Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » czwartek 30 cze 2022, 19:28

No i super to się wszystko zapowiada! Aż strach się cieszyć, bo już nas EA nauczyła nie ufać, dmuchać na zimne...
Jednak nie da się nie zauważyć, że będziemy mieć aż tyle nowości - i ten lunapark, i nowe miasteczko, szkoła z lekcjami (zżera mnie ciekawość, jak ona będzie funkcjonować, nowe interakcje i czymmości! Jestem przekonana, że dojdą nowe kariery - wg mnie nauczyciela i trenera.

Mod na golenie się (shawing mod) już dawno został wyprodukowany przez utalentowanego Necrodoga, ale miło, że co niektórzy z nas mają coraz mniej modów w folderze Mods, że EA reaguje na potrzeby społeczności graczy. No, jednego takiego moda to oni nam nie zastąpią never :P Chociaż czasami myślę, czy nie wpadną na koniec na pomysł, by wyprodukować Simy dla dorosłych :P Wszystko jest możliwe!

Zrobiłam też kilka fotek na udokumentowanie tych nowinek


Zarost na nogach (na plecach Kropesiu nie wyłapałam fotki) - nie wiem jak to będzie wyglądało w grze, ale na fotce dosyć... obrzydliwie


nogi.jpg


Otwieralne i jak widać - wyjściowe - okno :)

okno.jpg

okno2.jpg

okno3.jpg

Duży ukłon w kierunku społeczności lgbt - na fotce widać pary - on i on, ona i ona oraz chłopaka w mocno niemęskim stroju, co mi się jednak kompletnie nie podoba. Na drugiej fotce widać dziewczynę w hidżabie, sądzę, że jako wyraz tolerancji - nie tylko dla orientacji, stroju, odmiennej kultury i zwyczajów.ale i wyglądu( dwie postaci spośród paczki przyjaciół będących lejtmotivem trajlera są dość puszyste).

lgbt.jpg

tygiel.jpg

paczka przyjaciół - Kevin, Ash, Molly i Sidney. Każdy jest tu przedstawicielem czegoś innego i ma symbolizować tolerancję. - Kevin prawdopodobnie Hindus oraz gej - ukłon w stronę innej kultury i wierzeń i odmiennej orientacji. Sidney - Afroamerykanin, Molly - puszysta dziewczyna, a Ash - o odmiennej orientacji, tym razem kobiecej...

paczka KevinAshMollySidney.jpg

Na dwóch poniższych fotkach mniej ważne są postaci. Uchwyciłam obiekty otoczenia, z których wynika, że dostaniemy otoczenie nad jeziorem - molo jeszcze tego nie wskazuje wyrażnie, ale ta chatka - to już na pewno nie znajduje się nad brzegiem morza. Wygląda na piękne miejsce obozowe... Paczka przyjaciół udała się tam na wakacje czy też jakiś obóz przetrwania... Te obiekty nie pochodzą z żadnego dotychczasowego otoczenia. Co o tym sądzicie?

lgbt2.jpg
chata (2).jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 01 lip 2022, 09:52

Mnie sie to podoba :)
Ja zwróciłam uwage na to, ze po raz pierwszy te chłopaki Maxisa wygladają w grze naprawdę fajnie. Wyglada na to ze chyba zapozyczyli sobie simy od znanych tworcow a nie dlubali ich sami nieumiejętnie w CAS
Nareszcie jest sens grania nastolatkami, bo Liceum to nie królicza nora!.
Ciekawe czy to bedą internaty (jak akademiki ?) - Mysle ze tak bedzie, a miasteczko bedzie podobne do miasteczka Uniwersyteckiego
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 01 lip 2022, 10:47

O, proszę, ostrożnie się ucieszyłam. Tzn mam nadzieję, że będzie ciekawsze niż uniwerek i niezbugowane tak jak śluby. I że nie będą stawiać na eventy, jak studniówka itd. Ale pakiet pewnie kupię i wypróbuję.
Gdyby wprowadzili coś w stylu chemii to byłaby petarda.
Szkoda ze tak późno, gdyby dali to kilka lat temu…
Obrazek

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 03 lip 2022, 13:49

15 lipca w piątek, o godz. 20.00 ukaże się oficjalny livestream dodatku Licealne lata

Zapraszam do oglądania :19-slightly-smiling-face:




Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lip 2022, 18:52

Na DOTSim ukazało się kilka ciekawych artykułów na temat Licealnych lat i nie tylko. Jedną z nowinek jest to, że gracze podobno wypatrzyli na fotce umieszczonej na twitterze zakrzywione ściany ( na takowej znajduje się jakoby okno zapowiedziane na filmiku jako otwieralne). Piszę jakoby - bo równie dobrze może być to fotomontaż.
Konto zostało zlikwidowane dając poczucie, że EA znów zbeształa jakiegoś pracownika za nietrzymanie języka za zębami. Ale że w necie nic nie ginie - to dowód rzeczowy "się znalazł" :)


Obrazek


Nowinka pochodzi stąd:

https://sims.arhn.eu/2022/07/03/zakrzyw ... i/-plażowa miejsców


Karol wyłapał aż czterdzieści(!) nowości - nie licząc mebli- które dojdą wraz z Licealnymi Latami

Pozwoliłam sobie trochę ich wypisać z filmiku i innego artykułu

Otrzymamy nową okolicę, a w niej plażową parcelę (w tle widać molo z czymś w rodzaju altanki) i inna miejscówka - ta z chatą nad jeziorem.
W dzielnicy „Plumbitowe Nabrzeża” pojawi się park rozrywki z nawiedzonym domem, tunelem miłości, diabelskim młynem i fotobudką

Szkoła nie będzie króliczą norą. Liceum do którego będą uczęszczać nasi Simowie nazywa się Copperdale.

Wreszcie otwarte klasy lekcyjne - widzimy ławki szkolne, tablice. Rysunki na tablicy i reakcja nauczyciela wskazują na możliwość robienia psikusów w tym zakresie.

W tle rozmawiającej grupki nastolatków widzimy stołówkę szkolną.

Simowie będą mogli spożywać śniadania w stołówce,

Pojawią się cotygodniowe sprawdziany,

Dyrekcja szkoły będzie patrolować korytarze na przerwach.

Otrzymamy też stadion oraz interaktywną matę (taką jak do fitnesu na świeżym powietrzu), na której ćwiczy zespół cheerleaderek

Będzie bieganie po torze wokół stadionu

Będą zajęcia pozalekcyjne. Zajęciami dodatkowymi są: futbol, cheerleading, szachy i klub informatyczny.

Nastoletni Simowie będą mogli dołączyć do klubu, drużyny piłkarskiej lub cheerleaderskiej, ćwiczyć związane z tymi zajęciami umiejętności oraz brać udział w konkursach,

Pojawią się festiwale nauki

Widać na trailerze nowe otwieralne okno i nowa drabinę w formie kratownicy z pnącymi kwiatami (dziewczyna wymykająca się z domu schodzi po niej)

Wraca pierwsze zauroczenie znane z wcześniejszych odsłon gry i okres tzw pierwszej miłości! Widzimy na filmiku simów trzymających się za ręce w inny niż dotyczczsowy sposób - taki... nastoletni- :)

Będzie możliwość wychodzenia przez okno i wymykanie się cichcem z domu na spotkanie.

Nowy sposób poruszania się - skradanie, ale inne niż Wlada z Wampirów, bez tych zakrzywionych pazurów :P

Otrzymamy możliwość siadania po turecku oraz wykonywanie zadań w tej pozycji (widzimy Sima przeglądającego smartfon czy uczącego się z książki. Będzie też możliwość klęczenia na łóżku wraz z wykonywaniem innej czynności - np przeglądanie tabletu

Nastolatkowie wygłupiają się robiąc miny i psikusy przy robieniu selfie

Naukę w liceum zakończy uroczyste rozdanie świadectw. Na wręczenie dyplomów można się przygotować poprzez zapraszanie gości, wybieranie stroju i przygotowanie prezentów dla przyjaciół i nauczycieli. Simowie będą mogli zdecydować, czy chcą wziąć udział w ceremonii, ale nie otrzymają zaproszenia na wręczenie dyplomów, jeśli ich oceny nie będą dość dobre
Wszystkie decyzje podejmowane przez Twojego Sima podczas nauki w szkole średniej wpłyną na przebieg ceremonii jej ukończenia.

Będzie bal maturalny i lokal przystrojony na ten bal z możliwością wybrania stylu. Na bal można pójść w pojedynkę, zaprosić kogoś, pójść na bal ze znajomymi lub całkiem go sobie odpuścić. Będzie możliwość tworzenia i wręczania zaproszeń na szkolny bal, wybierania strojów, przygotowywania w gronie znajomych i głosowania na króla i królową balu.
Owo klękanie z plakatem to zaproszenie na bal kończący szkołę.

Jest nowa mównica szkolna.

Będzie nowy rodzaj imprezy (domówka), nowy styl tańca. Gracze będą mogli również zaplanować swoje taneczne układy, muzykę, przekąski i nie tylko

Wraca bitwa na poduszki.

Zabawa piłką do rugby (rzucanie, sztuczki), być może będą rozgrywki rugby

Nowością jest układanie kostki Rubika.

Nie wiem czy to nowość - robienie fotki muralu, czy właściwie fotka robiona jest na tle muralu :( Ten mural widoczny w trajlerze jest dziełem Moniki Ahanonu inspirowany współpracą zespołu The Sims z Depop

Będzie nowy szkolny portal społecznościowy. Simowie będą mogli zarabiać simoleony, sprzedając wyselekcjonowane stroje i lansując je w aplikacji Trendi, dzięki czemu staną się „Simfluencerami”

Dojdą nowe automaty z przekąskami (widać je na korytarzu szkolnym) oraz interaktywne szafki szkolne, nowe stoisko z lodami i deserami oraz nowe stoisko z potrawami i nowa fontanna z ponczem.

W grze pojawi się second-hand i lokal z bubble tea – Czaj Modę! Na filmiku Sim trzyma nowy napój tzw bubble tea (robi się ją z wykorzystaniem kulek z tapioki)

W second handzie możemy przeglądać stroje na wieszaku -już widzę sklepy z ciuchami z wykorzystaniem tych stojaków :)

Widzimy spryskiwanie włosów lakierem, spryskiwanie się dezodorantem oraz golenie się przed lustrem w łazience.

Nowością jest też owłosienie na ciele - u chłopaków nogi, plecy, dłonie, u dziewczyn pewnie nogi :P

Będą nowe miejsca do bara-bara (widzimy póki co na diabelskim młynie, ale być może będzie też w budce ze zdjęciami i w tunelu miłości)



Dojdzie sporo obiektów osdobnych np nowa rzeźba miejska - widzimy na niej górnika z kilofem. Być może nazwa okolicy będzie miała coś z tym wspólnego, bo słowo Copper to miedź. Czyżby chcieli uhonorować naszego Kopernika? :P Nazwisko naszego wielkiego astronoma właściwie nie jest znane - powstało od profesji jego ojca, który był kupcem i handlował miedzią właśnie. A my wiemy, że Kopernik kobietą był :cat_mwaha:




Sporo tego jak widać :)
Ostatnio zmieniony niedziela 03 lip 2022, 20:13 przez Alibali, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lip 2022, 19:08

Karol pisze też o nowych interakcjach, zajęciach pozaszkolnych, uzyskiwaniu wpływów, tworzenie nowych trendów. Nastolatek może zarabiać na sprzedaży ciuchów i byciu influencerem, pewnie będzie mógł też wykonywać jakieś drobne prace dorywcze, Po lekcjach może włóczyć się z paczką przyjaciół, zapraszać na randkę, a wykradanie siępo zmroku z domu grozi znów konsekwencjami (lubiłam tę interakcję z policją w dwójce i trójce)

Więcej tutaj

https://sims.arhn.eu/2022/06/30/oficjal ... alne-lata/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lip 2022, 19:41

Premia za zakup nowego dodatku przed 8 września! ... Na Dotce Karol zachwala prezenty dla graczy, którzy pospieszą się z zakupem.

Wraz ze zwiastunem nowego dodatku do gry twórcy podzielili się z nami ciekawą informacją. Po raz kolejny każdy gracz, który zakupi The Sims 4 Licealne lata do 8 września 2022 roku otrzyma trzy specjalne obiekty. Tym razem pakiet nazywa się „Odjechany sprzęt streamera” i zawiera specjalny fotel, bezprzewodowy głośnik oraz dekorację z panelami LED. Poniżej znajdziecie grafikę przedstawiającą nowe, limitowe obiekty.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz gdy twórcy gry oferują nam ograniczony w czasie pakiet obiektów do nowego dodatku. W przypadku The Sims 4 Wiejska sielanka każdy, kto zakupił grę tuż po premierze, mógł odblokować rower „Widok”, gnom „Naprzód!” oraz drzewo „Świetlista Rozkosz”. Forma ta przypomina znane z The Sims 3 edycje specjalne dodatków, po których zakupie otrzymywało się specjalne elementy w grze.

W artykuliku są fotki owych prezentów. Nie powalają jakoś specjalnie, ale skoro ktoś kupi w dniu premiery (przypominam 0 już 28 lipca!) - to czemu nie! Darowanemu koniowi...

https://sims.arhn.eu/2022/06/30/odjecha ... alne-lata/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lip 2022, 19:49

Oficjalne logo dodatku to stosik książek a na nich jabłko (ciekawa jestem czy nie robaczywe, bo tę naszą polską szkolną rzeczywistość idealnie by odzwierciedlało :P )

Obrazek

Okładka


Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 03 lip 2022, 21:10

Sporo tego, dzięki Alicja za taką garść info (a nawet wiadro a nie garść). Edit: miałem napisać, że znając mechanikę simową obawiam się, że zaokrąglona ściana to jednak królicza nora/budynek makietowy z obiektami naśladującymi te w trybie budowy ale w oknie widac wnętrze :cat_blink: więc może jednak cud się zdarzy :88-japanese-ogre: Mamy okrągłe platformy, fundamenty i na nich barierki więc technicznie to nie powinien być wielki problem a urozmaiciłoby to zabawę bardzo (kto wie może paralives już wywarło jakiś wpływ na Simsy?
Co do prezentu za kupione wcześniej paki to jak rozumiem dotyczy to tylko wersji cyfrowej? Pytam bo zdarzyło mi się kupić wiejska sielankę jako pudełko przed premiera no i.. figę dostałem miast roweru :cat_bat: (oczywiście da się tu zrzucić winę na sklep).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 04 lip 2022, 10:48

Wszystko fajnie ale w zakrzywione ściany nie wierzę, Za duzo roboty dla EA aby przeobić panel budowania pod te ściany :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 04 lip 2022, 23:12

Ja już na studiach ale chętnie do liceum bym wróciła :cat_lovely:
Niedawno zakupiłam wiejską sielankę, bo na promce dopadłam także cieszę się dopiero króliczkami i alpakami (czy tam lamami :03S-face-with-tears-of-joy: ) ale nowy dodatek będę śledzić i jak tylko pojawi się na niego promocja też kupię!
Odnośnie tych zaokrąglonych ścian jest też teoria, że EA specjalnie stworzyło fake konto (bo zero obserwujących jest bardzo podejrzane :83-face-with-monocle: ) i wypuściło taką nowinkę..

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 05 lip 2022, 08:04

EA odniosla sie na Twiterze duzymi literami do zdania na tym Twicie : "Potwierdzono ze takie ściany będą" :cat_mwaha:
EA.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 lip 2022, 13:51

I jak to rozumieć? 🐮 Nie zrobiliśmy tego, zrób to (sobie sam?)😮 Niechże się przestano wygłupiać

Edit: Według SimsComminity to jednak hmmm...potwierdzenie okrągłych ścianek i okienek :cat_blink:
Podejście EA do swoich włąsnych nowości przeraża... straszą, kasują a potem pomiędzy wierszami przyznają się do tego co robia tak by wydawało sie , że sie nie przyznają,,, normalnie jakby to były największe utajnione wojskowe tajemnice XXI wieku :88-japanese-ogre:

https://simscommunity.info/2022/07/04/i ... 7pva5Jw9kk
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 08 lip 2022, 20:00

DOTka opublikowała tweet, w którymś KTOŚ udostępnił mapkę nowego otoczenia. Ktoś - czyli kto, skoro tak starają się trzymać teraz wszystko w tajemnicy, wywalając z pracy tych, co nie trzymali języka za zębami. Kolejny "niekontrolowany" przeciek?
Mapka przedstawia się bardzo interesująco. Będą w niej trzy dzielnice - dwie duże i jedna mniejsza - ta szkolna. Samo miasteczkoma nosić nazwę Copperdale -(tak jak się domyślałam - ma ono związek z górnictwem, w tym wypadku miedzi) Na górnicze powiązania wskazuje też ozdoba - pomnik górnika. Miasteczko położone jest w górzystym terenie, nad brzegami raczej rzeki niż jeziora, i zawierać ma 12 parcel. Gracze już spekulują, że nazwa miasteczka może nawiązywać do miasteczka Riverdale z serialu pod tą samą nazwą o grupce licealistów, lub do Greendale, choć to ostatnie to raczej pasowałoby do dodatku z wróżkami i chochlikami, gdyby taki wyszedł.


Copperdale.jpg


Na mapce możemy wyśledzić ikonki parcel publicznych. Widać na niej zapowiedziany przez twórców lokal z bubble tea, szkołę oraz budynek oznaczony ikoną mównicy, co może być wskazówką, że jest to lokal, w którym organizowane są uroczystości szkolne - wręczanie dyplomów, czy bal maturalny. Na mapce znajdziemy jeszcze ikonę biblioteki, parku oraz jedną parcelę do wynajęcia. Zwróćcie uwagę, że park rozrywki nie jest osobną parcelą, co oznacza, że znajdując się w dzielnicy, do której należy ów park, nie będzie uciążliwego wczytywania tej parceli. Idą więc w kierunku otwartego świata? Uważam, że jeśli tak, to dużo za późno. No, ale lepszy rydz niż nic. Taki półotwarty świat mamy we wszystkich parcelach wakacyjnych oraz w Sulani i Windenburgu. Najbardziej chyba w Sulani.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 10 lip 2022, 08:12

Z tego co widzę są 4 parcele mieszkalne - (jedna tylko jedna!!! :86-imp: chyba) 30x30 jedna (!!! :86-imp: ) 20x30 oraz dwie male plus jedna 20x30 (albo 20x40 ) z internatem - czyli praktycznie nie mozna jej ruszać ) Parcele mieszkalne są oznaczone plumbotem, a ta oznaczona sloneczkiem, to chyba ten internat (bursa ?)
To co ma oznaczenie ksiazką nie ma oznaczonej parceli - dziwne czyli nie bedzie opcji edytowania tego - wyglada na króliczą norę... To chyba nie biblioteka...chyba ze jeszcze sie ją robi. Jesli chodzi o park to zaloze sie, że pójdzie pod zabudowe mieszkalną u graczy... Obok tego parku jest malutka działeczka porośnięta drzewami i nie oznaczona niczym chyba 20x15 Jeszcze nie wymyślili co tam ma byc???

Czyli parcel mieszkalnych parę jest, choć bardzo mało w sumie 6 jesli wywali sie park i dojdzie to "mini nie nie wiadomo" co" obok parku, ale pewnie uzyskanie na nich dobrej fotki do Galerii będzie graniczyło z cudem. Plaży oczywiście nie ma i woda pewnie "nie pływalna"

Wygląda mi to na przeciek z dość wczesnej fazy tworzenia tego wiec pewnie to, co dostaniemy będzie się praktycznie bardzo różnić pod tej mapki
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 11 lip 2022, 14:06

Wydaje mi się, Elu, że ta parcela z biblioteką jest edytowalna, tylko tak mała, że budynek zajmuje całą jej powierzchcnię. Wydaje mi się, że w jednym miejscu (patrząc na parcelę to tak na godz 13) - widać nieco obrys białą linią, taki jak przy edytowalnych parcelach, ale może mi się wydawać, bo bez okularów oglądam. W sumie więcej parcel nam dochodzi, niż z tym wampirzym, czy czarnoksięskim dodatkiem :) Nie ma co narzekać. Nie mieliśmy też do tej pory otoczenia o takim charakterze - górski teren nad brzegiem rzeki czy jeziora. Przypomina mi to trochę piękną okolicę ze sklepu store do trójki - Hidden Springs, a klimat miasteczka przywodzi na myśl miasteczko Forks (Forx?) ze Zmierzchu. Akurat niedawno oglądałam ten film ponownie (hurtem wszystkie części) - i mając go świeżo pod powiekami - widzę spore podobieństwo. Szkoda, że nie przyszło im do głowy dać nam tej okolicy wraz z Wampirami, zamiast tej smutnej i ciemnej dziury, jaką jest Forgotten. Chociaż Forgotten ma swój potencjał dla tych, którzy lubią ciemno i ponuro :P
Ostatnio zmieniony wtorek 12 lip 2022, 20:44 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 lip 2022, 16:42

Masz racje -jak sie przyjrzalam to jest biała linia na progu tej biblioteki. W sumie jaki ma sens dodawania biblioteki jak jest takowa w podstawce i kazdy gracz ją tam ma? No chyba, ze bedą tam specjalne komputery takie jak w bibliotece Uniwersyteckiej...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 13 lip 2022, 19:30

Na oficjalnym instagramie do dnia oficjalnej transmisji na żywo(15 lipca br) ukazują się filmiki - zajawki, dotyczące społeczności szkolnej. Filmiki są "opowiadane" przez poszczególnych członków prezentowanej już wcześniej grupki przyjaciół - Molly, Ash, Sydneya i Kevina.

Tu filmik "opowiadany" przez Sidneya





a tutaj przez Molly




Filmiki opowiadane przez Kevina i Ash dopiero się ukażą.

Z filmików można dużo się dowiedzieć. Np widać uczniów w stołówce, jedzących posiłek na tackach. Uczennicę otwierającą szafkę szkolną spotyka niemiły psikus... Widać Molly na dywaniku u dyrektorki szkoły (notabene dyrektorka jest prywatnie matką Molly, a z opisu wynika, że córka sprawia jej dużo problemów wychowawczych :)

Na filmiku Molly podobno widać w tle za oknem autobus szkolny - ale ja się nie dopatrzyłam - no, może fragment... i to po wielkim przyglądaniu się na zatrzymywanym co klatkę filmiku.(czyżby wielki comeback tego kultowego pojazdu z wcześniejszych odsłon gry???

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 14 lip 2022, 12:48

Dziś ukazał się filmik opowiadany przez Ash, ale coś nie mogę go załadować, więc wklejam link do całej strony


https://sims.arhn.eu/2022/07/12/uczniow ... alne-lata/




Na filmiku widzimy "pokaz mody" lumpeksowej. Ciuchy będzie można również wystawiać i odsprzedawać w specjalnej aplikacji. Jak to ma działać przeczytamy tutaj


https://sims.arhn.eu/2022/07/13/pierwsz ... alne-lata/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 15 lip 2022, 16:54

Najnowsze info - aktualizacja, która lada moment nadejdzie (26 lub 28 lipca) ma wprowadzić określanie orientacji seksualnej oraz usprawnić system kaprysów, które od tego momentu będą obawami lub pragnieniami (jak w trójce) A dziś - już za trzy godziny live wprowadzający nas do Szkolnych lat :) Nie zapomnijcie!




ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”