Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: bobas52 » środa 10 sie 2022, 09:01

Dziękuję Wszystkim skarbom :hearts/heavy-black-heart: bez Waszej pomocy błądziłabym jak dziecko we mgle :(

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 sie 2022, 15:28

W najnowszej ekspresowej dostawie dostaliśmy nawet całkiem całkiem sporo rzeczy. Oto lista:

Licealny sweter
Licealny malunek na twarzy
Malunek na twarzy
Proste włosy średniej długości
Włosy kręcone
Nowe ubrania męskie
Koszula turystyczna
Spodnie z mankietami
Szorty turystyczne
Podwinięte koszule
Nowe wzory i kolory do obecnych ubrań męskich

Jest też nowy scenariusz rozgrywki pt Kosmici uprowadzili mi rodziców. Przebieg scenariusza:
Opis: Nastolatek lub nastolatka musi zaopiekować się młodszym rodzeństwem po tym, jak rodzice wraz z rodzinnym portfelem zostali porwani przez kosmitów! Na szczęście kosmici pozostawili uprzejmą notatkę: rodzice zostaną zwróceni, gdy dzieci polepszą swoje oceny i zarobią trochę simoleonów. Czy ten/ta nastolatek/ka podoła?

Zacznij od: 1 nastolatek, 1 dziecko i 1-6 młodych dorosłych lub starszych Simów

Zakończenie historii: Zbierz fundusze i wychowaj dziecko przed zmianą grupy wiekowej

Info zaczerpnęłam ze strony https://ritzyranger.pl/newsy/sierpniowa ... cenariusz/, tam też można pooglądać obrazki tego, co doszło.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 14 wrz 2022, 15:40

Od dziś będzie można nabyć kit OAZA WYSTROJU... Składa się on z AŻ ... 27 obiektów, które mnie na kolana nie powaliły, (a tak naprawdę to tylko 23, bo te same zasłony i te same lampy są w 3 rozmiarach)! Pomyślałam jednak, że może dość już szperania w starociach, rodem z zamierzchłej arabskiej przeszłości, i pora odświeżyć zarówno budowania jak i meblowanie. Ale gdy zobaczyłam odertę, to ...

Oto owe objekty


Obrazek




Obrazek



Obrazek


Może i widać taki trochę nowocześniejszy dizajn proponowanych obiektów do pustynnego patio. Jednak powtórzę - mogli trochę bardziej się postarać, dać z siebie nieco więcej. Jakoś nie zapałałam welką ochotą, aby to mieć.

Info znalezione na twitterze dzięki DOTce

Ostatnio zmieniony środa 14 wrz 2022, 18:17 przez Alibali, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 14 wrz 2022, 15:43

A tutaj jest rozmowa z dwiema youtuberkami - trendsetterkami (podobno), których opinie uwzględniono przy tworzeniu tego pustynnego kitu oraz kolekcji dziecięcych ubrań wydanych kilka dni temu.

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -fits-kits



Rosa, która nosi nick Avelinesims wspomina o długiej przygodzie z Simami... Prowadzi na youtube kanał poświęcony budowaniu w TS4, wklejam trochę jej domków znalezionych youtube


https://www.youtube.com/hashtag/aveline

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3346
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 14 wrz 2022, 17:52

"Przepiękne"... No ale to tylko kit "wypełniacz po polskiemu :) ).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » środa 14 wrz 2022, 18:29

Darmo dajo ten nowy kit chyba do 16.10 xD

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 14 paź 2022, 15:54

Marvi, za darmo to można w pysk ciemną porą dostać - oni już sobie dobrze to skalkulowali. Tak jak to, że podstawkę będzie można pobrać za free od 18 października.

Dziś natomiast na DOT-ce wyczytałam, że uwaga uwaga nadchodzą - dwie nowe kolekcje. Tak wynika z przecieku (kontrolowanego chyba, bo jakoś nie wierzę, że są maniacy przeszukujący bez przerwy skrypty gry, by coś wyszarpać nowego, i szoknąć publikę!)
Dotka nawet pokazuje ikonki tych dwóch kolekcji - obaczyć można tu

https://sims.arhn.eu/2022/10/14/wyciekl ... he-sims-4/

Ikonka z kubkiem i listem to mi się kojarzy z donosicielstwem :cat_mwaha: No bo list, a w liście kubeł zimnej wody! Albo kubek z wodą w celu ratunkowym - po wiadomości grożącej zawałem!
Czyżby ta wiadomość dotyczyła połamania piór, laptopów tudzież totalnej katastrofy w biurach Paralives?

Druga to soczysta truskawa. Malinkę to bym szybko pojęła, ale truskawę?

Tutaj troszkę więcej piszą, niż Karol na DOTce https://boop.pl/sims4/przeciek-dwoch-no ... izacji-gry

Są tam dodatkowe ikonki które zazwyczaj dookreślają zawartość kolekcji.

EA prezentuje też nowy wystrój strony i chwali się darmową zawartością do pobrania

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... ms-4/packs

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 19 paź 2022, 08:04

No i zero weści na temat TS5
Za to bedziemy mieć niemowlaki uwolnione z kolyski - albo raczej dodany nowy etap życia pomiedzy kołyską a todlersem. To mnie nie podnieca raczej.
Bedzie platforma dla modziarzy - prawdopodobnie raczej dla CC a nie script modów.
Tez nie dla mnie ale Ali powinien sie pomysł podobać - bo tam maja byc tylko bezpieczne i aktualne CC
Mamy tez bardzo mętnie zapowiedziane 2 dodatki ale nie wiadomo co to ma być kity czy pakiety rozgrywki. Ale 2 mają być w najblizszym czasie.
Mamy tez oswiadczenie ze 2023 to dalszy ciag Sims4 wiec chyba piatka wyjdzie dopiero za rok. Moze więc doczekamy się pakietu z elfami...

Chyba sie nawróce na budowanie starterów i domów dla bazy game - tak za miesiac kiedy juz nowi posiadacze tych free simsów w pełni oswoją się z Galerią, bo grać mi sie w simsy totalnie odechciało - moze jednak jakis nowy dodatek mnie znów do gry nawróci.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 19 paź 2022, 11:28

@kreatora - Elu, takie słowa u ciebie??? TOBIE się grać odechciało? Co się stało takiego, że osobę o największej sile napędowej na forum, grającą i budującą niezmordowanie od samego początku istnienia simsów - nagle gra znudziła???? Może to tylko chwilowa, jesienna chandra? Nie mów, że granie cię znudziło, bo ja miałam nadzieję, że znów zaczniesz pisać. Zawsze masz tyle pomysłów. Może ta cisza na forum tak cię zniechęciła? To aż dziwne - bo nagle wszyscy zamilkli - Gabi, Perci, Marvi, Kropesia... Uaktywniła się za to Agusia, co mnie bardzo ucieszyło. Oby na dłużej. I chyba Gabi wróciła na dłużej :)
Ja jestem po serii wizyt u lekarzy, i chwilowo mam przestój (wreszcie) w tym temacie, więc obiecuję więcej bywać na forum, i coś może wyskrobać.

Uwolnienie toddlersów to na pewno jest duży krok, bo denerwujące było "przyklejenie" malucha do kołyski jak przedmiotu. Wpadli na ten pomysł teraz czy to było celowe (przypuszczam, że to ostatnie raczej). I pewnie jak zaczniesz znów pisać o znudzeniu, to wyciągną kolejnego asa z rękawa - elfiki :) No więc nie wiem już, czy powinnaś marudzić, czy nie :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 01 lis 2022, 20:57

Dzisiejsza aktualizacja poprzedza dwa zestawy (kity) zatytułowane Codzienny bałagan (szpargały) oraz Pastelowy pop (pastelowe dekoracje)

Obrazek


...Dwa nadchodzące zestawy Sims 4 zostały ujawnione w przecieku i będą zatytułowane Codzienny bałagan i Pastelowy pop , z naciskiem na wystrój w grze.

Zestawy zawsze wywoływały mieszane reakcje graczy – poprzednie zestawy Sims 4 rozczarowały graczy brakiem interaktywnych przedmiotów, ale niektórzy fani lubią nowe przedmioty i ubrania, które wprowadza do gry niewielkie DLC.

Zestawy (kity) to najmniejsza paczka DLC dostępny dla The Sims 4 , zawierająca garść specjalnie tematycznych elementów garderoby lub mebli....

Twórcy cece już dawno wyprodukowali złożone okulary jako dekorację, kluczyki od samochodu, leżący telefon, a zestawy kubków i innych kuchennych cluttersów są tak bogate, że EA może się wstydzić. wypuszczając to, co widzę na obrazkach :(


Turbodriver ujawnił na twitterze zrzuty ekranu z tych kitów.

1p.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Info o kicie - link

https://screenrant.com/sims-4-kits-clut ... tel-decor/



link do tweetu Turbodrivera


Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 03 lis 2022, 23:58

Data premiery tych nowych kitów przewidziana jest na 10 listopada br. DOT-ka też opublikowała zdjęcia tych zestawów - możecie je pooglądać tutaj

https://sims.arhn.eu/2022/11/02/dwie-no ... he-sims-4/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 04 lis 2022, 10:49

Fajny filmik znalazłam na temat tych nowych kitów :)



Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » piątek 04 lis 2022, 19:26

Ja kitów nie kupuję (dość już pieniędzy przepuściłam na tę grę :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye: ) jednakże podoba mi się ten "Pastelowy pop". Totalnie w moim stylu, taki uroczy :cat_lovely:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 07 lis 2022, 21:31

Dzisiejsza ekspresowa dostawa dostarczyła nam plakat - AŻ jeden :cat_mwaha: reklamujący inną grę wydawaną przez EA - "It takes two"

Oto ów plakat:

takes.png

Tym razem Karol czymał rękę na pulsie i się ogarnął - nowinkę bowiem znalazłam u niego


https://sims.arhn.eu/2022/11/07/listopa ... a-dosatwa/

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 10 lis 2022, 22:00

17 listopada trafią do gry dwie nowe fryzury w stylu afro -warkoczyki splatane z dwóch kosmyków oraz węzły Bantu. Co ciekawe, twórczynią tych fryzur jest znana w świecie graczy The Sims youtuberka DeeSims.


Obrazek


Obrazek

Info znalazłam na stronie oficjalnej EA (DOT-ka znowu zasypia gruszki w popiele!)

https://www.ea.com/pl/games/the-sims/th ... the-sims-4


Nie jestem czarnoskórym graczem więc nie wiem, jaka jest potrzeba posiadania tych fryzur, bo mnie osobiście nie kręcą - ale zważywszy na prawa rynku...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 17 lis 2022, 23:52

W dzisiejszej dostawie ekspresowej właśnie doszły wspomniane wyżej fryzury.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3346
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 18 lis 2022, 09:58

Więc już nie tylko panowie bo i panie mogą pomykać po ulicy w wałkach na głowie ;) A na serio fryzury to już coś.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 18 lis 2022, 16:06

Znajdź 10 szczegółów różniących te zdjęcia :)

nowa dostawa i licealne lata1.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3346
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 18 lis 2022, 16:44

:a_laugh2: dałaś czadu z tym rebusem :D Chyba i ten jegomość znajomo wygląda a rebus całkiem ciekawy i pokazuje nam hmmm... niesamowita kreatywność twórców gry :D :cat_8D:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 18 lis 2022, 17:27

Bo widzisz Bobi, te pierwsze są zaplatane, a te drugie - skręcane. I pewnie to stanowi WIELKĄ różnicę :cat_mwaha:

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”