Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Katel » sobota 22 maja 2021, 11:23

Na razie nie skusiłam się ani na kuchnię ani na te orientalne patio, chociaż te dwa drobiazgi nawet mi się podobają. Może kiedyś... Ale ta kariera dekoratora i calkiem sporo nowych obiektów budzi moje zaineresowanie i na to chyba się skuszę. Szczególnie, że moje rozgrywki to głownie tryb budowy i kupowania gratów :D. Zapowiadany dodatek wydaje się oferować naprawdę sporo. Na tyle, że nawet może i jakiegoś sima zdecydowałabym się wyszkolić, posłać do roboty i przeżyć z nim całe jego simowe żyćko od a do z ;).
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » sobota 22 maja 2021, 12:00

Nie wiem dlaczego ale od razu jak obejrzałam zwiastun skojarzyło mi się to z pakietem z restauracją (nie pamiętam jak się nazywał) :cat_huh:
Też taka jedna, nowa kariera, może własny biznes.. Trochę podobne jak dla mnie choć i tak uważam, że w pakiecie z restauracją dochodziło więcej a teraz? Na razie nie chcę zbyt krytycznie oceniać, gdyż nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać. Jednak nie skuszę się, osobiście i tak już nie kupuje nic do simsów oprócz dodatków tak też nie jestem dobrą projektantką wnętrz. Domy zawsze pobieram z galerii i może tylko troszkę przerobię w środku a tak mam zielone umiejętności! :cat_XD:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 23 maja 2021, 02:09

@SimsoweAnime
Pakiet z restauracja to był pelny dodatek taki jak Zycie Eko czy City Living za sporą kasę dlatego tam bylo wiecej obiektow. To jest tak zwany pakiet rozgrywki - taki jak Wampiry czy Wyprawa do Batu. Tańszy od dodatku ale i tak uzwazm ze ma duzo mniej w sobie niz inne pakiety rozgrywki. Przygoda w dzungli to tez był tylko pakiet rozgrywki a ma o niebo wiele wiecej w sobie niz ten nowy pakiet. Bardziej ten nowy pakiet przpomina mi takie wzbogacone akcesoria czyli w porównaniu do starszych pakietow rogrywki wygląda na lipę. Nie ma porownania do Przygody w dzungli czy Wampirów gdzie doszly cały nowe swiaty z parcelami.
Wyglada na to ze EA wrecz sie boi juz dokladac nowe swiaty z parcelami bo slabsze komputery mogą tego nie wyrobić
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 24 maja 2021, 14:05

Wydaję mi się, że EA już się nie chce. Z biegiem czasu to idzie w coraz gorszym kierunku. Na początku te dodatki, rozszerzenia do simsów dawały dużo i były dopracowane a teraz dochodzi coraz mniej i to za te same pieniądze.
Jeśli już mowa o nowym sprzęcie to właśnie zamierzam kupić, tylko laptop. Wyjeżdżam na studia i laptop wygodny (przenośny) tylko zastanawiam się jaki by kupić, żeby mi uciągnął simsy. Od razu mówię, że dodatki mam wszystkie ale pozostałe rozszerzenia (jak np. pakiety czy akcesoria) to z połowy nie mam. Chciałabym mieć simy na nowym lapku, bo na tym staruszku (już kilka dobrych lat mi służy) wszystko się tnie i ogólnie już pracuje na ostatnich oparach. Dodam, że posiadam też CC. Może dobra dusza mogłaby doradzić jakiś dobry sprzęcior nie za kosmiczne pieniądze :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 24 maja 2021, 19:46

Anime - zakupiliśmy właśnie dość dobry - wydawałoby się - sprzęt dla naszych wnuczek w UK, bo wiadomo - trzy głowy do jednego kompa na zdalnym to za dużo... Oczywiście zostały wgrane simy czwóreczka i dziewczyny rzuciły się grać! (wreszcie odetchnę w wakacje - ja i MÓJ sprzęt). Niestety - ten dobry sprzęt zakupiony dla dziewczynek ma jedną poważną wadę - strasznie głośno chodzi! Dziewczyny są rozdrażnione po godzinie grania! Więc kupując lapka zwróć uwagę @SimsoweAnime również na takie "drobiazgi". Co do danych technicznych sprzętu - podpytam syna...

@kreatora - Elu - może nasze bogobojne życzenia w końcu się spełnią, bo coś przebąkiwać zaczęto o farmie. Twórcy gry zawsze gdzieś przemycają podpowiedź co do tematyki kolejnego dodatku - i objawiło się to tym razem na namiocie, który jest na fotkach promujących nadchodzący dodatek "Wystrój wnętrz" - namiocik jest cały w zwierzaczki farmerskie - kaczuszki, owieczki etc... Ponieważ tematykę określono już jako związaną z naturą, - to kto wie :)

The-Sims-4-farma-dodatek-1.png
Cały artykuł jest tu

https://sims.arhn.eu/2021/05/21/farmers ... -wskazuje/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 24 maja 2021, 19:53

Ten dodatek "Wystrój marzeń" zapowiada się dość bogato - bo choć nie będzie nowego świata, ale nowa kariera, system cech - lubię nie lubię, mnóstwo tak oczekiwanych szpargałów oraz mebli modułowych, z których nasi budowlańcy potrafią przecież wyczarować cuda - to czyni ten dodatek bardzo interesującym.

Dojdą ubrania, które będzie można wieszać w szafie, buty, wolno stojący piekarnik, płyta kuchenna do położenia na każdym blacie (wreszcie!) i dużo innego dobra nieprzydatnego simom a tak cieszących oko ciułaczy cece... Zastanawiam się poważnie nad uszczupleniem moich zbiorów o dobrych kilka gigabajtów :)

Cały artykuł jest tu

https://sims.arhn.eu/2021/05/24/ciekawo ... szpargaly/

https://sims.arhn.eu/2021/05/21/lubie-i ... otu-w-cas/

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 25 maja 2021, 10:27

@Alibali

No ale na drugim namiocie jest rakieta wiec rownie dobrze to moze byc taki sam kretynizm jak Wyprawa do Batu" czyli wyprawa w kosmos jesli brać na serio plotke ze info o nowym dodatku przemycane są w ten sposób...

jesli chodzi o nowinki "meblowe" to są super - ideę mdułowych mebli zdaje się zwineli z Paralives zresztą tak samo pomysł na płyte kuchenną na byle jakim blacie. Czyli to pierwsze efekty istnienia konkurencji
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » środa 26 maja 2021, 12:58

@Alibali bardzo dziękuję za uwagę i będę wdzięczna za każdą dodatkową informację na temat odpowiedniego sprzętu :78-smiling-face-halo:
Odnośnie mebelków to również pakiet mnie zachwyca choć budowlańcem nie jestem, jednak miło się patrzy.. A jak będzie z rozgrywką? Nie zapowiada się najgorzej jednak na nic się nie nastawiam! Nie chcę potem widzieć rozczarowania na swojej twarzy :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » czwartek 27 maja 2021, 09:15

No nie da się ukryć,że nowy pakiet rozgrywki z jego meblami i opcjami lubię/nie lubię to ze strony EA próba ratunku w reakcji na dużą konkurencję jaka ma się pojawić. Nagle to czego się wcześniej nie dało zrobić, bo ciężkie do stworzenia,bo gracze o słabszych kompach nie pograją, nagle to wszystko się da, nagle ich nie obchodzi,że ktoś ma słabszego kompa - ten argument u EA zawsze mnie śmieszył,żaden producent gier nie troszczy się o stary sprzęt swoich graczy tak mocno jak oni :03-face-with-tears-of-joy: Poza tym kompy do sims 4 to nie jest jakiś kosmos i spokojnie jakby podwyższyli ciut wymagania to większości graczy by to nie zaszkodziło,a reszta i tak by kompy usprawniła. Jak ktoś chce pograć w jakąś gierkę najnowszej generacji to liczy się z tym,że komp musi spełniać pewne wymogi i standardy,każdy gracz to wie. Wraz z rozwojem technologii gry zwiększają swoje wymagania,ale tylko EA i tylko w serii Sims tak się troszczy,żeby nie poszło to za sprawnie i za bardzo do przodu, bo starsze technologie są tańsze i łatwiejsze w produkcji,a Simsy i tak się sprzedadzą. Dobrze,że pojawia się konkurencja, bo nagle EA zrozumiało,że nie może dłużej udawać jak bardzo martwi się o stare sprzęty swoich graczy i ich portfele ( to w szczególności) ,żeby gracze nie musieli za dużo sprzętu wymieniać to więcej im kasy zostanie na Simsy. :03S-face-with-tears-of-joy:
Ba w tym strachu o utratę fanów nawet oficjalnie zapowiedzieli,że będzie dodatek związany z naturą, co prawda "związany z naturą" to duże niedopowiedzenie i wielkiego łał się nie spodziewam, podejrzewam,że dodadzą w końcu farmę,ale będzie pozbawiona dużych zwierząt typu konie,krowy itd. Pewnie nowa wiejska okolica, kurki, kaczki, może jakaś uprawa typu mocniej rozwinięte ogrodnictwo. No ale czekam,aż mnie zaskoczą, mam nadzieję, że będę skakać z radości,a nie jęczeć z rozczarowania ;)

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » czwartek 27 maja 2021, 18:30

Elu modułowe sofy są w The Sims2 i The Sims3 . W dwójce doszły z dodatkiem Nocne życie a w Trójce chyba z dodatkiem Po zmroku :22-thinking-face: :01-grinning-face:
Bez tytułuSEB.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 27 maja 2021, 22:16

Karo, mega recenzyja 😁 Faktycznie nagle da się to czego niby się nie dało, też myślę że jest obawa że mimo wszystko newsy paraludkowe będą trochę odciągać i tak nieco znudzony ch chyba w dużej części graczy od czwórki.farma na pewno będzie, obstawiam że na końcu bo co innego miałoby uratować sprzedaż na finiszu przy konkurencji i oczekiwaniu na sims5 ? 🐮 Krówki? Dałoby się nawet konie ale pewnie tu będą kurki może prowadzenie sklepiku z ziołami, kartoflami czy cuś 😶 zamiast tego co przecież może być niesamowitym naganiaczem klientów w sims5 dlatego mi się zdaje że to może być ostatni dodatek, rekompensatą dla graczy będzie wtedy kuszenie piątka (pewnie max za pół roku nie wytrzymają i coś pokażą lub wcześniej ) Czwórka ma swój urok ale brak otwartej przestrzeni i brak możliwości widzenia własnego otoczenia od zera pozostaje od początku ogromnym regresem którego nie można całkiem zakryć bardzo udanymi jak dla mnie ludzikami i przyjemnym edytorem parcel. Simsy to zabawa ktora powinna dawać max swobody więc zobaczymy czy jak jeszcze ten brak swobody nam EA zrekompensuje przy potencjalnej konkurencji i w cieniu piątki .A może się zmobilizują i rzucą krówki jak się kity nie będą sprzedawać 😮 a może edytor krówek będzie nowym przebojem 😁 Bez koników bo to by było za dużo rzecz jasna :) szczerze ciekawi mnie obecna sytuacja czwórki i widoczna zmiana podejścia producentów.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 31 maja 2021, 08:29

Misiu w cuda wierzysz? Oni dostali fioła na grę wieloosobową. I na razie cała para idzie w to z tego co czytałam, Piątka ma być grą gdzie gracze grają ze sobą. Ci kretyni wierzą ze TO bedzie ten prog którego konkurencja nie przeskoczy. Zupełnie do nich nie dociera ze simsy sie do tego nie nadają, bo zawsze były grą dla jednego gracza. Juz nie wspominając ze jesli tak troszczą sieo komputery graczy to powinni zatroszczyć sie o jakość internetu w poszczególnych krajach. Idioci wytną sobie cały rynek Bliskowschodcni i Chiny - bo na dzis panny z Emiratów albo chińczycy zmieniali sobie VPN na jakiś barfziej tolerancyjny kraj i grali potem przez wiekszość czasu offline. Z grą "multi"tego sie nie da zrobić.
Juz spieprzyli Czworke własnie przez to bo to Czwórka miała byc multi ale im nie wyszlo a teraz spieprzą piątkę bo ją tak samo okroją aby im na te serwery weszla.
Cała nadzieja w Paralives.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 08 cze 2021, 16:54

Czyżbyśmy mieli się w końcu doczekać dodatku farmerskiego ? :cat_sad3:


https://simsweek.pl/rodzina-zadeckich-z ... he-sims-4/

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 09 cze 2021, 20:27

:cat_happy: Nie wiem co to będzie, ale reakcje simowych youtuberów są co najmniej intrygujące :cat_sad3:


https://simsweek.pl/zapowiedz-dodatku-juz-jutro/



A tu transmisja z pokazu dodatku


Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » czwartek 10 cze 2021, 17:57

Mi jak na razie bardzo się podoba, nie myślałam,że dodadzą w końcu do simsów krowy,alpaki też super,króliki w miarę do zabawy z dziećmi i kury. No mi wystarczy do tej sielskiej wioski tyle zwierząt, choć trochę koni żal. Haftowanie w porzo,podoba mi się,bo w sumie dużo dziergam to będzie urozmaicenie dla tej czynności ;) jak myślicie czy będzie można robić przetwory? W kuchni stał jakby taki słoiczek jakiegoś dżemu czy coś w tym stylu. No i ciekawi mnie czy będą jakieś nadnaturalne postaci, ta śpiewająca simka przywołująca ptaki tak bajkowo/disneyowsko mi się kojarzy. I zaintrygował mnie ten budyneczek,a właściwie chyba jakieś ruiny, stąd moja myśl o wróżkach.
Załączniki
ruiny.png

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 10 cze 2021, 20:31

Lisek to czy piesek? Oto jest pytanie ;) Przyznam że mnie trochę szokło (na plus)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 10 cze 2021, 21:45

Pojawiło się już mnóstwo wpisów nt tego dodatku - oto garść ciekawostek (za DOT-sims)

Nowe otoczenie nazywa się w polskiej wersji językowej Henford-on-Bagley

Pojawi się sklep spożywczy

Do gry powróci kultowa postać: gburowata Agnieszka Zadecka oraz jej dobra kuzynka Agata
Zadeccy prowadzą sklep ogrodniczy

Będzie możliwość pomocy mieszkańcom miasteczka w zamian za specjalne prezenty

Co tydzień w dzielnicy Finchwick odbywa się specjalny jarmark

Nowymi zwierzętami będą: krowy, lamy, kurczaki, króliki, lisy oraz ptaki

Przyjaźń z dzikimi królikami, lisami i ptakami może skutkować otrzymywaniem od nich specjalnych prezentów

Pojawi się nowa cecha: miłośnik zwierząt (nie mylić z już istniejącymi - miłośnik psów i miłośnik kotów)

Relacje ze zwierzętami, będą miały wpływ na to, jak będą one reagować na naszych Simów

Pojawią się specjalne przysmaki dla zwierząt, które wywołują różne efekty w zależności od nastroju zwierzęcia

Smakołyki pozwolą zmienić smak mleka krowy, kolor wełny lamy, a nawet wygląd kurczaków

Pojawi się dostawca produktów spożywczych

Pojawią się specjalne, nowe grządki

Do gry zostaną dodane nowe rośliny tj. arbuz, bakłażan, dynia, grzyby i sałata

Na jarmarku w Finchwick będzie odbywać się specjalny konkurs na najlepsze plony

Pojawi się nowa cecha parceli “Proste życie“, która zmniejszy koszty gotowania, ale przepisy będą całkowicie zależne od tego, jakie składniki będziemy posiadać w wyposażeniu czy lodówce

W pobliskim lesie będzie można zbierać grzyby i jagody (super!)

Pojawią się nowe potrawy tj. Yorkshire pudding, Beef Wellington

Oficjalny opis dodatku:

Wieś wzywa

Prowadź proste życie w The Sims™ 4 Wiejska sielanka Dodatek. Zaprzyjaźnij się z okolicznymi zwierzętami, wytwarzaj własną żywność i ciesz się urokiem życia na wsi.

Hoduj zwierzęta i przyjaźnij się z nimi

Krowy dają świeże mleko, a kury znoszą jajka w kurniku. Uważaj na lisy (uwielbiają jajka) i rozglądaj się za dzikimi zwierzętami. Jeśli zdobędziesz ich zaufanie, obdarują Cię prezentami oraz pomogą w ogrodzie.

Żyj z tego, co daje natura

Świeże jest najlepsze – niezależnie od tego, czy chodzi o własne plony Simów, produkty z wiejskiego targu czy żywność zebraną w lesie. Masz ochotę na wyzwanie? Uprawiaj olbrzymie rośliny użytkowe i weź udział w konkursie na jarmarku w Finchwick.

Ciesz się życiem na wsi

Henford-on-Bagley to niewielka wioska, w której wszyscy się znają. Weź więc ze sobą kosz piknikowy lub udaj się do pubu „U gnoma” i zrelaksuj się z miejscowymi po długim dniu.


Na platformie Origin pojawiła się już oferta przedsprzedaży nadciągającego dodatku The Sims 4 Wiejska sielanka. Rozszerzenie można nabyć za 139,90 zł, a kupując je do 2 września 2021 roku, można zdobyć 3 dodatkowe obiekty, które są ograniczone czasowo. Te trzy obiekty to rower z koszyczkiem, gnom na kogucie oraz świecące drzewo - podobne jest już w grze.

przedsprzedaz-660x302.png
ts4ep11-bonus.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 10 cze 2021, 22:51

Kolejna garść informacji (staram się zebrać wszystkie w jednym miejscu)

Świat Henford on Bagley będzie składał się z 3 dzielnic po 4 parcele. Jedna z parcel jest olbrzymia - 64x64

CAS
Do tego pakietu dodajemy duży wybór męskiej odzieży.


Krowy, lamy i kurczaki nie zajmują limitu miejsca w gospodarstwie domowym. Będziesz mógł postawić szopę dla zwierząt i kupić krowę lub lamę do szopy. Będziesz mógł również kupić kurnik i mieć do 8 kurczaków w kurniku.

Króliczki i ptaki można znaleźć na wolności. Kiedy zaprzyjaźnisz się z tymi milutkimi stworzeniami, możesz kupić dom dla królika lub ptaka, aby częściej się pojawiały. Mogą również pomóc w ogrodzie! Te zwierzęta również nie zajmą miejsca w twoim gospodarstwie domowym.

Każda szopa pomieści jedną krowę lub lamę. Ale celowo nie stawialiśmy ogrodzeń wokół szop, więc możesz postawić kilka szop na ogrodzonym terenie obok siebie i mieć mini pastwisko dla krów, jeśli chcesz.

Będziesz mógł budować relacje i nazywać króliki, aby bardziej kręciły się wokół twojej parceli. To prawie tak, jakby były zwierzętami domowymi, bez konieczności zamykania ich w klatkach. Są wolnymi duchami.

Kiedy już się z nimi zaprzyjaźnisz, możesz umieścić ich dom na dowolnej parceli, ale początkowo znajdziesz ich tylko w nowym świecie.

Zwierzęta w końcu umrą ze starości, ale istnieją sposoby, aby utrzymać je przy życiu na zawsze, jeśli zdecydujesz.

Możesz nadawać imiona zwierzętom.

Wkrótce pojawi się dużo więcej informacji na temat ubiorów dla zwierząt, ale zwierzęta nie będą tego robić samodzielnie. Czy widziałeś kiedyś królika robiącego własny sweter?

Wszystkie dzikie zwierzęta z tego pakietu będą miały relacje z Twoimi Simami dzięki zupełnie nowemu systemowi prezentów.

[Nowe lisy] to prawdziwe dzikie lisy, nie będziesz mógł ich dodać do swojego domu, tak jak w Cats & Dogs.
Właściwie stworzyliśmy wszystkie nowe animacje dla lisa. Będą czaić się wokół twojego losu i zachowywać się bardziej jak lis. Dostaną się również do twojego kurnika.

Krowy i lamy będą przebywać w pobliżu swoich szop, ale mają duży obszar, po którym mogą wędrować.

Będziesz mógł obniżyć koszty dla wszystkich dzianin, używając wełny lamy.

Zajączki nie są zwierzętami, które trzeba karmić i którymi trzeba się stale opiekować. Są całkiem samowystarczalne. Możesz umieścić ich domy na swojej parceli, zakładając, że masz z nimi wystarczająco dużo relacji. Przyjdą i odejdą, jak im się podoba.

Będziesz mógł hodować tylko kurczaki.

Rozgrywka:

Właściwie powiązaliśmy konserwowanie żywności z umiejętnością gotowania, ale w pakiecie pojawia się nowa umiejętność. Więcej informacji wkrótce.

Będziesz mógł spakować swój kosz piknikowy i zabrać go do bardzo malowniczych miejsc w Henford-On Bagley. Po umieszczeniu na stole będziesz mógł zorganizować piknik za pomocą jednej interakcji z kosza.

Możesz umieścić kosz piknikowy w ekwipunku Simów i cieszyć się piknikiem na dowolnym stole i w dowolnym świecie.

Do tego pakietu dodaliśmy garść nowych przepisów, aby pasowały do ​​motywu domku. Jednym z nich jest chleb mleczny. Dodaliśmy możliwość gotowania z grupą Simów. Tak więc dzieci nie będą same gotować, ale mogą pomóc swoim rodzicom, aby było to rodzinne zajęcie!

Dodaliśmy też dzieciom dodatkowe rzeczy. Więcej informacji wkrótce.

Stworzyliśmy nowy system „Lot Challenge”, więcej informacji wkrótce.

Wszystkie parcele w nowym świecie rozpoczną się z włączonym wyzwaniem „Dziki lis”. Jeśli nie chcesz, aby lisy cię niepokoiły, będziesz mógł wyłączyć to wyzwanie, ale kto nie chce, aby spędzał czas ze słodkim, przytulnym lisem?

Nie dojdzie nowa kariera, ale Simowie mogą absolutnie zarabiać na życie, hodując i opiekując się swoimi zwierzętami i nowymi gigantycznymi produktami. Istnieje również system, o którym niedługo porozmawiamy, zwany Village Errands. Miejscowi będą mieli wiele do zrobienia dla Twoich Simów!

Będziesz mógł kupić wołowinę, kurczaka i inne składniki w lokalnym sklepie w mieście lub zamówić je za pośrednictwem nowej usługi Grocery Deliver.

Jestem podekscytowany nowym sposobem śmierci dla tego pakietu. Więcej informacji wkrótce. Mamy też nowe miejsce woohoo =D

Ponadto wraz z dodatkiem dojdzie możliwość samodzielnego formowania stawu, w którym nasz sim będzie mógł popływać. Kaczki są niestety tylko ozdobą :(

https://simscommunity.info/2021/06/10/t ... pond-tool/


Pod poniższym linkiem możemy obejrzeć ponad sto zrzutów ekranu z tego dodatku

https://simscommunity.info/2021/06/10/t ... he-reveal/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 10 cze 2021, 23:18

Zauważyłam też sporo nowych drobiazgów do dekoracji np zegar ścienny szafkowy, czajnik, naczynie do zapiekanek (terrinę albo garnek rzymski), nowe firaneczki, oraz (chyba) nowe szafki kuchenne w stylu cottage. Na szafce stoi gotowy słoik dżemu.

ep11screen-70.jpg


Na poniższej fotce widać kilka nowych elementów garderoby - w tym typowe dla małych angielskich miasteczek męskie nakrycie głowy

ep11screen-79.jpg


Nowe nakrycie głowy w stylu cottage zyskują także kobiety

ep11screen-88.jpg


Na kolejnej fotce widać fainą wystawę (witrynę) sklepu warzywnego

ep11screen-80.jpg


Domek królika to norka, ale tutaj króliki mają swoje domki w pieńkach, podobnych do tych z wyzwania fasolkowego

ep11screen-104.jpg


Analogicznie - ptaszki, które możemy przywołać mają również swoje domki w pniach, ale innego kształtu

ep11screen-1.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 11 cze 2021, 06:09

Jak na razie bardzo mi sie podoba. Jak przewidywalam tylko kurczaki do hodowania ale krowa i lama to fajne elementy - mleko prawdopodobnie bedzie mozna sprzedawać tak ak welne z lamy. Lis absolutnie cudny! Hodowanie dyń na konkurs tez fajne - o ile to jest element rozgrywki - okolica fajna. na razie wszystko na plus :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”