Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Alibali » czwartek 01 paź 2020, 20:16

Ktosiku - a kotwica? I kwiatki? I parę innych szczegółów? Parcela niby ta sama, ale jakoś inaczej wygląda - wiem, że być może edytowana, i elementy dostawiono. Ale nigdzie nie widzę elementu dekoracyjnego z taką kotwicą... Ale - w sumie - mało gram czwórką... Mogłam przegapić :(

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 06 paź 2020, 18:58

Dla zainteresowanych kulturą meksykańską czy też "meksykańskopodobną" dzisiejsza łatka wnosi sporo nowych rzeczy. W grze pojawią się nowe potrawy, stroje, obiekty, murale, tatuaż oraz dwie piosenki. Nie wiem jeszcze czy to zapowiedź czegoś większego? Ale Michał się ucieszy na pewno :P

https://sims.arhn.eu/2020/10/05/nowe-po ... yl-w-grze/

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 06 paź 2020, 20:50

No możliwe że ucieszy :) Dzięki za infosa, całkiem fajne odjechane murale a ubranków w simsach jak wiadomo-nigdy za wiele ;) Myślisz że moga kombinować jakiś dlc w takim klimacie? Jeśli faktycznie "twórcy chcieliby pokazać więcej krajów Ameryki łacińskiej" to chyba można mieć nadzieje że jeszcze czymś ciekawym będą ratować popularnośc sims4 ;) Troche trudno mi w to wierzyc bo jednak była Selvadorada i pewne rzeczy wczesniej także w podstawce (nawet elementy architektury a we wspomnianym paku junglowym nawet zaginione miasta więc... cóż jeszcze mogliby wymyślić? Odpowiednik Cuzco wysoko w górach? Nie spodziewam się ale fakt-to byłoby coś :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 07 paź 2020, 11:54


Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 12 paź 2020, 21:25

Hej kochani, czy wiecie o co chodzi? :22-thinking-face:



aaa.jpg

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » poniedziałek 12 paź 2020, 21:29

Już 20 października pojawi się zwiastun 10 dodatku.

https://simscommunity.info/2020/10/12/i ... next-week/
ID Angel0992

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » wtorek 13 paź 2020, 12:50

Nie wiem na ile to są jedynie domysły i czy to czasem nie fake, ale w necie pojawiły się takie fotki.
Ciekawa jest ta ikonka przedstawiająca góry :22-thinking-face:




121541955_197166935178399_4599101372744878915_o.jpg

121502022_666756914233647_8842835808084896150_n.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 13 paź 2020, 21:35

Czyżby graxcze dobrze zgadli to bedą zimowe wakacje w gorach i hotele plus kariera hotelarza ? Cos jakby wyciag narciarski widać w tych górach, Są domysly ze to maja być Romantyczne wakacje w gorach czyli tak wyczekiwany Romantyczny dodatek z nowymi interakcjami ale według mnie ta "romantyczność" to tylko pobożne zyczenia graczy. Niewatpliwie pojawią sie jednak Yeti - stroj juz gotowy na zasadzie niedziwiedzi w Granitowych kaskadach. Sześć mieszkalnych parcel z tego co policzyłam 3 są 20x15 chybam jedna 20x30 jedna 30x40 i jedna gigant. Calkiem sporo jak na przecietny dodatek gdzie normalnie jest 5 parcel gora, Teoretycznie jest morze albo jezioro ale watpie czy mozna w nim plywać. Pewnie tylko do łapania ryb.
Ae to jest mapka wyraźnie i ikonka to osniezone gory. Dojdą saneczki i moze narty? Mapa jest calkiem spora - inna rzecz ze jej 3/4 to pewnie tylko graficzna dekoracja niedostepna dla sima.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 13 paź 2020, 21:38

Nic pewnego ale mapa jest zrobiona dość wiarygodnie więc może to i rzeczywisty przeciek,. wyciek czy jak kto woli :) Zastanówmy się co można by jeszcze wypuścić do TS4; same góry to byłoby za mało skoro były już Kaskady a wsi nie dadzą bo zrobić animowane zwierzaki inne niż psy i koty okazały się dla biednych programistów za trudne więc może... mała Azja?
Po lewej widać pagodę, kojarzy mi się z Japonia ale mogłaby tez nawiązywać spokojnie do Chin a obok chyba jakieś domy z ukośnymi dachami, może nawiązujące do podobnego stylu. Poniżej chyba też takie zarysy domostw z czarnymi daszkami i symbol latarni jak ze świątyni między parcelami na samym dole...
Na samej górze mapki ,parcele wysokogórskie jak nigdy wcześniej i chyba tez jakas tradycyjna architektura (czyżby simowy Tybet lub coś w podobie?).
Do tego widać też różowe drzewka w środkowej części więc to się wydaje prawdopodobne o ile mapa nie jest umiejętnie wyjątkowo wykonanym fejkiem.
Jak myślicie? Mi to wygląda na faktyczny przeciek... ewentualnie sprytna zabawe grafiką.

Poza podróżami w czasie lub w przyszłość chyba to byłaby jedyna rzecz ,po którą jeszcze w miare chętnie bym sięgnął
Załączniki
121502022_666756914233647_8842835808084896150_n.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 13 paź 2020, 23:36

Zobaczymy Miszka - do 20-tego nie jest tak daleko... Gór - takich prawdziwych - a nie jako dekoracja w oddali - mamy sporo - właściwie w każdej okolicy prócz Newcrest i Promenady Magnolii. W Oazie możemy nawet wejść pomiędzy skały, ale inbterakcji nie ma tam typowo "górskich" - np wsponania się po skałach. A skoro zrobili ścianę wsponaczkową, to są w stanie wyprodukować dodatek, w którym wspinanie by było jego częścią. Może zimą będzie zjeżdżanie na sankach? A wszystko jakoś połączone "smaczkami" azjatyckimi...Ale i tak mi smutno, że to nie farma...
Jedyne prawdziwe góry w trójce doszły wraz ze światem ze store - Hidden Springs. Naprawdę ładnie i realistycznie zrobiona okolica.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 14 paź 2020, 06:18

Nie wiadomo czy to nie fake news czy kontrolowany przeciek z EA to zaden z graczy nawet ci ktorzy dostaja grę z wyprzedzeniem nie mogł jescze w to grać. Aby grac w nowy dodatek musi byc najpierw aktualizacja gry, A zdnej nie było pod ten dodatek. Wiec jesli to nie "wycieklo" programiscie EA z aprobatą EA to jest to zwykle przerobione zdjecie plus troche roboty w programie graficznym zeby spreparowa.ć ikonke, Ale znamy EA - ona kocha tak podpuszczać graczy więc kto wie?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » środa 14 paź 2020, 09:12

Myślę że to jednak nie prawdziwa informacja , na steamie Lilie nic takiego nie ma a na tweeterze tej Augusty ludzie w komentarzach też poddają w wątpliwość że to prawdziwe screeny z gry Lilie . Teraz pewnie do 20 będzie wiecej takich spekulacji i fałszywych screenów bo liczą się wejścia i zainteresowanie :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 15 paź 2020, 13:51

Poczytalam sobie komentarze pod nowym video Pixelade Usmiałam sie do łez. Wideo nic nowego nie zawiera ale te komentarze mnie naprawdę rozbawiły .
Jeden zacytuję:
"The expansion will consist of 3 new items. A dust bunny and two NEW RUGS! The game play element will be hunting around a new world (2 lots) to find the new items. Get excited yall

Przetłumacze:
"Zawrtość nowego dodatku - 3 obiekty: Piaskowy Zajączek i dwa NOWE DYWANY! Rozgrywka : Poszzukiwanie tych przedmiotow w nowym świecie (2 parcele!) . Nie mogę sie doczekać! "

EA sobie nieźle strzeliła w stopę tą dość arogancką wypowiedzią na Twitterze chyna Guru Linsday : "Nowy dodatek na pewn nie bedzie zawieral niczego o co społeczność graczy prosila i co chciała"
Przytacza sie tą jej wypowiedz w co 10 poście jako dowod na wrecz pogarde i lekcewazenie klientow EA i simsowych fanów.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » piątek 16 paź 2020, 11:56

W EA mają grube rozdwojenie jaźni "słuchamy was i chcemy żebyście byli zadowoleni" kontra "Nie damy wam niczego o co prosicie od lat,nara" takie ten...z szacuneczkiem do klienta :04-rolling-on-the-floor-laughing:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 16 paź 2020, 20:11

Też myślę, że ten screen to fake choćby dlatego, że jeżeli GC dostają wcześniejszy dostęp, to wersja gry jest na innym koncie (więc Lilsimsie miałaby tylko jedną ikonkę nowego dodatku a inne nieaktywne) i na screenach powinny być znaki wodne jej kanału. Ładnie zrobiona grafika, przyznaję i tu wielkie brawa dla twórcy, jeśli to tylko żart/podpucha.
Co do polityki firmy to już siły nie mam. :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 19 paź 2020, 17:28

Sims Community podało taką oto informację :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:


https://simscommunity.info/2020/10/19/t ... -tomorrow/


EkslMGwWMAAjLFP-1024x576.jpg



i bardziej wyraźna mapka świata

122026917_3629012463832912_4096036749119870179_o.jpg

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » poniedziałek 19 paź 2020, 17:37

Cześć wszystkim właśnie miałam to wrzucić! :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Tak czułam, że będzie cos związanego z zimą :12-smiling-face-sunglasses:
ID Angel0992

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » poniedziałek 19 paź 2020, 19:23

Kolejne znalezisko czyżby hotele miały być?
ID Angel0992

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » poniedziałek 19 paź 2020, 19:40

Ha,czyli jednak poprzednia fotka z Twittera liliesims była prawdziwa :12-smiling-face-sunglasses: bo ta pagoda jest na mapce . Zapowiada się fajnie sporty to tego jeszcze w Simach nie było jak po jutrzejszym zwiastunie się nie zawiodę to kupuje ten dodatek :13-thumbs-up:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 19 paź 2020, 19:54

A ja się ciesze, że rzucili Azję w pigułce (na to wygląda) :) Oczywiście najbardziej ciekawi ta wysokogórska część mieszkalna z zapewne wiecznie lezącym śniegiem choć środek mapy wygląda też ciekawie ,na typowe japońskie/chińskie może koreańskie miasteczko z kanałem lub okolicę, którą da się odpowiednio przebudować. Nie spodziewam się za dużo co do wspinaczki itp bajerów ale sama lokalizacja może być ciekawa i jest trochę parceli. Teraz to już chyba tylko pozostały podróże w przyszłość z dodatków ,które jeszcze osobiście by mnie zaciekawiły tą grą na nowo ale opcja azjatycka jak dla mnie jest de best więc ..oby tylko tego nie schrzaniono :) Przekonamy się już niedługo.
Ciekawe tez czy dość dużo będzie nowych stosownych wdzianek ,mebelków. itd czy raczej symbolicznie. Pobawię się tez we wróżbitę rodem spod wiaduktu w Hongkongu i walnę, że w takim razie czeka nas aktualizacja dodająca nową funkcję przy tworzeniu dachów bo owszem da się już z tymi dachami robić masę rzeczy ale wywijać od spodu do góry w charakterystyczny sposób chyba nadal nie.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”