☆ Star House☆

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

☆ Star House☆

Post autor: Ktosik » niedziela 28 lip 2019, 21:07

Typ parceli : Mieszkalna
Wielkość parceli: 50 x 40
Koszt : 252 993

DOWNLOAD


Zazwyczaj po wyjściu nowego dodatku buduję nowy dom, nie lubię grać w tych gotowcach od EA. Dodatek „Zostań gwiazdą”, skusił mnie i moją simeczkę, by wspinać się po szczeblach sławy. Zaplanowałam dla niej karierę aktorską, lecz ułatwiłam raczkującej gwiazdeczce życie w tym świecie „rekinów medialnych”. Dostała na dobry początek kasę i dom „Star”.
Nie jest przecież regułą, że wpierw trzeba być sławnym, a dopiero potem bogatym. :a_grin2:

„Star” to właściwie dom dla singla, a większość pomieszczeń przeznaczona jest do imprezowania, wszak trzeba poznać współpracowników, reżysera, zapraszać VIP-ów i urządzać przyjęcia dla fanów. Tak więc na parterze mieści się kuchnia z jadalnią, salonik telewizyjny, gościnna sypialnia i łazienka. Na piętrze mamy drugi salon, a reszta pomieszczeń to prywatna strefa gwiazdy, gdzie znajduje się garderoba z wszelkimi potrzebnymi gadżetami, łazienka z sauną, oraz sypialnia z kosmicznym łóżkiem. Nie nastawiałam się na założenie rodzinki, dlatego dom nie posiada pokoju dziecięcego. Jednak gdyby po drodze na szczyty sławy przytrafiła się jej jakaś romantyczna przygoda, to można sypialnię na dole przerobić na pokoik dla dziecka. :09-winking-face:
01 Star.jpg
02 Star.jpg
03 Star.jpg
04 Star.jpg
05 Star.jpg
06 Star.jpg
Parter
07 Star.jpg
08 Star.jpg
09 Star.jpg
10 Star.jpg
11 Star.jpg
12 Star.jpg
Piętro
13 Star g.jpg
14 Star g.jpg
15 Star g.jpg
16 Star g.jpg
17 Star g.jpg
18 Star g.jpg
Rzuty
Rzuty Star.jpg
Przy okazji chciałam wszystkim podziękować za miłe komentarze w Galerii :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 29 lip 2019, 01:26

Bryła jest śliczna , swietnie skomponowana, a pionowe listwy świetlne dodaja jej lekkości. Niemniej front jest imponujący i zapowiada że jest to rezydencja osoby z pozycja i wysoko na świeczniku społeczności. Czyli gwiazdy. Kazdy bok tego modernu jest wykonany i skomponowany z taką samą troską jak i front. Tu nie ma zadnego klocka . Z zadnej strony. Kazda jest inna i inaczej uksztaltowana. Czyli to co w wiekszosci modernow jest najwiekszym bólem - front i tył moze byc super ale patrzac na te dziela z boku juz to tylko klocki.
Tyl domu jest kontrastujacy z frontem, przytulny i intymny z tym basenem z błekitną wodą otoczonym kwieciem z parkietem tanecznym i barkiem . Mozna sobie tylko wyobrazic party u tej gwiazdy gdy nad ranem lekko zawiani goscie moczą sie w basenie i popijają drinki. Teraz jak mamy Island living to w basenie pewnie mogą plywac i materace, ale ten dom powstał zanim dostaliscmy materace i lezaki, wiec urocze lezaki na tarasiku widokowym akurat w tm domu architekt musiał sam wyprodukować.
Rozbawily mnie wstawki zielonego mocnego koloru w kuchni i salonie. Pauja swietnie do reszty a rozbawilo mnie dlatego, ze sama czasem dostaje ataku tesknoty za mocnymi barwnymi akcentami w simowych domach - no bo ile czasu mozna produkowac w kólko pastelowe lub białe sciany! Choc one niby eleganckie sa ale jakie to nudne wciaz powtarzać to samo! Problem potem jest jak dobrać do takich kolorowych scian mebelki i dywany zeby nie zgrzytalo - ty jednak spisalas sie idealnie i ani dywany ani zadne krzesło nie zgrzytnelo kolorystycznie. To już wyzsza szkola jazdy :)
Sypialnia z tym pomaranczowym łozkiem jest boska! Drewniana konstrukcja z polek . listew oraz szafek - perfekcja. I nie trzeba sie martwic ze nie mozna tego ruszyc bo sie rozsypie , bo to ozoba sciany i nikt nie potrzebuje tego ruszać :cat_mwaha:
Lazienki zawsze były Twoją mocną stroną - wiec oczywiscie obie lazienki i na dole i na gorze oraz sauna są sliczne, oryginalne i super modern
Ale pzrzyznam ze najbardziej zachwycila mnie zielone pietro. :cat_happy: Z przepieknymi widokami za przeszklonymi scianami i cudnie dobranymi meblami oraz dekoracjami. No a juz kapiąca zlotem prywatna sypialnia gwiazdy wrecz wymiata. Piekny, przepiekny dom - nic dziwnego ze dostał Maxisa i ma dziesiatki tysiacy pobrań :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 01 sie 2019, 01:39

@kreatora - pięknie dziękuję Elu za uroczy komentarz. :hearts/heavy-black-heart:
Faktycznie z tym nowym dodatkiem doszło sporo ciekawych elementów i interakcji. O plażowych leżakach od dawna chyba wszyscy marzyli, bo bez przerwy robili te składanki meblowe. Ja jeszcze marzę o kręconych schodach, może się kiedyś doczekam. XD
Kodu MOO używam w ograniczonym zakresie, ale jak już się nim bawię to gównie przy takich ozdobnych konstrukcjach naściennych, ewentualnie przy aranżacji ogrodu, bo te kwiaty jakoś nie chcą blisko siebie rosnąć. :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 04 sie 2019, 16:00

Gabrysiu, posiadłość jest ze wszech miar cudowna. Pomysłowość jaką wykazujesz się stawiając budynek, normalnie zapiera dech. Umiejętność kształtowania terenu opanowałaś w stopniu doskonałym... a wnętrza to już wyższa szkoła jazdy.
Pamiętam Twoje "Dwie wieże" , "Azalię" czy "Pazur", które jeszcze w trójce zachwyciły mnie pietyzmem z jakim podchodziłaś do każdego projektu. Dlatego nie dziwi mnie to jak wspaniale potrafisz dobierać kolory i łączyć ze sobą różne detale. Od początku naszej znajomości byłaś dla mnie niedoścignionym wzorem architekta, i choć lata mijają nic się pod tym względem nie zmieniło.
Nadal z otwartymi ustami oglądam każdy nowy projekt, i przyznam się szczerze, że czasami czerpię z Twoich budowli inspirację do nowych aranżacji wnętrz.
Elegancja i kreatywność to Twój znak rozpoznawczy :a_bravo: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 07 sie 2019, 11:39

Dom dla gwiazdy już od progu zaznacza swoje przeznaczenie, bo trudno przeoczyć tę gwiaździstą sadzawkę na samym wstępie - jako sygnał i symboliczny, swoisty "szyld".
Bryła jest imponująca, i podkreślająca, że "raczkująca gwiazdeczka" zamierza wspiąć się wysoko na firmamencie...
Wnętrza są przepiękne. Już nie powiem po raz kolejny o tym, jak lubię moderny :a_ciiii: :a_grin3: - ale ten bez mrugnięcia okiem mogę zaliczyć do ulubionych.
Zachwyciy mnie także detale - zielony wystrój salonu, pomysłowe ułożenie dywanu dające nową jakość, czy zestawienie pięknego odcienia zieleni z czernią. Oszołomiła mnie ta cudna łazienka na górze domu - tak prawdziwie luksusowa, że pewnie sama Pola Negri nie miała lepszej :)
Nie było mnie, więc nie widziałam niczego w galerii, nie znam popularności poszczególnych prac - ale wiem, że jest ich ogrom - jednak nie dziwię się, że w tym ogromie twoja praca została dostrzeżona i doceniona!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 07 sie 2019, 20:37

@bobas52 , @Alibali - ślicznie dziękuję drogie dziewczyny, za komentarz. :hearts/heavy-black-heart:
Bożenko, normalnie jestem w szoku, że pamiętasz jeszcze nazwy moich trójkowych domków. Bardzo mile mnie zaskoczyłaś. :14-face-throwing-a-kiss:
Alu, wiem, że moderny to nie twoja bajka. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Tym bardziej cieszę się, że przełknęłaś tą nowoczesna pigułkę budowniczą, i mimo tego dom się spodobał. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 09 sie 2019, 00:52

Elegancki dom dla wielkiej gwiazdy. Jest po prostu rewelacyjny! Padło tyle opinii pochwalnych, że ja też dołączam do ochów i achów, bowiem naprawdę można bić wielkie brawa za takie cudo budowlane - pomysłową bryłę i wnętrza "na bogato"! Tylko zaznaczę, ze zachwycił mnie szczególnie front budynku, głównie dzięki wykorzystaniu oświetlenia jako elementu dekoracyjnego (i przyznam się w sekrecie, że kiedyś ten pomysł wykorzystam :) ).

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 22 sie 2019, 20:44

@Wikki - serdecznie dziękuję za komentarz. :hearts/heavy-black-heart:
Ja też korzystam z pomysłów, które stosujecie w swoich pracach, wiec spokojnie wykorzystuj, będzie mi miło. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”