sims 4 Wyprawa do jaskiń

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
hermenegilda126
Roznosiciel kawy
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 21 maja 2018, 15:55

sims 4 Wyprawa do jaskiń

Post autor: hermenegilda126 » poniedziałek 21 maja 2018, 16:01

Witajcie ,

wysłałam moją odważną ,wysportowaną archeolożkę na urlop . I tu zaczyna mi być pod górkę ,jak dostać się do jaskiń ,do przygody ?

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 21 maja 2018, 19:06

Cześć, rozumiem że chodzi o dodatek Przygoda w Dżungli?
Musisz zakwaterować Simkę w Selvadorafzie a następnie udać sie na targ i kupić sprzęt do dżungli. Warto kupować wszystko co maja i wracać po kilka razy, bo wszystko stamtąd może sie przydać.
Potem normalnie podróżujesz do miejsca w lewym dolnym rogu mapy okolicy... pisze z telefonu i nie pamietam jak to sie nazywało. :(
Zachęcam do napisania kilku słów w dziale z powitaniami. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 21 maja 2018, 20:28

@hermenegilda126 zdaje się, że chodzi ci o jaskinię w otoczeniu Oaza Zdrój; żeby odnaleźć wejście udaj się w tym światku na parcele Langraabów (o nazwie "Posiadłość Przypadkowa") - duża parcela w górnej części mapy. W okolicy odnajdziesz wejście . Drugie wejście znajduje się w dużym parku pośrodku mapy. Do Oazy trafisz poprzez zwykłe podróżowanie lub zamieszkanie w tym otoczeniu ,nie jest to "świat urlopowy". Dobrej zabawy :)
Tu znalazłem taki wesoły filmik z wyprawy do jaskini. Może wstawisz tu porem własne foty ze swojej wyprawy ? :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
hermenegilda126
Roznosiciel kawy
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 21 maja 2018, 15:55

Post autor: hermenegilda126 » środa 23 maja 2018, 16:57

Serdecznie Wam dziękuję !

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”