AKTUALIZACJA 16/01/2020 - PC: 1.60.54.1020 / MAC: 1.60.54.1220

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 873
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

AKTUALIZACJA 16/01/2020 - PC: 1.60.54.1020 / MAC: 1.60.54.1220

Post autor: Ktosik » czwartek 16 sty 2020, 22:35

Cześć, Simomaniacy! Mamy nadzieję, że miło spędziliście święta i sylwestra.

W dzisiejszej aktualizacji mamy przyjemność przedstawić Wam The Sims™ 4 Kompaktowe wnętrza Akcesoria, w którym Waszym celem jest stworzyć jak najwygodniejszą przestrzeń na jak najmniejszej powierzchni. Wysilcie szare komórki i wykorzystajcie pokłady kreatywności, by zmieścić w niewielkich domach wszystko, czego potrzeba Simom! Kto zbuduje najmniejsze, a przy tym w pełni funkcjonalne lokum?

Poza projektowaniem Kompaktowych wnętrz zajęliśmy się również kilkoma błędami i poszerzeniem listy wersji językowych gry. Z radością informujemy, że do języków dostępnych w The Sims™ 4 dołączył chiński uproszczony! Bardzo cieszy nas to, że grono Simomaniaków, z którymi możemy rozmawiać w różnych językach, wciąż się powiększa i sięga kolejnych części świata!

–SimGuruGraham oraz SimGuruRusskiiPOPRAWKI I AKTUALIZACJEThe Sims 4

*** Naprawiono błąd, który powodował, że higiena nie wzrastała podczas brania prysznica w dowolnej wannie z prysznicem.
*** Naprawiliśmy problem, przez który supertempo włączało się w losowych momentach, kiedy na parceli przebywali zatrudnieni Simowie, w szczególności gosposie. To dopiero były szybkie porządki!
*** Rozwiązaliśmy problem związany z podróżowaniem, przez który pojawiały się kody błędu 109:8c87f108 oraz 106:69b9523b.
*** Ramki na zdjęcia użyte w obiektach z Galerii nie zachowywały wybranego koloru po pobraniu parceli z Galerii. Już się z nimi rozprawiliśmy. Teraz będą grzeczne.
*** Zlecenia wolnego strzelca mogą być teraz odpowiednio wykonywane/aktualizowane podczas pobytu na urlopie. Jeśli więc chcesz pracować w ramach odpoczynku, droga wolna. Lamusie.
*** Posąg „Dziecię” (sculptTableMedium_EF22GENchild01_set1) spalony nie będzie już.
---W wyposażeniu również umieszczony zostać może, a w trybie życia przeciągnąć go nie będzie dało się.
*** Naprawiliśmy problem, przez który można było wybrać dwie interakcje „Utul do snu”, gdy dziecko spało w dowolnym łóżku. Dzieci są takie wymagające, nieprawdaż?


Spotkajmy się

*** Małe dzieci będą od teraz szły w odpowiednie miejsce po zaznaczeniu szafy i wybraniu interakcji „Zaplanuj strój”. Chociaż znając tempo tych malutkich, powolnych Simów, może to trochę zająć.


Cztery pory roku

*** Naprawiliśmy błąd związany z kostiumem kąpielowym yfBody_EP05SwimRetro_PinkGreen, przez który był on nieprawidłowo wyświetlany po wybraniu niektórych ustawień jakości grafiki. Nikt nie chce niedziałającego stroju!


Zostań gwiazdą


*** Aktorzy mogą teraz bez problemu sprawdzić dostępne przesłuchania po powrocie z pracy. Może pieniądze szczęścia nie dają, ale żyć pomagają!
*** Panel kariery ze zleceniami aktorskimi Simów będzie od teraz prawidłowo aktualizowany o wykonywane zlecenia. Twoja praca w końcu zostanie zauważona! Tylko pomyśl!

Uniwersytet

*** Simowie nie będą już mieli możliwości zdjęcia roboramienia po wybraniu opcji zdjęcia inteligentnych okularów.
*** Usunęliśmy problem, przez który opcja spłacania pożyczki studenckiej pojawiała się nawet wtedy, kiedy studenci mieli wystarczającą ilość simoleonów, żeby opłacić czesne.
*** Simowie będą teraz ostrzegani o możliwości utracenia stypendiów, jeśli zdecydują się zawiesić semestr. Niech się cieszą, że dostaną ostrzeżenie! Wywalić ich, powiadam (ale nikt mnie nie słucha)!
*** Przy próbie wczytania niektórych parceli w Britechester gra przestawała odpowiadać. Ten błąd nie będzie nam już dokuczał.


Ucieczka w Plener


*** Naprawiliśmy błąd, przez który podświetlenie kwiatu z Granitowych Kaskad skutkowało pojawieniem się dziwnej tekstury. Błąd występował jednak tylko w przypadku graczy, którzy mieli zainstalowany Pakiet rozgrywki StrangerVille.


Zjedzmy na mieście

*** Czasami niemożliwe było zamówienie lub dostarczenie jedzenia, kiedy gra została opuszczona lub wczytana z menu głównego. Simowie muszą jednak coś jeść, więc naprawiliśmy ten błąd.


Kraina magii


*** W przypadku niektórych dywanów interakcja „Infernacja” wyświetlała się podwójnie. Rozumiemy wrodzoną nienawiść, którą niektórzy żywią do wzorów na dywanach, ale jedna infernacja zdecydowanie wystarczy.


Wielkie pranie

*** Ubrania rozwieszone na sznurku na pranie nie schły. Obniżyliśmy więc wilgotność powietrza i teraz wszystko powinno działać, jak należy.


Moschino

*** Przy wyświetlaniu elementu yfHair_SP15SlickedBackLong pojawiała się szara linia. „Nie, żeby w siwiźnie było coś złego” – mówi SimGuruNinja, z zadumą dotykając swych włosów.
*** Interakcja „Zrób zdjęcie Simowi” była dostępna nawet w przypadku nieznajomych postaci niezależnych. Wydawało się to nieco dziwne i z pewnością niezręczne. Najpierw idź i trochę ich poznaj, jak normalny Sim.
*** Simowie pracujący jako wolny strzelec – fotograf mogą od teraz zobaczyć wszystkie zadania dla zleceń „Odzież Genialnego Naukowca” i „Sesja zdjęciowa »Codzienne sprawy«”. Koniec z wymówkami po odwaleniu nijakiej roboty!
*** Wyświetlane są prawidłowe zarobki, terminy oraz wymagane poziomy umiejętności dla zleceń „Poszukiwanie esencji praktyczności” oraz „Poszukiwania stylu formalnego” dostępnych dla wolnych strzelców – fotografów mody.
*** Wzmacniacz (stereoFloor2x1_SP15GEN) działa teraz jak stereo, w pełni wykorzystując swój potencjał. Daj czadu!
*** Spalone zdjęcia wracały do pierwotnej postaci po umieszczeniu ich poza wyposażeniem Simów. Spaliliśmy je wszystkie na wiór i od teraz błąd nie powinien już występować.

Źródło https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... atch-11620


Ciekawostka

Po zainstalowaniu aktualizacji możemy teraz ulepszać wszystkie łóżka i trumny.
Dostępne są dwie opcje:
*** sterowniki masażu
*** utwardzacz materaca
Jedynie łóżka dla maluszków i kapsuły z dodatku "Zostań Gwiazdą" nie mają tej opcji.
Dodatkowo niektóre dekoracje przedstawiające książki mają te same funkcje co półka z książkami, a na małych stolikach ozdobnych możemy teraz ustawić telewizor.

Grunt to wygoda! Mój sim Leo już wprowadza ulepszenia. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
ulepszenie.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”