Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Tablica codzienna

Post autor: Ktosik » niedziela 14 lut 2021, 18:31

Wspaniałych Walentynek :hearts/growing-heart:
Walentynki.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 17 lut 2021, 00:33

@Ktosik
Alez śliczna focia! :hearts/heavy-black-heart:
Gabi pokaz te parkę w twoim kąciku simów please!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 17 lut 2021, 02:50

@kreatora pod koniec stycznia pisała o nowych zasadach przyznawania wyróżnień przez Maxis. Nagrodzone prace - domy, pokoje, ludki miały być szczegółowo sprawdzane. Nic nie mogło znikać, migać, najlepiej, gdyby nie stosować kodu MOO itp. Tylko, że EA czy Maxis najpierw wyznaczają zasady nagradzania, straszą jak to będą restrykcyjnie ich przestrzegać, a potem ... potem jest jak zwykle. Dzisiaj obejrzałem sobie w grze jeden z wyróżnionych pokoi . Nie pamiętam tytułu, ale jest to pokój ponoć w stylu boho, w każdym razie bardzo zagracony. Generalnie ciekawa praca. Jednak ... Pobrałem i przetestowałem go dlatego, że nie trzeba być jakimś wybitnym specjalistą EA, gdyż na pierwszy rzut oka widać, że pomieszczenie to jest niefunkcjonalne, że do pewnych obiektów sim nie dotrze. I tak jest faktycznie. Do komputera owszem i usiądzie, ale na gitarze wciśniętej w kąt nie zagra, a o spaniu może zapomnieć.
Wydawało mi się, że każdy budowlaniec (domów czy pomieszczeń) wie, że aby simy położyły się do łóżka, to muszą mieć wolny dostęp do części przy wezgłowiu, ta pierwsza połowa leża musi być wolna. Okazuje się, że nie każdy, np. Maxis tego nie wie. Oto przykład powyższego:
Maxis.jpg
(SImka, która jest w wyróżnionym pokoju, właśnie macha łapką, bo nie może się zdrzemnąć). Oczywiście pobierający może sam oczyścić teren, ale skoro to praca nagrodzona to, według mnie, powinna być dokładnie zrobiona (niekoniecznie perfekcyjnie, ale sprawdzona z myślą o innych graczach).

Przepraszam, że tak się oburzam, ale skoro EA sama określa warunki, a solidni i obowiązkowi twórcy się do nich stosują, to takie olewactwo ze strony tej firmy, po prostu mnie wkurza :a-angry3: Podobnie zresztą jak osoby, które prace nominują do wyróżnienia, przecież jeżeli coś polecają, to powinni wcześniej prace te przetestować.
To tyle odnośnie wiarygodności Maxisa i EA.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 19 lut 2021, 14:32

Hejka :)
Czekam na karetkę ktora ma mnie zabrać do szpitala.
To nie covid ale inne gowno
Jak wszystko pojdzie dobrze to bede w domu moze nawet dzisiaj obladowana lekarstwami a najpoźniej jutro.
A jak nie - no cóż, to sie tu nie pojawie albo bardzo dlugo albo wcale , ale ja jestem niepoprawny optymiata, wiec pewnie jeszcze dzis wieczoorem usune ten post .
Pa
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 19 lut 2021, 19:26

Elu :hearts/heavy-black-heart:, trzymam mocno kciuki i czekam, żebyś jak najszybciej usunęła post :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/heavy-black-heart: Trzymaj się Kochana :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 19 lut 2021, 22:25

Elu, trzymamy za Ciebie kciuki! Myślę, ze nikt tu nie wyobraża sobie forum bez Ciebie. Zdrowiej!
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 19 lut 2021, 23:44

Elu, jutro mam nadzieję posta nie zobaczyć! Jesteś bardzo silną osobą, więc cokolwiek to jest - czmychnie jak niepyszne, zobaczywszy, na KOGO trafiło! :)

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 19 lut 2021, 23:53

Zdrowiej Elka, weź się nie wydurniaj! Kasuj tego posta szybko! No no no, jazda jazda!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 19 lut 2021, 23:56

Zdrowiej Kochana :hearts/heavy-black-heart:
Też trzymam kciuki, i będę czekać na jakąś lepszą wiadomość.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » sobota 20 lut 2021, 11:24

Elu zdrowiej nam szybko i wracaj! :hearts/growing-heart: :hearts/growing-heart: W mojej grze narodziło się 3 cudownych Vimesów, potomków Toniego,a wszyscy podobni do tatusia - nie możesz tego przegapić :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 20 lut 2021, 15:03

Trzymam kciuki, daj znac tak szybko jak możesz czy wszystko ok.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 21 lut 2021, 06:35

No wiec zyje i wrocilam do domu jeszcze wczoraj z piatku na sobote w nocy - na wlasne żądanie zreszta - po 10 godzinach czekania pod recepcja szpitala aby ktos sie wreszcie mna zainteresowal. ( Z pogranicza horroru scenka: kiedy po 8 godzinach zapytałam niesmiało pielegniarke kedy wroca na izbe przyjec lekarze dostalam odpowiedź "Lekarze sa z umierajacymi , a kiedy wroca nie wiadomo. Zreszta i tak juz nie ma ani jednego wolnego łozka tutaj...") Kiedy obejrzalam jak wypisywano na sile prawie płaczacego goscia ze złamana noga w stanie "lezacy" ktory mial miec operacje serca w poniedzialek, a zyl samotnie ze słowami "przeciez do operacji moze pan przez sobote i niedziele polezec sobie w domu, a ratownicy pana odwiaza i poloza na pana łozku w domku a nam jest te łozko tutaj jest potrzebne. Moze jakas sąsiadka sie panem zajmie" to nagle poczulam ze wlasciwie jestem kwitnaco zdrowa w porownaniu do reszty populacj tam zalegajacej pod ta recepcja.
Troche mi zajelo czasu walka o karetke ktora by mnie odwiozla do chaty - taryfy nie wpuszczaja na teren szpitala a dystansu od izb przyjec do bramy w zyciu bym w tym stanie nie pokonala. W koncu sie poddalam i zamowilam sobie prywatny ambulans krory za sporą kase odstawil mnie do chaty. Bylam tak skonana ze cala sobote przelezalam na plasko dochodząc do siebie po tej wizycie w szpitalu... Przysieglam sobie ze w zyciu juz sie nie dam tam wysłać!

P.S, @Karo_Min
Zjęcie tych synków Toniego please...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » niedziela 21 lut 2021, 11:42

@kreatora Elu to kuruj się i dbaj o siebie w domku. W tym szpitalu to faktycznie horror jakiś :63-face-open-mouth-cold-sweat:
A synowie Toniego na razie to maluchy, jeden dopiero co mi podrósł do wieku szkolnego (wiesz muszę ich wszystkiego nauczyć zanim ich dorosnę),ale zapowiadają się obiecująco,szczególnie jeden. Tak mi się złożyło,że jak tylko wpuściłam go do swojej gry to od razu z miejsca zaproponował jednej z 3 moich simek seks i ot od razu syn,potem nie wiedzieć kiedy, bez żadnej mojej interwencji kilka razy spiknął się z drugą, no to już żeby było sprawiedliwie i trzeciej pozwoliłam zasmakować w Vimesie. Mam już wielopokoleniową rodzinkę i każda z tych simek to wychuchana inna gałąź tejże rodziny, nie mogłam się zdecydować, którą z nich grać i liczyłam,że sim Vimes z dziada pradziada wybierze jedną i się zakocha (miał do wyboru blondynkę,rudą i czarną). No ale Toni okazał się bardziej charakterny niż myślałam,skupił się na pracy i (czym mnie zachwycił i rozbawił) wypracował sobie styl życia szczęśliwego singla,mieszkając z 3 kobietami,żadną bardziej nie był zainteresowany,a wszystkie wydawały mu się równie atrakcyjne. Ach tak mnie urzekł,że simki się wyprowadziły rozwijać swoje kariery,a jego sobie zostawiłam i wychowuje 3 synów i świetnie sobie radzi :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye: Jak wejdę do gry to cyknę im foteczki. Czy on płodzi samych synów?? Bo nie ingerowałam w ciąże w żaden sposób,a tu jeden za drugim,trzej synowie z kilkudniowymi różnicami w wieku :38-face-stuck-out-tongue:
edit:
Dodaję zdjęcia maluchów :)
Załączniki
21.02.2021_11-58-50.png
21.02.2021_11-57-09.png

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 21 lut 2021, 23:09

Ach jakie slodkie dzieciaki I nie ma opcji aby kytoregoś pomylic z dziewczyką XD
U mnie tez ma syna ale czy zawsze plodzi tylko chlopaków to nie wiem bo to dopiero jego pierwsza wpadka.
Od trzech pokolen synowie zawsze są szalenie podobni do swpich ojcow a wlasciwie do swojego dziadka Adama tego blondyna ktorego pokazalam w kąciku - tak silne byly jego geny co mnie juz zaczelo wkurzac bo wolałabym aby byli nieco rózni - a tak syn Toniego z mojej gry jest podobny jak dwie krople wody do twoich maluchów,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » środa 24 lut 2021, 15:31

@kreatora Elu dzieciaki słodkie.A spójrz jakie nastolatki z nich wyrastają! :48-astonished-face: Na razie dorósł najstarszy Paul Vimes
Załączniki
24.02.2021_15-24-01.png

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 26 lut 2021, 04:41

@Karo_Min
No ten etap jeszcze przede mną, Na razie dzisiaj Toni i Zoe przenieśli sie do Sulani na tę dużą parcele gdzie był Wrak Admirala. W cholernym Komerabi nie ma zadnej mieszkalnej parceli wiekszej niz 20x30, Stworca poprzednia noc cala spedzil na budowaniu i ma OGROMNĄ chatę taką jaka lubi do grania
26.02.2021_03-58-11.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 03 mar 2021, 12:11

Proszę wszystkich o wybaczenia, że zniknęłam bez słowa. Jeśli chodzi o zdrowie na chwilę obecną (oby nie zapeszyć) paskudztwo nas omija. Mam za to inne problemy, o których wybaczcie, ale wolałabym nie mówić.
Mimo to nie tracę nadziei, że nadejdzie taki dzień kiedy ze spokojna głową wrócę do gry i na forum.
Wszystkich bardzo gorąco pozdrawiam i każdemu z osobna życzę zdrowia, pogody ducha, przypływu wiosennej energii oraz dobrej zabawy z ludzikami.

dowcip.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 03 mar 2021, 21:05

@bobas52 Bożenko, cieszę się, że skreśliłaś parę słów, i że ze zdrowiem wszystko w porządku.
Ja też mam nadzieję, że wrócisz tu niebawem, a problemy znikną jak zimowy śnieg. Pozdrawiam serdecznie. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » środa 03 mar 2021, 22:43

:hearts/growing-heart: Bożenko @bobas52 bardzo się cieszę, że się pojawiłaś. Cieszę się również, że żadne paskudztwo wirusowe nie dopadło Ciebie i Twojej rodziny, bo grunt to zdrowie, a wtedy i inne problemy można jakoś pokonać. Mam nadzieję, podobnie jak Gabi, że wkrótce będziesz częściej pojawiać się na forum. Nie ukrywam bowiem, że bardzo Cię tu brakuje. Moc serdeczności :hearts/growing-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 04 mar 2021, 01:03

@bobas52
Co za ulga! W dzisiejszych czasach jak ktoś znika to moze oznaczać wszystko!
Jesli jestes zdrowa i zdrowa jest twoja rodzina - niewazne co sie w niej dzieje na dziś - to reszta kochanie sie ulozy,

Zycie mnie nauczylo jednej rzeczy - to co na dzis jest dla ciebie problemem a czasem nawet tragedią postrzegane z dystansu czasu okazuje się czyms co musialo i powinno sie zdarzyć, bo gdyby sie nie zdarzylo to twoja przyszlosc bylaby o wiele gorsza.
Ta madrosc powyzej nie dotyczy jednak wlaman , pozarow i bankructwa, Dotyczy jak najbardziej ukladow miedzyludzkich i losów ludzkich (wlaczając w to rozstania a nawet smierć bliskiej osoby)
Sciskam :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”