Jak naprawić swoją grę TS3 aby działała jak należy

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3596
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Jak naprawić swoją grę TS3 aby działała jak należy

Post autor: Alibali » piątek 21 kwie 2023, 18:42

Dziś przez przypadek znalazłam stronę, na której autor (Sunny) po kolei przytacza niezbędne programy oraz objaśnia bardo przystępnie ich działanie. Wystarczy tylko w przeglądarce włączyć polskie tłumaczenie, jeśli macie kłopot z angielskim.

Osobicie korzystałam z wielu z nich - np dashboarda niejakiego Delphy z MTS, oraz z Clean Installera - programu do podglądu zawartości simspacków - szczególnie przydatne, gdy pobieramy coś z niekoniecznie pewnej strony albo z giełdy wymiany, która długo była zakażona wirusem creppy doll. Także wtedy, gdy nie chcemy instalować wszystkiego, co na sobie ma pobierany sim lub co ma w sobie parcela.
Inny program - Crash log analyzer pokazuje nam, które cc i modyfikacje są nieaktualne i powodują wywalenia do pulpitu.
Inne narzędzie pozwala zmusić system do wykorzystania większej ilości pamięci RAM niż gra ma przypisane.

Wszystkie te programy są szczegółowo opisane na stronie Sunny'ego i podane są linki skąd należy je pobrać. Nie sprawdzałam, czy linki są aktualne, ale nawet jeśli nie - to na cmentarzyskach simowych można je jeszcze wykopać, ale szukać głównie na Mod The Sims, bo większość tych programów jest autorstwa niesamowitego, niezastąpionego Delphy.
Swoją drogą Delphy miał bardzo duży problem z prawem swego czasu i Mod The Sims - jego ukochane dziecko - musieli poprowadzić inni.

link do strony

https://sunnyccfinds.tumblr.com/tagged/help

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 3 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”