The sims 4 Download - warto pobierać?

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Amadeo01
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: sobota 17 paź 2020, 00:13

The sims 4 Download - warto pobierać?

Post autor: Amadeo01 » sobota 17 paź 2020, 00:16

Witam ekspertów od Simsów :)
Znalazłem stronę i chciałbym pobrać simsy 4 dla mojego dziecka. Pytanie tylko czy to nie jest jakieś oszustwo? Strona jest legalna? Mogę was prosić o jakieś informacje?
/cenzura, pałujo! ratunku! ;)/ Aa :)

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 537
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 17 paź 2020, 01:08

Sorry, ale pobieranie gry, w tym wypadku The Sims 4, spoza platformy Origin, jest nielegalne, a my nie pomagamy i nie udzielamy porad w kwestii pirackiego oprogramowania. Odpowiadając na pytanie, oczywiście że to jest oszustwo.


"Odpowiedzialność karna

Uzyskiwanie cudzego programu komputerowego, bez zgody osoby uprawnionej stanowi kradzież. Zgodnie z art. 278 § 2 "kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat". Przepis wskazuje, że uzyskanie programu komputerowego nie musi się wiązać z fizycznym zaborem nośnika, może polegać na sporządzeniu kopii tego programu i wykorzystywanie przez inną osobę."

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 672
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 17 paź 2020, 02:17

@Kropka strona wygląda dosyć dobrze i szczerze mówiąc gdybym nie była w temacie sama bym się nabrała. Gra jest stara przecież, może @Amadeo01 nie śledzi nowinek i nie wie, że wciąż wychodzą nowe dodatki. ;)

Hej, @Amadeo01, obawiam się, że wersja gry na tej stronie jest nielegalna. Warto uważać na nielegalne kopie, zwłaszcza na podejrzanie tanie klucze do gry, kupowane na Allegro czy w innych tego typu miejscach. Może to być oszustwo, bo jeden klucz sprzedawany jest wielu osobom i gracze nie mają dostępu do gry. :( Ta tutaj to raczej złożony piracik a my odradzamy pobieranie takich wersji. Simsy są często aktualizowane, naprawiane są błędy, dodawane nowe rzeczy, dlatego warto zaopatrzyć się w oryginał. Proponuje poczekać na promocje, zbliża się Black Friday. Chyba rok temu na Origin można było pobrać za darmo podstawę do Czwórki, korzystne ceny w promocji ma także platforma Steam. Polecam tam poszukać.
BTW, proszę o usunięcie z profilu adresu strony www. Nie popieramy freegame'ingu jeżeli owe gry "darmowo udostępniane" nie zostały wyprodukowane przez udostepniających i nie są oni właścicielami tych tytułów.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”