Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Agusiamal
Administrator
Administrator
Posty: 96
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 22:07
Lokalizacja: Siewierz
Origin ID: agusiamal

Tablica codzienna

Post autor: Agusiamal » czwartek 14 cze 2018, 08:25

Ciekawa jestem, czy coś z tego wyjdzie... Tylko ten jeden temat. Możemy wpisywać wszystko, co normalnie wpisywalibyśmy na aktywności. Np.:

Sory, że jestem nieobecna. Już kiedyś próbowałam trzymać wiele srok za ogon i nie skończyło się najlepiej. Na forum jestem regularnie, staram się czuwać nad jego aspektem technicznym ale na więcej na razie nie mam siły. Na razie tyle. Uciekam do pracy. Pa :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 14 cze 2018, 09:06

No to testujemy :) Pozdrowionka Agu bardzo ciekawy pomysł ,mysle że bardzo przydatny. Dzięki za to i hiperprzyjemnego dnia Tobie i wszystkim :) :hearts/green-heart:
Edit: Się rozpędziłem ale najpierw zapytam-to miałby być jeden temat wspólny czy osobny dla każdego?
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
severuska
Pisarz
Pisarz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 13:15
Origin ID: eyvee

Post autor: severuska » czwartek 14 cze 2018, 12:58

Czyli jest to coś na zasadzie shoutboxa czy coś:)? Takie pogadanko o wszystkim i niczym?
ps: nie widzę sensu każdego tematu osobno, bardziej jeden wspólny chyba :cat_huh:
Ostatnio zmieniony czwartek 14 cze 2018, 12:59 przez severuska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 15 cze 2018, 06:08

Wszystkim uczestnikom Simtopii życzę spokojnego wypoczynku :05-smiling-face-open-mouth:, pięknej pogody i wspaniałego weekendu :10-smiling-face-smiling-eyes: :hearts/heavy-black-heart:



na forum.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 15 cze 2018, 09:30

Omg jakie kotki :D :hearts/green-heart: No to dobrego wam :) Może i faktycznie jeden wspólny ,racja.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 15 cze 2018, 10:39

Super pomysł! :a_bravo:
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Gosik
Bloger
Posty: 73
Rejestracja: piątek 11 maja 2018, 23:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gosik » piątek 15 cze 2018, 15:40

Fajny pomysł, również życzę miłego weekend i żebyście (w przeciwieństwie do mnie niestety) wypoczęli na rzyszły tydzień 💕

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 15 cze 2018, 16:40

Jeszcze tylko odrobina higieny i można zaczynać weekend :01-grinning-face:
1AfF.gif
i najważniejsze, nie zapominajcie "wytresować" sobie właścicieli :09-winking-face:
IMG_4717.gif

udanego weekendu dla wszystkich :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » niedziela 17 cze 2018, 22:03

Kochani, przecuztałam historyjki Bobi i Tokusy - jak zawsze poziom hard! Postaram się skomentować jak najszybciej ale na razie mam gościa w domu i trochę brak czasu żeby przysiąść. Obiecuję poprawę i proszę o rozgrzeszenie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » poniedziałek 18 cze 2018, 16:46

Rozgrzeszam! Za gościu to przecież wybaczę :D Ale nie gonię, w końcu sama męczyłam tego apdejta wieki.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 19 cze 2018, 22:35

Cześć misie patysie, nadal was kocham i przepraszam, że nie ma mnie na forum. Nie umiem ostatnio w interakcje międzyludzkie. Gwarantuje, że poczytuje i oglądam wszystko co wstawiacie. Chciałabym być mniej łajzowata w społeczeństwo ale nie wyszło :cat_sad:
Jeszcze kiedyś mi przejdzie, na razie jestem z wami duchem :*

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 20 cze 2018, 00:26

No to zupełnie tak jak Gabi, która tez ma okres wstrętu nie tylko do słowa pisanego ale i simsów niestety też, Jednak Gabi tak jak Ty jest tu dość czędto "duchem" Moze sie w końcu obie przełąmiecie XD - zanim te forum zemrze ...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 20 cze 2018, 08:21

Nie tylko udzielę rozgrzeszenia, ale nawet pokuty nie zadam :09-winking-face: , bo sama miewam takie dni, w których wołami nikt by mnie nie zaciągnął do gry czy komentowania ... wtedy najczęściej szukam antidotum na : zniechęcenie, lenistwo, zagubienie, apatię (niepotrzebne skreślić) zajmując się prozaicznymi zajęciami jak czytanie książek lub spotkanie z koleżankami. Każdemu jest potrzebny czasami taki reset, aby potem lepiej funkcjonować. Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.
całe dzieicństwo to jedna gra.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 21 cze 2018, 13:22

Ojej KLOCKI ! W dzieciństwie miałem hopla na punkcuie budowania (dlatego skusiłem sie kiedyś na grę Trainz ,która mnie olsniła następnie SimCity i jakis czas później na sims2..).Mój pokój dzieckowy był wieczną makietą na przemian z wielkim miastem z klocków lub światem do ciapągów zabawkowych (potem modelarskich) a jak sobie przypomne minę mamy kiedy zastanawiała sie jak zadac mi pytanie o to czy nie mógłbym tego raz na "ruski rok" posprzątac ... to chciałbym do tych czasów na chwile wrócić :D
Bardzo fajne śmieszne porównanie na tym obrazku :D W sumie adekwatne choć ja wole budować domki ewentualnie traktować "lalki" jak aktorów i testerów tych domków (czyli w sumie i tak to samo jak zwał tak zwał) . Coby nie powiedziec bombowo , że ktoś kiedys wpadł na taki koncept gry, ciekawe kiedy (wreszcie) pojawi sie jakas gra mocno podobna od inszego wydawcy (coby przy okazji uzdrowić rynek i podejście do klienta).

Pozdrówki równiez Tobie i wszystkim. Cos dłubie ale pochwale sie nieco później o ile coś z tego wyjdzie :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 21 cze 2018, 18:45

Takie cos u mnie w ogrodzie spadło. Słabo widac w grze bardziej było widoczne ale widac krople na lisciach wiszące - to koncówka bo za pózno zauważyłam, Wczesniej wiecej było tych kropli.
20.06.2018_23-46-34.png
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 21 cze 2018, 18:52

Pewnie aktualka zamieszała ,odejrzewam że z dodatkiem w ten dzień padałby deszcz ,oddzielnie zrobiono kapki z roślin. Ciekawe czy to zostanie czy "naprawią" tym, którzy zostaną jeszcze przez jakis czas lub cały czas nez dodatku
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 21 cze 2018, 19:50

Coś tam zmontowałem, Windenburg - po polsku pewnie byłoby Wietrzyno Pomorskie , Wiatrobark czy cos takiego :D . Ujęcia Simholic.
Jedno jest pewnie-nigdy więcej neta z playa never :S Chyba,że chcemy wrzucać 5-6 minut filmu 5-6 godzin na YT :D

Ostatnio zmieniony piątek 22 cze 2018, 13:24 przez SimDels, łącznie zmieniany 1 raz.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 22 cze 2018, 09:42

Windenburg w zimowej szacie jest po prostu magiczny. Owszem brakuje mi sopli lodu ... ale nie ma co wybrzydzać i skupiać się na detalach. Obojętne czy szklanka będzie w połowie pusta czy w połowie pełna, ważne że jest co pić :09-winking-face:
zmieniony wymiar.jpg

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » sobota 23 cze 2018, 09:38

A ja pozdrawiam Was ze szpitalnego wyrka i z nadzieją, że po weekendzie dorwę się już do swojego normalnego sprzętu, bo telefon to ani do pisania ani do niczego, i wezmę się w końcu za urządzanie domku z wyzwania. Pięknej soboty i niedzieli życzę :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 23 cze 2018, 10:15

Zdrowiej szybko Kati :hearts/green-heart: Dobrego weekendowania wszystkim :a_laugh:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”