Wywiad z twórcami machinim

O kocie, samochodzie, pracy i o niczym. Chcesz pogadać o czymś innym niż nasze piksele? Proszę bardzo!
Hun
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 maja 2019, 20:35

Wywiad z twórcami machinim

Post autor: Hun » sobota 25 maja 2019, 20:53

Hej wszystkim. :01-grinning-face:
Nazywam się Hubert Zatorski i jestem studentem filmoznawstwa na UŁ. Piszę pracę licencjacką na temat: Kultury pracy Polskich twórców i twórczyń Machinim. Poszukuję osób, które tworzą lub tworzyły kiedyś machinimy. Bardzo pomogłoby mi to w mojej pracy. Jeżeli ktoś byłby chętny mi pomóc lub znacie jakiegoś machinimowca to proszę o kontakt: zatorski.hubert@gmail.com

PS. Mam nadzieję, że w dobrym temacie umieściłem swój post. :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:

Pozdrawiam :09-sign-of-the-horns:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » niedziela 26 maja 2019, 22:20

Cześć!

Myślę, że dział jak najbardziej pasuje. :)
Mamy tu a forum kilku twórców, którzy robią filmy na podstawie gry The Sims. Ze swojej strony chciałabym poelcić zwłaszcza @DDirector , tu masz link do działu z jego filmikami: https://simtopia.pl/viewtopic.php?f=97&t=405 choć lepiej może łap go na jego kanale Youtube. :)
Jest jeszcze @SimDels , który bywa często i na pewno ciś tu napisze o swojej pracy.
Rozumiem, że interesuje Cię kręcenie filmów z fabułą a nie proste game playe? Tego ostatniego pełno na yt. :)

Trzymam kciuki za pacę! Powodzenia! :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”