Maxis

O kocie, samochodzie, pracy i o niczym. Chcesz pogadać o czymś innym niż nasze piksele? Proszę bardzo!
Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Maxis

Post autor: Bożena » piątek 27 lis 2020, 20:19

Mam pytanie,może zabrzmi to głupio i śmiesznie dla was ale co trzeba zrobić żeby Maxis polecał nasze prace w galerii.Są jakieś wyjątkowe zasady czy wymogi które na to wpływają.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 28 lis 2020, 17:23

@Bożena
Na ogol Maxis "nagradza" poleca prace wybrańców na chybił trafił - czesto poleca nawet straszne budy. Czasem - bardzo rzadko - raz na kwartał - wlazi na strone
https://forums.thesims.com/en_US/discus ... t_17735951 i wybiera tam parcele do nagradzania,
Kiesys tam nominowalam cudze prace dla Maxisa i przez cale 7 lat Maxis mi uwzglednil slownie 7 nominacji i dal tym moim fawrytom nagody Teraz juz sie w to nie bawie bo tam dziala kolko wzajemnej adoracji co nominuja sobie prace nawzajem i choc Maxid te ich nominacje olewa to ich nie zniecheca i zasmiecaja temat. Chyba robia to na zasadzie - ja polece Ix-owi ten dom, a niech polecony X odwdziecza mi sie lajkując moje prace XD.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 29 lis 2020, 02:36

Łatwo zauważyć, że promowanie prac graczy w galerii służy dodatkowemu promo aktualnie nowego dodatku ; nie masz dodatku więc przy pobraniu pojawi sie komunikat że czegoś ci brakuje i w taki sposób mamy kolejny nacisk na gracza by kupił najnowszą rzecz. To napewno odnosi pewien skutek więc raczej nie ma szans na "maxis" bez używania elementów z ostatniego aktualnego paku akcesorii ,dodatku czy czegokolwiek. Możliwe że przez to maxisa dostał jeden z moich najbrzydszych ludzików robionych celowo w taki sposób na wrednego króla "majów" do pewnej historyjki no bo obwieszony był jakimis breloczkami z sulani ,gdyby równie oryginalny twór nie miał tych elementów ,najpewniej pozostałby niezauważony :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » niedziela 29 lis 2020, 11:25

ok,dziękuje za odpowiedzi,dobrze wiedzieć.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 29 lis 2020, 12:01

No niekoniecznie Delsiku :) Mnie Maxis raz dal calkiem niedawno, pół roku temu fave dla chaty z bazy i to dla starej chaty. I toto pobilo rekordy pobran bo i bez Maxisa mialo 7 tysiecy pobrań, teraz ma chyba juz 80 tysiecy
Ale to chyba byla nagroda za moja dzialaność na AHQ EA Help anglojezycznej. Komus sie skojarzyl moj nick z Galerii z nickiem na EA Help. Zamiast podarowac mi dodatek jak to czasem robia - rzadko - do tej pory tylko 2 pakiety mi dali i to akcesoria skapiradła :27-face-rolling-eyes: - albo mnie awansować na Championa, to zagładneli do mojego katalogu i dali mi Maxisa, dla chaty z 2016 roku Nawet wolalabym zeby to robili czesciej ale tylko raz mnie tak obdarowali. :cat_mwaha:
Z tego wniosek wazne jest aby twoja osoba sie ludziom EA kojarzyla z czymś XD Gdyby Crinrict budowala chaty to pewnie mialaby juz kolekcje Maxisów bo pól EA ją zna.
Na tej zasadzie Airis - bardzo mila osoba i Cevans oraz Wrathowcat maja kolekcje Maxisow za swoja dzialanosc na forum EA
Nie dotyczy to polskiego forum jednak ale forum anglojezycznego. Mnie tez tam zapmietali chyba, bo raz pojechalam po tym teamie nominujacym krytykujac chaty jakie wybierali i ironicznie pytajac na jakiej zasadzie nominowali dana budę. Ale to dawne czasy - opieprzyli mnie a privie ale zapamietali i czasem spelniali moje nominacje.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”