The Sims 5 i inne ciekawostki

Nowości, przecieki i ciekawostki z gry The Sims 5
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: The Sims 5 i inne ciekawostki

Post autor: kreatora » niedziela 14 mar 2021, 08:45

Jesli ta rywalizacja ma polegac na zdobywaniu punktow i systemie nagrod za te punkty odblokowwane w grze to ja to pieprze! Tu sie zaczyna banowanie kont czasami zupelnie bezpodstawne bo sie algorytm pomylił (supelnie nezalezna od EA firma i serwer tego "pilnuje" daje te bany na bazie umowy z EA o obslugę i kontrole tego) no i oczywiscie modyfikacja rejkamowane jako te nie do wykrycia aby te punkty odblokowac. Czytaj - co kupisz na Origin to jedna bajka, a co ocblokujesz w grze tego nie kupisz ani w zaden inny sposob nie dostaniesz. Ale jak sie to ma do symulacji zycia i do tego co zesmy przywykli ? Jedno miasto? A gdzie plaze i morze bedzie? A gdzie farma? To bedzie jeszcze ubozsze od Czworki!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 15 mar 2021, 18:51

Nie wiem na czym ma polegać ta rywalizacja, ale jeśli to ma być wzorowane na ich The Sims Online, to ja im podziękuję za TS5. Nie chcę wieloosobowej gry online, zresztą ten pomysł im nie wypalił i gracze też nie byli tym zachwyceni. Rywalizacja chyba polegała tam na sprzedaży jakichś swoich wytworzonych obiektów innym graczom, i za to dostawało się punkty, a może jakąś simową kasę. Nie jestem tego pewna bo nie grałam w to, tylko o tym kiedyś czytałam.

Awatar użytkownika
anie_1981
Asystent
Posty: 44
Rejestracja: czwartek 10 lut 2022, 23:59

Post autor: anie_1981 » poniedziałek 14 lut 2022, 19:08

Paralives na pewno się zainteresuję, nie jestem pewna czy tą grę kupię, ale na pewno będę śledziła jej rozwój, żeby być może w którymś momencie wkroczyć. Wolałabym, żeby w TS5 było jak najmniej kwestii internetowych, bo nie lubię gier online, jeśli już w jakieś gram to tylko tak jak w singlu, bez jakiegoś "zawierania znajomości". Nie kręcą mnie znajomości w realu, to tym bardziej w grze, skupiam się na moich simach i relacjach między nimi. Sąsiadami interesuję się tylko w kontekście "a z kim by tu syna/córkę hajtnąć...".

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 5”