Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Silvaborealis » wtorek 26 lut 2019, 20:55

Hej, mi pakiet bardzo odpowiada klimatem, z rok temu zabiłabym za to :P. Teraz dalej bardzo mi się podoba, ale czemu tak mało grungowych elementów i w ogóle tak mało kontentu? Ten kowbojski styl mogli sobie podarować ,falbankowe spódnice, dziwne okna z dekoracjami a rozbudować stronę militarną obiekty i ubrania(dla kobiet zwłaszcza). Mało trybu budowy i cuchów. Jedna podłoga, większość rzeczy to dekoracje bez interakcji. Wiem, to pakiet, ale błagam. Fryzury są ekstra, z dredami teraz to połowa moich simów będzie chodzić. Jestem w rozterce, bo nie wiem czy kupować teraz czy czekać aż obniżą cenę, bo za 70 złociszy to mam wrażenie bycia dymaną, takie wewnętrzne bleh. I jeszcze ten domek z wierzbowej zatoczki, żywcem skopiowany i wstawiony do miasteczka. Mam wrażenie, że to jest takie wypuszczane na szybko, bo terminy i nie do końca dopracowane ze szczegółami,stąd kopiuj -wklej domku z zatoczki.

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » czwartek 28 lut 2019, 00:07

Plotka głosi, że te wszystkie obiekty sa dostępne w debugu. NOWE KAMIENIE! xD I te kaktusy ♥
Obrazek

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » czwartek 28 lut 2019, 11:11

O łał ! Dobra nie czekam na obniżki, biere !
Obrazek
Załączniki
mem.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 28 lut 2019, 20:24

Roślinki sa w deche chyba nie wyczymię :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 28 lut 2019, 20:59

Nie mam jeszcze tego pakietu ale tak do końca bym nie był pewny czy te obiekty są dostępne w debugu. Ja na przykład szukałem tych przyczep dla gwiazdy z dodatku "Zostań gwiazdą" i ich nie znalazłem. Albo nie wiem gdzie ich szukać :55S-crying-face:
Chociaż bardzo jestem ciekaw tego pakietu to poczekam na ewentualną obniżkę bo 70 zł. to kapkę dla mnie za dużo.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 01 mar 2019, 23:12

Nie byłam zwolenniczką zakupu tego pakietu, ale patrząc na te elementy budowlane... :a_grin3: No, jednym słowem - mam...

Nie zdążyłam zagrać, bo sama rozgrywka w poszukiwaniu rozwiązania zagadki mnie nie interesuje - przynajmniej na razie. Mogę powiedzieć tylko o tym, co zauważyłam.
Okolica składa się z dwóch części - na dole jest część publiczna, na górze - tzw "lepsza" dzielnica z działkami. Działki są w większości zabudowane,niewiele jest pustych pod zabudowę.
Co mnie zachwyciło - przepiękna sceneria towarzysząca tej "lepszej" dzielnicy. I światło. Jest niesamowicie piękne. Ela @kreatora będzie zachwycona, bo to światło jest wprost wymarzone do zaprezentowania parceli w galerii ( o ile jeszcze ją to kręci).
Nie wiem czego się spodziewałam, jeśli chodzi o zabudowę. Jest jeden domek w (HURRRAAA) w MOIM stylu - wiktoriańska śliczna rezydencja. Ale jakoś średnio mi pasuje do tych gór Skalistych. Widziałabym zupełnie inny styl - właśnie taki hacjendowy.
Zastrzelona zostałam kompletnie oknami i drzwiami, ogrodzeniami, elementami ozdobnymi na dach... Tapety doszły tylko dwie - i to obie w stylu, który absolutnie nie koresponduje z tymi oknami i drzwiami. Jest też okropna wykładzina w dwóch wzorach. No - są drzwi pasujące do tego stylu - takie do baraku lub opuszczonej ruinki.. Widzę jak z tej tapetki i tych drzwi Aericia buduje domek - przyczepę...

Zrobiłam troszkę fotek - nie obfociłam wszystkiego, tylko tak po łebkach. Drzwi okna ogrodzenia i kolumny mają dość dużo wersji kolorystycznych. Na jednej fotce ujęłam wszystkie wersje jednych z drzwi, ale bez sensu jest powtarzanie tego przy wszystkich. Nie sprawdzałam tego debugu pod kątem kaktusów i kamieni, bo padłam na razie po obróbce fotek tej porcji okien i drzwi :)

DRZWI.jpg
DRZWI2.jpg
drzwi witr1.jpg
drzwi witr2.jpg
drzwi wkt3.jpg


Okna

okna1.jpg
okna2.jpg


Kolumny i łuki oraz pachy łuków (kolumny mają dwa wzory i dwa wzory pach łuków. Łuk drzwiowy jest jeden.

kol.jpg
łuk.jpg


Wzorów ogrodzeń mamy trzy, ale jest mnóstwo wersji kolorystycznych każdego. Do nich są dopasowane furtki - dwie jednoskrzydłowe i jedna dwuskrzydłowa. D

ogrodz.jpg

do schodów jest jedna poręcz (dopasowana do jednego z nowych ogrodzeń).

por.jpg

Jest sporo ozdób na dach - mamy nawet antenę satelitarną! Jest kilka wiktoriańskich kalenic (ozdobnego szczytu dachu), lukarna oraz komin a także inne ozdóbki

ozd.jpg

No i na koniec te ściany. Wg mnie są paskudne obie, choć duże możliwości aranżacyjne niesie ta blaszana. Podłogi widać na którejś fotce, więc nie wklejam osobno.


sciany.jpg

sciany2.jpg

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » środa 06 mar 2019, 21:10

@Fredra te elementy nie są z trybu debug, tylko z moda Brazen Lotus https://brazenlotus.com/2019/02/26/stra ... d-objects/. Widziałam na forum US że ludzie marudzą o te obiekty, to może je dodadzą, tak jak z tymi z Witaj w Pracy.

@Alibali też już kupiłam, nie dałam rady czekać do obniżek ;). Co do trybu budowania, sielsko-wiejskie elementy jakoś ujdą, a te grungowe blachy faliste, które nazywasz paskudne są dla mnie jest super. Swoją drogą rozumiem zamysł skontrastowania militarno-grungowo-naukowej estetyki z tradycyjnym sielskim budownictwem, jednak mogliby to jakoś zrównoważyć. Czyli daliby więcej brzydkich ścian i podłóg oraz okien a nie 1 sztukę :/. Ale to takie moje narzekania, bo sam pakiet jest bardzo przyjemny. Jedyne czego mam właśnie niedosyt , to ta uboga zawartość obdrapanych i zardzewiałych ścian oraz elementy otoczenia i dekoracje, że nie ma ich w debugu.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 07 mar 2019, 20:20

Rety dzięki za prezentację a właściwie recenzję dodatku! No chyba jnie wyczymię do premiery pudełkowego trójpaka tym bardziej, że pralki (i brudne rozrzucone ciuchy) niekoniecznie sa mi potrzebne (choć fajne okienka sa w akcesach pralkowych) ,że o chomiku i chomiczej zarazie juz nie wspomnę :D Tak dużo tak kolorowo w drzwiuach i okienkach - dla delsowego grania - budowania to prawdziwa bomba ,żółte, czerwone, tak powinno byc od początku z każdym elementem czyli dużo i kolorowo (zamiast palety kolorów). Z tej blachy możnaby faktycznie robic jakieś kontenery, przyczepy a może nawet hmmm... slumsy.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 10 mar 2019, 13:22

@SimDels ale to nie trójka, tu nie masz brudnych, rozrzuconych ciuchów :P

Tokusy mimo wszystko nadal są na nie. Skoro kariera wojskowa działa na tej samej co sportowca itd. to nie jest już dla mnie atrakcyjna, a jedyną mocną rzeczą w całym dodatku, która mi się naprawdę podoba, jest okolica, ale za okolicę 20ojrów płacić nie będę.
CAS marny, "fabuła" jednoliniowa, nie zachwyca mnie. Wolałabym coś co przyda mi się więcej niż na raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 mar 2019, 07:17

@Tokusa Jak nie masz brudnych ciuchów w Czworce? Jak masz dodatek Laundry i nie chce ci sie robic prania , a kosz na brudna bielizne pełny to po pokojach bedą sie walac brudne ciuchy. Przerobiłam to niedawno.
Fabuły starczy na dwa pokolenia simów mimo ze jednoliniowa XD ale obiekty oprocz jednej damskiej, boskiej fryzury marne faktycznie. No i normalnie nic ciekawego na tej pustyni nie ma oprocz jaszczurek.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 11 mar 2019, 13:03

Jedną z rzeczy, które bardzo lubię w czwórce jest to, że Simy się brudzą. I wyglądają czasami jak nieboskie stworzenia. W trójce tylko "zapaszek" się ulatniał - tutaj mam całą gamę brudów i brudków. A jeśli jeszcze nabałaganią ciuchami, rozwalą śmieci - to slumsy gotowe.
Tokusu - namawiać cię nie będę na zakup czegokolwiek, ale myślę, że ten dodatek jest świetny. Piękne światło jest w nim - bez porównania do jakiejkolwiek innej okolicy. Sama okolica wygląda efektownie z tymi kaktusami i górami. Lubię myśleć o nich - Góry Skaliste :) A pod powiekami mam stary film "Złoto McKenny" z Gregory Peckiem i Telly Savalasem, Omarem Sharifem i paroma innymi świetnymi, starymi, dobrymi gwiazdami Hollywood. W jakiś sposób łączy mi się więc mentalnie wcześniejsza kariera hollywoodzka z tą nową okolicą.
Ale ciągle czekam na taką okolicę, która pasowałaby wyglądem do lat 20 ub wieku. Paryż albo Londyn - taki nieco zamglony, gdzie toczyłaby się"moja" historia...

Film jest do obejrzenia tu (lektor pl)
https://www.cda.pl/video/192465557 - już na samym początku, pod napisami - są te cudne góry

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » piątek 15 mar 2019, 20:10

@kreatora Masahiro sama z siebie robi pranie niemal codziennie, więc nigdy nie miałam tak, że pranie nie mieściło mi się do koszy na pranie :V
W trójce dla odmiany wystarczy, że w danym pomieszczeniu takiego kosza nie ma, w czwórce wystarczy, że simowie dbają o czystość xD
@Alibali znaczy no, oglądałam już masę gameplayów i po prostu nic nie przykuło jakoś mojej większej uwagi poza okolicą :C w końcu dodatek kupię, tylko sobie czekam cierpliwie na promocyjkę.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 17 mar 2019, 15:20

Tokusu, azczerze też muszę ci napisać o moich dalszych przemyśleniach. Zagadka - jakakolwiek by nie była - w końcu znajdzie swój finał, więc okolica kupiona dla samej zagadki świeczki nie warta. Doszłam już do finalnego etapu tej zagadki, gdy moją Simkę i ekipę, która musi zostać zmontowana czeka ostatnia walka z Potworem. Mam nadzieję, że znikną po niej wszystkie roślinki rozsiewające szkodliwe zarodniki (jest w tym sens, skoro ich "Matka" zostanie rozgromiona. Co do finału tej walki pewna nie jestem końcowego efektu, bo Ela co i rusz straszy "zejściem całej populacji :) " - oczywiście żartuję, ale z lekka mnie przestraszyła.
Jeśli znikną te rośliny - rozsiewacze - to mam nadzieję - i niebo wróci do normalnego koloru. W którymś bowiem momencie poszukiwania rozwiązania - niebo przybrało kolor najpierw sinawy, a teraz - purpurowy z rozbłyskami "przepięć" na liniach energetycznych. No i ziemia tańczy jak smok w konwulsjach pod stopami Jerzego. Świętego jakiegoś... Któren to Święty - mieczem Gadzinę potraktował. Ciekawa jestem jak będzie wyglądała finalna rozgrywka z "Matką"...
Trochę mi się przypomniał film Ósmy - Obcy pasażer Nostromo. I biedna Ripley, która musiała w którejś z części filmu (a było kilka odsłon) - zabić potwora "na własnej piersi" wyhodowanego.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 17 mar 2019, 16:16

BTW.
https://www.gry-online.pl/newsroom/the- ... jn/zf1bd62
Trudno uwierzyć, ale od premiery The Sims 4 minęło prawie pięć lat. Mimo tego Electronic Arts regularnie wzbogaca grę o nowe aktualizacje oraz dodatki (ostatni ukazał się zaledwie pod koniec ubiegłego miesiąca) i nic nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie ulegnie to zmianie. To długotrwałe wsparcie oznacza jednak, że deweloperzy musieli iść na pewne kompromisy, by umożliwić działanie tytułu np. na wiekowych już OS-ach, takich jak Windows XP czy Windows Vista. Wydawca ogłosił właśnie, że w czerwcu tego roku The Sims 4 kończy oficjalnie ze wsparciem dla wszystkich 32-bitowych wersji systemów operacyjnych (od Windows XP do Windows 8). Wprowadzenie zmian pozwoli twórcom na wykorzystanie większej ilości pamięci RAM w grze oraz uwolni ich od dotychczasowych obostrzeń technicznych.

Aby kontynuować zabawę, posiadacze starszych systemów będą musieli pobrać nową wersję gry, zatytułowaną The Sims 4: Legacy Edition, która zostanie udostępniona w czerwcu. Będzie ona pozbawiona opcji sieciowych i zaoferuje wyłącznie dodatkową zawartość tytułu opublikowaną do lutego 2019 roku. Twórcy nie będą też publikować dla niej żadnych nowych łatek i poprawek. Warto zauważyć, że porzucenie przez Electronic Arts wsparcia dla 32-bitowych systemów jest problemem, który dotknie proporcjonalnie większą grupę graczy, niż można byłoby się spodziewać. Marka nThe Sims przyciąga bowiem w dużej mierze casualowych konsumentów, którym niekoniecznie zależy na jak najmocniejszym i najbardziej wydajnym sprzęcie. W ich przypadku The Sims jest często jedyną dużą grą, z jaką bawią się na swoich komputerach. Mimo wszystko posiadacze 32-bitowych OS-ów stanowią najpewniej jedynie niewielki procent wszystkich użytkowników czwartej części serii.
Źródło: https://www.gry-online.pl/
^ Jak dla mnie dobrze się dzieje. Przede wszystkim podniosą sobie poprzeczkę i gra (miejmy nadzieję) bardziej się rozwinie. Niektórzy już płaczą, ale no będzie wersja tS4 LEgacy, a skoro kolejne dodatki mają być już robione pod wyższe wymagania, niż obecnie, to i tak by w nie nie zagrali do czasu ulepszenia swojego sprzętu.


@Alibali wydaje się to dobra gratka dla kogoś, kto lubi takie klimaty. Ja jednak nigdy specjalnie nie przepadałam za ufo. Od dzieciaka interesowałam się zjawiskami paranormalnymi, ale sami obcy jako temat nieszczególnie mi podeszli i no. Ja rozumiem, że wiele osób dobrze się bawi nawet, jeśli historia jest jednoliniowa, ale mnie to po prostu, no, nie "jara" ^^'

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 17 mar 2019, 20:02

Tokuś - ja nie lubię sf, średnio mnie interesuje ta tematyka, a już w grach, a w szczególności The Sims wcale! Jako przykład mogę dodać, że nigdy nie obejrzałam w czwórce planety Sixam z bliska, ani też nie porzuciłam teraźniejszości na rzecz przyszłości w The Sims3 Skok w Przyszłość. Nawet budynki modern czy wyposażenie modern nie interesuje mnie na tyle, bo pograć w takim wnętrzu dłużej niż chwilę. Utknęłam jedną nogą w latach dwudziestych ubiegłego wieku - ot, co! Epoka elektryczności i pary, szalonych wynalazców, odkryć, które goniły jedne za drugimi - epoka dagerotypii i odkrywania mumii w Dolinie Królów - to jest to, czym się Alutki "jarają", używszy twojego języka :) Dlatego może trójka skradła mi serce tak dokumentnie - bo bliżej jej do tamtych klimatów niż czwórce. W czwórce stworzyłam "rodzinę" Poirota, ale to nie jest to!
To rzekłszy - jadę zaraz na Wyspę Gallahada. Od wczoraj znów tam mieszkam z moimi Simami, i cieszę oczy wyjątkowym klimatem i urodą tej wyspy, a uszy - szumem morza i krzykiem mew. Ahoj!

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 26 mar 2019, 00:35

Zaczyna się. Przecieki, domysły, przesłanki.
Co wiemy na pewno?
W czerwcu, zupełnie jak w zeszłym roku, odbędzie się EA PLAY w Hollywood (7-9.06). Być może pamiętacie, że przy okazji tej imprezy nakręcana była promocja dodatku Cztery Pory Roku (22.06.2018), którego zwiastun dostaliśmy miesiąc przed premiera (24.05.2018) i około dwa tygodnie przed eventem (9-10.06.2018).
Więcej o EA PLAY
https://www.ea.com/eaplay2019

Od kilku dni, docierają do naszych uszu zaczepki i przesłanki o wiszącym w powietrzu dodatku.
Najpierw 13.03 SimGuruGrant opublikował wpis na twitterze

w którym mówi o spotkaniu gdzie zazwyczaj są zatwierdzane projekty, funkcjonalności, zmiany i dodatki na różnych etapach pracy.

Teraz SimsCommunity podzieliło się spekulacjami i wyłowionymi z Instagrama wpisami aktorów głosowych
https://simscommunity.info/2019/03/23/s ... june-2019/



W dużym skrócie, wspominają że przy okazji promocji ostatniego pakietu rozgrywki i rozbudzania ciekawości fanów, EA również posłużyło się Instagramem na którym aktorka użyczająca swojego głosu do simsów zamieściła nagranie ze studia. Dwa miesiące przed premiera StrangerVille.
Krizia Bajos, Scott Whyte i Cia Court, trójka aktorów głosowych potwierdziła, że obecnie przebywają w San Francisco gdzie pracują nad kolejnym projektem dla franczyzy The Sims
Wiele osób dopatruje się podpowiedzi w postscriptum "Ostatni raz robiłem to (pukanie do drzwi i uciekanie) w liceum!" ale ja bym jeszcze nie otwierała szampana.

Dodatkowo jeśli ktoś żyje na pod kamieniem albo jest normalny i nie szpera w internecie za każdym okruchem nowinek o simsach jak ja, to mógł przegapić informację o nadchodzących zmianach technicznych. Od czerwca tego roku zakończy się wspieranie systemów 32-bitowych a wymagania systemowe i techniczne gry znów wzrosną. Dla posiadaczy starszych sprzętów może być to dotkliwy cios ale z drugiej strony gra będzie przystosowana do "robienia fajniejszych rzeczy". Być może rozwiązania, które do tej pory były niemożliwe nareszcie staną się osiągalne i pozwolą na wprowadzenie większej ilości życia do gry, dlatego też zmiany te są pośrednio wiązane z zapowiedzią nowego dodatku.
Więcej na ten temat można poczytać tutaj:
https://help.ea.com/pl-pl/help/the-sims ... t-version/
i tutaj:
https://answers.ea.com/t5/Game-Informat ... -p/7629106
//Jestem ślepa i nie zauważyłam, że przecież Tokus pisała o tym dwa posty wyżej :cat_depressed: shame on me.

Buziaki!

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » wtorek 26 mar 2019, 18:13

Oddycham z ulgą bo mój lapek spełnia póki co wymagania techniczne, aczkolwiek z każdym nowym "bonusem" działa coraz wolniej więc jak EA ma w planach szaleć od czerwca to chyba i ja się rozejrzę za nowym sprzętem.

Wracając trochę do najnowszego dodatku: zagadkę rozwiązałam w dziesięć minut, wiec faktycznie jeżeli ktoś skupi się tylko na niej to nie odczuje większej frajdy z gry. Mnie irytowało,że "zdrowe" Simy nie reagowały w ogóle na zarażonych, Faceci W Czerni nikogo nie zaczepiali a zarażeni się nie naprzykrzali. Okolica chociaż ciekawa to też zostawia wiele do życzenia. Mam wrażenie,że z każdym nowym miastem jest coraz mniej parceli albo są one "niekształtne" i oddalone gołymi pasami od kolejnych parceli. Rozumiem,że to poniekąd ze względu na osoby z gorszym sprzętem ale jeszcze trochę i będziemy miec do dyspozycji 3 działki o skrajnych wielkościach.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 28 mar 2019, 15:12

Melciku, a ja mam wrażenie, że to jest przygotowane specjalnie (te wolne, niezagospodarowane przestrzenie choćby w Promenadzie Magnolii). Ileż jeszcze miast, i jakich mogą nam dodać przed wyczerpaniem zainteresowania tematem? Miasteczko uniwersyteckie to na pewno będzie hicior, być może dodadzą jeszcze jakąś mroczną planetę Sixam albo coś koło tego... Bali lub Bora Bora już mamy, wiktoriańską Wierzbową Zatoczkę, pustynną Oazę i Strangeville, miejskie Myshuno i wielkoświatowe Del Sol Valley, leśne Granitowe Kaskady, pustą Newcrest, mroczne Forgotten... Stawiam po miasteczku uniwersyteckim na wieś (okolica farmerska), Dolinę Smoków albo na góry. Ale jeszcze bardziej na to, że dodadzą nam działek w tych okolicach które już są - po co komu pusta Promenada?

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3505
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 30 mar 2019, 21:17

Nie wiem, czy to nie jest jakiś fake - albo strona wyłudzająca dane. Można wygrać grę TS4 i dodatki - za darmo, rejestrując się na podanej stronie i nazbierać punktów. Za co - nie wiem, nie sprawdzałam. Przeczytałam dziś jedynie reklamę na TSR - więc wklejam link do tego "niusa"

https://landing.dogry.pl/thesims_gra?la ... gJJi_D_BwE


Zasady:

1. Organizator: Gamekit S.A. z siedzibą na: Koszykowa 61, Warszawa, Poland

2. Nagroda: gra The Sims 4; Nagrody mogą się różnić w zależności od dostępności. Dostępne nagrody zostaną zaprezentowane użytkownikowi kiedy rejestracja na Dogry.pl przebiegnie pomyślnie.

3. Promocja obowiązuje do: 29 Grudzień 2019

4. Zarejestruj nowe konto na Dogry.pl. Użytkownicy, którzy posiadają już konto na dogry.pl, nie są objęci promocją.

5. Osiągnij Level 12 w Dogry.pl w czasie trwania promocji. W celu osiągnięcia kolejnych poziomów musisz wykonywać zadania organizowane na stronie Dogry.

6. Zdobądź minimum 14999 punktów w czasie przebiegu promocji. W celu zdobycia punktów, powinieneś wykonywać zadania organizowane przez Dogry.

7. Nagrody mogą się różnić. Dogry nie gwarantuje dostępności gier.

8. Nie będziesz mógł usunąć konta z Dogry przez czas trwania promocji.

9. Jeden użytkownik będzie nagradzany tylko jedną nagrodą.

10. Nagrody nie mogą być wymienione na pieniądze lub dobra materialne.

11. Dostawa nagrody: kod online, który zostanie wysłany do użytkownika w ciągu 60 dni.



Ale - na moje - coś tu śmierdzi... Zastanawia ten podpunkt 7. Nagrody mogą się różnić. Dogry nie gwarantuje dostępności gier. Czas wysyłania - 2 miesiące... Bez przesady... Miś panda ją będzie niósł w pysku???

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 30 mar 2019, 21:55

https://www.wykop.pl/wpis/21255957/dogr ... y-fakt-ze/ Tako rzeczą wykopisci. Imho to nawet chyba możliwe, nie pamiętam teraz nazwy portalu, ale pamiętam, że mój ziomek kiedyś siedział na jakiejś stronce, która też oferowała jakieś bonusy (też teraz nie pamiętam czy hajs czy jakieś ciuchy czy gadżety) w zamian za oglądanie filmików. Później za te filmiki dostawało się punkty i te punkty były na wymianę na te "artefakta". Nie pamiętam czy kumpel w końcu coś ugrał (zdaje się, że w najwyższej puli był komp albo jakaś konsola i on chyba te punkty zbierał i zbierał i uzbierać nie mógł), ale ponoć nie był to fejk (PONOĆ!). Ale faktem jest też, ze to było w czasach zamierzchłych (grono.net itd XD), więc też oglądanie filmików to była walka z żywiolem (czy provider da rade? czy internet nie zamarznie w kablu, bo temperatura spadła poniżej 2 stopni?). Także jest szansa, ze to nie ejst szwindel (znaczy, że to nie jest jedynie szwindel, bo na pewno z danymi robią co chcą jak i wszędzie teraz), ale przypuszczam też, ze trzeba ciupać w gejmy przez 24h/7 :/
Nawet bym to przeeksplorowała z ciekawości, ale przy moim czasie wolnym to zapewne rozbiłabym bank :/
Ale dobrze wiedzieć! Może ktoś dysponujący walutą w postaci czasu będzie chciał to ogarnać ;) Chociaż tutaj to akurat nikt na "bezsimie" nie cierpi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”