zawsze aktualne - i dostosowane do gry po aktualizacjach, Ręcze za to glową :) Wszyskie tez mam w swojej grze bo EA nie naprawi tych malych bledow nigdy chyba. Są nieklopotiwe i malutkie wiec nie obciązają gry. Wrzuca sie je d folderu mods i mozna o nich zapomniec az do nastepnej aktualizacji

https://simvasion.com/

Wiecej o tym tutaj
viewtopic.php?p=11741#p11741
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 30 wrz 2020, 02:29

@Ktosik

I znów mam to samo :cat_mwaha:
Jena.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 30 wrz 2020, 22:26

@kreatora - Dzięki Elu, tekst jest superowy :02S-grinning-face-smiling-eyes: Mnie nadal nie udało się czegoś takiego dostać w komunikatach. Mam MCC i WoHo, ale widocznie moje simy za mało romansują. Vimes pewnie wybrał opcję Nr 1 :12-smiling-face-sunglasses: :cat_mwaha:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę Wam udanego tygodnia. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 01 paź 2020, 03:29

@Ktosik
Oczywiscie ze poszedł na randke. Ale tekst to tylko wstep do tej rzeczywiscie pamietnej randki - to była jedna z bardziej zabawnych randek jakie ogładalam w grze, bo nie tylko Vimes i ta panna się na ną wybrali. -Wiecej bedziie w nastepnym w komiksie.
To nie ma zwiazku z modami - po prostu sim musi byz bardzo zaprzyjaźniony z tą druga panną i spedzać z nia naprawdę duzo czasu. No i cos bez myszki musi mi ędzy nimi zaiskrzyc - wtedy lecą zielone serduszka w powietrzu miedzy nimi, gdy rozmawiaja choc na pasku romansu nic nie pybywa i dalej są tylko przyjaciółmi No i ona nie moze ona byc czlonkiem jego rodziny,
Odpowiedzi na inne twoje pytania na dole stronki
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 13 paź 2020, 12:59


Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 13 paź 2020, 21:14

Sims5 za darmo dla kazdego chetnego? Od EA w prezencie? :cat_mwaha: To nie może być prawda.. Za darmo od EA ? :cat_mwaha: Nie wierzę. I dopiero w 2023 roku...Chyba nie dożyję do tej piątki...
To oznacza jednak, ze będzie jeszcze mase dodatków do Czworki wykonanych byle jak - OMG! juz się boję - prawdopdobnie na zasadzie "ktos to i tak kupi" mimo ze to nudne i nic nowego do gry nie wnosi. A jak ta gra bedzie już zbugowana w 2022 roku to wolę sobie nie wyobrazać..

Do tego czasu juz poł swiata byłych fanów simsów bedzie grać w Paralives, ktore wedlug plotek ma wyjść najpóźniej na początku 2022 roku
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » piątek 23 paź 2020, 09:18

Dla zainteresowanych jest promka na Wyprawę na Batuu 45zł na Origin

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 26 paź 2020, 17:30

Moi drodzy - dziś uśmiechnęłam się - i to dwa razy - raz z rozbawieniem a drugi raz - z melancholią. Oto do czego doszliśmy w 21 wieku... Eskalacja nienawiści, homofobii, poczucia zagrożenia... A sądziłam w latach siedemdziesiątych, że będzie tylko coraz piękniej (Marvi - nie uśmiechaj się krzywo, lsd nie brałam!!! ):a_angry: :a_laugh:
Świat był bardziej przyjazny i radosny zza żelaznej kurtyny, niż dziś - w dobie internetu i globalizacji... Dziś boimy się głośno wyrazić swoje przekonania może jeszcze bardziej niż kiedyś...

Znalazłam właśnie taki oto sposób poparcia - poprzez wgranie nowego motywu ekranu ładowania. Po cichu i bez rozgłosu możemy kontestować! Bo już dawno zeszliśmy do podziemi!

Jest to niewielka modyfikacja, zmieni niebieskie tło wczytywania na ten kolorowy obrazek. Jeśli się nie spodoba - można bezpiecznie wyjąć.
fl.jpg
Motyw możemy pobrać stąd
https://www.thesimsresource.com/members ... d/1502487/

Dałam ten post także tutaj, bo nie każdy zagląda do działu cece.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 26 paź 2020, 21:01

Kraków pozdrawia i moje ulubione od dzisiaj hasło :03S-face-with-tears-of-joy:


122719723_3164171303687790_2534852914357731948_n.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”