Aktualizacja 03/06/2020 PC: 1.63.133.1020 / Mac: 1.63.133.1220 Konsole: Wersja 1.25

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 894
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Aktualizacja 03/06/2020 PC: 1.63.133.1020 / Mac: 1.63.133.1220 Konsole: Wersja 1.25

Post autor: Ktosik » niedziela 05 lip 2020, 17:00

Dodatek The Sims 4 Życie eko stanie się dostępny już za kilka dni. Dobrze wiemy, że ekologiczny styl życia może wymagać trochę wysiłku, tak więc dokonaliśmy kilku ekscytujących usprawnień jakościowych, żeby ułatwić Wam to i owo.
Czekają na Was zmiany wyposażenia, nowe elementy trybu Stwórz Sima – owoc naszej współpracy z marką M·A·C, powrót dwóch znanych i lubianych postaci niezależnych, a także naprawdę ciekawe, nowe funkcje trybu budowania. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!
• SimGuruJill i SimGuruRusskii

NOWE I ULEPSZONE FUNKCJE

ZMIANY WYPOSAŻENIA
Drodzy zbieracze, mamy coś dla Was: Wzbogaciliśmy wyposażenie Simów o możliwość filtrowania, sortowania, dodawania elementów do ulubionych oraz zaznaczania i sprzedaży wielu obiektów naraz – a wszystko to za jednym prostym ruchem nadgarstka. Zarządzanie tą przytłaczającą stertą zdobyczy z ostatnich pięciu lat nigdy nie było takie łatwe!
SWOBODNE ROZMIESZCZANIE DRZWI I OKIEN
Zgodnie z ideą życia w stylu eko rozmieszczenie drzwi i okien przestaje podlegać ograniczeniom. Zapomnijcie o tych wszystkich siatkach. Teraz będziecie mogli wstawić okna i drzwi dokładnie tam, gdzie chcecie – nic nie będzie Was już powstrzymywać. Przytrzymując klawisz Alt i przeciągając dany obiekt, możecie się cieszyć pełną swobodą rozmieszczania drzwi i okien.

DRABINY
Częścią systemu budowania stają się drabiny. W katalogu budowania pod kategorią „Schody (i drabiny)” znajdziecie klasyczną drewnianą drabinę, która jest dostępna za darmo. W przeciwieństwie do pachołków i drabin z Wyspiarskiego życia, które są przeznaczone na parcele nadbrzeżne, nowe drabiny można stawiać w dowolnych miejscach. Działają tak jak schody, czyli Simowie mogą z nich korzystać, żeby się dostać na inne piętro.

M·A·C COSMETICS
Wspominaliście, że Wasi Simowie potrzebują odświeżenia wizerunku? Nawiązaliśmy współpracę ze słynną marką M·A·C Cosmetics, żeby stworzyć dla Was dwanaście supermodnych makijaży – od codziennych i stonowanych po wieczorne i olśniewające. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wypróbujcie ustawienie „Nieskompresowane tekstury Simów” w menu opcji na PC i Mac. Teraz jest ono włączone domyślnie przy ustawieniach jakości grafiki „Wysoka” oraz „Ultra”, dzięki czemu nowe elementy naprawdę cieszą oko. Wersje The Sims 4 na konsole są wprawdzie pozbawione tej opcji, ale każda konsola automatycznie wybiera optymalne ustawienia graficzne na podstawie możliwości technicznych danego systemu.

SPECJALISTA OD ZAJMOWANIA MIENIA
Specjalista od zajmowania mienia z wyróżnieniem ukończył kierunek łotrostwa na Uniwersytecie Britechester z Dodatku Uniwersytet, po czym zadomowił się w grze podstawowej. Teraz wszyscy będą mieli szansę poczuć jego gniew, ilekroć spóźnią się z opłaceniem rachunków.

AKTUALIZACJA RACHUNKÓW
Skoro już mowa o rachunkach, dodaliśmy zestawienie informacji na temat opłat, które można wyświetlić po wykonaniu interakcji przy skrzynce pocztowej albo na telefonie. Teraz zamiast jednej ogólnej kwoty możecie zobaczyć, jaki procent Waszych rachunków stanowią wydatki na wodę czy prąd, a także przejrzeć wszelkie opłaty, obniżki bądź kary. Wszystko zostało zaprezentowane w jasny sposób, żeby ułatwić Wam przyswojenie danych.

ZNACZNIKI OTOCZEŃ NA MAPIE
Dodaliśmy do mapy znaczniki z opisami istniejących otoczeń, które były do tej pory pominięte. Czekają na Was piękne ikony, nazwy i opisy dotychczas zapomnianych, klasycznych miejsc, takich jak Wierzbowa Zatoczka, Oaza Zdrój, Newcrest czy Windenburg. Okej, możecie już szaleć z radości.

AKTUALIZACJE ŻYCIA BEZ PRZYŁĄCZA
Trudno wymienić wszystkie zmiany w jednym akapicie (na dodatek w humorystyczny sposób), więc pozwólcie, że będę się posiłkować wypunktowaną listą:
• Cecha parceli „Brak przyłącza” w bezpośredni sposób przekłada się teraz na zmienioną formę rachunków – w sekcji wody i prądu. W przypadku braku nadwyżek w produkcji mediów parcele z tą cechą funkcjonują jak wcześniej. W przypadku nadwyżek funkcjonują natomiast bardziej jak parcele przyłączone do sieci.
• W trybie budowania dostępna jest nowa kategoria, która pozwoli Wam wyszukiwać obiekty survivalowe i potrzebne do życia bez przyłącza.
• Dokładnie przyjrzeliśmy się świecom, żeby zadbać o ich prawidłowe działanie przy braku prądu.
• Lodówki, których można używać bez przyłącza, umożliwiają teraz wykonanie interakcji „Dodaj lód”, pozwalającej na bezpieczne przechowywanie żywności – dopóki lód się nie roztopi!
• Na parcelach bez przyłącza Simowie będą w sposób autonomiczny używać nie tylko grillów, lecz także kuchenek i lodówek.
• Plony zapewniają unikatowe premie, kiedy zostaną spożyte w miejscu bez przyłącza.
• Psy i małe dzieci zyskują wyjątkową interakcję – mogą być kąpane w wannie nawet na parceli bez przyłącza.
• Obiekty można czyścić za pomocą interakcji „Użyj kapki wysiłku”.
• Gracze mogą gromadzić wodę przy łowiskach z gry podstawowej. W Wyspiarskim życiu również przy wodospadach. Można ją także zbierać w dowolnym świecie z wodą „oceaniczną”, w której da się pływać. W Czterech porach roku można ją pobierać z zasp śnieżnych.
• Związane z brakiem przyłącza premie będą teraz uwzględniać motywy i cechy Simów przy określaniu, czy żyjący bez przyłącza Sim powinien otrzymać pozytywny, czy też negatywny
nastrójnik.
• Dodaliśmy nowe przepisy kulinarne do przygotowania bez przyłącza – oczywiście przez tych Simów, którzy mają odpowiedni poziom umiejętności gotowania. Niektóre potrawy, takie jak garnek kipiącego rosołu z żab, wymagają specjalnych składników, co wzbogaca rozgrywkę o ciekawy element survivalowy i zapewnia Simom nowe, potężne nastrójniki, które pozwolą im przetrwać w dziczy.

ZAKAZ WSTĘPU
Niektórzy z posiadaczy Pakietu rozgrywki Wampiry wprost przepadają za szaleństwami Vlada. Ja na przykład uwielbiam jego wizyty, a czasem naprawdę miło jest usłyszeć komplement na temat swojej szyi. Słyszeliśmy jednak, że istnieje grono osób, którym się nie podoba, że jakiś potwór rodem z najgorszych koszmarów wgryza się w karki ich Simów i wysysa ich energię życiową. Facet nie ma bladego pojęcia na temat tego, czym są granice. Dzięki nowej, dostępnej przy drzwiach interakcji „Zakaz wstępu” wszelkie wampiry i inni nieproszeni goście będą się trzymać od Waszych posiadłości z daleka.

INTERAKCJA „WYŚLIJ DO DOMU”
Skoro jesteśmy przy nieproszonych gościach, dodaliśmy też interakcję „Wyślij do domu”, która pozwala się pozbyć niechcianych postaci niezależnych – pojedynczo po zaznaczeniu gościa lub masowo po zaznaczeniu własnego Sima. Czym to się różni od interakcji „Wyproś” albo „Odejdź”, zapytacie? Wygodą. W odróżnieniu od mniej wydajnych poprzedników ta interakcja odnosi niemal natychmiastowy skutek i nie ma negatywnego wpływu na relacje. Jest to po prostu użyteczne narzędzie dla graczy, niekoniecznie mechanizm służący do opowiadania historii.

OBIEKTY Z TRYBU BUDOWANIA MAJĄ WPŁYW NA ROZGRYWKĘ
To, jak budujecie swoje parcele, może teraz mieć wpływ na rozgrywkę. Pewne obiekty, takie jak wzory ścian czy podłóg, ogrodzenia oraz kolumny, wiążą się z różnymi modyfikatorami rozgrywki. Niektóre z nich wpływają na sposób obliczania rachunków i mediów, obniżając lub podwyższając produkcję albo zużycie energii elektrycznej bądź wody, a także zwiększając lub zmniejszając kwoty rachunków. Określone obiekty i materiały mogą się przyczyniać do zmiany oceny otoczenia. Ściany z płyty gipsowej bez wzorów obniżają ocenę otoczenia podobnie jak w The Sims 3! Ponadto materiały, z których wykonane są podłogi i ściany, mogą powodować szybsze bądź wolniejsze rozprzestrzenianie się pożarów czy kałuż. Jeżeli nie macie ochoty brać tego wszystkiego pod uwagę w trakcie budowy, bez obaw. W menu rozgrywki jest opcja, która pozwala wyłączyć te funkcje.

STRAŻAK
A właśnie, à propos pożarów. Słyszeliście, że dodaliśmy do gry nową postać niezależną – strażaka? Wykorzystaliśmy i trochę podkręciliśmy zachowanie klasycznych strażaków z The Sims, The Sims 2 oraz The Sims 3. Gdy wybucha pożar, strażacy automatycznie przybywają na parcelę, o ile jest tam zamontowany czujnik dymu. Dzięki temu jeśli po prostu wolicie patrzeć, jak cały świat płonie, możecie „zapomnieć” go zainstalować. Spokojnie. Nikomu nie powiemy. Jeżeli naprawdę zapomnieliście zamontować czujnik dymu, możecie zadzwonić po straż pożarną za pomocą telefonu albo zaznaczając ogień. W przypadku nieuzasadnionego wezwania straży zostaniecie obciążeni karą finansową. Nie zostaniecie jednak ukarani, jeżeli coś faktycznie płonęło, ale pożar zdążył zgasnąć przed przyjazdem strażaków. W trybie Stwórz Sima dostępny jest strój strażaka zapewniający każdemu Simowi, który go założy, premię „Ognioodporny”. Daje ona dodatkową ochronę przed ogniem i ułatwia gaszenie pożarów. Należy zauważyć, że strażacy nie występują na Sulani z Wyspiarskiego życia. Sulani ma już bowiem miejscową straż pożarną, która zajmuje się takimi sprawami. Nawiasem, kto chciałby nosić ten ciężki kombinezon w tropikach?

GOTOWE STYLE DLA MAŁYCH I WIĘKSZYCH DZIECI
Dodaliśmy ponad 20 nowych gotowych stylów dla dzieci i małych dzieci. Wykorzystaliśmy istniejące elementy trybu Stwórz Sima z gry podstawowej, żeby zapełnić kategorie strojów, które do tej pory były dość ubogie.

DOSTROJENIE ZAPROSZEŃ TELEFONICZNYCH
Po pięciu latach Dodatków, Pakietów rozgrywki i Akcesoriów telefony Waszych Simów dosłownie się urywają. W sekundę po przeprowadzce dzwoni do Was Lucas Munch, żeby zaprosić Was na imprezę na Klifach. Chwilę później Vivian Lewis prosi Was, żebyście dołączyli do niej na Festiwalu Smaków. Rety, może byście tak dali się zadomowić, co? Postanowiliśmy dostosować te wszystkie „telefony, telefony”, żeby nadać zaproszeniom więcej sensu i głębi.

MNIEJ INWAZYJNE SŁUCHAWKI
W tym samym duchu chcieliśmy coś poradzić na jedno z bardziej dokuczliwych powiadomień. Wyskakujące okno z informacją na temat darmowych słuchawek z pakietu Fitness Akcesoria zostało zmienione w nieco mniej natarczywy komunikat. Simowie automatycznie otrzymują przy tym słuchawki w prezencie. Czasy powtarzania grze, że nie chcemy darmowych słuchawek, albo – co gorsza – przypadkowego wyrażania zgody minęły bezpowrotnie.

ZMIANY NA KONSOLACH
Jednoczesna premiera Życia eko na wszystkich platformach to bardzo ważny moment w historii The Sims 4. Simomaniacy będą bowiem mogli razem odkrywać tę samą zawartość i dzielić się swoimi nowymi dziełami w Galerii. W tej aktualizacji gracze konsolowi zyskają dodatkowe funkcje, które poprawią ogólną jakość gry:
Dodaliśmy przypomnienie schematu sterowania w trybie Stwórz Sima, Galerii oraz trybie życia i budowania. Powinno ono ułatwić rozgrywkę nowym Simomaniakom – nie będą już musieli uczyć się wszystkich przycisków na pamięć.
• Ci z Was, którzy je znają i nie potrzebują przypomnienia, mogą je wyłączyć w menu „Opcje gry” > „Inne”.
• Ekrany z przypomnieniem schematu sterowania pozostaną dostępne dla tych, którzy sobie tego życzą.Czas na poprawki i zmiany:

The Sims 4
• Osoby grające na macOS nie powinny już napotykać błędu setLocale.zsh. Zarówno Origin, jak i TS4 muszą jednak być aktualne.
• Simowie nie będą już mieć losowych dodatków ani elementów ubioru po owinięciu się ręcznikiem.
• Twórcy stylów mogą teraz cofać stworzone przez siebie trendy dzięki interakcji „Resetuj trend”.
• Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że Simowie nie mogli korzystać z interakcji „Zadbaj o siebie” po pobycie w żłobku jako małe dziecko.
• Zaktualizowaliśmy niektóre dachy, żeby usunąć czarne boki, które pojawiały się po ustawieniu dachów na suficie.
• Aktywni Simowie nie będą już stawali się spięci w wyniku braku ćwiczeń po zakończeniu treningu. Co Wy wiecie o pompkach, Simowie?
• Simowie nie będą już stawali się znużeni tuż po rozpoczęciu ćwiczeń. Zdajemy sobie sprawę, że nabranie kondycji wymaga czasu, ale postanowiliśmy dać Simom szansę na to, żeby choć trochę nacieszyli się treningiem, zanim się zmęczą.
• Mali Simowie będą teraz mogli odblokować umiejętność grania w gry wideo po osiągnięciu maksymalnego poziomu umiejętności umysłowych zamiast motorycznych. Wcześniejszy błąd powodował resetowanie umiejętności dorosłych Simów po zrealizowaniu aspiracji przez dzieci.
• Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że nazwiska niektórych rodzin nie były wyświetlane w widoku zarządzania światami.
• Poprawiliśmy wymogi ukończenia zadania „Wielki architekt krajobrazu”, które jest częścią aspiracji „Pan na włościach”.
• Naprawiliśmy błąd, który polegał na tym, że po odłączeniu od mediów (z powodu zaległych rachunków czy życia bez przyłącza) dodawane obiekty z trybu budowania, takie jak lampy, były domyślnie włączone.
• Po wybraniu cechy parceli „Brak przyłącza” przy pompie wodnej, łowiskach, studni szeptanych życzeń z Romantycznego ogrodu oraz sadzawce ogrodowej „Egzotyczny blask” z Zostań gwiazdą dostępna jest teraz interakcja „Zbierz wodę”.
• Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że lampa „Subtelny spodek” nie była wcale taka subtelna i powodowała losowe przemieszczanie się obiektów po przyciągnięciu ich w jej okolice w trybie budowania.
• Nastoletni Simowie zobaczą teraz prawidłowy opis przy próbie nabycia cechy „Płodny” w sklepie z nagrodami. Nie, nie są robotami.
• Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że niektóre krawędzie dachu przenikały przez zamknięte segmenty.
• Naprawiliśmy błąd, który sprawiał, że interakcja „Sprzątnij” wypadała z kolejki, jeśli brudne naczynia zostały położone na blacie.
• Ponieważ w Życiu eko dodaliśmy nowy rower z odzysku, w trybie Stwórz Sima postanowiliśmy udostępnić także kask. Teraz możecie założyć swojemu Simowi kask bez względu na to, czy posiadacie pakiet z rowerami.
• Simowie nie będą już otrzymywać wiadomości z prośbą o randkę od Simów, z którymi nie utrzymują romantycznych relacji. Ale to było niezręczne…
• Małe dzieci nie będą już mogły prosić obcych Simów o mentorowanie w zakresie rozpoczętych wcześniej interakcji z tej dziedziny. Nie licząc „Zaproś do kiwania się do muzyki”, bo tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi – czasami Sim wręcz musi, inaczej się udusi!
• Naprawiliśmy błąd tekstur górnych części niektórych schodów.
• Naprawiliśmy błąd, który uniemożliwiał prawidłowe losowanie cech wyglądu męskich Simów po nałożeniu im makijażu w trybie Stwórz Sima.
• Po włączeniu kodu „moveobjects” można teraz umieszczać rośliny bliżej fundamentów – pod warunkiem, że większość podstawy będzie się znajdować poza fundamentem.
• Naprawiliśmy błąd powodujący, że przy przenoszeniu i sprzedaży mebli odzyskane simoleony nie były dodawane do funduszy rodziny.
• Usunęliśmy błąd, przez który podgląd niektórych okien na ukośnych ścianach był możliwy tylko w domyślnym wariancie kolorystycznym.
• Simomaniacy korzystający z systemu macOS Catalina i karty graficznej Intel Iris Plus Graphics 640 nie będą już oglądać pod swoimi Simami kwadratowych cieni.
• Usunęliśmy problem z drewnianymi drzwiami w stylu preriowym z dwoma panelami – kolory z wybranej palety będą się teraz poprawnie wyświetlać po obu stronach drzwi.
• Simowie mogą się teraz pozbywać zepsutych obiadów na wynos. Precz ze zgniłym żarciem!
• Naprawiliśmy błąd powodujący znikanie schodów na zamkniętych dziedzińcach.
• Usunęliśmy również inny błąd dotyczący schodów, przez który na parcelach z podwyższonymi fundamentami oraz piwnicami pojawiały się problemy z korzystaniem z półpięter. Simowie nie będą już przenikać przez ściany. Wszystko powinno wrócić do normy.
• Dodaliśmy brakujące ekrany awansów dla ścieżek kariery z różnych pakietów.
• Poprawiliśmy elementy interfejsu oraz ikony w różnych pakietach.
• Do ogrodzeń można teraz poprawnie dodawać pachy łuków.
• Schody nie będą się już kurczyć podczas zwiększania wysokości fundamentów.

Spotkajmy się
• Naprawiliśmy błąd, który powodował, że na należącej do Windenburga wyspie (zwanej dziś Niszczejącą Wyspą) pojawiali się mieszkańcy innych światów.
--- Choć windenburczycy (windenburgianie? winderburgiacy?) słyną z gościnności, zdecydowali, że na wyspę wstęp będą mieć tylko tubylcy. Mają takie prawo!
• Usunęliśmy błąd pojawiający się przy usuwaniu lub edycji klubów.

Miejskie życie
• Usunęliśmy błąd powodujący desynchronizację czasu w supertempie 3. Simowie nie będą już zakrzywiać czasoprzestrzeni!
• Nie można już otwierać klinik weterynaryjnych w luksusowych apartamentach.
• Klienci sprzedaży garażowej nie będą już wchodzić do cudzych domów i korzystać ze znalezionych w nich obiektów. Choć potencjalni kupujący to zawsze miły widok, podejście „klient nasz pan” ma pewne granice. Sprzedaż garażowa nie wymaga komitetu powitalnego!


Psy i koty
• Edycja, dodawanie i usuwanie strojów służbowych w trybie Stwórz Sima nie będą już skutkować utratą postępów w grze.
• Naprawiliśmy błąd powodujący, że potrzeby zwierzaków w nieaktywnych rodzinach nie były automatycznie zaspokajane.
• Odchody zwierzaków można teraz wykorzystywać jako nawóz do roślin. Życzę przyjemnej pracy w ogrodzie!

Cztery pory roku
• Simowie mogą teraz sprzedawać kwiaty w większych ilościach prosto z wyposażenia.
• Simowie będą teraz prawidłowo odkładać parasole przed wykonaniem niektórych interakcji. Bara-bara z otwartym parasolem w dłoni wydaje się trudnym przedsięwzięciem. Oczywiście każdy lubi co innego, ale... aż ciężko to sobie wyobrazić.
• Naprawiliśmy błąd, przez który święta dodane do kalendarza przez Simomaniaków były automatycznie przenoszone na kolejną porę roku.
• Papcio Mróz będzie mógł pozbyć się brody i zmienić strój w trybie Stwórz Sima, jeśli należy do aktywnej rodziny. Tylko kto podejmie się zgolenia brody samego Papcia Mroza? Jacyś chętni?

Zostań gwiazdą
• Naprawiliśmy błąd związany z karierą aktorską, przez który Simowie nie mogli ukończyć występu, jeżeli przed jego rozpoczęciem podróżowali i wrócili do domu.

Wyspiarskie życie
• Lottę cocolatę będzie się teraz przyrządzać z prawdziwych kokosów z wyposażenia Simów. W tym miejscu rodzi się pytanie: Z czego powstawała wcześniej? Być może nigdy się nie dowiemy. Nigdy nie pijcie podrabianej lotty cocolaty... Nigdy!
• Naprawiliśmy błąd powodujący, że niektóre dania na szybko wymagały mikrofali na parceli bez przyłącza, podczas gdy w rzeczywistości nie jest ona potrzebna. Czy ktoś ma ochotę na jogurt z mikrofali? Nie wydaje mi się.
• Nie będzie już można generować losowo cech syren w trybie Stwórz Sima. Dzięki temu syreny pozostaną syrenami, a jednocześnie zachowają aurę tajemniczości.
• Syreny mogą teraz zakładać stroje służbowe przed wyjściem do pracy. Właśnie przyszedł mi do głowy pomysł na nowy serial: „Syreny w służbie zdrowia”.
---- Doktor Syreno, prosimy o diagnozę.
---- To tylko choroba morska! Pacjent jest zdrów jak ryba.
 SimGuruRusskii potrzebuje chyba więcej kawy...
• Naprawiliśmy błąd, przez który niektóre bezrękawniki z Wyspiarskiego życia znajdowały się w niewłaściwej kategorii w trybie Stwórz Sima.
• Syrenie dzieci pochodzące z trybu Stwórz Sima będą teraz wyrastać na prawdziwe dorosłe syreny.
• Przycisk „Idź do pracy” nie będzie się już wyświetlał pracującym dorywczo Simom w czasie urlopu.
• Z zakraplacza można teraz korzystać nie tylko na obrzeżach fundamentów, ale i na palach.
• Naprawiliśmy błąd powodujący, że Simowie na parcelach bez przyłącza nieustannie brali prysznic. Teraz będą się myć, kiedy zajdzie taka potrzeba. Z drugiej strony podczas upałów powinno się szczególnie dbać o higienę!

Uniwersytet
• Studenci nie będą już tracić tablic z prezentacjami semestralnymi przy zapisywaniu się na kolejny semestr.
• Dla Simomaniaków, którzy zainstalowali również Cztery pory roku: Studenci nie będą już trafiać pod nadzór za nieobecność podczas świąt zaplanowanych za pomocą kalendarza.
• Studenci nie będą już oznaczani jako absolwenci po zakończeniu ceremonii wręczenia dyplomów. Gratulacje!
• Naprawiliśmy błąd, przez który postępy w odrabianiu pracy domowej były zbyt powolne, a w niektórych przypadkach liczniki czasu w ogóle się nie wyświetlały.
• Usunęliśmy błąd, który powodował, że Simowie brali prysznic w ubraniu. Choć podczas obecnej fali upałów przychodzą nam do głowy różne pomysły na szukanie ochłody, prysznic w pełnym rynsztunku nie należy do najlepszych z nich.
• Fryzura ymHair_EP08MensShavedPonytail_Black będzie teraz dostępna we wszystkich wariantach kolorystycznych dla nastolatków, dorosłych i seniorów. Fryzura yfHair_EP08ShortBobBraid_Black będzie teraz dostępna dla nastolatek.
• Simowie, którzy ponownie zapiszą się na uniwersytet po ukończeniu lub porzuceniu studiów, mogą teraz znów dołączyć do tajnego stowarzyszenia. Podobnie Simowie zawieszeni w prawach studenta nie będą tracić postępów w nauce po ponownym zapisaniu się na uniwersytet.
---- A teraz pytanie retoryczne: Czy tajne stowarzyszenie pozostaje tajne, kiedy wszyscy już o nim wiedzą? Twardy orzech do zgryzienia.
• Naprawiliśmy błąd, który powodował, że krzesło „Zluzuj zadek” czyniło Simów niewidzialnymi, kiedy znalazło się w ich wyposażeniu. Nie wiemy, jakimi innymi mocami dysponuje krzesło „Zluzuj zadek”, ale na pewno nie powoduje już niewidzialności.
• Simowie rozwijający karierę prawniczą mogą teraz brać udział w zeznaniach za pośrednictwem komputera i telefonu. Nie trzeba już psuć komputera, żeby dokończyć pracę... To rozwiązanie było bardzo niepraktyczne.
• Wampirze trumny i kapsuły do spania będą się liczyć w akademikach jako łóżka.
• Naprawiliśmy błąd powodujący, że interakcja „Napisz i opublikuj pracę naukową” znikała z listy opcji, jeśli została anulowana w toku. Rozumiem, że można przerwać coś ze szczególną wściekłością, ale żeby od razu odbierać sobie możliwość powrotu…
• Usunęliśmy problem z elementem yfBody_EP08DressParty_SolidPurple, który po założeniu nie był kompatybilny z naszyjnikami z wisiorkiem.
• Naprawiliśmy błąd, przez który interakcja piłkarska „Ucz się zagrań z” była usuwana z kolejki.
• Poprawiliśmy kryteria egzaminów końcowych dla kursów opcjonalnych. Nauka do nich musi się odbywać za pośrednictwem komputera lub maszyny archiwizującej dane.
• Usunęliśmy błąd powodujący zmniejszenie głowy Sima w wizerunku po założeniu kostiumu Smoka lub Homara.
• Nie będzie już można modyfikować cech ani aspiracji humanoidalnych robotów w trybie Stwórz Sima. Nadal jednak należy traktować roboty jak prawdziwych Simów!

Ucieczka w Plener
• Z receptur zielarskich można teraz korzystać bez przyłącza (tylko na kuchenkach działających bez przyłącza).

Zjedzmy na mieście
• Postacie niezależne nie będą już zostawiać hamburgerów na stolikach w restauracjach. Wszyscy lubimy darmowe jedzenie, ale niekoniecznie w formie prezentu od nieznajomego.

Wampiry

• Wampiry starające się wypełnić aspirację „Wampirzego mistrza” nie będą już musiały rozpoczynać zadania „Przeżyj dodatkowe 20 dni jako wampir” od nowa po każdej podróży.
• Wampiry z pełną odpornością na słońce mogą teraz pielęgnować cały ogród, a nie tylko pojedyncze rośliny.
• Naprawiliśmy błąd, przez który można było nadawać lokalom cechę „Zarejestrowane leże wampirów”.
• Można teraz zmieniać wygląd uszu wampirzych dzieci po odmłodzeniu z dorosłej mrocznej postaci.
• Świece w rustykalnym żyrandolu ze świecami będą się teraz palić prawdziwym płomieniem.

Przygoda w dżungli
• Fani i zbzikowani fani nie będą już podążać za ulubionymi gwiazdami w głąb dżungli Selvadorady.

Kraina magii
• Czarodzieje odzyskają dostęp do gotowych stylów.
---- Aura magii nigdy nie wychodzi z mody, ale dobrze mieć możliwość urozmaicenia wyglądu.
• Naprawiliśmy błąd, przez który pochodzący z tego pakietu bezrękawnik znajdował się w niewłaściwej kategorii w trybie Stwórz Sima.
• Wanna z hydromasażem z ulepszeniem „Niezniszczalność” nie będzie się już psuć po kontakcie z zaklęciem „Porażenie”.

Moschino
• Naprawiliśmy błąd, przez który nie działały niektóre klawisze w trybie fotograficznym (konkretnie E i Q).
• Zgodnie z życzeniem Simomaniaków podpórkę „Bibloblok” będzie można teraz kupić za simoleony. Nic w życiu nie jest za darmo…

Kompaktowe wnętrza
• Łóżka chowane będą teraz bardziej wytrzymałe po pierwszym użyciu. Wkrótce otrzymamy też nowe warunki gwarancji.
---- Zmieniliśmy również ich ceny i poziomy wygody, poprawiając stosunek jakości do ceny.
• Usunęliśmy problem, przez który konsole do gier nie były kompatybilne z systemami rozrywki typu „wszystko w jednym”.
---- Teraz „Maratończyk naścienny” w końcu umożliwia urządzanie maratonów grania.
• Naprawiliśmy błąd powodujący, że palety kolorów fryzur z tego pakietu nie wyświetlały się prawidłowo w trybie Stwórz Sima.
• Usunęliśmy błąd, przez który Simowie nie mogli składać łóżek chowanych po bara-bara.

Źródło : https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... une-3-2020

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”