Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Tablica codzienna

Post autor: kreatora » sobota 27 cze 2020, 13:22

Wazna informacja dla tych co mają ostatni Eko dodatek
viewtopic.php?p=11449#p11449
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 30 cze 2020, 19:55

Jakby ktos jeszcze miał ochote coś wrzucic to wrzucamy jeszcze przez tydzień (mini-komiksy) {:)

viewtopic.php?f=46&t=1047
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 01 lip 2020, 00:10

Oglądając nowy film z Paralifes przypadkiem znalazłem także (chyba nadchodzącą?) modyfikacje do Sims4 ,nowy świat i pak z obiektami ,coś jak trójkowy Egipt, prawdopodobnie robiony na bazie otoczenia Strangeville. Nie mam pewności ale skoro jest tam mowa w opisach o wczesnym dostępie to możliwe, że będzie to płatny choć nieoficjalny pack (?).

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 04 lip 2020, 06:10

Jest malutki mod 14 kb ktory na razie - poki EA tego nie zrobi naprawia ten cholerny dodatek
Wiecej o nim plus link do modu tutaj w tym poście
https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?p ... a8a#p11499
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 12 lip 2020, 20:26

Wybieramy Fotkę Czerwca 2020, zapraszam wszystkich do oddania swojego głosu!
viewtopic.php?f=45&p=11540#p11540

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 15 lip 2020, 06:19

Jest 50% znizki na EKO dodatek na Origin i -to jest dobra okazja. Naprawdę!
Z tymi dwoma mini modami chyba po 17 kb kazdy, ktore polecilam w podreczniku "ekologiczne poty" to jest naprawde swietny dodatek. Chyba jeden z najlepszych jakie byly nawet mimo tych bugów ktore dzieki tym modom nie beda was nekać. A jesli chcecie miec naprawde z górki w tym dodatku to wystarczy wylaczyc podczasw wyboru swiata w opcjach gry "glosowanie NPC simów, Ja wylaczam teraz, bo z wlaczonym choc tak grałam raz i uidało mi sie pokonac te NPC ale to jest za trudna gra dla mnie.
Uzyskiwanie zielonego sladu ekologicznego to wyzwanie dla gracza nawet z tym wylaczonym głosowaniem . a kariery wolnego stzrelca wytworcy i planisty - dzczegolnie planisty jest bardzo fajna i nie tak głupia jak kariera ekologa z tymi zdjeciami - no i nie zepsuta - tez sie pracuje z domu jak w karierze ekologa, Zmieniony Evergreen Harbour jest sliczny i to jest warte zobaczenia.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 20 lip 2020, 11:07

Zdecydowanie wolę bywać w Sulani niz odwiedzać Trójmiejskie plaze - choc nie mam daleko. W Sulani nie ma cholernej sinicy w wodzie, jest tam zdecydowanie cieplej i nie ma skretynialych turystów ktorzy uznali ze skoro pewna wazna persona w "wiarygodnych i jedynie słusznych" " mediach oswiadczyla przed niedawnym glosowaniem, ze epidemia sie skonczyła praktycznie i nic nikomu nie grozi to maseczki, bezpieczny dystans i tym podobne bzdury juz ich nie dotyczą. Z punktu widzenia ZUSu bardzo dobre i godne pochwały posuniecie. Kazdy senior który sie na to nabrał i wylazl z domu ma szansę "zejść" na corvid, a to jest jedna emerytura mniej do wypłacenia, więc Im więcej tych emerytów zemrze tym lepiej dla państwowego budżetu...
20.07.2020_03-11-09.jpg
Bawcie sie dobrze kochani w te wakacje mimo wszystko. :hearts/green-heart: Ale lepiej na wakacje nad morzem wybierajcie okolicy Ustki albo Hel- nad pełnym morzem tej nieszczesnej sinicy nie ma. Morz poudniowych nie polecam w tym roku bo mimo wszystkich reklam hoteli jak tam u nich bezpiecznie w tej Grecji czy Afryce to bezpiecznie nie jest. Ne wspominajac o podrozy samolotem gdzie jeden "bezobjawowy" pasazer moze obdazyc corvidem wszystkich pasazerów łacznie ze stewardesami. Generalnie najbezpieczniejsza podroz to wlasnm samochodem na dzis...Jesli sie go ma. Ewentualnie motorem lub w ostatecznosci rowerem...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 21 lip 2020, 23:48

Ja w tym roku wakacyje sobie odpuściłem i dalsze wyjazdy (przynajmniej na razie) więc zgodzę, że że to całkiem fajna alternatywa ;) Dawno nie właziłem do gry ale tematyka Sulani akurat zawsze jest mnie w stanie przyciągnać do tej gry. Chyba nic sie autorom tak dobrze w Czwórce nie udało, może poza całkiem ciekawie skleconą dźunglą.
Dużo pogody ducha, zdrowia i fajnej zabawy w grze Elu dla Ciebie i dla wszystkich :)
Pochwale się cichaczem nieskromnie jeszcze swoją okrągłą rocznicą choć to tylko cyferki (więcej w tytule starego polskiego serialu ;) )
Z innej beczki; ponoć niebawem poznamy kolejnego paraludka o imieniu Sebastian, może wtedy pokażo więcej z trybu kształtowania ludzika i kto wie może zobaczymy możliwosc wyłączenia konturów (to by było zacne).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 23 lip 2020, 00:48

Sa dwie nowe wersje modów by simvasion bez ktorych moe da sie grac w ten eko dodatek mając wiecej niz jedna rodzine w grze i nie narazajac simowego potomstwa na zarazanie sie Planem co sie objawia graniem na nie posiadanych skrzypcach czy nieodpartą potrzreba uczenia sie pod lustrem aktorstwa. Oczyywiscie taki sim olewa wszystkie polecenia gracza bo nie gracz nim rzadzi ale Plan!
viewtopic.php?p=11628#p11628
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » niedziela 02 sie 2020, 20:41

Wiedzieliście,że toddler może pielęgnować robale?! :64-face-screaming-in-fear: :64-face-screaming-in-fear: :64-face-screaming-in-fear:
Załączniki
tod.png

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 08 sie 2020, 13:17

@Karo_Min
Tego nie wiedziałam. to ze dziecko szkolne moze robić na drutach to chyba kazdy wie ale nie kazy wie ze moze takze wytwarzać świece :)
10.07.2020_03-21-16.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 10 sie 2020, 12:25

@kreatora dzieci w wieku szkolnym zazwyczaj sprawdzam, więc że mogą świece robić wiedziałam. Ale ten toddler to przypadkiem mi się nim kliknęło na te robale i niespodzianka :66-grinning-face-one-large-one-small-eye:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 15 sie 2020, 13:25

Wybieramy Fotkę lipca 2020! Zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu!
viewtopic.php?f=45&p=11771#p11771

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 19 sie 2020, 13:04

No musze sie podzielić z kims love story ktore mi sie narodzilo w grze.
Byly sobie dwie panny - obie nardzo ladne i mieszkaly razem w luksusowym domku. W jednej z nich zakochal sie moj sim. Bardzo czesto je odwiedzał ( a ja mialam wszystkie niegrzeczna mody własciwie nieaktywne) jak chcieli z wlasnej woli zakochami cos robic - ich sprawa. Moj sim bardzo czesto rozmawial z ta panna z ktora nigdy nawet nie zaflirtowa. Troche to trwalo i w koncu zostali najlepszymi przyjaciolmi - mieli wiecej wspolnych tematów... Raz patrze graja w szachy ze soba - rozmowa zupelnie zwykla a tu leca serduszka zielone miedzy nimi, ale na pasku romansu nic nie bylo. I pozniej dostaje takie info - liscik - niestety nie zrobilam zdjecia.. "wiem ze jestesmy tylko przyjaciolmi ale musze ci to powiedziec - zabujalam sie w tobie. (cytuje doslownie) Czy pojdziesz ze mna na randkę?
Moj sim mial do wyboru albo randkę zaakceptować albo "nie zostańmy tylko przyjaciólmi" Oczywiscie złe we mnie wstapilo i poszedl. Ale na tej randce ja do niczego go nie zmuszalam - dobra niech to bedzie najgorsza randka swiata. Nie musiałam zmuszać - to byla złota randka XD A teraz to wyglada tak gdy sie spotkają - a spotykaja sie ukradkiem - panna wysyla info "czy moge cie odwiedzić?" - tu sie przyznam - ja tez ja czasem zapraszam do niego - no bo co z tego wyniknie ? Z druga panna sim jest zaręczony i wcale nie chce z nia zrywać - pewnie sama gra coś wymysli w tym temacie.. Nie mozna powiedziec ze sie nudze w grze.. Daj im tylko wolna wole i do niczego nie zmuszaj... Trzeba tez przyznac ze gra ma wasne fajne scenariusze w zanadrzu..Wyglada na to ze EA cos tam dopisała ostatnio do skryptów aby wzbogacic rozgrywkę
19.08.2020_02-58-53.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 27 sie 2020, 00:01

Informacja z US forum od EA_Leeloo
"Dzisiaj (26.08 ), począwszy od godziny 14:00 PT / 21:00 UTC, Galeria The Sims 4 będzie niedostępna na wszystkich platformach z powodu prac konserwacyjnych.
W The Sims 4 nadal będzie można grać w trybie offline. Powiadomimy Cię o zakończeniu prac konserwacyjnych i będziesz mógł ponownie korzystać z Galerii."


@kreatora - Elu, super historyjka z gry, ja jeszcze takiego liściku nigdy nie miałam. Może faktycznie coś dodali w interakcjach. :) Twój sim jest super atrakcyjny, więc może dlatego takie propozycje dostaje. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 27 sie 2020, 05:57

@Ktosik
Gabi zrob to co ja to liscik dostaniesz. Sim musi sie spotykac z ta druga najmniej 3 raz w tygdniu i spedzac z nią długie godziny - obok moze byc jego oficjalna narzeczona - no probem, Muszą ze soba romawiac - najlepiej przy szachach. to bedzie trwac tak ze dwa simowe tygodne. Muszą w koncu zostać najlepszymi przyjaciolmi. Jak zostana najlepszymi przyjaciólmi- nie ma siły cos miedzy nimi wykielkuje bez twojej ingerencji jeśli beda sie spotykac dalej. No moj sim musial odciagnac ostro logike i to bl wlasnie skutek tego uczenia sie logiki. XD
Do Galerii dalej nie mozna wejść. Inna sprawa, ze tylko raz próbowałam - jest dokladneie za 5 szósta rano u mnie.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 03 wrz 2020, 23:23

WARNING!!!!!!

Dzisiejsza aktualka zepsula 99% modów MCC jest zepsuty też!

Edit ;
zagladnijcie tutaj po nowy UIC I MCC
https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?p ... 070#p11961
(Nowy MCC na goraco - pewnie bedzie nastepna wersja ale ten juz nie zniszczy wam gry wersja 732)

Bede tam podawac na goraco infa jakie mody sa na gorąco updajtowane, oraz jakie potwierdzone ze dzialaja dalej - oczywiscie nie wszystkie ale takie co sa dość populane jesli dostane infa o zepsutych modach tez tam podam.
Kreatorzy modów zgłaszaja sie jeden po drugim podajac jakie ich mody padły, jakie juz zostay przez nich udoskonalone i sa do pobrania a jakie ddzialaja mimo aktuaizacji

Niestety nie bedzie tam infa o zwpsutych Cecekach - ale juz na dzis wiadomo, ze popsute sa drzwi, łuki i okna CC
cytuję: ALL CC windows and doors appear to have no glass/transparent portion, even when placed by themselves
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 07 wrz 2020, 10:14

Wszystkich forumowiczów serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowego oraz bardzo udanego tygodnia. Proza dnia codziennego w połączeniu z problemami rodzinnymi spowodowała, że zdecydowanie rzadziej będę odwiedzać forum.
Trzymajcie się ... myślami jestem z Wami :
43.gif

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » poniedziałek 07 wrz 2020, 19:12

Jeżeli ktoś chce mieć w grze grywalną, w pełni funkcjonalną i w dodatki za darmo galaktykę Batuu, to proszę zajrzeć tutaj - obejrzeć tę kompilację i ewentualnie pobrać parcelę:

viewtopic.php?f=102&p=11998#p11998

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 10 wrz 2020, 05:46

Fotka z gry mojego przyjaciela ktory nieszczesliwie kupil ten pakiet:
Lejtnant Agnon wlasnie pojawil sie w Oazis aby przylaczyc te osiedle do Imperuim
agnon.jpg
i komentarz mojego frienda
I just hope they don't show up on Sulani Selvadorada...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”