Beauty Gallery - Spa

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Beauty Gallery - Spa

Post autor: Ktosik » środa 06 paź 2021, 22:31

Rzadko buduję parcele publiczne, ale po ostatniej aktualce, która odświeżyła pakiet "Dzień w Spa" wzbogacając go o dodatkowe elementy, postanowiłam wybudować dla mojej rodzinki taki zakątek relaksu. :01-grinning-face:
Mieści się na parceli 30x20 i usytuowany jest w Wierzbowej Zatoce.

Zapraszam do oglądania :01-grinning-face:
01Spa.jpg
02Spa.jpg
03Spa.jpg
04Spa.jpg
05Spa.jpg
06Spa.jpg


Moja simka Kayla wybrała się tam z przyjaciółkami Syanną , Joy i Pam. Są to simeczki stworzone przez @Kropka , @kreatora i @bobas52 .
07Spa.jpg
08Spa.jpg
09Spa.jpg
10Spa.jpg
11Spa.jpg
12Spa.jpg
13Spa.jpg
14Spa.jpg
15Spa.jpg
16Spa.jpg
17Spa.jpg
18Spa.jpg
19Spa.jpg
20Spa.jpg
21Spa.jpg
I na koniec rzuty parteru i pietra.
22Spa rzuty.jpg

Jeżeli też chcesz dopieścić swoich simów, to zostawiam link do galerii :D

https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... 2CE62140A4?


Przy okazji chciałam podziękować wszystkim którzy zostawili w galerii swoje komentarze i serduszka. :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 07 paź 2021, 00:13

Przepiękny zakątek! :) Sama bym chętnie odwiedziła taki salon piękności i odnowy. Podoba mi się dobór kolorów, czernie i szarości przeplatane z różem, brązem i zielenią. A wszystko tak dawkowane, że świetnie ze sobą współgra i działa kojąco na oczy, co jak przypuszcza ułatwia Simom relaksowanie się. :12-smiling-face-sunglasses:

Simki Twoje, @Kropka, @kreatora i @bobas52 urocze, widać że to zżyta grupka, co razem z niejednego pieca chleb jadła. Pewnie będą się dobrze bawić i pełną parą wypoczywać. Tym bardziej, że jest tu wszystko co potrzebne, by wyjść po kilku godzinach z poczuciem zrelaksowania i fizycznego zresetowania. :01-grinning-face: :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Nie mam pakietu "Dzień w SPA", ale mam w planach zakupić w przyszłości. Nie wiedziałam, że jest tam też pan, który "robi paznokcie!
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 680
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » czwartek 07 paź 2021, 00:25

Uuuuuu, Gabi, jak Ty się zaczynasz brać za budynki użytkowe, to ja jestem bardzo "za", bo zadałaś szyku :D Jak Ty ładnie łączysz faktury i kolory, to to jest niemożliwe, nie wiem, to jest jakiś dodatkowy zmysł (tak marvi, ty debilu, nazywa się to zmysł estetyki, którego ni masz za grosz ;-;). Nie, ale serio, jakie to jest spójne, tutaj kamyki, za chwile sru, jedna dosłownie ścianka różowa, i cyk, następna ścianka czarna, pyk, wracamy do różu, cyk, znowu czarna - ja jakbym się pokusiła o taką ekstrawagancję, to by mi wyszła oczopląsowa padaka, a u Ciebie to jest takie estetyczne, takie kurde spójne. Serio Gabi, rób mi tak, tak mi rób, bo to jest piękne ;-;
Od samego patrzenia na to ekskluzywne wnętrze czuję się wypoczęta, pobiegnę jutro do roboty jak młody bóg pełna energii i werwy :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 07 paź 2021, 05:24

Super elegancki salon i zdecydowanie dla pań. Przeslicznie skomponowane wnętrza! Na parterze dominują szarości przelamane czernią i różem w rożnych odcieniach od jasnego do fioletu. Na pietrze jasna, ciepla podloga ladnie kontrastuje z zielenią. I wszedzie jest pełno wysmakowanych dekoracji - dla mnie ta ściana w podrecznej kuchni - jadalni z poleczką gdzie stoja imbryki to majstersztyk! To wprost "Piece of Art" czyli czysta sztuka przez duze S. Za tą jedną sciane powinnaś dostać Maxisa!
Innym zachwycajacym miejscem jest zakatek przy basenie z barkiem, gdzie woda, kwiaty i lezaki przy innej stonie baseu sprawiają ze domunije tam spokojny, relakujący nastrój. Chyba tam najcetniej bym siedziala pograżająć sie w błogim lenistwie.
Gdyby to był real to wyobrazam sobie ile by tam kosztowal nasaż, czy drink. Zdecudowanie miejsce dla tych najlepiej zarabiających :)
Cudna praca - ten urlop ci dobrze zrobił, bo wrociłaś z bogactwem nowych, cudownych pomysłów i mogło sie urodzic te bajeczne SPA (i nie tylko ;) :cat_lovely:

Dziekuje za uzycie mojej simki - juz jej nie ma w Galerii XD bo poprawiłam ją w grze i pierwsza wersja zdecydowanie okazała gorsza od nowej. poprawionej , ale tej nowej wersji jz do Galerii nie wyslałam, zeby modh friendów szlag nie tarfił ze znow muszą to lajkować... :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 07 paź 2021, 10:49

Pozornie ta nowoczesna i ciekawa bryła na zdjęciu wydaje się jednak nie wielka a jednak zaskakujący ogrom pomysłów znajduje się wewnątrz :O Piękne aranżacje wnętrz, zadbałaś o najdrobniejszy detal i wszystko w każdym pomieszczeniu pasuje do siebie bardziej niż idealnie; w scence z piłowaniem pazurków widać zmyślne półeczki a w tej gdzie relaksuje się na leżance Joy dobranie tekstur i wszystkiego jest jak z katalogu, masz świetne wyczucie w tych doborach i zestawianiu ze sobą różnych pomysłów. Poczekalnia przez róż i detale faktycznie kojarzy się kobieco (właściwie możemy bawić się w dedykowanie budynku tylko paniom lub panom używając kibelkowych drzwi (tak mi się przy okazji pomyślało więc inspirujesz ta praca do nowych pomysłów choć wiem że ameryki nie odkryłem :D ).
Takim "książkowym" wnętrzem jest tez jadalnia czy korytarz z bambusami ale chyba trudno byłoby tu wskazać pomieszczenie niedopieszczone tak jak inne. Nawet znalazło się tu trochę otwartej przestrzeni (siłownia obok sali z dywanikami). Nie mogło zabraknąć możliwości nałożenia sobie maseczki z ogórków ,popływania czy wygrzania kuperka w saunie więc simowe panie mają tu mały raj. Wracając do bryły to oczywiście brawa za misterne napisy i logo, zrobione jest to tak idealnie jak cała reszta :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 14 paź 2021, 14:14

Gabi, sprawiłaś mi podwójną przyjemność, bo nie dość, że zrelaksował się w tak zacnym gronie, to jeszcze samo miejsce pozwoliło poczuć się jak w raju :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Elegancja wnętrz, sprawna i profesjonalna obsługa to walory decydujące o zadowoleniu klienta :a_bravo: . Coś mi się widzi, że będę często tam zaglądać :oops: Na potwierdzenie tej tezy w telegraficznym skrócie fotostory z wizyty w SPA.

wszystko co dobre szybko się kończy.jpg

P.S Ze swej strony dodam, że gdybym nie ingerowała to Laura chętnie by tam zamieszkała na stałe :lol:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 11 lis 2021, 13:55

@Percival159 , @Marvi , @kreatora , @SimDels , @bobas52 - serdecznie dziękuję za wszystkie miłe komentarze i cieszę się, że to miejsce simowego relaksu przypadło Wam do gustu. :hearts/heavy-black-heart:
Zamierzałam ten salon zbudować w stylu glamour, choć nie do końca tak wyszło, bo gdy zaczęłam urządzać piętro z maszynami do ćwiczeń, to wyciskanie potów na tle różowej połyskującej tapety jakoś mi nie pasowało. :cat_no: Musiałam więc troszkę pokombinować z fakturami na ścianach. I choć to miejsce kojarzy się kobieco, to tak jak napisał Michał, są tam też pomieszczenia dedykowane dla panów. Przecież ich też należy dopieścić. :01-grinning-face:
Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”