Aktualizacja 20/07/2021PC: 1.77.131.1030 / Mac: 1.77.131.1230

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 638
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Aktualizacja 20/07/2021PC: 1.77.131.1030 / Mac: 1.77.131.1230

Post autor: Kropka » piątek 23 lip 2021, 10:59

Odrobina Galerii
Gdy pobierzesz parcelę za pomocą kodu bb.moveobjects, gra powiadomi Cię o tym, dzięki czemu możesz zawczasu aktywować kod, zanim umieścisz parcelę. Budowniczowie – to oznacza, że nie będziecie już musieli o tym wspominać w opisie parceli!

Coś dla Simów
Chcesz znaleźć Simów w otoczeniu, w którym jesteś? Wybieraj ich portrety w panelu związków.

Opcja „Skup widok kamery” przybliża kamerę do Sima.
Opcja „Zablokuj kamerę” przybliża kamerę do Sima i sprawia, że kamera podąża za nim.


Gdzie się podział notatnik?
Mam! Notatnik przeniósł się z telefonu do własnego przycisku, dzięki czemu można go szybciej otworzyć.

Przycisk „Wypośrodkuj na aktualnej parceli” został przeniesiony w prawy górny róg, niedaleko sterowania kamerą.Narzędzie do manipulowania wodą
Możesz teraz tworzyć naturalne i organiczne zbiorniki wodne! Wystarczy, że otworzysz tryb budowania, wykopiesz dół za pomocą narzędzia do manipulowania terenem i wypełnisz go wodą. To dziecinnie proste! Narzędzie do manipulowania terenem oraz narzędzie malowania wyposażone są teraz w więcej rozmiarów pędzla, co pozwala dopracować detale.

Dodając narzędzie do manipulowania wodą, odświeżyliśmy przy okazji powiązane narzędzia i kategorie obiektów. Bo dlaczego nie? Dobrej zabawy!Efekty stawu
Możesz urozmaicić wygląd swojego stawu za pomocą wszelkich dostępnych stworzeń – od kaczek i łabędzi do natrętnych komarów. Jest nawet aligator!Nowe obiekty do stawu
Zewnętrzne ozdoby wodne wzbogaciliśmy o nowe obiekty do stawu, dzięki którym upiększysz swój akwen. Do niektórych z tych obiektów, takich jak bagienna kłoda czy barwne lilie wodne, dołączyliśmy interakcje aktywujące efekty żółwia i żaby. Nowy znak „Tu można łowić ryby” umożliwi Ci zarybienie stawu dowolnymi rybami złowionymi uprzednio przez Twoich Simów. Spróbuj!Nowe style wody
Przełam schematy krystalicznie niebieskiej lub fuksjowej wody. Dzięki dodatkowym opcjom sprawisz, że w stawie pojawi się „Omszała woda” lub „Stawowa szumowina”, co nada mu bardziej naturalnego wyglądu.

Kategoria Krzaki zawiera nowe rośliny, które uzupełnią style wody. Są to: Zielona paproć, pochylona trawa „Nie-trawa” oraz trawa „Nie-trawa” żadnychia kviatensis.Praca z dziećmi w ogrodzie
Dzieci mogą teraz pomagać w ogrodzie, zajmując się takimi czynnościami, jak siew, podlewanie czy odchwaszczanie. Praca w ogrodzie rozwija ich umiejętność umysłową. Usprawniliśmy także proces zakupu oraz siewu nasion, dzięki czemu praca w ogrodzie będzie dla wszystkich przyjemniejsza.Wspólne gotowanie
Gotowanie nie jest już zajęciem, które wykonuje się tylko w pojedynkę. Simowie mogą teraz gotować w grupach składających się z maksymalnie pięciu Simów (włącznie z dziećmi). Rozpocznij wspólne gotowanie, wybierając lodówkę, kuchenkę lub dowolny pusty blat.Dowóz jedzenia „W mig”
Czy Twoim Simom nie przejadła się już pizza, którą zamawiają co wieczór? Czasy cowieczornej pizzy właśnie dobiegły końca. Masz ochotę na pastę primavera? Chcesz steka na obiad? Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki dzięki uprzejmości firmy „W mig”. Zamów jedzenie za pośrednictwem telefonu lub lodówki, a W MIG pojawi się ono u Ciebie.Kalendarz
Kalendarz – funkcjonalność dostępna dotąd jedynie w Dodatku Cztery pory roku – teraz jest do Twojej dyspozycji również w grze podstawowej. Dowiesz się z niego o nadchodzących wydarzeniach, takich jak urodziny, festiwale lub jarmarki, a także zapoznasz się z planem lekcji lub grafikiem pracy. Możesz także użyć go do rezerwacji wydarzeń – czas zaplanować imprezkę!Naprawione błędy
Konsole
W Dodatku Śnieżna eskapada jazda na nartach, sankach oraz snowboardzie na oślej łączce wlicza się teraz do aspiracji „Entuzjasta sportów ekstremalnych”.
Również w Śnieżnej eskapadzie Simowie z umiejętnością jazdy na nartach lub snowboardzie na wystarczająco wysokim poziomie mogą cieszyć się jazdą na bardziej zaawansowanych stokach. Simowie mogą również skorzystać z „łatwiejszego sposobu”, by dostać się na szczyt stoku, czyli windy.
Simomaniacy mogą teraz obracać pobranych z Galerii Simów w trybie Stwórz Sima. Zakręcooona, zaaakręcooona!


The Sims 4
Wprowadziliśmy poprawki, które powinny pomóc w kwestii opóźnienia symulacji, a w szczególności pewnych interakcji z komputerem, takich jak gra w blikbloka czy interakcje wędkarskie. Gra powinna teraz działać trochę lepiej. Pamiętaj jednak, że ta poprawka nie likwiduje całkowicie opóźnienia symulacji. Jest to tylko mały krok do przodu w tej kwestii.
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że po umieszczeniu lustra dokładnie naprzeciwko drzwi, znajdujące się wokół ściany i granice znikały. To było trochę straszne. Dobrze, że się tym zajęliśmy!
A co, gdyby jedzenie nigdy się nie psuło? Ale by było fajnie – wracasz z podróży, a tam czyściutka, pachnąca lodówka. Warto pomarzyć... Niestety ani w prawdziwym życiu, ani w The Sims rzeczywistość tak nie działa. Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że podczas podróży jedzenie nie mogło się zepsuć.
Simowie nie mogą przestać spać? Nie da się anulować interakcji? To niestety nie jest scena z filmu science fiction. Na szczęście naprawiliśmy ten problem. Przynajmniej taką mam nadzieję.
Jeśli nie wiesz, jak mnie unieszczęśliwić, to spraw, by kawa ciągle się parzyła, a ja nie mogłabym jej wypić! Całe szczęście, że problem blokującej się interakcji „Zaparz kawę” został naprawiony. Czy to nie dziwne? Zaraz... Interakcje „Do snu” i „Zaparz kawę” utknęły w tajemniczej pętli? PODEJRZANE.
Jeżeli dzieci Twoich Simów nagle przerwały swoją sesję przy komputerze, by w przypływie inspiracji porysować na stoliku do zabawy, nie martw się. Po tej aktualizacji to się nie powtórzy.
Naprawiliśmy problem, który sprawiał, że pojawiał się komunikat „Obiekty usunięte”, gdy żadne obiekty nie były usunięte z gry.
Naprawiliśmy problem, który sprawiał, że po umieszczeniu parceli w Lichym Ruczaju niektórym Simomaniakom zawieszała się gra. Za dużo smaku jak na jedną parcelę.
Wyszarzone dotąd suwaki nieprzezroczystości rumieńców i szminek powróciły do świata koloru.
Relacje z przybranymi rodzicami/dziećmi nie będą już pomijane na panelu genealogii. Inne przypadki takiego „rozbicia rodzin” na panelu genealogii również zostały naprawione. Należy za wszelką cenę dbać o łączące nas więzi.
Platformy nie będą już automatycznie się podnosiły po postawieniu nowych ścian, z którymi się przecinają.
Naprawiliśmy także błąd, który sprawiał, że po umieszczeniu w piwnicy platformy i prowadzących do niej schodów powstawała przed nimi przepaść, której Simowie nie byli w stanie pokonać. Wiecie, w moim życiu zdarzyło mi się grać w wiele platformówek, ale wyobrażacie sobie, jak Simowie próbują przeskoczyć tę przepaść? Nie bez powodu czasem nazywają mnie łamagą... Cieszę się, że to naprawiliśmy!
Dostosowaliśmy wycentrowanie granic niektórych parcel na mapie świata.
Małe dzieci nie będą już miały negatywnych odczuć wobec swoich rodziców w przypadkowych chwilach – zwłaszcza jątrzącej się urazy. Nie wypada się śmiać przy pisaniu tych słów, naprawdę nie wypada...
Doszły nas słuchy, że na niektórych parcelach w różnych światach kamera ulega awariom i porusza się w niekontrolowany sposób. Naprawiliśmy błąd, który to powodował, więc dajcie znać, gdyby coś takiego się powtórzyło.
Czasem duchy mogą stać się częścią naszej rodziny. Kiedy ciągle coś psują, mieszkanie z nimi staje się jednak trochę... uciążliwe. Nasz zespół ekspertów do spraw sił nadprzyrodzonych zdołał z nimi porozmawiać i przekonać je, żeby przestały psocić.
Naprawiliśmy błąd wyświetlania tekstur, który pojawiał się po położeniu podłogi „Parkiet taneczny” lub „Przejrzysty kryształ”.
Zadaliście sobie trud, żeby zatrudnić nianię, a Wasze małe dziecko i tak zostało wysłane do żłobka? Pal licho zamieszanie z grafikiem – co robiła ta niania, kiedy przybyła na miejsce pracy, a tam nie było dziecka, którym miała się opiekować? Wracała do domu? Zostawała tam i czekała? Muszę się dowiedzieć... W każdym razie to nie powinno się już zdarzać.
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że po użyciu „{}” (nawiasu klamrowego) do zmiany nazw obiektów znikały one z list albo i całego interfejsu.
Naprawiliśmy błąd w sekcji „Lubię i Nie lubię” w Stwórz Sima, który sprawiał, że w niektórych językach pewne kategorie były nieprawidłowo wyświetlane (słowa były ucięte albo niewłaściwie podzielone).
Był pewien problem z elementem ymAsian13_Eyes, który pojawiał się, kiedy Simowie odczuwali silne emocje, takie jak gniew, i mrugnęli oczami. Naprawiliśmy to, więc błąd nie powinien już występować.
Małe dzieci czasem grymaszą przy jedzeniu, ale żeby nie chciały jeść ryb w jakiejkolwiek postaci? To już było podejrzane. Ucięliśmy więc sobie pogawędkę z naszymi aniołkami i znaleźliśmy sposób, żeby przekonać je do potraw rybnych.
Nasz zespół odpowiedzialny za interfejs naprawił błąd, który powodował pojawianie się paska przewijania w sekcji odczuć na panelu związków, mimo że Simowie nie mieli żadnych odczuć. Ten tajemniczy pasek przewijania był taki tajemniczy. Nasi specjaliści naprawili też błąd, który polegał na tym, że kiedy Simowie nabywali razem jakieś odczucia, ich dymki miały niewłaściwe kolory.
Ikona „Lubię i Nie lubię” w Stwórz Sima nie będzie już nachodziła na jej opis. Naprawdę dziwnie to wyglądało.
Droidy (z Wyprawy na Batuu) i drony (z Zostań gwiazdą) przenikały przez różne obiekty w trybie budowania? Też to zauważyliśmy – w aktualizacji znajdziecie więc poprawkę. Tu chodziło o coś więcej niż wpadanie na przeszkody...
Opcja „Dołącz do zajęć pozaszkolnych” nie będzie już dostępna, jeśli nie macie zainstalowanych Czterech pór roku albo Zostań gwiazdą.
Niecni Simowie mogą teraz prawidłowo osiągać 4. poziom kariery przestępczej.
To poprawiło mi humor na cały dzień: krowo-kwiaty mogą znów tańczyć, kiedy Simowie puszczą im muzykę. Tańcz, krowo-kwiecie, tańcz!
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Simowie zdobywali więcej punktów związków za przyjazne powitania, jeśli Simomaniacy nie posiadali Śnieżnej eskapady.
Dostosowaliśmy warianty kolorystyczne wyspy kuchennej „S. Cargeaux”, dzięki czemu nie zmienia ona koloru, kiedy zostanie zabrudzona. Brudna wyspa – to my się znamy?
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że przestraszone małe dzieci przybierały nienaturalną pozę. Była ona nawet straszniejsza niż to, czego bały się dzieci, więc cieszę się, że problem zniknął.
Stroje zakładane po zakupie na festiwalach, w kioskach czy na stoiskach nie powinny już powodować zdejmowania dodatków wybranych wcześniej przez Sima.
Błąd o kodzie 134:571e5862, który występował u niektórych Simomaniaków, powinien już być naprawiony.
Naprawiliśmy kilka fryzur (yfHair_EP05WavyBob, yfHair_EP01PartedFlat, yfHair_EP05UnderCutDreads, yfHair_EP01ShortSwept i yfHair_DreamyCrew), które w połączeniu z ostatnio dodanymi barwami powodowały pojawianie się kropek na oczach oraz zmianę koloru zębów i rzęs.
Jak zawsze wraz z zespołem odpowiedzialnym za lokalizację poprawiliśmy tekst w różnych pakietach i aktualizacjach.


Witaj w Pracy
Kosmici mogą teraz zyskać wyjątkowe rumieńce w Stwórz Sima. Wygląd nie z tego świata!
Pracownicy sklepów będą się teraz przebierali w przypisane im stroje. Słuchajcie, w mojej szkole musieliśmy nosić mundurki, więc wiem, że nie zawsze fajnie wyglądają... ale trzeba je nosić, jeśli nie chce się wylecieć. Znam ten ból aż za dobrze... ale dzięki temu mój styl mógł ewoluować... Tak myślę.
Dodaliśmy opisy do niektórych wariantów kolorystycznych cyfrowego aparatu fotograficznego „Niewiele lepszy”, więc teraz już niczego nie powinno brakować.


Spotkajmy się
Niektórzy Simowie nie pasują do naszej układanki. Zdążycie ich wskazać, zanim skończę pisać te uwagi o aktualizacji
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Simowie czasem nie przebierali się w stroje klubowe w czasie spotkania klubu.
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że na niektórych dachach budynków w Winderburgu śnieg był nieprawidłowo wyświetlany (u graczy posiadających Cztery pory roku).


Miejskie życie
Wszystkie modele okna „Rozproszone panele” w trybie budowania rzucają teraz odpowiednie cienie.
Simowie, którzy podjęli karierę w mediach społecznościowych, będą zwiększać swój wpływ po zakończeniu transmisji zamiast co kilka simowych minut.
Zaktualizowaliśmy dwie fryzury (ymHair_EP03BunHighPins i ymHair_EP03BraidedFlateBun), żeby były prawidłowo wyświetlane po wybraniu neutralnej czerni.
Wasi Simowie chcą porzucać do kosza z bliska, ale najpierw coś zjeść? Teraz będą mogli skończyć jedzenie, zanim złapią za piłkę. Odżywianie jest ważne!


Psy i koty
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że wąsy kotów nie były widoczne. Kot bez wąsów jest jak masło orzechowe bez dżemu... czy coś w tym stylu! To po prostu nie w porządku!
Roboodkurzacze powinny teraz wracać do swoich stacji dokujących tak, jak należy. Mam tylko nadzieję, że ten błąd nie świadczy o tym, że zyskują świadomość.
Simowie nie otrzymają już nastrójnika związanego ze śmiercią swojego zwierzaka, kiedy będą przy śmierci innego Sima. Śmierć Sima to ogromna tragedia, ale wlepianie nastrójnika związanego ze śmiercią zwierzaka, kiedy ten wcale nie umarł, jest naprawdę mroczne, panie Kosiarzu.
Skoro już mowa o świadomości roboodkurzaczy, naprawiliśmy błąd, który powodował zawieszanie się gry, kiedy na roboodkurzaczach siadały koty. KotnaRobocie.exe działa poprawnie.
Naprawiliśmy błąd, który powodował zawieszanie się gry w momencie wczytywania się na Brindleton Bay ostatnio wybraną rodziną.


Cztery pory roku
Simowie zakładali grube ubrania... choć nie było zimno? Porozmawialiśmy sobie z nimi i wspólnie doszliśmy do wniosku, że zimowe stroje są super, ale zakładanie ich w lecie nie jest zbyt rozsądne. Tak więc problem przebierania się w zimowe ubrania w przypadkowych momentach został rozwiązany.
Poszukiwanie pisanek to świetna zabawa! Kiedy nie da się zresetować mebli po tym, jak szukało się w nich pisanek, można się jednak trochę zniecierpliwić. Ale to nie powinno się już zdarzać.


Wyspiarskie życie
Syreny nie będą już zachowywać nastrójnika „Suche łuski”, kiedy są nawodnione. Systematyczna pielęgnacja syreniej skóry się opłaca! Nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie!
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że krawędzie budowanych na piasku parcel wyglądały dziwnie po deszczu.
Simowie z cechą „Kolekcjoner” mogą teraz łapać żaby na Sulani, eksplorując wodospad na wyspie. Powodzenia!
Naprawiliśmy błąd, który powodował zawieszanie się gry w momencie wczytywania się na niektóre parcele w Mua Pel’am. Udanej eksploracji!


Uniwersytet
Simowie nie radzą sobie na studiach? Chociaż bardzo się starają, oblewają wszystkie egzaminy? Bez obaw, jeśli spełnią wszystkie wymagania, nie będą już niczego zawalać. Ciężka praca popłaca!
Mieszkanie ze współlokatorami może być trudne. Współlokatorzy Waszych Simów ciągle narzekają i odchodzą, nawet kiedy wszystkie ich potrzeby zostają zaspokojone? Zadbaliśmy o to, żeby takie sytuacje nie miały już miejsca.
Naprawiliśmy błąd, który powodował nieprawidłowe liczenie łóżek przy okazji zamieszczania ogłoszenia o poszukiwaniu współlokatorów. Współlokatorzy mogą wprawdzie mieszkać ze zwierzętami i małymi dziećmi, ale ogłoszenie powinno zawierać prawdziwe informacje na temat dostępnych na parceli łóżek, a małe dzieci i zwierzęta nie powinny być brane pod uwagę przy rozdzielaniu łóżek przeznaczonych dla dorosłych Simów.
Naprawiliśmy animacje Sługusa, żeby nie wyglądał, jakby szedł na jednej nodze zamiast lewitować. Od teraz będzie lewitował, jak trzeba.
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że profesorowie nie mogli iść do pracy, kiedy do rodziny została dodana postać niezależna, która też jest profesorem.
Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że dodawanie członków rodziny jako współlokatorów prowadziło do... niestosownych sytuacji.


Życie eko
W Evergreen Harbor znów panuje spokój: drogi i części otoczenia nie znikają ani nie stają się niebieskie, kiedy w Porcie Obietnic otwierają się lokale przy aktywnym planie działania „Nowoczesny rozwój”.
Tekstura elementu yfBody_EP09DressShirt nie wygląda już dziwnie w połączeniu z obuwiem z różnych pakietów, zwłaszcza z butami na platformie i wysokimi tenisówkami.
Przeprowadziliście się do Cyprysowego Tarasu w Wierzbowej Zatoczce i okazało się, że nie możecie nic tam zrobić? Naprawiliśmy błędy ruchu i interakcji związane z fermą owadów „Szczypawki na huśtawki”.


Śnieżna eskapada
Wspinaczka górska bywa nie lada wyzwaniem, nawet dla weteranów. Ale jeśli stoicie już na skraju szlaku wspinaczkowego i nie jesteście w stanie się zdecydować, czy ruszać dalej, może to świadczyć o poważnych problemach... Postanowiliśmy porozmawiać z Simami, którzy mieli ten problem, i rozwiać ich wątpliwości. Teraz powinno iść już z górki!
Fryzura yfHair_EP10BobBluntOmbre zakrywa teraz całe ucho Simki.
Posiadacze Czterech pór roku i Śnieżnej eskapady mogą spać spokojnie – opcje deszczu nie wpływają już na śnieg.
Simowie nie mają już możliwości kurtuazyjnego ani wojskowego powitania w czasie takich czynności jak taniec czy jazda na rowerze. Nie wiem, jak Wy, ale ja nie potrafię jednocześnie tańczyć i kurtuazyjnie się witać. Tyle potknięć... tyle potknięć.
Dokonaliśmy pewnych poprawek kapci, które były częścią tego pakietu. Po wybraniu ich w Stwórz Sima nie powinny już być zabarwione na zielono w okolicy palców. Ups.
Naprawiliśmy błąd, który powodował zawieszanie się gry w momencie wczytywania na górę Komorebi w przypadku grania rodziną Yoshida Hall.
Przyjrzeliśmy się rodzajom ramenu i zaktualizowaliśmy menu – miso ramen i ramen z jajkiem są teraz oznaczone jako potrawy wegetariańskie. Buen provecho!
Chcecie prowadzić restaurację w Yukimatsu, nie rezygnując z zabawy na stokach? Teraz Wasi Simowie mogą oddawać się białemu szaleństwu i ucztować w wielkim stylu. Czynność ta nie będzie jednak autonomiczna – konieczne będzie wydanie odpowiedniego polecenia. W tym samym duchu pracownicy restauracji nie będą opuszczać swoich stanowisk, żeby szaleć na stokach.


Wyprawa na Batuu
Batuu to znakomity cel podróży dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś cudownie odmiennego. Jeśli jednak kupiliście droida w składzie droidów i nie zobaczyliście go w swoim wyposażeniu, macie prawo poczuć frustrację. Bez obaw, od teraz po każdym zakupie droidy, których szukacie, będą się pojawiać w Waszym wyposażeniu.
Identyfikator Najwyższego Porządku nie znika już z wyposażenia Simów, dzięki czemu mogą oni teraz uzyskać dostęp do planów Najwyższego Porządku, potrzebnych do misji Wyrafinowany podstęp.
Naprawiliśmy błąd misji Wyrównanie szans, który polegał na tym, że informator Łajdaków się nie pojawiał, gdy Simowie czekali na niego w kantynie Ogi po kradzieży prototypu blastera.


Zjedzmy na mieście
Jajka na toście to prosta, podstawowa potrawa, prawda? Początkujący kucharze nie mają już czego się obawiać – przyrządzanie jajek na toście przy stanowisku szefa kuchni nie będzie stanowić wyzwania. Ponadto Simowie mogą korzystać z drugiego palnika, żeby przygotowywać inne dania bez jakichkolwiek przeszkód.


StrangerVille
W kategoriach „Dekoracje” oraz „Dla dzieci” w trybie budowania nie będzie się już pojawiało powiadomienie o nowych elementach, jeśli w rzeczywistości nie dodano nic nowego.


Wystrój marzeń
Oświetlenie potrafi błyskawicznie zmienić panującą w pomieszczeniu atmosferę albo czyjś nastrój. Na szczęście naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że sofy modułowe były nierówno oświetlane. Klimat będzie już odpowiedni!
Nasi specjaliści od wystroju naprawili gotowy pokój Śpij i ucz się, usuwając z niego komputer P.R.I.M.A, bo nie jest to obiekt dostępny dla wszystkich. Przepraszamy!


Wielkie pranie
Naprawiliśmy błąd animacji, który pojawiał się, gdy Simowie wkładali ubrania do pralki. Kiedy ciuchy zaczynają przenikać przez Simów, robi się dziwnie. Czyżby Simowie byli zrobieni z tkaniny? Nie wydaje mi się.


Wielkie porządki
Czekacie na tę jedną chwilę, serca biją jak szalone. Już rozumiem, po co żyję. Wiem, że czujecie to, co ja. Wielki kurz nie wybiera. Czy go chcemy, nie pyta nas wcale... Wielki kurz, wielka siła. Zostaniemy mu wierni na zawsze.
Nasi agenci do spraw porządków zadbali o to, żeby Simowie nie otrzymywali negatywnych nastrójników miłosnych w związku z wysokim poziomem kurzu w miejscach publicznych takich jak parki.


Co nowego?
Zacznijmy od przedmiotów, które zapowiedzieliśmy w ostatnim podsumowaniu!

W tej aktualizacji nawiązaliśmy współpracę z dwójką utalentowanych artystów reprezentujących społeczność LGBTQ+, a są nimi Ashley Lukashepsky oraz Mohammed Iman Fayaz. Ozdobili oni grę swoimi inspirującymi dziełami. Umieściliśmy w niej także unowocześnioną wersję dużego afro, które już Wam pokazywaliśmy.

Skoro już mowa o sztuce – w ostatniej liście poprawek miało się znaleźć znakomite dzieło autorstwa Jupiter Stevens-Hill, lecz wskutek mojego zapominalstwa nie pojawiło się tam. Przepraszam, zupełnie wyleciało mi z głowy. Cieszę się jednak, że wielu z Was się ono podoba oraz że umieszczacie je na swoich parcelach! Russkii jest z tego powodu bardzo szczęśliwa =)

Aby znaleźć obrazy Jupiter, Ashley i Mohammeda w trybie budowania, znajdź sekcję Obrazy i plakaty i zastosuj filtr przedmiotów do gry podstawowej. Są to wspaniali artyści – mamy nadzieję, że ich dzieła Wam się spodobają.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 1885
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 20 sie 2021, 16:57

Bugi dzieki tej aktualizacji
- Jesli w pobieranym z Galerii albo tworzeniu domu - szczegolnie dotyczy to sklepu - znajda sie jakiekolwiek manekiny to przy probe postawienia takiego domu na parceli gra sie skraszuje i jedyna opcja to wylaczenie gry.
- Obiekty zabierane na jarmark po zakonczeniu jarmarku powinny trafić do wyposazenie rodziny - ale giną po drodze i nigdy nie docieraja do włascicieli (Burmistz jest pierwszą podejrzaną)
- Potwor pod lozkiem powstaje z rzeczywiscie przerazającą animacja teraz (skopala sie animacja EA i jesli to byłby real to obudzony powinien umrzec ze starchu)
- Skopane styla zycia - Milosnik swiezego powietrza - nawet w lesie czy na rybach gosc ma moodlet ze sie dusi w czterech scianach. Nasteony to taki ze sim nie powinien misc wiecej jak trzy style zycia ale spoko u niektorych graczy ma nawet 5 co robi gre chwilami nie grywalną bo prawie wszysko co sim robi kloci mu sie z jednym z tych ekstra stylów
- Zwierzaki na fermie bedą umierac pomimo, ze w opcjach gry zaznaczysz ze sie nie starzeją -- widocznie te info nie dotarrło do Kosiarza, - a kroliki daja preenty z debug XD
- Sim wyslany z psem na spacer bedzie wkladal stroj kąpieiowy nawet w zimie - ida poplywac?

Bugi nie naprawione denerwujace - jest ich oczywiscie duzo wiecej - wrecz ocean bug ow ale akurat ten jest z przedostatniego dodatku
W darszym ciagu skopana parcela Onsen i jedyna opcją aby sie w gory wyprawic jest przed ustaleniem szczegolow wycieczki znalezc sie juz na parceli Onsen i bedąc juz tam dpiero zaplanowac wyprawe, bowiem dolot do parceli Olsen w ramach wycieczki crashuje gre. To samo dotyczy festiwali - nie klikamy na zawiadomienie o festiwalu ale podrozujemy tan na raty - najpierw na parcele w okolicy festiwalu a dopiero potem idziey sobie na parcele festiwalową
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”