Tray importter

Chcesz opanować Galerię? Spróbujemy ci pomóc
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Tray importter

Post autor: kreatora » niedziela 19 lut 2023, 13:00

@SimDels

Misiu oświeć mnie gdzie tu jest link do Galerii??? Widzę tylko własną bibliotekę!
dels.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 19 lut 2023, 16:00

@kreatora Elu, nie wiem, skąd ty wytrzasnęłaś ten programik, ale mój ma zupełnie inne okienka... Upewnij się, że na pewno masz wersję na windows 64 bit. bo jeśli idzie o numer wersji - to mamy obie ten sam - 1.22.8!

Gdy uruchomisz trayimportera - klikasz po lewej stronie jak zwykle na library - czyli otworzy się twoja biblioteka. W niej odszukaj ten dom lub rodzinę (jedno czy kilkuosobową - obojętne), które umieściłaś NA PEWNO w galerii. Gdy ci się otworzy twój domek czy sim w głównym oknie - klikasz na okienko znajdujące się u góry ekranu - po prawej stronie trayimportera - z napisem share(ma graficzny znaczek chnurki ze strzałką do dołu - zresztą na czerwono ci to obrysowałam) i dołączam otwarte okienko, żebyś widziała jakie tam są polecenia.
Z menu tego okienka wybierasz - open in gallery albo search in gallery. Otworzy ci się ta praca w galerii :)
Jeśli potrzebujesz link - to kopiujesz go tak, jakbyś kopiowała ze strony galerii - i finito. Łatwizna :)

tr.jpg


tr2.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 19 lut 2023, 17:02

Ja miałem taką wersję jak Ela więc też jest ok ale nie pamiętam chyba pod options albo file w rozwinięciu będzie open gallery ,przez programik pewnie w obu wersjach powinno się otworzyć i dać skopiować lin poklikaj te opcje w górnym panelu żeby rozwinąć chyba że już udało się na tej drugiej może nowszej wersji programiku od Ali
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 19 lut 2023, 17:20

Miszka - on nie jest nowszy - ta sama wersja 1.22.8... Ale mam traya na windows 64 bit pobraną. I mam takie okienka jak na załączonym obrazku - widać, że różnią się od Eli obrazka.
A żeby było ciekawiej - sama nawet nie wiedziałam, że można w galerii od razu oglądać swoją czy cudzą pracę. Dopiero jak Ela zawołała o pomoc to się przyjrzałam, co mam :) Ale znalazłam od razu tę opcję.
U Eli może gdzieś trzeba głębiej poszukać, ale skoro mówisz że jest - to jest.
Ostatnio zmieniony wtorek 21 lut 2023, 16:32 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 20 lut 2023, 16:00

U mnie ta opcja jest pod "edit"- otwórz galerie lub opcja niżej od razu można skopiować link bez wchodzenia ale najlepiej wejść dla pewności w galeryję.
Załączniki
obraz_2023-02-20_160008293.png
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 21 lut 2023, 04:11

@Alibali
@SimDels
Genialne! Dziękuję Wam obojgu :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 - Galeria”