Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Tablica codzienna

Post autor: Alibali » niedziela 30 paź 2022, 10:31

Elu @kreatora Z przykrością muszę ci napisać Elu że jesteś w błędzie. To nie jest żaden fake news. Najwyraźniej nie doczytałaś albo dotarłaś do niepełnych wiadomości ;) Testerzy już się zgłosili i zostali wybrani _ a czy to są szczęściarze, którym się udało, czy też rodzina lub znajomi pracowników - to tak jak wszędzie.

Tuta ci wklejam tłumaczenie i oryginalny tekst odpowiedzi EA managera Cade z oficjalnej strony, do której wszyscy mogą dotrzeć. Jest to odpowiedź na zapytania graczy odnośnie chęci zgłoszenia. Wybrani testerzy jak wynika z treści odpowiedzi otrzymali maile z danymi do zalogowania sięna stronę dla testerów.


Sul Sul,

Zespół The Sims prowadzi obecnie mały test rozgrywki dla Projektu Rene na zaproszenie. Osoby, które zostały zaproszone i zdecydowały się wziąć udział w tym teście rozgrywki, powinny zapoznać się z otrzymanym e-mailem, aby dowiedzieć się, jak uzyskać dostęp, rozwiązywać problemy i cokolwiek innego, co może wyniknąć z sesji.

Rozumiemy, że jest to ekscytująca okazja, ale nie każdy mógł zostać wybrany do udziału. Nie będzie to jedyny test rozgrywki oferowany dla Projektu Rene, więc upewnij się, że jesteś na bieżąco z przyszłymi możliwościami, zarządzając swoimi zainteresowaniami na naszej stronie testów rozgrywki tutaj .

Oryginalny tekst:

Sul sul,

The Sims team is currently running a small, invite-only playtest for Project Rene. Those who were invited and have elected to participate in this playtest should refer to the email you received for next steps regarding gaining access, troubleshooting issues, and anything else that might arise with the session.

While we understand that this is an exciting opportunity, not everyone was able to be selected for participation. This will not be the only playtest offered for Project Rene, so make sure you stay up-to-date with future opportunities by managing your interests on our playtesting site here.

A tu podaję link - do OFICLALNEJ strony EA, na której figuruje to info

https://answers.ea.com/t5/General-Discu ... 0986#M3005

i link do strony, do której jest odnośnik w tekście

https://www.ea.com/playtesting?isLocalized=true

Testowanie nie dotyczy TYLKO i WYŁACZNIE gry The Sims5, można się zgłaszać do innych projektów EA na tej stronie, do czego jest zachęta w poście tego EA managera Cade.
Kto zostanie wybrany, i jakiego rodzaju gry będzie testował - w to już nie wnikam.


Natomiast Elu w temacie The Sims 5, który onegdaj założyłam - podałaś info odnośnie przedsprzedaży gry The Sims5. To jest naprawdę prawdziwy fake news!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 30 paź 2022, 15:26

Fakt. To byl fake news z tą przedsprzedażą.
Jednak ten link ktory podalam w poprzednim poscie to był link do wypowiedzi EA na EA AHQ. . Identyczny tekst ktory zacytowałas wyzej.
Dodatkowo mam info od EA Cade do ktorego infa linka nie wolno mi podać (zresztą nawet jakbym podala, to tam sie nie da na ten serwer wejsc bez zaprodzenia EA). ze do testowania TS5 moga (ale nie muszą) być wybrani helperzy z AHQ EA od poziomu rangi Champion. Mysle jednak ze będą to tylko Amerykanie mieszkajacy w poblizu odzialów EA.
Ludzie z AHQ ktorzy brali udzial w testowaniu nowo testowanych gier piszą na naszym Discordzie, ze odbywalo to sie w odzialach EA i na komputerach EA. Mieszkancy Irlandii wiec mają szanse. Polacy sznase na to mają zerowa. Zreszta na pocieszenie taka samą zerowa szansę maja tez Francuzi, Niemcy i inne nacje Europy za wyjatkiem Irlandii, gdzie sie miesci europejski odzial EA.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 31 paź 2022, 20:24

Kochani, mam nadzieję, że się fajnie bawicie w tę halloweenową noc! Dla lepszej zabawy przygotowałam wam mały prezencik - uroczą czarownicę :) Nie miała być pięknością, bo to z założenia przecież wiedźma :P :a_laugh2:
Można ją zakwaterować w halloweenowym domku który zrobiłam na potrzeby naszego miasta. Simka jest z cc, ale i bez cc prezentuje się podobnie :) Trzeba ją po pobraniu jedynie ubrać i dodać pasujące włosy, bo wszystko ma cecowe na obecną chwilę :)


Przedstawiam Wam Morticię Adams :)

portret z gry.jpg

Więcej fotek i lista cc jest w moim kąciku


https://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f ... 748#p20748

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 01 lis 2022, 14:12

Świetna jest. To może zamieszkam ją w Twoim domku ,jak przerobię to zapytam czy dana wersyja bezcecekowa może być
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 01 lis 2022, 17:17

Super MIszka - taką miałam intencyję pisząc, że swoje cechy "urody" zachowa i bez cece o że jest stworzona jak akurat do Domu z Duszą, choć tworząc ją akurat o tym domu nie myślałam. Zrobiłam więc też zgodnie z twoją sugestią wersję bez cc - link do galerii

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Już zacieram łapięta - co też będzie się wyprawiało w naszym miasteczku, bo przekrój osobowości mamy ogromny - wiedźma, wampiry, bliźniaczki o odmiennych niebliźniaczych charakterkach, opiekuńczych i rodzinnych Simów oraz indywidualistów samotników! Teraz tylko czekać na relacje z gry *albo fabularyzowane historyjki)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 05 lis 2022, 11:05

Polskie forum The Sims 4 gdzie się poznaliśmy i skąd wszyscy przyszliśmy oficjalnie kończy swoja historię i znika...

https://forums.thesims.com/pl_PL/discus ... m-the-sims
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 05 lis 2022, 14:53

No cóż.. to było do przewidzenia ale zawsze ci, którzy chcieliby się pobawić w simowej społeczności (co ważne z przyjazną i odpowiedzialną moderacją) mogą trafić także w miejsca niezależne takie jak np. nasze forum.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 05 lis 2022, 15:12

Bardzo to przykre, Elu... Zostawiliśmy tam kawał swojego życia. Ja byłam na tamtym forum od początku jego istnienia, ale nie napisałam tam nawet jednego słowa po naszym sławetnym exicie. Straciłam serce do tego forum już wcześniej, ale to, co się wydarzyło, przybiło gwóźdź do trumny.
W moim odczuciu kończy się pewna epoka The Sims...
Przenosiny na Answers spowodują, że wielu forumowiczów dzięki którym to forum zipiąc i robiąc bokami JESZczE istniało - teraz odejdzie.
Dobrze, że nie likwidują ostatecznie całego forum z tą datą, będzie można jeszcze czegoś się doszukać zaglądając do swoich kącików czy działów, w których dzieliliśmy się - na przykład linkami.
Niedawno myślałam o moim ulubionym dziale - nowe światy do The Sims3. Miałam kilka swoich ulubionych, które przy kolejnej reinstalce systemu gdzieś mi wcięło. Muszę je odnaleźć jak najszybciej i linki przekleić na nasze forum.

Pisząc "nasze forum", zastanowiłam się chwilkę - Tak. To prawda - tak właśnie jest - bo czuję, że to jest MOJE forum. Moje małe miejsce w simowym świecie - i nie tylko simowym. Poznałam osobiście kilkoro z was. zaprzyjaźniłam się na dobre i na złe... Nie wiem, jak dzieje się na innych forach, bo nie bywam - ale tu zadziało się tak, że staliśmy się sobie niezwykle bbliscy, tworząc prawie rodzinę. Wiem, że prawie robi różnicę, i że w najlepszej rodzinie są różne "indywidua"... Ale wiem też (JUŻ), że jeśliby przydarzyłoby mi się coś złegoczy komukolwiek z nas - cała nasza społeczność ruszyłaby na pomoc. Jak w rodzinie.
Więc nie martwi mnie aż tak bardzo zamknięcie odicjalnego forum. R.I.P.
Ostatnio zmieniony sobota 05 lis 2022, 21:39 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 05 lis 2022, 15:46

Na trójkowym i czwórkowym forum poznałam wiele osób, z niektórymi do dziś się przyjaźnię. Mam też wiele miłych wspomnień z tego okresu, więc łezka się w oku kreci bo zostawiłam tam kawałek swojego życia. :34-sleepy-face:
Zgodzę się z Michałem, że to było do przewidzenia, ponieważ fora powoli staja się przeżytkiem, dlatego cieszę się że mamy tu nasz mały simsowo-przyjacielski świat. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 05 lis 2022, 17:07

Jak zwykła mówić moja matula: wszystko co ma swój początek ma też i koniec. Forum trójkowe otworzyło mi przysłowiowe okno na świat. "Poznałam" wspaniałe osoby z Anglii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Włoch, Węgier i innych krajów. Z jedną z nich utrzymuję do dziś kontakt - Niki :hearts/heavy-black-heart: i choć nigdy nie dane nam było poznać się osobiście, to odnoszę wrażenie, że mam w niej bratnią duszę.

Fora faktycznie powoli stają się przeżytkiem bo wypierają je inne komunikatory, dlatego powtórzę za Gabi - jestem szczęśliwa, że ten malutki skrawek simowego świata jakim jest Simtopia działa i skupia cudownych ludzi :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 12 lis 2022, 17:38

Znacie to? To dosc juz stary domek wybudowany przy deptaku w Sopocie - zaliczony - czego nie wiedziałam do dziś - na stronach zajmujacych sie architekura do zbioru "10 najdziwniejszych domów swiata" Czyli Polak potrafi.. jak mu sie da szansę :09-winking-face:
Nie do odwzoroiwania niestety w grze.
Worlds-Weirdest-Houses-15-1024x675.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 12 lis 2022, 18:46

No jest to dziwny domek w Sopocie, widziałam go kilka razy, a nawet mam gdzieś fotkę zrobioną pod jego ścianą. Oczopląsu można dostać!

Ale jest jeszcze inny dziwny dom w Polsce - dom do góry nogami w Szymbarku na Kaszubach.


Obrazek


Wnętrza też ma "do góry nogami"


Obrazek


Obrazek


i ten już można odwzorować w grze korzystając z narzędzia TOOL - ale większej potrzeby chyba nie ma...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 19 lis 2022, 02:19

Piatek własnie sie skonczyl godzine temu... :) W młodosci było jak nizej ale bez samochodu niestety , w wieku bardziej doroslym nax super bo już był samochód, a jeszcze nie bylko dzieciątka , a teraz to tylko simsy mi zostały :cat_sad2:

ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 19 lis 2022, 09:20

Uwielbiałam piątki, gdy już pracowałam, miałam dom i rodzinę. To był taki moment rozluźnienia, bo jeszcze przede mną była sobota i niedziela, i dopiero w poniedziałek od rana kierat. Ale sobota to najczęściej był najbardziej pracowity dzień - od rana zakupy, potem sprzątanie dokładniejsze niż te codzienne, gotowanie, często pieczenie, pranie z całego tygodnia... Nadrabianie kontaktów towarzyskich odkładało się na niedzielę... Ale już od rana w niedzielę psuł mi humor fakt, że jutro poniedziałek!


Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » piątek 02 gru 2022, 21:53

Autoreklama :)
Pozwolę sobie zareklamować tutaj mój ostatni projekt, który trafił do Galerii.
Do tej pory znacie mnie Moi Mili Forumowicze jako twórczynię małych zielonych form ewentualnie parków. Teraz jednak postawiłam przed sobą wyzwanie (po budowie kawiarni) - wybudowania baru, a konkretnie tawerny. Nie ukrywam, że włożyłam sporo wysiłku w stworzenie tej parceli. Oczywiście daje o sobie znać brak doświadczenia i nieznajomość pewnych trików budowlanych. Ponadto wymyśliłam, że nie może to być taka zwykła budowla, lecz powinna opowiadać określoną historię lub do jakiejś historii nawiązywać. Padło na piratów :). Dlatego też tawerna nosi nazwę "Na krańcu świata".
Co prawda nie do końca zrealizowałam swoje pomysły, ale w sumie jestem zadowolona z efektów. Zresztą zobaczcie i oceńcie tę pracę. Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć (proszę więc o odświeżanie strony)
https://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f ... 298#p21298
Jeżeli zaś ktoś z Was Moi Drodzy tę gospodę zechce zobaczyć "na żywo" i przetestować, to zapraszam do Galerii.
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » czwartek 08 gru 2022, 12:52

Menadżer Modów CurseForge już funkcjonuje oficjalnie od 6 grudnia br.
Więcej informacji na SimsCommunity

https://simscommunity.info/2022/10/19/t ... d-to-know/
oraz

https://simscommunity.info/2022/12/07/s ... r-release/

Awatar użytkownika
Kat
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: sobota 11 cze 2022, 00:36
Lokalizacja: okolice Szczecina

Post autor: Kat » sobota 17 gru 2022, 21:14

Hmmm...sprzedawca produktów stomatologicznych z byłego ZSRR znowu w akcji. Trzeba będzie jakoś zabezpieczyć forum przed spamerami.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 21 gru 2022, 13:13

Zima ale ja marzę o wiośnie( Dlaczego nie znałam tej piosenki Beatlesów! ?) Świetny album z ich przebojami
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » środa 21 gru 2022, 22:10

O tak <3 George Harrison maczał w tym paluchy, a to zawsze obietnica czegos pysznego <3

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 22 gru 2022, 00:19

I choć to klasyk to brzmi świetnie, ponadczasowo, mógłby zostać nagrany i dziś -to w muzyce bardzo lubię.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”