Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: bobas52 » sobota 10 sie 2019, 09:17

Poza oknami nie zauważyłam niczego coby mnie zainteresowało. Najwyraźniej mam problemy z oczami, i powinnam szybko udać się do okulisty :D
Na chwilę obecną zastanawiam się, czy będzie mi bardzo przeszkadzała nieodhaczona ikonka z tymi akcesoriami :).
Ostatecznie nadal mam nieodhaczone chomiki i jakoś mnie to nie razi - przywykłam do tego. Możliwe jednak, że kupię jako - kolekcjoner :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 12 sie 2019, 20:45

Co nowego w CAS dojdzie z Moschino prezentuje DOT-ka... Kurcze, podobają mi się te ciuszki i fryzurki

https://sims.arhn.eu/2019/08/12/przegla ... worz-sima/


Tutaj zaś co dojdzie q trybie kupowania oraz do kategorii zajęcia i umiejętności. Tak jak zapowiadano - dojdą dekoracje i wyposażenie studia fotograficznego. Mebelki takie sobie - nie powalają na kolana. Ciekawe okna, ale najbardziej zastanawiają mnie te cyfrowe ramki fotograficzne... Czy będą funkcjonowały tak jak w realu?

https://sims.arhn.eu/2019/08/12/przegla ... budowania/

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 12 sie 2019, 21:41

Tylko glany i długie włosy dla kobiet i facetów mi się podobają.
Te ubrania są dla mnie okropne, zupełnie nie w moim guście, dziwaczne nie wiadomo do czego (ale ja nie mam wyczucia stylu)... inna sprawa, że jest tych ubranek żałośnie mało! To miał być dodatek od domu mody a ubrań co kot napłakał. wstyd trochę...
:cat_angry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 14 sie 2019, 01:10

Ari - fajne skórkowe ciuszki do stylu trochę city, trochę punk, trochę vintage... Można skomponować z nich fajny ubiór - łącząc lub rozdzielając zestawy, dodając to, co już jest. No w każdym razie MNIE się podobają... Ale ja mocna w temacie modowym nie jestem - więc może dlatego :P

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » piątek 16 sie 2019, 10:54

A kupił ktoś to cudo?? Bo ja się waham trochę. Miałam i tak coś w tym miesiącu dokupić i może to??
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 16 sie 2019, 18:10

Kami, nie zniechęcam, ale ja osoboście wolę poczekać na promocję. To tylko akcesoria i znowu żałośnie mało zawartości... Teochę nas doją, niech widzą, źe nie rzucamy się na takie rzeczy jak głodny Sim na lodówkę. :(
A czego Ci brakuje? Może doradzimy coś ciekawszego? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 17 sie 2019, 11:10

Nie mialam zamiaru tego kupowac - okna czy nie - i nie zmieniłam zdania. EA ze skory wyłazi zeby to zareklamowac - ale "nie ze mną te numery Bruner" XD
No chyba ze mi dadzą w prezencie na co sie nie zanosi. To tylko polskie EA daje gifty swoim pomagierom i moderatorom, no a Ci z z poczucia lojalnosci za te gifty beda bronic EA jak lwy obojetnie jak zalosnie malo tam tego jest - jak to widac z tego linku od Ali. Boziu jakie to szczescie ze mamy te forum! Na tamtym czlowiek by sie bał odezwac w powyzszym temacie krytycznie - jakos tam ludzie na dzis sami sobie zakladaja kagańce autocenzury i tylko pochwaly im z ust spływaja. Wypisz wymaluj rezimowe srodki przekazu a kazdy wylazi ze skory zeby sie podlizać :cat_mwaha:
Wedlug mnie tego rodzaju wyrób powinien bronic sie sam. Piszac obiektywnie ten sie odrobine broni ze względu na okna - te sie akurat im udały i bardzo mi sie podobają i moze zaokraglone parawany , ktore byc moze bedzie mozna w budowlance wykorzystac jako namiastke okraglej sciany - thanks to MOO. Ale tego jest wciaz za malo zeby mnie powalic na kolana i zeby EA mogla mi wyciagnac mi kase z kieszeni :a_grin2:
Osobiscie polecam dodatek z praniem. Nie jest tam za duzo dla budowlanca ale swietnie zbogaca rozgrywkę. jakos dziwnie by mi sie teraz gralo w simowj chacie bez pralki. Bez pralki? Niewyobazalne!
Wielka wpadka to byla kregielnia - tylko pare tapet fajnych , a w grze zupelnie niczego nie dodaje zreszta jak domowe kino i fitness. To te wyroby zniechecily mnie do kupowania akcesorii. Za kazdym razem jak kupiłam , to zalowalam ze zapchalam sobie tym panel kupowania w grze.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » sobota 17 sie 2019, 19:22

Nie zgodzę się co do kręgielni. Uwielbiam meble które dostaliśmy z tymi akcesoriami (poza tymi bezpośrednio związanymi z kręglami): fotel, kanapa, stoliki, lampy. Ponad to najlepsze szorty w grze i spoko fryzury. Kino domowe to samo, fantastyczny CAS i super zasłony + meble boho choć muszę przyznać rację jeśli chodzi o rozgrywkę - szału nie ma.

Z komarów podobają mi się niektóre obiekty CAS i okna. Za mało aby się do tego wyrywać. Poczekam na promocję.
Porażka po całości to w tej chwili Upiorności, większość przedmiotów dostaliśmy w formie recoloru w Porach roku. Co za bieda.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 17 sie 2019, 19:31

Nie no, ja komara kupię... Ale za pół ceny. :D

Za to z akcesoriów to najbardziej mi dowaliły te z wytwornym przyjęciem chyba (sprawdzę i najwyżej zedytuję). Oprócz kilku ładnych sukien bieda z nędza i posucha. Nawet jak się wejdzie w zawartość akcesoriów liczba itemów powala na kolana. No i chomik - też już mam bo półdarmo dawali, no nie półdarmo ale wiadomo - to wiadomo powszechnie, że to był wulgarny suplement do dodatku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 19 sie 2019, 20:02

Już jutro, o godzinie 17.00, pokaże się zwiastun, przedstawiający pakiet rozgrywki Kraina magii (ang. Realm of magic)










Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 19 sie 2019, 23:20

Sim wypija eliksir i zmienia się w wilkołkę. :)
I czarownica będzie. :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 20 sie 2019, 17:08

Buu, nie ma wilkołek! (Może będą na studiach?).
Harry Potter 20 lat później. Trochę dziwnie się to ogląda zważywszy na fakt, że moda na HP już się skończyła - a tu ewidentnie mamy portal do świata magii, sklepiki z magicznymi gadżetami, pojedynki na różdżki itd.
Ale nie są to minusy (choć dodatek mógł wyjść o wiele wcześniej, no ale trzeba było wypluwać miliony akcesoriów).
Pojedynek wyglądał super i już widzę Eurona jak dominuje nad światem jako czarnoksiężnik... choć tak już ten wampiryzm do niego przylgnął ze trudno będzie mi go przebranżowić. Zobaczymy jak będzie wyglądać ten cały mag, może przebije wampira? Na razie bliżej mu do krwiopijcy niż płetwala (serio, powinni te syrenki poprawić, drzewko dodać i więcej skilla bo aż wstyd się takiej przy wampirze pokazać... kosmita zresztą podobnie. Czy ktoś jeszcze pamięta kosmitów?).
Obrazek

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 20 sie 2019, 17:20

Nowy magiczny pakiet wychodzi 10 września. A to parę screenów z pokazu.




2019-08-20 (1).jpg
2019-08-20 (2).jpg
2019-08-20 (3).jpg
2019-08-20 (4).jpg
2019-08-20 (5).jpg
2019-08-20 (6).jpg
2019-08-20 (7).jpg
2019-08-20 (8).jpg
2019-08-20 (9).jpg
2019-08-20 (10).jpg
2019-08-20 (11).jpg
2019-08-20 (12).jpg
2019-08-20 (13).jpg
2019-08-20 (14).jpg
2019-08-20.jpg

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 20 sie 2019, 18:38

Wrota trochę mi się kojarzą z Obrazek
Natomiast miasto trochę z:
Obrazek
i z:
Obrazek
Obrazek

No ale ja mam gar zryty WoWem, więc wszędzie widzę WoWa ;P (+pan w czerwonym swetrze to chyba lekko inspirowany Newtem Scamanderem z "Fantastycznych...", a uniwersum HP zawsze na propsie). Szkoda, ze nie uniwerek, ale może być ciekawie ;)

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 21 sie 2019, 01:15

Marvi, miałam niejasne skojarzenia bo skupiałam się na podobieństwach do Pottera a masz rację - to wygląda jak z WoWa. Będę na nowe miasteczko mówić Dalaran (to to latające miasto z wielkimi wieżami na screenami Marvi). :) światło jak w Netherstorm (drugi obrazek) zaś miasteczko i wnętrza jak w Dalaran. :)
A wrota to faktycznie Dark Portal. :D wchodzisz a tam rogaty i skrzydlaty Illidan Stormrage czeka na Ciebie ze swoją armią demonów i szatanów. ;)

A trailer kojarzy mi się z tym (sporo elementów podobnych, hehe):
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 21 sie 2019, 02:34


A tu caly filmik :)
Pojedynki magiczne i latanie na miotle - miedzy innymi :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 21 sie 2019, 12:16

Nie znam innych gier, dlatego to coś zapachniało mi Harrym Potterem. Chyba już wyrosłam z wieku kiedy wróżki, magowie i inne fantastyczne postacie bawiły.
Kolejny dodatek tym razem z magią jakoś mało mnie przekonuje, poza tym sztukę latania "na miotle" i ze szmatą opanowałam w domu :03-face-with-tears-of-joy:

P.S Doczytałam się, że w nowym świecie będzie można warzyć eliksiry, przez które Simowie poczują do siebie miętę :) - przynajmniej przez okres działania afrodyzjaku (tego nie było w opisie, to już moje prywatne przemyślenia :lol: )

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » środa 21 sie 2019, 16:20

Też w pierwszej kolejności pomyślałam o WoWie! Myślę, że pójdą podobnym tropem co do wampirów czyli dostaniemy kilka archetypów:
Harry Potter (uniwersum) jako bardziej współczesna wersja czarodzieja z powieści fantasy dla nastolatków, mam tu tez vibe doktora Strange.
Czarodzieja w typie Gandalfa z epickiego fantasy, tu tez podpasuje Morgana
i pewnie jakiegoś archaicznego złodupca na miarę Nosferatu czyli Baba Jaga

Spodziewałam się, że będę bardziej napalona ale może to zła pora roku żeby cieszyć się na magię. Myślę, że będę bardziej zacieszona jesienią kiedy liście zżółkną a na horyzoncie pojawi się halloween :)
I choć dostaniemy aż dwa nowe światy to żaden z nich nie powalił mnie urokiem. Czekam na streamy* żeby dokładniej obejrzeć

*Dzięki @SimDels za wyłapanie błędu :D tez się uśmiałam xD
Ostatnio zmieniony czwartek 22 sie 2019, 16:15 przez Fredra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 21 sie 2019, 23:17

2 światy? Tzn chodzi o to że za bramka będa te cuda na kiju a raczej na fruwających skałach? Kurcze no jakoś fantasy jesli mnie przekonuje to tylko podobienstwami do średniowiecza (naogół) bo z tego często czerpie inspiracje ale ciekaw jestem obiektów (czyżby wreszcie nareszcie jakies większe okna gotyckie?) no i tego świata/światów. Może to będzie jeden świat tylko większosć (te 3 skałki) będzie za bramką. Oby ten "normalniejszy" świat z bramką chyba nieco podobny do granitowych był z jakimiś edytowalnymi parcelami to może będzie fajne miejsce do mieszkania :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » czwartek 22 sie 2019, 00:19

Tak jeszcze tytułem dygresji: to wnętrze "czarodziejskiej nory" kojarzy mi się z budynkiem w Venomspite (też w WoWie ;P). btw. sam szatan chyba tylko wie ile razy w tym Venomspite niemalże już nocowałam na siedząco kimając przy klawiaturze i modląc się abyśmy wreszcie sprogresowali Naxxa ;-; oesus, przy Grobbulusie i Glucie traciłam nadzieję na to, że odejdę kiedykolwiek od kompa (byłam jednym z main healów w gildii, co oznacza, że byłam uwiązana na dobre i na złe przy kompie ;P), a tańcowanie z Heiganem Nieczystym śniło mi się po nocach - serio, tam była taktyka taka, że boss wypuszczał parę fal lawy i trzeba było uciekać dookoła planszy tak, zeby ani lawa ani odprysk od lawy człowieka nie psiknął - ja na to mówiłam taniec na pizzy, bo w danym momencie trzeba było zmieścić się na takim trójkąciku, na którym akurat lawa nie pryskała. Chwile hańby kiedy źle sobie utrafiłam albo drasnął mnie odprysk są nie do oszacowania. Taka dygresyjka, wybaczcie, ale normalnie aż zatęskniłam za nocami spędzonymi na raidowaniu ;-;
Załączam rysunek poglądowy w/w Venomspite i przy okazji tył mojego paladyna:
WoWScrnShot_082219_000618.jpg
(sorry za interface, ale nie mogłam sobie przypomnieć jakim skrótem się go "zdejmowało").

Im więcej widzę w tym dodatku WoWa, tym bardziej się do niego przekonuje (mimo, że w trójce Supernaturalsy mi się średnio podobały - oprócz pociesznych wilkołek drapiących meble i chłepczących owsiankę stojąc na krześle XD).
:91-ghost: :91-ghost: :91-ghost:
Może być ciekawie <3 (w każdym razie mam nadzieję, że będzie lepiej niż z syrenkami, które są nudne jak flaki z olejem ;-;).

Dobra, stukam różdżką w monitor i mówię "koniec psot (oftopa XD)".

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”