Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: bobas52 » niedziela 09 lut 2020, 11:39

Gram w TheSims od niepamiętnych czasów. Kiedy wychodziła czwórka nie zamierzałam jej kupować, bo zakochana byłam w trójce (pomimo istniejących błędów). Z perspektywy czasu (5 lat) przyzwyczaiłam się do nowej wersji gry. Jest ona niedoskonała pod wieloma względami i przyznam się szczerze, że nawet dodatki, które miały urozmaicić zabawę rozczarowały mnie. Ktoś może powiedzieć, że gdybym miała Wickeda, który urozmaica rozgrywkę, to gra byłaby - ciekawsza :D .
W każdym bądź razie perspektywa zakupu kolejnej części tej gry, zdecydowanie nie jest tym czego oczekiwałabym, chociażby z uwagi na wątpliwości dotyczące jej wykonania. Czwórka też była reklamowana jako super produkcja ... a co wyszło.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Felietonista
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » piątek 14 lut 2020, 08:50

Widzę @bobas52 ,że u ciebie ten sam syndrom co i u mnie :a_grin2: Ja pewnie kupię i sims5 i paralives dla lepszego efektu uzależnienia :P

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 18 lut 2020, 17:51

Ostatecznie jestem dobrej myśli;
Jeśli autor parafolków pokaże ludziki to zapewne będzie to pierwsza w historii presja na twórców The Sims by się faktycznie postarać więc może być ciekawie. Ludziki w Czwórce jak da mnie są super.. ale reszta to jakby niedokończona gra (brak edytowalności świata gry pomiając przestrzeń ustawionych na stałe wybranych parceli). Dzisiejszy klient raczej oczekuje tej edytowalności, powolutku ale wyraźnie rośnie (wreszcie!) nisza z grami dla budowniczych i projektantów przestrzeni .Mamy pierwsze jaskółki nawet samodzielnego projektowania budynków w citybuilderach vide "The Architect: Paris" czy w niektórych strategiach a wiemy już że dużą edytowalność więc i spora frajdę z zabawy w budowania świata zapowiadają autorzy pierwszej gry konkurencyjnej więc wydaje się że sims5... po prostu musi być dobre, lepsze pod tym względem od Czwórki.
jeśli rzeczywiście pojawi się konkurencja to prawdopodobnie i w sims5 uświadczymy ponownie czegoś w rodzaju edytora świata jaki znamy z Trójki lub możliwości przynajmniej przesuwania parceli czy dodawania nowych tak mi sie przynajmniej wydaje bo w ekonomii konkurencja bywa korzystna napędzając wymagania klienta :)
Apropos filmu to możliwe że tryb multi będzie jedynie opcjonalny podobnie jak mikropłatności, innymi słowy powracając do klu... serie uratuje presja konkurencji jeśli tylko Parafolki będą faktycznie dobrym "wypałem" czego chyba każdy z nas powinien sobie życzyć, coby zyskać potencjalnie 2 ciekawe gry (w miarę dokończone przy premierze).
Z wyższymi wymaganiami pewnie będzie trzeba się pogodzić ,autor filmu ma fajny pomysł by światki były otwarte ale nieduże (znaczy tzw dzielnice) to mogłoby dać dobry efekt przy stosunkowo akceptowalnych dla każdego wymaganiach.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Felietonista
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 19 lut 2020, 21:17

Zapewne już Drodzy Forumowicze wiecie, że zakończył się trzeci etap głosowania dot. garderoby do nowego pakietu akcesoriów o robótkach ręcznych. Zostały wybrane te oto ciuchy
.
wybrane.PNG

Wyglądają znajomo, prawda?
Na Fecebooku pokusił się więc ktoś o porównanie tych strojów z tym, co mamy już w grze i tak to wygląda:
.
dzierganie.PNG
:a_tounge:

Faktycznie te akcesoria to będzie istny szał :a_rolling: .Sim cały dzień dziergający na drutach toż to istny hardcor , a adrenalina gracza sięgnie pewnie aż po sam sufit ( :a_hatecomp: )

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 lut 2020, 12:27

Powinni dodać do tego pakiet rozszerzający - Dom Seniora. Choć lubię robótki, to zdajęsobie sprawę, że druty, włóczka i szydełko to nie jest to, o czym marzą "zapracowane" Simy... W tym paku spodziewałam się nastawienia na jakieś fajne odjazdowe ciuchy w stylu boho, i takoweż ozdoby domu... Cóż EA nie lubi nas mile zaskakiwać...
Ale serio - jeśli to ma wyglądać tak, jak na załączonym porównaniu, to ja... pitolę... :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 27 lut 2020, 22:34

To już mogliby szanowni twórcy gry zrobić opcje tworzenia szwalni czy studia mody gdzie możnaby coś z przybliżonych motywów zaprojektować i zarabiać na sprzedaży ,byłby to pak dodatkowy do tego pracowniczego lub gwiazdowego ale... chyba coraz bardziej czekam na te parafolki tak reasumując
😶
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”