Finezyjnie

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Finezyjnie

Post autor: Katel » sobota 01 kwie 2023, 17:44

Jako że ostatnio mam jakąś fazę i czepiłam się budowania, postanowiłam przy okazji nieco odkurzyć mój kącik :)
Oto wrzucona dzisiaj do galerii "Finezja". Dom dla trzyosobowej rodziny, który zudowałam w Tartosie. Oczywiście jak to najczęściej u mnie zupełnie nie jest w klimacie tego miasta, ale nalezy przyjąć po prostu, że mój styl to brak stylu :a_grin2: Okolica mi się spodobała i ładnie się prezentuje (wg mnie) na tle gór.
Załączniki
finezja11.jpg
finezja9.jpg
finezja10.jpg
finezja1.jpg
finezja2.jpg
finezja3.jpg
finezja4.jpg
finezja5.jpg
finezja6.jpg
finezja7.jpg
finezja8.jpg
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 01 kwie 2023, 21:05

Zdecydowanie nie powiedziałbym, że brak stylu. Nie znam się na nowoczesnej architekturze ale kojarzy mi się z nowymi domami (ochoczo zwanymi modern w simowym światku) bo jest tu nowocześnie i ze smakiem. Elegancko wpasowałaś to nowe ukośne okno w bryłę (z powodu tych okien tez próbowałem coś stworzyć ostatnio ale wyszła jak to mawia Magda Gessler w swoich rewolucjach, wielka d..pa). Wracając do Finezji, nie tylko wspaniale wkomponowane okna ale i taka eleganckość niedużej bryły także z powodu tekstur na ścianach. Fajny nowoczesny 'interrior' z basenem , jest w tym jakaś finezja taka dyskretna ,elegancka , która już z niczym się nie kryje we wnętrzach bo tam... cudna cytryna na ścianach jako żywa :91-ghost:
Najbardziej spodobał mi się właśnie ten cytrynowy pokoik z gitara jest niesamowity ale ogólnie wnętrza są świetne, nie przeładowane elegancko ale i na luzie. Bardzo łądna praca i całkiem fajnie wpisuje się też w to otoczenie :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 02 kwie 2023, 12:52

"Finezję" zgodnie z jej nazwą cechuje: dbałość o szczegóły, prostota i stylowość:) poza elegancją wnętrz i świetnie zaaranżowanym otoczeniem, zachwycona jestem zróżnicowaniem poziomu podłóg :a_bravo: )

Sama dopiero od niedawna, staram się przemycać to rozwiązanie, w swoich pracach.

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » niedziela 02 kwie 2023, 14:03

Ślicznie dziękuję za tak miłe opinie :) Przy okazji malutka historyjka... Otóż, żeby pstryknąć fotki, z czystego lenistwa zamiast wprowadzić tam lokatora, po porostu wysłałam mamieszkałego gdzieindziej sima z wizytą na parecelę. Oczywiście z zewnątrz wszystko się pstryknęło ładnie. Jednak że to nie wystarczy, zorientowałam się jak postanowiłam simowi zreobić fotkę na leżaku. Ze zdumieniem patrzyłam jak zamiast poleźć tam najkrótszą drogą, czyli przez korytarzyk i taras, poleciał dookoła i od tyłu, przedzierając się przez krzaki, dał nura do basenu żeby się do tego leżaka dostać :27-face-rolling-eyes: . Nawiasem mówiąc, sądziłam że te krzaki, którym obsadziłam basen, są nie do pokonania przez sima, a jednak. Ostatecznie sim musiał spakowac graty i się przeprowdzić, ale chyba mu się tam spodobało, więc niech sobie pomieszka :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Frisska
Bloger
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 17 lis 2022, 15:51

Post autor: Frisska » piątek 21 kwie 2023, 16:07

Przyjemnie. Bardzo podobają mi się nowoczesne okna, kontrastujące z dość klasyczną bryłą, oraz taras z basenem i fajnie wkomponowaną fontanną (czy może lustrem?). Nie wiem, czy zdecydowałabym się na tak odważną sypialnię, jak ta główna, ale jest to spójne i w pewnym sensie... marzycielskie? Zgrzyta mi tylko szary nagłówek łóżka i jego wysokość (pokombinowałabym tak, żeby malowidło było widać w całości). Kontrowersyjne wydają się małe okienka kuchenne/łazienkowe (chociaż na pewno dodają oryginalności), umieszczone przy drzwiach. Poza tym — rzeczywiście finezyjny, ładny i wygodny dom (plus za dużą łazienkę — prawdziwy pokój kąpielowy!). ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac budowy Katel”