Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Re: Tablica codzienna

Post autor: Kropka » czwartek 11 lip 2019, 19:23

Dziwę się moderatorce EA forum, że ogłaszając konkurs, od razu w regulaminie nie zastrzegła tego, że udział w konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby, które nie posiadają przedmiotowego dodatku. Inna rzecz, że znaczna część osób, które pokazały do tej pory swoje zdjęcia, nie widzi w tym nic złego, że aspirują do wygrania nagrody. Jak widać pazerność nie zna granic :cat_mwaha: Po "reprezentacyjnej" grupie z tamtego forum, z moderatorką na czele, można by było spodziewać się bardziej racjonalnego myślenia, nie tylko o sobie, ale i o innych, w tym przypadku np. dzieciakach które nie mają jeszcze Wyspiarskiego Życia. Jak dla mnie, jest to szczyt egoizmu.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 11 lip 2019, 21:52

Elu pokombinowałam z modami oraz tym plikiem i w sumie to jajo. Jak nie miałam tej opcji dostępnej dla nastolatków tak nadal nie mam ale jak tylko postarzyłam sima do młodego dorosłego to natychmiast opcja wróciła.
Wychodzi na to, że rzeczywiście jest ona nie dostępna dla nastoletnich simów a Deli ma jakieś dobre mody, których jeszcze nie znalazłam x/

Dziękuję za pomoc ♥

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 12 lip 2019, 21:52

Dla Gabi : @Ktosik :hearts/heavy-black-heart:
To najrzadziej wystepujące marzenie Vimesa. Jakiś urok na niego ta Twoja syrenka rzuciła chyba. Twoj nowy domek dla rodzinki jest super ale ja juz zdazylam przystosowac swoje cos co kiedys było starterem w tej grze dla rodzinki, ktorą jak widać będę mieć. Jako ze Stworca zawsze spelnia marzenia swoim pupilom. Nawet takie ktorych nie za bardzo lubi spełniać. Zdaje sie ze na swiat przyjdzie pierwszy w mojej grze Vimes i to nie tylko z rybim ogonem ale i rudy jak bede miela pecha XD
murul.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 13 lip 2019, 09:31

Czemu od razu mówić o pechu :09-winking-face: naturalne rudowłose piękności są sexy :
rude jest sexy.jpg

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy oraz relaksu w ten weekend :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 13 lip 2019, 17:48

@bobas52 Rodzaj zenski z reguły jest uroczy Bożenko, ale wizja syrenki rodzaj meski ( syren? ), rudy i byc moze jeszcze piegowaty lekko mnie powaliła. Miałam juz Vimesa wampira ale Vimes syrenka? Tego w planach nie było.
Miłej zabawy Tobie tez :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 13 lip 2019, 18:44

Ja mam w rodzinie trytonka rudego (po ognistowolosej Izoldzie, jego mamie). :) dam screena jak wrócę z wakacji. Moim zdaniem jest uroczy! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » poniedziałek 15 lip 2019, 17:06

W sumie w mojej rodzince jest ruda syrena XD

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 16 lip 2019, 20:14

Dobry wieczór wszystkim :)
Pozdowienia od Emila.jpg
Pozdrowienia od mojego sima-trytona. Niestety ogon syreni ma dzięki modowi bo dodatku nie posiadam.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 20 lip 2019, 22:27

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanej niedzieli :14-face-throwing-a-kiss:

Elu, ogromnie się cieszę, że z tego związku przyjdzie na świat jakiś potomek Vimesa!!! Ja kocham rudowłosych simów, z ogonkiem czy bez XD ,wiec chętnie przygarnę i wychowam jak swoje. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 27 lip 2019, 21:58

@Alibali
Pozdrowienia Alutku z upalnego wybrzeża Baltyku do chyba równie mocno goracej Szkocji. Kiedy wracasz ? Troche tu Ciebie brakuje :cat_lovely:
Takie same pozdrowienia dla @Pablo - biedaku ty chyba sie tam usmażysz w tej Grecji :cat_ooo:
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 29 lip 2019, 10:26

pozdrowienia.jpg

Pozdrawiam serdecznie. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 29 lip 2019, 11:25

Tobie tez Bozenko @bobas52 tego samego :hearts/heavy-black-heart: . Start jest fajny i cieplutki gorzej będzie zdaje się z finiszem. Ale na razie jest bosko..
Ale śliczne skandynawskie miasteczko! Jesli dobrze pamiętam to Misiowe dzieło :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 29 lip 2019, 19:00

Nie nie moje ale fajne i faktycznie od razu skojarzenie z północnymi klmatami ,super :) Pozdrowionka równiez bardzo ! :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 04 sie 2019, 15:32

Kochani, zaczynam mieć alergię na słońce, które jak na złość wbrew wszystkim alertom pogodowym upodobało sobie Śląsk i ... grzeje niczym w tropikach. Dlatego też nie wychodzę z mieszkania jak nie muszę, i ograniczyłam do minimum komputer.
W minionym tygodniu życzyłam Wam udanego startu w nowy tydzień, dziś dla odmiany mam quiz dla miłośników architektury :09-winking-face: .
katedra Notre-Dame.jpg

Życzę miłej zabawy i serdecznie pozdrawiam :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 05 sie 2019, 02:00

No cóz kazdy chyba rozpozna te katedrę szczególnie jak sie naoglądał jak sie paliła. Ale jeśli to zdjecia repliki w simsach to to jest mistrzostwo świata..
A tropików zazdroszczę. Nad Baltykiem juz nasze "normalne" lato. Sweterek przezornie zabrany na plaże plus parasol moze sie przydać.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 05 sie 2019, 12:15

Masz rację Elu, oba zdjęcia przedstawiają katedrę Notre Dame. Przy czym pierwsze pokazuje jej wygląd przed pożarem, a drugie stan obecny. Trafiłam na jej replikę w simach i nie mogłam się oprzeć pokazaniu jej na naszym forum.
Zapewniam Cię skarbie, że nie masz mi czego zazdrości. Przez tyle lat żyłam w kimacie umiarkowanym i mój organizm najzwyczajniej nie jest przyzwyczajony do tropików.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 05 sie 2019, 21:55

Mega praca i ciekawie że pokazał autor także wersje z rusztowaniem czyli po wszystkim... To mnie zawsze zadziwia ,że (także w obecnej Polsce) wielkie gotyckie kościoły budowano 100 a nawet kilkaset lat (rekordzistką jest chyba katedra w Kolonii choc liczona z przebudowami póxniejszych czasów) czyli niekiedy w Europie średniowiecznej mieszkańcy danego miasta przez kilka pokoleń widzieli wielkie rusztowanie zastanawiając sie czy ich wnuki zobacza efekt finalny. Swoja droga zastanawiam się czy w nowej grze która interesuja sie już chyba wszyscy simomaniacy (bynajmniej ci którzy juz wiedza o tym projekcie) będzie podobny limit pięter czy jednak da sie puścic wodze wyobraźni i zbudować sobie wielopiętrowy budynek jak w sims2.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 07 sie 2019, 08:18

Moi mili! Wróciłam!!! Nie wiem jeszcze na jak długo, ale póki co - świętuję powrót do normalności :)
Peleton wnucząt przetoczył się przeze mnie i dom jak tsunami, ale dzielnie wypływałam na wierzch po każdej fali. Na koniec przeżyłam jeszcze najazd dalszej rodziny, która zjawiła się z przyjaciółmi(!)... Asertywnie dałam odpór :P Uwieńczeniem "wakacyjnej przygody" było weselicho na dwa dni - takie w starym, dobrym stylu. Alutka omal obcasów nie połamała, z czego relację zdjęciową (obfitą) Miszce wysyłała!
No więc jestem - cała i zdrowa, nieco nadwerężona pęcherzami na stopach, ale cóż - do internetów palce u rąk potrzebne, a nie u nóg.
Dom przeżył - koszmarna susza jest raczej wspomnieniem, choć nadal mamy bardzo ciepło. Ale obecna aura (chwilo - trwaj!) jest najlepsza, jaką można tylko wymarzyć - ciepło, cieplutko w dzień - słoneczko jeszcze opalające ale nie spopielające, a w nocy przelotne deszczyki... Pomidory pięknie czerwienieją w słońcu, morele już zebrane i przetworzone. Takiej ilości moreli nie widziano tutaj od dawna! Po powrocie z wywczasów zastałam dojrzałe (na drzewie!) brzoskwinie, co też jest ewenementem, bo raczej trzeba je było zerwać takie na pół dojrzałe, by w spokoju "doszły" nie ukradzione z drzewa przed czasem. A tu taka niespodzianka!
Na simy nie miałam czasu nawet na pół minuty, bo nie dało rady szpilki wsadzić między głowy skupione przed monitorem. I tylko drżałam o całość nowej myszki i klawiatury :)
Tak więc wróciłam - póki co nie do simów, bo muszę ogarnąć chaupe po tym najeździe Hunów, no i doczytać, coście tu nawypisywali pod moją nieobecność.
Wszystkich gorąco i deszczykowo pozdrawiam i przytulam - wasza Alutka :)

P.S. Dziękuję wszystkim za pamięć o mnie i miłe słowa - fajnie się wraca, gdy wiadomo, że tęsknią i czekają na ciebie :)
Ostatnio zmieniony środa 07 sie 2019, 12:46 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 07 sie 2019, 10:07

Super wieści i oby takiej pozytywnej aury jak najwięcej na co dzien każdemu :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 07 sie 2019, 21:23

Widzę Alu, że urlop miałaś baaardzo intensywny. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Tak czasem bywa, że zamiast wypocząć mamy najazd rodzinki, ale to jednak jest miłe.:) Witaj więc urlopowiczko po powrocie do normalności i odpocznij sobie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”