Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Re: Tablica codzienna

Post autor: Aericia » środa 14 sie 2019, 12:43

Elu, jak teraz właśnie gram sobie na tej wulkanicznej części i jestem trochę zła, ze tak mało tam parcel dali. To właściwie główne miejsce dodatku bo i prace dorywcze są z nią związane, i to sprzatanie wyspy jest spoko (właśnie wczoraj ja pucowalam) a tu tylko trzy działki, z czego ta wielka jest niepraktyczna dla mnie, bo po prostu za duża...
Za to strasznie spodobało mi się to miejsce przy samym wulkanie, działka z niebieskim domkiem pokrytym blachą. Ciemno tam, mroczno ale jak przytulnie. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 14 sie 2019, 17:15

Elu ja gram dość długo na tej parceli, i rybki nie spacerują po piasku. Może są dopiero na początkowym etapie ewolucji. :cat_mwaha:
Z łowieniem z brzegu też wszystko jest OK, więc chyba masz coś schrzanionego w zapisie gry.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 15 sie 2019, 23:16

Elu, doczołgałam się do forum dopiero dzisiaj (wszystko przez to wesele u Gabi!) - i przegapiłam tę wiekopomną uroczystość! Życzę Ci więc z okazji urodzin dużo radości - nie tylko z gry. No i sklerozy - ale u twoich znajomych - by nie pamiętali tak szczegółowo, która to rocznica :)
Najważniejsze, że ciągle jesteś młoda duchem! A wspólna z nami zabawa działa jak najlepsze panaceum na wszystkie troski i zmartwienia.
Tak się tym podbudowałam, że aż mi oko zwilgotniało... Ekhem - idę do galeryi serduszkować ci tę sierotkę. Inną sierotkę właśnie sobie pobrałam - może i u mnie załapie się na jakieś rozmnażanko, i nie tylko Ktosikową Syrenkę będzie pocieszał :)
Z tymi rybkami "po piasku" to ewidentnie bug - właśnie moja Simka dzielnie tam łowi rybki... Ale tam jest bardzo fajny widok - przeźroczysta woda i w pierwszej chwili (nie czytając twojego posta) również myślałam, że ryby po piasku pływają - a one w tej czyściutkiej wodzie są! Może i tobie też tak się zwidziało...
Inna sprawa, że wczoraj moja Simka zanurzyła się na moment po szyję w piachu! Ale zaraz się"naprawiła" Uśmiałam się, bo mi to przypomniało scenę z filmu - bodaj Indiany Jonesa któregoś... Mam jednak mc commandera i UIC więc możliwe, że to one powodują takie chwilowe "załamki" gry...

Tu dowody rzeczowe - łowienie rybek jest ok

rybka1.jpg

rybka2.jpg


A tu bug z pływaniem po piasku (był tylko przez moment, ale zdążyłam zapauzować i sfocić!)


po szyję.jpg

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » piątek 16 sie 2019, 10:52

:hearts/growing-heart: Elu spóznione ale szczere 1000 lat. Jak najwięcej cierpliwości dla nas i i uśmiechu na co dzień. Zdrowia też kopę Ci życzę.
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 21 sie 2019, 08:17

Witam, pozdrawiam i ponieważ ociupinkę się rozjeździłam :D w ostatni weekend ( w realu), to pragnę Wszystkich zaprosić na wycieczkę do naszego południowego sąsiada :D na jedno z najbardziej romantycznych :hearts/two-hearts: miejsc w Europie :
Praga.jpg

W grze już je zwiedziłam ... pozostało to samo zrobić w realnym życiu :a_car: Miłego dnia i dobrej zabawy Wszystkim życzę .

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 24 sie 2019, 13:49

INFORMACJA

Na stronie change.org została opublikowana petycja fanów Simsów skierowana do EA Games o udostępnienie na Origin gier The Sims i The Sims 2. W ciągu zaledwie czterech dni pod prośbą podpisało się prawie trzy tysiące osób. Ponoć potrzeba 5 tysięcy podpisów, aby EA w ogóle zareagowało.
Jeżeli więc, ktoś z Szanownych Forumowiczów chciałby z tą petycją się zapoznać i ją podpisać, to podaję link:

https://www.change.org/p/ea-games-bring ... dit_var=v1

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » sobota 24 sie 2019, 17:49

Dzięki za info @Wikki jestem za że kultowe serie The Sims mogły by być na originie . popieram petycję :13-thumbs-up: :hearts/green-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 sie 2019, 18:06

Ja też poparłam - w końcu wszyscy ci gracze, którzy są wierni tej serii mogliby mieć w jednym miejscu wszystkie jej odsłony. A skoro była promocja na Sims2 (była za darmo przez pewien czas - to dlaczegóżby tego nie powtórzyć. I nie dorzucić nawet sims1 dla takich zatwardziałych simomaniaków :)

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 24 sie 2019, 23:14

Podpisałam też!
Fajnie byłoby sobie pobrać Jedyneczkę a i Dwójkę dobrze byłoby mieć po polsku (mam po angielsku).
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 25 sie 2019, 09:44

Znaczy, prawdopodobnie tego nie zrobią, bo wygasły im prawa do ścieżki dźwiękowej tych gier, ale podpisać podpisałam :P

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 25 sie 2019, 16:15

Takze podpisała - w jedyneczke jednak raczej nie pogramy, a chciałabym bardzo - o ile jej EA nie dostosuje, bo ona na Win10 i nwych kartach graficznych w zyciu nie pojdzie - jak wiekszosc starych gier sprzed trzydziestu lat niestety,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 25 sie 2019, 17:11

@kreatora ale ja mam Sims1 pełną edycję na win10 i działa bez problemu xD

Obrazek

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » wtorek 27 sie 2019, 11:07

@Tokusa a co to znaczy że nie mają praw do ścieżki dźwiękowej ? Bo w czwórce można w radio posłuchać muzykę z The Sims i The Sims2 pod kategorią retro .Chyba że to nie ma nic wspólnego :22-thinking-face:

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » środa 28 sie 2019, 14:31

@olivkasims - właśnie nie wiadomo czy chodzi o całą ścieżkę dźwiękową, czy tylko o jej fragmenty. Było nie było w radiu możemy usłyszeć tylko "kilka z wielu" :( ale ogólnie temat był poruszany przy tym, jak EA ogłosiło, że nie będzie dłużej rozdawać TS2 za darmo. Tak to ogólnie umowy i prawo podczas powstawania ts1 i ts2 były zupełnie inne niż obecnie, teraz to się zabezpieczają, na wszystko jest miliard licencji itd. ale ogólnie dużo z "praw" do TS1 i TS2 wzięło i po prostu wygasło.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » środa 28 sie 2019, 20:45

MELDUJĘ PIERWSZY "ODCINEK" ROZGRYWKI!

#1 MASAHIRO I RUDZIELCE: Uprowadzanie dzieci jest fajne
viewtopic.php?f=61&t=658

+ reklama/fanserwis
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 00:03

Wohooo... Toudy szalejo :D
Delsu tez zaszalał (z narracja własną) a oto efekt :X



Mam nadzieję, że moje peplanie da sie przeżyć :D Na kanale także filmik promo naszego forumowego miasta.
Dobrej w miare bezburzowej nocy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 29 sie 2019, 07:58

Świetna reklama naszego forum. Idealnie dobrałeś podkład muzyczny. Spacer po nowym mieście urzeka. Piękne w nim jest właśnie to, że tak jak w realnym życiu, jest zróżnicowane pod względem architektury i każdy nawet najwybredniejszy gracz, znajdzie tu swoje miejsce na ziemi :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Pozwolę się jeszcze odnieść do herbu naszego miasta czyli drzewa, które ma mocne korzenie i pięknie się rozwija :12-ok-hand: . To porównanie już samo w sobie powinno uświadomić każdemu, że - drzewa mają naprawdę wiele dobrego do zaoferowania. Drzewa wreszcie to bariera dla pyłu i kurzu ;)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 sie 2019, 17:02

Dzięki stokrotne Bobi :) Ps: dobrze że tego nie schrzaniłem i nie musiałem podmieniac jak pierwszego filmiku z samym miastem :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 29 sie 2019, 21:05

Absolutnie nie schrzaniłes. Dobry, ciepły glos komentatora i swietny tekst!!!!! :12-ok-hand:
Zdjecia pelna profeska!!!! No ale teraz bedziesz mial problem bo pewnie wszycy by chcieli abys odwiedzil z kamera ich rodzine XD Oczywiscie kazdy to moze zrobic w swojej grze - ja tez mam juz ten plik sejfu , zrobic focie i pokazac na forum ale wystep w filmie to inny poziom i jak to dawniej mówiono :"to order dla panny,to zaszczyt dla panny" - ( moze Ale bedzie pamietac skąd ten cytat co sie do mnie przyplątał XD.)
No nieważne - wazne tylko to ze wszyscy, co wrzucili swoje rodziny do tego miasta beda teraz chcieli ogladnac je w filmie! I nie wierze zeby ktokolwiek powiedzial skromnie i z troską. "Nie rob tego kochany Misiu bo sie zmeczysz" :cat_mwaha:
bonusik
Mały dowod na to ze kreatorzy Maxisa maja poczucie humoru, choc nie wiem czy ich szefowie tez mają
Czyli Kosiarz na Oceanie. Zostal zaopatrzony w cos w rodzaju łodzi z dymu i maske pletwonurka. Zdjecie mojego amerykanskiego frienda - ja w zyciu nie dopuscilabym do utopienia Vimesa
yup_he10.png
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 31 sie 2019, 02:32

Post pod postem ale zawiadamiam uprzejmie zainteresowanych ze pierwsza relacja komiksowa z Simopii juz powstala. Jeszcze nie odwiedzilam rudzielcow ani nie mam tych simow w miescie co powinnam mieć ale nie wyroblam czasowo ze wszystkim. Wiec na razie tylko tyle..
Uprzedzam z gory ze co zlego to nie ja tylko piksele moje i cudze sa winne. jak wiadomo u mnie myszka nie rządzi...
https://thesimsforum.pl/viewtopic.php?p ... b5ac#p7515
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”