♥LATTE♥ basegame

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

♥LATTE♥ basegame

Post autor: Ktosik » sobota 16 lut 2019, 20:30

Kolejny dom z podstawki, o nazwie "Latte". :02-grinning-face-smiling-eyes:

Typ parceli : Mieszkalna
Wielkość parceli: 40 x 30
Koszt : 232 761

DOWNLOAD

To nowoczesny dom dla dużej rodzinki. Ma też nietypowe rozwiązanie, bo basen znajduje się wewnątrz domu.
Na zewnątrz jest mały kącik grillowy i taras.
01 latte.jpg
02 Latte.jpg
03 Latte.jpg
04 Latte.jpg
05 Latte.jpg

Na parterze, oprócz wspomnianego basenu, znajduję się kuchnia z jadalnią, salon, pokój imprezowy, łazienka i sypialnia dla ewentualnych gości.
06 Latte.jpg
07 Latte.jpg
08 Latte.jpg
09 Latte.jpg
10 Latte.jpg
11 Latte.jpg
12 Latte.jpg
Na piętrze znajdują się sypialnie dla domowników (główna, dziecięca i młodzieżowa) oraz łazienka. Możemy stad wyjść na taras, gdzie umieściłam mini ogródek ( drugie nietypowe rozwiązanie ) XD
13 Latte.jpg
14 Latte.jpg
15 Latte.jpg
16 Latte.jpg
17 Latte.jpg
18 Latte.jpg
W piwnicy mieści się sala do ćwiczeń i łazienka (fotek brak )
Rzuty całego domu
Latte rzuty.jpg
Pozdrawiam serdecznie :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 16 lut 2019, 22:39

Wiesz co Gabi - to żadne Latte - to Cayenne z różaną nutą (jeśli takowe w ogóle istnieje :P )
Elegancko, nowocześnie - z nutą nostalgii.
Po ostrym cayenne dołu odpoczęłam w spokojnych pastelowych kolorach górnych sypialni. Uwielbiam połączenie różu i szarości.

Wymiata zaś ta sypialnia w żółcieniach - nie takich agresywnych, słonecznikowych, tylko tak jakby słońce było już wrześniowe - jeszcze ciepło, ale już słabo grzeją jego promyczki.
Piękny ten obraz, który utworzył się z tego, co sama położyłaś na ścianę, i co dodało światło i cień. Zawsze szalenie mi się podobają twoje łazienki.
Fajny jest myk w górnej łazience z tym lustrem podwójnym i lampkami między. Ładnie to wygląda - nowocześnie i elegancko zarazem. W dolnej nie zwróciłabym uwagi na panek ścienny - gdyby nie Miszka, który zauważył we wcześniejszej pracy te "kaloryfery" - teraz się przyjrzałam dokładniej, z czego co zrobiłaś. Fajnie ten panel wygląda, dopełniając wystroju w kolorystyce Cayenne.
Duże brawa Ktosiku za ten domek!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 17 lut 2019, 08:50

Dopiero teraz na fotach widac jak ciekawie zakręcona jest bryła budynku, bardzo fajnie tez zaaranżowałas "zewnętrze". Bardzo nowocześnie i z pomysłem (roślinki na kolorowym żwirku, super pomysł). Co do wnetrz to od razu rzuca się w ślepki pomysłowe meblowanie, zwłaszcza podwieszone szafki przy telewizorze ale jeszcze bardziej kapitalna jest fontanna wewnątrz przy schodach, super pomysł!. Nie zabrakło tez basenu i to jak fajnie wkomponowanego. Łazienka elegancka a w sypialni to by Delsu tylko spał i spał...Pięknie na fotach wygląda światło połyskujące przez okna. Bardzo ciekawie wygląda druga sypialnia z tym żółtym akcentem, dużo kombinujesz nad ozdobami i kompozycjami na ścianach co zupełnie zmienia charakter wnętrz.Fioletowy pokój (chyba dla nastolatków?) tez wygląda super. Teraz mi to robisz kiedy chciałem komentowac bardziej na surowo itd :D (weź no zrób coś czasem mniej idealnie ;) ).
WIelkie brawa tymbardziej, że (niedowiary) to jest wsio z podstawki :O :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 17 lut 2019, 15:28

Bardzo skomplikowana i złozona dzieki ułozeniu dachów modernistyczna bryła budynku. Z nowoczesnych lecz przytulnych wnetrz zdecydowanie wyrozniam pomaranczowo czarną łazienke - love it - oraz tak jak Ale szara sypialnie z zółtymi wstawkami. Ta sypialnia to mistrzostwo świata! Zresztą wszystkie wnetrza są slicznie skomponowane kolorystycznie ale te dwa pomieszczenia skradły moje serce.
A basen wewnatrz domu, ktory tam tak slicznie wpasowałas to juz luksus milionera. Fontanna, ktora imituje płomień sugeruje w domysle ze to raczej terma z gorącą wodą, a nie zwykły basen - czyli taka gigant wanna dla domowników. Ten pomysł super mi sie spodobał i pewnie podkradnę dla mojego domku do gry.
Do gry - bo nie odwazylabym sie tak jak Ty ukryc basenu wewnatrz. Przeciez to najozdobniejszy element parceli na foci w Galerii :cat_mwaha: Ale Ty nie musiałas sie tym wspomagać - chata poszla jak burza :a_grin2:
Piekna praca :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 18 lut 2019, 09:16

Tak jak napisałam w komentarzu w Galerii - taką kawę mogę "spijać" litrami :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Domek jest przemyślany (jak zawsze u Ciebie) w każdym najdrobniejszym detalu. Urzeka nie tylko bryłą i kolorystyką, ale przede wszystkim rozwiązaniami jakie zastosowałaś przy aranżacji ogrodu. Jesteś dla mnie niewyczerpaną kopalnią pomysłów :33-hushed-face: i inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań.
Zakochałam się w kuchni ... i zachodzę w głowę :22-thinking-face: , jaki myk zastosowałaś przy układaniu kafelek na podłodze :48-astonished-face:
Gabi kuchnia.jpg

Wielkie brawa za pomysłowość :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo: .

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 26 lut 2019, 00:13

@Alibali . @SimDels , @kreatora , @bobas52 - dziękuję moi mili za komentarze :hearts/heavy-black-heart:
Faktycznie wnętrza odbiegają kolorystyką od kawowo-mlecznej elewacji, ale czasem mnie poniesie i nie potrafię wszystkiego utrzymać w jeden tonacji, lubię się bawić kolorami.
Co do szarej sypialni z żółtymi wstawkami, to w pierwotnym założeniu miała tam być oranżeria, stąd ten szklany dach.Doszłam jednak do wniosku, że sypialnia będzie bardziej przydatna. Efekt z refleksami świetlnymi nie był zamierzony, więc tym bardziej cieszy mnie, że Wam się spodobała. :01-grinning-face:
Bożenko, przy układaniu mozaiki na podłodze musisz wybrać wzór i wcisnąć Ctr plus F, wtedy pojawi się tylko ćwiartka tego wzoru.

Podkradajcie co chcecie, krytykujcie wyrażając swoje zdanie, bo po to właśnie dzielimy się swoimi pracami, by czegoś się nauczyć. :01-grinning-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”