Darmowy Romantyczny Ogród

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3513
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Darmowy Romantyczny Ogród

Post autor: Alibali » wtorek 02 sty 2024, 18:33

Kochani, jeszcze do 9 stycznia trwa promka (darmowa) na "Romantyczny Ogród" - który każdy etatowy ogrodnik w The Sims4 powinien posiadać! A zwłaszcza pałacowy ogrodnik :)
Zwłaszcza, że akcesoria nie ograniczają się jedynie do paru roślinek i figurek ogrodowych. Jest sporo nowych i ciekawych ubrań i fryzurek (19), no i wspomnianych roślinek, ogrodzeń, rzeźb, fontann i trejaży łącznie 32 sztuki! To całkiem sporo, zważywszy, że obecnie EA nie rozpieszcza nas nadmiarem nowych elementów.

Postanowiłam wrzucić fotki dla zachęty dla niezdecydowanych :)


CAS:
3.jpg


4.jpg



Tryb budowania

1.jpg


2.jpg
Roślinki mają sporo wersji kolorystycznych, ale ciuszki także.
Moją ulubioną fryzurką made by EA jest ta króciutka - unisex, a ciuszkiem - męska koszula - na pierwszej fotce pierwsza w dolnym rzędzie - (na fotce jest czarna, ale ma śliczną wersję khaki), którą zawsze wybieram dla moich podróżników.

Oprócz tych darmowych akcesoriów równolegle trwa wyprzedaż dodatków - większość ze zniżką nawet 60%, a także pakietów i akcesoriów. Warto się zastanowić nad zakupem tych najwcześniejszych - bo one naprawdę zawierały dużo nowych elementów. Im więcej czasu mija - mam wrażenie, że tym częściej kończy się pomysłowość EA i wpychane są nam stare rzeczy w nowej odsłonie, okraszone na osłodę jakimiś dwoma, trzema nowościami.

Awatar użytkownika
olivsphere
Roznosiciel kawy
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 04 lut 2024, 14:00

Post autor: olivsphere » niedziela 04 lut 2024, 14:10

Cieszę się, że zdążyłam go wtedy zakupić! Przepięknie wyglądają te dodatki do ogrodu. :hearts/heavy-black-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”